Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Alacant

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Alacant

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de’Alacant ha publicat, durant el dia d’avui, totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Alacant.

COMPROMIS:BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO
(COMPROMIS MUNICIPAL) (COMPROMIS MUNICIPAL)
1. NATXO BELLIDO SUAY
2. SONIA TIRADO GONZALEZ
3. RAFAEL MAS MUÑOZ
4. MARIA MONTER FERRANDO
5. RODOLFO COLOMA MIÑANA
6. DOMINGO MARTINEZ NOGUERA
7. MARIA JOSE ESPUCH SVOBODA
8. ALBERT POVEDA GARCIA
9. JUAN FRANCISCO MARTINEZ MARTINEZ
10. CONCEPCIÓN BRU RONDA
11. ADRIAN SORIA ESTESO
12. VICTORIA LOPEZ PADILLA
13. ANDREA MIRAMBELL CALVO
14. JUAN MANUEL GINER CLIMENT
15. MARISA RIBERA FERRANDIZ
16. NIEVES MONTERO GONZALEZ
17. RUBEN PIQUERAS PEREZ
18. MARI CARMEN MOLINA VALERO
19. NURIA SORIANO BLASCO
20. BERNAT ASENSI HONORATO
21. ANNA ESTEVE GUILLEN
22. MIRIAM ENNIOUA HURTADO
23. VICENTE OLTRA ABARCA
24. CARMEN PEREZ RODRIGUEZ
25. ROBERT VILAPLANA PLA
26. SEILA SOLER ORTIZ
27. ALEJANDRO CREMADES LOPEZ
28. ROSA PINTO MARTINEZ
29. MANUEL ALCARAZ RAMOS
Suplentes
1. ANTONI ARQUES CAMPOS
2. LUISA MARTIN BATALLER
3. JOSEP MIQUEL GARCIA MARTIN
4. YOLANDA CERDA GARCIA
5. SALVADOR ESCARRE OLIVER
6. CARMEN IBAÑEZ ROMERO

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. PACO SANGUINO OLIVA
2. MARIA TRINIDAD AMOROS FILLOL
3. MIGUEL MILLANA SANSATURIO
4. LARA LOPEZ PEREZ
5. RAUL RUIZ CORCHERO
6. DOLORES VILCHEZ LOPEZ
7. MANUEL MARIN BERNAL
8. LLANOS DEL MAR CANO OCHANDO
9. MANUEL MARTINEZ MARTINEZ
10. MALENA JAINEN REDRUELLO TRISTAN
11. CARLOS RAMOS SIMON
12. ROSANA ARQUES VICENTE
13. CARLOS ANTONI ARLANDIS SANCHEZ
14. MARTHA VICTORIA LARA MORANTE
15. RICARDO SALOMON PICO MORA
16. ANA MARIA RAMOS MORA
17. JOAQUIN VARO GARCIA
18. MANUELA ARENAS VALERO
19. OSCAR ALCOBER RUIZ
20. JOSEFA COLOMA GARCIA
21. RAMON TEJEDA GARCIA
22. ANGELA FELIPE LLOBREGAT
23. BERNARDINO BEORI BOTAU
24. MANA GOGOLADZE KOBIDZE
25. JAVIER BAEZA QUILES
26. NOELIA LOPEZ FONSECA
27. BERNARDO LOPEZ MOYA
28. LAURA ROJO CASTILLO
29. FRANCISCO HERNANDEZ MAZON
Suplentes
1. JOSE FUSTER ORTUÑO
2. JOSEFA ROCHEL ICARDO
3. JOSE MANUEL PEREZ OLIVARES

