Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Alcoi

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Alcoi

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província d’Alacant ha publicat, durant el dia d’avui, totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Alcoi.

COMPROMÍS PER ALCOI: COMPROMÍS MUNICIPAL
(COMPROMIS MUNICIPAL)
1. MARIO IVORRA TORREGROSA
2. ELISA GUILLEM DE LA CRUZ
3. ALFREDO LLORENS LARGO
4. PIERRE HERNÁNDEZ SALINAS
5. BEGOÑA DOMENECH FERRRÁNDIZ
6. ALEXANDRE CERRADELO GARCÍA
7. JOSEP CAPÓ VICEDO
8. ANNA CLIMENT I MONTLLOR
9. CARLES SANSALVADOR I LLOPIS
10. BEGONYA DOLORS SEMPERE I FERRI
11. BENJAMIN BUCKMAN CUDJOE
12. MONTSERRAT VANYÓ I MARTINES
13. ADRIÀ MOMPÓ RUIZ
14. YAIZA FERRER ALONSO
15. SAMUEL MEDINA LEVA
16. ANUNCIACIÓN MARÍA CASCANT BLANES
17. JOAN ANTONI GISBERT SOLBES
18. CRISEIDA GARCÍA PÉREZ
19. RAFEL JORDÀ PASCUAL
20. MARÍA VICTORIA GRAU TORREGROSA
21. ROBERT COMPANY COMPANY
22. ANA GILABERT VIDAL
23. JORDI DAVÓ I MOLTÓ
24. JULIA COMPANY SANUS
25. JOSEP LLUÍS CORTÉS ESCODA
SUPLENTES
1. FRANCESC XAVIER BLAY MESEGUER
2. PALOMA ABAD SANCHO
3. RAFAEL TEROL GISBERT

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. ANTONIO ALFONSO FRANCÉS PÉREZ
2. LORENA ZAMORANO GIMENO
3. JORDI VALENTI MARTINEZ JUAN
4. VANESA MOLTO MONCHO
5. JORGE SILVESTRE JOVER (INDEPENDIENTE)
6. MARÍA ARANZAZU DE GRACIA GOMIS
7. ALBERTO BELDA RIPOLL
8. MARÍA BACA NICOLAS
9. RAÜL LLOPIS I PALMER
10. TERESA SANJUÁN OLTRA
11. MIGUEL JUAN REIG ABAD
12. CAROLINA ORTIZ PINEDA
13. JORGE GABRIEL SEGURA ALCARAZ
14. ANDREA VALDES PEREZ
15. MOISES LLOPIS MONLLOR
16. CONSUELO PAYA RAMOS
17. JORDI IBORRA I CASTELLO
18. SARA MEJIAS PEDRAZA
19. LUIS MIGUEL MULLOR BARBER
20. BEGOÑA MARCO TEROL
21. ADRIÁN GARCÍA ORTÍZ
22. ROSARIO PILAR SEGUÍ MOLTÓ
23. VICENTE SEGURA SEMPERE
24. MARÍA DOLORES LLOPIS MONLLOR
25. LLUIS BROTONS FRANCÉS
SUPLENTES
1. JOAN MANUEL VICENS PETIT

TERCERA EDAD EN ACCIÓN (3E EN ACCIÓN)
1. MARIA DOLORES CALERO MÉRIDA
2. JOSE FRANCISCO ALEMANY HELLÍN
3. MARIA SOLBES PONSODA
4. FRANCISCO PULIDO CAMERO
5. PATRICIA ABAD DOMÍNGUEZ
6. TOMAS SANCHEZ PEREZ
7. ASUNCIÓN CALERO MÉRIDA
8. AMBROSIO NAVARRO ALCOVER
9. MARIA DEL CARMEN CALERO BLAZQUEZ
10. JOSE LUIS CARMONA CAMARASA
11. JULIA GIL ALONSO
12. LUIS MIGUEL ALEMANY DOMENECH
13. ANUNCIACIÓN HELLÍN MARTINEZ
14. JOSE RAMAL LOPEZ
15. MARIA BASILISA TOLOSA PIQUERAS
16. FRANCISCO RODRIGUEZ RIOS
17. ANA MARIA JORDA SOLER
18. JUAN ANTONIO CALERO BLAZQUEZ
19. EMILIA IRUNDINA URREA SANZ
20. JUAN CALERO MARTINEZ
21. LORENA ABAD DOMÍNGUEZ
22. FRANCISCO JOSE TOLOSA SOLBES
23. JULIA DOMÍNGUEZ TOMAS
24. CESAR CALERO BLAZQUEZ
25. MARIA ISABEL BITO SOLBES
SUPLENTES
1. JOAQUIN MÉRIDA MORAL
2. VICTORIA MULLOR MEDINA

GUANYAR ALCOY-ESQUERRA UNIDA: SEGUIM
ENDAVANT (GA-EUPV:SE)
1. SANDRA OBIOL FRANCÉS
2. PABLO GONZÁLEZ GIMENO
3. TÀNIA AZNAR SOLER
4. MAURO COLOMINA SOLER
5. VICKY LLÀCER ANDUIX
6. REBECA SANJUAN CANO
7. SERGI RODRÍGUEZ CASTELLÓ
8. MAGDA ARQUES CASTELLÓ
9. SOFIA HERNÁNDEZ BARRACHINA
10. DANIEL MÉNDEZ ESTEBAN
11. INMA BELDA PASCUAL
12. JORGE VAÑÓ GARCÍA
13. ANGELINA ORTIZ MIRA
14. JORDI SANTONJA FERRANDO
15. ROSANNA ESPINÓS TORTOSA
16. RAFAEL GISBERT SANJUÁN
17. ASUN NAVARRO SANTOS
18. DANIEL BALAGUER NÁCHER
19. AMPARO CAMPS FERRÁNDIZ
20. LLUÍS CATALÀ OLTRA
21. PURI AUÑÓN RUBIO
22. LUIS AGUILAR BERNABEU
23. MARIETA ROMÀ PINILLOS
24. RAÜL ORTIZ MIRA
25. ESTEFANÍA BLANES LEÓN
SUPLENTES
1. ALEIXANDRE SANFRANCISCO GIMÉNEZ
2. ELISA GIL SEGUÍ
3. FRANCISCO PAREDES TORREGROSA