JUNTOS GANAMOS (JC)
1. ROCIO BAÑON GOMIS
2. ESTEFANIA BROTONS RICHARTE
3. ELISA DEL MAR RAMIREZ AMAT
4. JOAQUIN ESTEVE ARCE
5. JUAN LOPEZ ESCOLANO
6. MARIA LUISA BARBER PATIÑO
7. LORENA ARTALEJO LOZANO
8. JUAN CARLOS SAEZ HUERTAS
9. JOSE RAMON LOPEZ ALMARCHA
10. JUAN AYLLON VIGUERAS
11. MARINA CARDENAS SORIANO
12. MONICA IGUALADA ALCANTARA
13. KATHERINE CADY MANE VALDEZ
14. DAVID GARCIA LLOPIS
15. FARLEMIR LOZANO MONTOLLA
16. ANGEL NIKOLOV HRISTOZOV
17. JOSE DAVID LLEDO CARRETERO
18. ROSARIO FERNANDEZ HERNANDEZ
19. DIANA VERONICA MORERA GRAJALES
20. MARIA VIRGEN VALDEZ VALDEZ
21. ABEL CASAS DELGADO
22. MAXIMILIANO JESUS COLL PEREZ
23. FRANCISCO JAVIER ARQUES ARENA
24. JUDIT ESTEBAN GARCIA
25. VANESA ESTEVE ARCE
26. MANUEL LIMBER SANCHEZ MARTINEZ
27. FERNANDO PEREZ JUAN
28. JUANA MARIN GARCIA
29. VALYA KIRILOVA HRISTOZOVA
Suplentes
Sin candidatos
Candidatura núm. 4: PARTIDO ANIMALISTA CONTRA EL MALTRATO
ANIMAL (PACMA)
Titulares
Sin candidatos
Suplentes
Sin candidatos

PARTIDO COMUNISTA DE LOS PUEBLOS DE
ESPAÑA (P.C.P.E.)
1. MARIA DOLORES JIMENEZ MUÑOS
2. ELENA BUITRON CHAMORRO
3. VICENTE DANIEL ALCARAZ MIRA
4. JULIO DIAZ DIAZ
5. JAVIER ORTEGA SERRA
6. KATJIA GILLY DE LA SIERRA – LLAMAZARES
7. CARLOS BENIGNO TORRES PEREZ
8. MARIA YOLANDA GOMEZ GONZALEZ
9. JOSE RAMON BARRIL ANTUÑA
10. MARCOS SAINZ PARDO AUÑON
11. SERGIO DAVID OLIVER GOMEZ
12. ALBA MOLINA SURIA
13. GUILLERMO VILLAVERDE CANDEIAS
14. CARMEN MARIA MARI PASTOR
15. FELIX CREVILLEN DEL SAZ
16. LIDIA ANA TORRES ALBERTOS
17. DANIEL TORRES ALBERTOS
18. NATALIA MARTINEZ ARRENCIBIA
19. JOSE MARIA LUCAS RANZ
20. RAFAEL TORRES PEREZ
21. ALICIA CREVILLEN GONZALEZ
22. PEDRO LUIS ANGOSTO FERNANDEZ
23. MARIA TERESA RUIZ MARIN
24. MARCO ANTONIO LOPEZ MARTIN
25. EDUARDO FERNANDEZ MARTINEZ
26. JUAN MARIA MIRON MARTINEZ
27. JOSE LOPEZ CALLEJA
28. JOSE CARLOS FERNANDEZ GOMEZ
29. MARIANA BALLENILLA SAMPER
Suplentes
Sin candidatos

UNIDOS PODEMOS-ESQUERRA UNIDA DEL PAIS
VALENCIA (PODEM-EUPV)
1. XAVIER LOPEZ DIEZ
2. VANESSA ROMERO ALGABA
3. DANIEL SIMON PLA
4. MARISOL MORENO MARTINEZ
5. IVAN LOPEZ PERONA
6. NURIA MOLPECERES GALVEZ
7. ADAM ABBOU FRANCES
8. MARIA ISABEL GONZALEZ SERRANO
9. CRISTINA FERNANDEZ RONQUILLO
10. PEDRO GRANERO HERNANDEZ
11. ERNEST BLASCO RIQUELME
12. EVA ORTIZ GALVEZ
13. MARIA JESUS ROMERO IBERNON
14. ANA SANCHEZ GONZALVEZ
15. MANUEL GONZALEZ ALIAGA
16. NEFERNEFERNEFER VIVES FRAQUET
17. GABRIELA ALEJANDRA TABOADA NUOZZI
18. CARLOS ANDREU LLUCH
19. JOSE BELMONTE MARTINEZ
20. JOSEFINA CERDA MUÑOZ
21. FRANCISCA FUENTES RAMOS
22. MARIA BLANCA MARTIN HERRERO
23. GUILLERMO ARMENGOL GUILLEN
24. MARIA ANGELES MARTINEZ ESPLA
25. FRANCISCO GARCIA GARCIA
26. MARISA GARCIA PARRA
27. JOAN GIL MARTINEZ DE BAROJA
28. GRACIELA MIRALLES PEREZ
29. JOSE ANTONIO FERNANDEZ CABELLO
Suplentes
1. LORENA GUZMAN TROCHEZ
2. ANTONIA RAEZ IBAÑEZ
3. VICTOR DANIEL DOMINGUEZ LUCENA
4. ANDRES ABADÍA ESCARTIN
5. VICTOR FERNANDEZ FUENTES
6. MARIA TERESA HERMOSO IZQUIERDO

ACTÚA (PACT)
1. ANTONIO ARISTARCO GERDTS CORTES
2. MARIA TERESA CANET GARCIA
3. ALFONSO GOMEZ HERNANDEZ
4. ROSA ANTONIA AQUINO LUCIANO
5. GERMAN GREGORIO MORENO ECHEVERRY
6. DAYANA CAROLINA MENDOZA ORELLANA
7. ARGELIA LOPEZ PEREZ
8. RICARDO HIDALGO OSORIA
9. AYARI ALEXAY ORTIZ FRONTADO
10. ELIZABETH RAMOS CONDORI
11. HECTOR POLANCO BONILLA
12. ADRIANA SANTACRUZ MANCILLA
13. JORGE ERNESTO GARZON HERNANDEZ
14. ANA MARIA CERDEIRA COVELO
15. TANIA LOZANO ORTIZ
16. YOLANDA GOMEZ GIRALDO
17. MARIA ROSA MAJDA NNOMO
18. DANIEL OMAR ZAPATA ANCAJIMA
19. LUZ DRESDIDEN SANCHEZ CALDERON
20. CONCEPCION REDONDO ORTIZ DE MENDIVIL
21. JOSE VILAPLANA LLORET
22. GINES RODRIGUEZ MATURANA
23. JUAN ANTONIO VILAPLANA LLORET
24. GERARDO SALUSTINO PATIÑO CABRERA
25. JERONIMO MUÑOZ GARCIA
26. FRANCISCO SOROLLA FORS
27. MAURO DANIEL QUIÑONEZ QUIÑONEZ
28. MARINA MONERRIS TOMAS
29. FRANCISCO LOPEZ PALAZON
Suplentes
1. MONICA SABATER PUJALTE
2. CELSO ANTONIO AZUERO AZUERO
3. VILMA LUCIA CASTILLO CARDENAS

TERCERA EDAD EN ACCIÓN (3e en acción)
1. RAFAEL ESTAÑ GONZALEZ
2. VICENTE TORREGROSA LILLO
3. JUAN PEREZ LEIS
4. NATALIA ESTAÑ GARRIDO
5. ENCARNACION TORREGROSA ABAD
6. ENRIQUE SANCHEZ GARCIA
7. ERIK MICHEL JOAN
8. ANTONIO MOLINA BROX
9. MARIA TERESA REY VALERO
10. EVA CORTES GODINEZ
11. JOSE TEBAR PEREZ
12. VICENTE ESTEVE VERA
13. ELOY SANTANA CREMADES
14. ISABEL GONZALEZ CALVO
15. IRENE MARIA LORENZO BELLIDO
16. JAVIER ARON RODRIGUEZ
17. GABRIEL PEDRO LILLO
18. VALERIANO JIMENEZ ARENAS
19. MARIA ANGELES BELLIDO LOPEZ
20. ANGELA SALA PARRA
21. ANTONIO JIMENEZ BUENO
22. RAFAEL SANZ RUBIO
23. ANTONIO ROMERO SANCHEZ
24. SOFIA GARRIDO ESCLAPES
25. JOSEFA SALA PARRA
26. FRANCISCO VICENTE ORTS BROCAL
27. FRANCISCO LORENZO QUILES
28. JUAN CARLOS BEIROA RUIBAL
29. MARIA DEL PILAR MATAS CRUZ
Suplentes
1. MARTHA ANGELICA NIETO DUARTE
2. BEATRIZ CARRION AGUILAR
3. JOSE LUIS BELTRA PAYA
4. ANTONIO PEREZ BETANZOS

CONTIGO SOMOS DEMOCRACIA (CONTIGO)
1. FERNANDO SEPULCRE GONZALEZ
2. ANA ISABEL GARCIA MARTINEZ (Independiente)
3. MARIA DEL MAR RODRIGUEZ MARTINEZ
4. ALFREDO BELDA SEPULCRE
5. ARANTZAZU ALIAGA BENEYTO
6. LYDIA DOLS DEL CORRAL
7. CARLOS TORIO PEREZ (Independiente)
8. JULIA VICEDO ROSELLO
9. FERNANDO CANTO PENALVA
10. FRANCISCA MOYA SOLER
11. MARIANA EDITH TORRES BOSIO
12. VIRGINIA PALMEIRO GIL
13. CRISTINA SANCHEZ QUIRANTE
14. JAVIER HERRERO GARCIA
15. JOSE LUIS ANTON LILLO (Independiente)
16. YOLANDA CASCALES DORTA
17. MARIA TERESA SERRANO ALBEROLA
18. JULIE BONNIN VICEDO
19. RICARDO SEPULCRE ORTUÑO
20. ANTONIO AGUSTIN CAMARENA JANUZEC
21. MARIA VICTORIA VILLAR LLORET
22. PILAR BEVIA LLORCA
23. VICTORINA GONZALEZ PONS
24. JOSE LUIS MEDINA MARTINEZ
25. PHONSAVANH KEOVILAY SOMSAHAT
26. LUIS MIGUEL CASTELLANOS MUELA
27. BALDOMERO SANTANA ALCARAZ
28. MARIA DEL MAR AGÜERA ALVAREZ
29. MANUELA NICOLAS AMOROS
Suplentes
1. RAFAEL HERNANDEZ ROQUE
2. ROSA MARIA FERNANDEZ JARAMAGO
3. GERMAN MARCELO CABEZAS CACERES
4. ANGELES MORENO GARCIA
5. JAIME VICENS CERDA

VOX (VOX)
1. MARIO ORTOLA MARTINEZ
2. JOSE JUAN BONET DURA
3. MARTA GARCIA GONZALEZ
4. MONICA BORRAS ALOS
5. JUAN LUIS MICHEL BONETE
6. JUAN PABLO PERABA DE LAS HERAS
7. JAIME ROZALEN ROMO
8. MARIA DEL CARMEN MATEU SANCHEZ
9. MARIA DEL CARMEN PEINADO MUÑOZ
10. JOSE MANUEL TORRES JOVEN
11. ISRAEL MORA MORA
12. MARIA DELPILAR SOLER LOPEZ
13. ANTONIO JAVIER VERDU RICO
14. NOELIA RODRIGUEZ GALAN
15. MIGUEL ANGEL DE LA CALLE SOLIVELLA
16. SONIA URBON BLANCO
17. GUILLERMO TRANCON RABANO
18. ROSA PIZARRO MARTINEZ
19. GERARDO CARRETERO FERNANDEZ
20. JOSE RAUL LOPEZ BLANCO
21. FRANCISCO FERNANDEZ SERVER
22. MARIA TERESA ALBERO MOYA
23. ISABEL MARIA GONZALEZ-MORO MOYA
24. EDUARDO LUIS RUIZ NAVARRO
25. PEDRO JOSE GARCIA BERENGUER
26. ENRIQUE JOAQUIN FERNANDEZ ROCAMORA
27. JULIAN MARTIN FERNANDEZ
28. EVA MARIA ORTIZ NAVARRO
29. ANA VEGA CAMPOS
Suplentes
1. CARLOS ROMERO LOPEZ
2. MARIA ELENA GARCIA SANCHEZ
3. FAUSTINO ANGEL VEGA PEREZ

L’ESQUERRA D’ALACANT – ARA REPUBLIQUES
(ACORD MUNICIPAL) (EA-AR-AM)
1. MIKEL LORENZO FORCADA ZUBIZARRETA
2. VANESSA PINILLA GUERRA
3. ALEJANDRO SANTAMARIA SORIA
4. ROSA MARIA ALBERT SANCHIS (Independiente)
5. FRANCESC ESTEVE GUILLEN
6. JOSEPA COSTA MURCIA
7. DANIEL FERNANDEZ CAMPILLO
8. ROSARIO SAMPER GARCIA (Independiente)
9. JORDI VAYA I OLCINA
10. MATILDE GEMA MIRALLES QUESADA
11. JOAN BAPTISTA SANTONJA GISBERT
12. MARIOLA MATAIX JUAN
13. JUAN MANUEL CAMPO RANGEL
14. VICENTA MARTI AMIGUET (Independiente)
15. JOSE LUIS MORALES MORA
16. MARIA JOSE AVILES MARCO
17. ALBERT JESUS AMOROS ALTED
18. AZEIZA MOHAMED GLEILA (Independiente)
19. DANIEL HINOJO NAVARRO
20. MARIA ELENA RIBES MATEU (Independiente)
21. JUAN FRANCISCO MARTINEZ TORTOSA
22. LAURA LOSADA SESSE (Independiente)
23. JOSE MARIA GALAN BOLUDA (Independiente)
24. AIDA SELLES VAYA
25. VICENT TEROL CALABUIG
26. LEONOR MARTINEZ CANTO (Independiente)
27. ANGEL LLINARES OLMOS (Independiente)
28. MARIA LOSADA BALLESTER (Independiente)
29. VICTOR BAETA SUBIAS
Suplentes
1. JOSE LUIS RIQUELME GOMEZ (Independiente)

ALTERNATIVA REGIONAL ALICANTINA (A.R.AL.)
1. JOSE LUIS PAÑOS CARTAGENA
2. ANTONIO PASCUAL MORA
3. OSCAR ENZO BOERO
4. MARIA TERESA LILLO BAÑULS
5. MARIA JOSE VALERO SANCHEZ
6. ALBERTO SALMERON SANCHEZ
7. YOLANDA GONZALEZ MOHINO
8. JESUS RAMON GARCIA-MORATO SANCHEZ
9. DIEGO TOMAS GUIJARRO PERAL
10. VERONICA GARCIA PERTUSA
11. JESUS LLORET SOLER
12. OLGA VERGARA MARTINEZ
13. ALBERTO ALMOYNA SALES
14. JUAN MANUEL GISBERT LOPEZ
15. NURIA VERGARA MARTINEZ
16. JOAQUIN ANDRES RUIZ
17. MARIA BELEN FERRER RUANO
18. DAVID LOPEZ ALOS
19. MARIA MONTSERRAT PIQUER GRIÑON
20. FERNANDO LILLO CAMARASA
21. ERNESTO RAFAEL MATAS MILLAS
22. FRANCISCO JAVIER MAS BERNABEU
23. MARIA TERESA BAÑULS HERNANDEZ
24. YOLANDA BAEZA VERGARA
25. GABRIEL MULERO BONILLA
26. JAVIER LUIS MAS FERRER
27. MARIA DOLORES NAVARRO ORBEA
28. GABRIELA MIRANDA RAZURI
29. GINES MARIA ESCLAPES BONETE
Suplentes
1. ALVARO CUESTA TOBARRA

PARTIDO LIBERTARIO (P-LIB)
1. FRANCISCO CORONA VERDU
2. AUGUSTO BROTONS CUEVAS
3. JOSE MARIA GARCIA CABRERA
4. YOLANDA RANDEZ GARCIA
5. MARIA LUZ RANDEZ GARCIA
6. CRISTINA BRI MARTINEZ
7. CARLOS HERNANDEZ GONZALEZ
8. FERNANDO ESQUER RUBIRA
9. MARIA JESUS NAVARRO PADILLA
10. JAIME PEREZ OLTRA
11. JORGE RIBES IBAÑEZ
12. VERONICA OLIVER MENGUAL
13. JESUS JIMENEZ LARA
14. VICTORIA ROMERO NAVARRO
15. MARIA DEL PINO NAVAS LLARENA
16. JUSTO ROMERO SANTOFIMIA
17. IVAN AVILA NAVARRO
18. ALEJANDRRO MARTINEZ RUIZ
19. DULCINEA GONZALEZ ESTEFANIA
20. MARIA NIEVES LLORET DEVESA
21. ALEJANDRO RUIZ GALVEZ
22. CRISTINA MORANTE RODRIGUEZ
23. DOMENEC CAPO IVARS
24. LAURA FLORES SANCHEZ
25. VICTOR MORENO SOGUEZ
26. MIRIAN ORTIZ MUÑOZ
27. JUSTO ZOILO ROMERO NAVARRO
28. ALEIXANDRE ORTIZ MUÑOS
29. PEDRO MANUEL ROMERO NAVARRO
Suplentes
Sin candidatos

FALANGE ESPAÑOLA DE LAS J.O.N.S. (FE de las
JONS)
1. JUAN PEDRO MARIN SANTA MARIA
2. LUIS GABRIEL SALAS ARQUEROS
3. CONCEPCION PENCO MORANTE
4. JOSE CARLOS LOZANO LLOPIS
5. MARIA YOLANDA GARCIA MARTIN
6. JUAN LUIS GUTIERREZ MORALES
7. INMACULADA GOMEZ CANALES
8. FRANCISCO ANTONIO GINES LINUESA
9. MARIA JOSEFA MIRALLES GIRONES
10. JOSE MARQUEZ LLORCA
11. ESTHER GINES ASUNCION
12. JOSE GARCIA MIRALLES
13. MARIA FILOMENA MOTA LOPEZ
14. FRANCISCO JAVIER NOGUERA MORENO
15. BEATRIZ RUBIO CARLAVILLA
16. JOAQUIN AGUSTIN BERTOMEU PALLARES
17. ANA MARIA VICENTE LLOPIS
18. JOSE JAVIER BROTONS SORIANO
19. LAZARO LOPEZ CUTILLAS
20. LETICIA VARGAS CALDERON DE LA BARCA
21. FRANCISCO GARCIA GONZALEZ
22. JOSE ANTONIO LOPEZ CAÑIZARES
23. MIGUEL ANGEL SAMPEDRO MORENO
24. DIVINA VAZQUEZ MEILAN
25. DANIEL MANRESA FERNANDEZ
26. JOSE LUIS ORTIZ SERRANO
27. ANA MARIA VENTURA MARQUEZ
28. JOSUE SERRANO VINAROZ
29. JOSE BROTONS RAMIREZ
Suplentes
1. MARIA ISABEL MARCOS MIRA
2. LUIS GUARDIOLA BERENGUER

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. MARIA DEL CARMEN SANCHEZ ZAMORA
2. JOSE LUIS BERENGUER SERRANO
3. ANTONIO JOAQUIN MANRESA BALBOA
4. ADRIAN SANTOS PEREZ NAVARRO
5. MARIA CONEJERO REQUENA
6. VICENTE BUADES CARREÑO
7. MARIA JOSE MOLINA MARTINEZ
8. VIRGINIA ALBERO ENTRIALGO
9. MANUEL MOLINA MARTINEZ
10. MARIA DEL CARMEN MARCO REINA
11. BEATRIZ FALOMIR ROS
12. MATILDE HERNANDEZ ROMERO
13. JORGE BRUGOS MARTINEZ
14. SALVADOR JOVER LLACER
15. EVA MARIA SORIA PEREZ
16. RAMON ERNESTO LORCA GIMENEZ
17. APOLONIO GOMEZ LOBO GARCIA
18. EZIO VICENTINI ARIZA
19. AROA BIOSCA RODRIGUEZ
20. CRISTINA IÑIGO BARRIO
21. PABLO RODRIGUEZ SANCHEZ
22. LUIS ALONSO ARZA
23. MARIA LLOPIS VALLEJO
24. PURIFICACION GOMEZ MARTIN
25. JUAN ANTONIO VELAZQUEZ GUILLEN
26. ANDRES LENCINA MARTINEZ
27. ELISABET SANCHEZ SANCHEZ
28. JOSEFA MARIA CANO PEREZ
29. RAMON MARTINEZ BOTELLA
Suplentes
1. CARLOS CURIEL LOPEZ DE ARCAUTE
2. PILAR GEMA GARRIDO FERNANDEZ
3. RAFAEL AMOROS BELTRA

AVANT ADELANTE LOS VERDES ECOPACIFISTAS
(AVANT LOS VERDES)
1. ANTONIO JESUS EGIDO MARIN
2. ANTONIO JOSE SOGORB LLEDO
3. JOSE CAMARA MARTINEZ
4. BELEN RAMOS SANCHEZ
5. NURIA SOGORB SANCHEZ
6. PEDRO DE ANDRES JORDA
7. CONCEPCION SANCHEZ PEREZ
8. ANA MARIA ALVAREZ GOMEZ
9. ANTONIO RODRIGUEZ BELDA
10. MARIA FUENSANTA MARIN HERNANDEZ
11. DIANA YAIZA NAVAS PASTOR
12. ANTONIO LUIZ POZA MARIN
13. BELEN GIL ALIAGA
14. ANTONIO SOGORB SANCHEZ
15. MªCARMEN GAMUZ DELICADO
16. SANDRA MARTINEZ AVILES
17. AGUSTIN RUBIO CHICOTE
18. EVA MARIA MARTINEZ PONCE
19. CRISTINA PEREZ SANCHEZ
20. JOSE LUIS EGIDO MARCOS
21. INMACULADA POZA MARIN
22. ALMUDENA REBOLLO GONZALEZ
23. YANNET DAYMARA CARRASCO DE LOS SANTOS
24. JAVIER MARTINEZ GALVEZ
25. AGUSTIN BLAS LLORET ALEMAN
26. CECILIA RAMOS SANCHEZ
27. BLAS ALVARO SANCHEZ MIGALLON
28. DOLORES RIVERA LOPEZ
29. ABELARDO LLORET LOPEZ
Suplentes
Sin candidatos

COALICIÓN DE CENTRO DEMOCRÁTICO (CCD)

1. JUAN CARLOS GOMIS MONTERO
2. ASIER MARTINEZ FERRANDIZ
3. ANGEL PASCUAL LOPEZ CHACOPINO
4. MARIA DEL MAR MARIN MULLERAS
5. MARGARITA ALEMANY ANGUITA
6. MANUEL BLANCO GARCIA
7. ANGEL GARCIA CASTILLO
8. PURIFICACION RAS SIRVENT
9. GENOVEVA MARIA FERNANDEZ MARCOS
10. JOAQUIN CANO BERMEJO
11. NOE VICENTE FUENTES CABRERA
12. JUAN PEDRO PANTOJA GONZALEZ
13. EVA LOPEZ VERA
14. CRISTINA SANCHEZ ROSIQUE
15. ANDRES PEREZ DUQUE
16. MARIA BELEN ORTOLA NOGUERA
17. JOSE RAMOS JUAN
18. ALFONSO MARTINEZ GONZÁLEZ
19. JUAN FRANCISCO MARTINEZ FRUTOS
20. MARIA AMPARO VERA AGULLO
21. EUGENIO ABAD RODRIGUEZ
22. AROA RAMOS BELMONTE
23. IVAN GARCIA CARBONELL
24. MARIA ANTONIA ANGULO MONREAL
25. SERGIO MARTINEZ FERRANDIZ
26. RAIMUNDO CASTILLO ALAVES
27. NURIA FERRANDIZ PICO
28. ANTONIO MOLINA JIMENEZ
29. ISABEL MARCOS SARRIO
Suplentes
1. JOSEFA BELMONTE MATEO
2. JOSE MARIA MARTINEZ DE LA CASA

PARTIDO POPULAR (PP)
1. LUIS JOSE BARCALA SIERRA
2. CARLOS MAZON GUIXOT
3. JULIA MARIA LLOPIS NOHEDA
4. MARIA DEL CARMEN DE ESPAÑA MENARGUEZ
5. MANUEL JIMENEZ ORTIZ
6. ANTONIO VICENTE PERAL VILLAR
7. MANUEL VILLAR SOLA
8. JOSE RAMON GONZALEZ GONZALEZ
9. LIDIA LOPEZ RODRIGUEZ
10. CRISTINA GARCIA GARRI
11. EMILIO ISRAEL CORTES SANTIAGO
12. ANDREA CORBALAN MUÑOZ
13. CARMEN IGNACIA CASANOVA ALVAREZ
14. GINES RAMON BLAZQUEZ LOZANO
15. CONSUELO MARAVEL LORA
16. ANA BELEN CASTELLO RIOS
17. AINOA MAESTRO CHICO
18. CARLOS HERRERIAS PASTOR
19. JOSE MANUEL CORTES DAVO
20. CAROLINA CUTANDA PEREZ
21. PABLO SANZ MONTORO
22. NATALIA FUENTES ALAVES
23. MARIA ALMUDENA SANCHEZ CARRATALÁ
24. JUAN JOSE DOÑA ESCOBAR
25. MARIA ANTONIA CANALES MORALES
26. PEDRO PARRON SANCHEZ
27. ANA BELEN SANCHEZ HERNANDEZ
28. MARIA DE LAS MERCEDES BEDIA GONZALEZ
29. JOSE GABRIEL FERRER PORTES
Suplentes
1. LORENA CAPO RICO
2. JULIAN JOSE RUIZ TORREGROSA

PARTIDO ALICANTINO REGIONALISTA –
ESPERANZA CIUDADANA (PAR-Es.C.)
1. LISARDO GABARRE MOTOS
2. FRANCISCO JAVIER GARCIA MANCEBO
3. GREGORIA GONZALEZ VILLENA
4. JUAN RAMON UTRERA JIMENEZ
5. LUCIA MARIA VILLALBA DIAZ
6. HECTOR ALARCON FERRER
7. TOMASA GARCIA CANOVAS
8. MEROUANE MOHAMED BRAHIMI ROBAINE
9. SUSANA JUAN BLAZQUEZ
10. HECTOR GOMEZ VIDAL
11. NILDA SUSANA DOMINGUEZ PEREZ
12. SUSANA MARTINEZ DIAZ
13. ANTONIO JOSE BLANCO SOGORB
14. ALEJANDRO GOMEZ CRESPO
15. MANUEL GARCIA TIELVE
16. MIGUEL OSCAR REBOLLO ROMERO
17. TAMARA SALVADOR ÑECO
18. JUANA MARIA SANCHIS POLIZZI
19. JOAQUIN JIMENEZ JIMENEZ
20. ANDRES AMADOR JIMENEZ
21. EULALIA CANOVAS SANCHEZ
22. ARIADNA SANTACANA RIOJA
23. ENRIQUE SANTIAGO AMADOR
24. FRANCISCO JOSE VALDERREY MARTIN
25. FRANCISCO JAVIER CUBERO ARES
26. PAOLA SANZ SANCHIS
27. MANUEL CORTES MORENO
28. TAMARA SABATER JUAN
29. JONATAN GIMENEZ AMADOR
Suplentes
Sin candidatos

Leave a Reply

Your email address will not be published.