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (CS)
1. ROSA MARÍA GARCÍA GONZÁLEZ
2. MARCOS EDUARDO MARTÍNEZ COLOMA
3. FERNANDO DOMENECH MIRÓ
4. MARIA JOSÉ VALOR CAMPAYO
5. JOSÉ VICENTE MASIÁ GARCÍA
6. ENRIQUE PEIDRO ZARAGOZA
7. GABRIEL PÉREZ RUBIO
8. INMACULADA LLOPIS BOLUDA
9. JAVIER JORGE VILLAR AURA
10. CAROLINA GRACIA TOMÁS
11. RAFAEL PEREZ ORTS
12. ESTHER MORENO BODÍ
13. ROBERTO VICENTE PÉREZ MORALES
14. PAMELA TÁRRAGA RABANAL
15. JUAN MANUEL GINER GÓMEZ
16. NOELIA JORDA LLORENS
17. FERNANDO MERLO GONZÁLEZ
18. SANDRA SONGEL PARRA
19. JORGE ALBORS JUAN
20. JORGE FRANCÉS SANCHEZ
21. MARÍA CONSUELO DE GRACIA GOMIS
22. LUIS ORTEGA RIPOLL
23. ALICIA DOMENECH MIRO
24. SERGIO TADEO JUAN GARCÍA
25. JUAN ANTONIO BORONAT DOMÉNECH
SUPLENTES
1. CARLOS LUIS ARACIL VICENS
2. JUANA BODÍ ASES
3. JUAN RAMÓN JUAN SANCHIS

PODEM (PODEM)
1. NAIARA DAVÓ BERNABEU
2. CRISTIAN SANTIAGO DE JESÚS
3. AARÓN FERRÁNDIZ SANTAMARÍA
4. ANA PERIS MARTÍNEZ
5. TRINI RUBIO SALA
6. ANDREU BERNABEU MARTÍNEZ
7. PILAR SÁNCHEZ GARCÍA (INDEPENDIENTE)
8. JOSEP CORTÉS GARCÍA
9. SONIA CALDERÓN ESPAÑA
10. ANDREA MARTÍNEZ GARCÍA
11. DAVID BOTÍ RUBIO
12. MARINA LOZANO LÓPEZ
13. DAVID ROMÁN MOLTÓ
14. NURIA JORDÁ CABANES (INDEPENDIENTE)
15. JORDI PARRA MARTÍNEZ
16. CARMEN CARBONELL DOMENECH
17. JESÚS LARA JORNET
18. REGINA MONTAVA MIRÓ
19. IÑAKI ASENSIO CALATAYUD
20. ANGELINA ABAD VILAPLANA
21. CARLES RIPOLL MONTAVA
22. MARÍA LÓPEZ REYES
23. JORDI FRASÉS SELLÉS
24. ISABEL BERNABEU PÉREZ
25. VICENTA JIMÉNEZ GARCÍA
SUPLENTES
1. MIGUEL RIPOLL ABAD
2. BEATRIZ BRAVO GRAU (INDEPENDIENTE)
3. JULIÁN CORTÉS SOLER (INDEPENDIENTE)

VOX (VOX)
1. DAVID ANDRÉS ABAD GINER
2. MARÍA TERESA PEIDRO PASCUAL
3. CARLOS JOSÉ GARCÍA SEGUÍ
4. JULIO RICHART CRESPO
5. RAQUEL ORTÍZ PASCUAL
6. JOSÉ JOAQUÍN MORENO MONCHO
7. RAÚL CARLOS DOLZÁ CALATAYUD
8. JORGE ESCODA MOTILLA
9. ESTER HERRERO MARTÍNEZ
10. MARÍA DEL CARMEN VALOR TIENDA
11. PABLO REIG ÁLVAREZ
12. IVAN CABRERIZO ÁLVAREZ
13. ROMÁN ÁLVAREZ RUBIO
14. LUISA MARTÍNEZ BARREJÓN
15. ALEXANDRA GARCÍA RAGEL
16. CARLOS LUIS MICÓ GINER
17. FERNANDO SOLER PERIS
18. MARÍA FRANCÉS VILLENA
19. CARMEN BOTELLA VALOR
20. CRISTINA PONSODA TORNAL
21. ELISA AMALIA PONSODA TORNAL
22. MARGARITA INMACULADA GARCÍA SEGUÍ
23. HÉCTOR AQUILES MARTÍ PASCUAL
24. ALFONSO VICENS RODRIGUEZ
25. DAVID QUINTANA ANDRÉS
SUPLENTES
1. RAFAEL MOLTÓ AMAT
2. ELIA PASCUAL SUCH
3. JOSÉ MARIANO BLANCO MEDINA

PARTIDO POPULAR (PP)
1. JUAN ENRIQUE RUIZ DOMÉNECH (INDEPENDIENTE)
2. LIRIOS GARCIA GONZÁLEZ (INDEPENDIENTE)
3. FRANCISCO CANTÓ COLOMA (INDEPENDIENTE)
4. AMALIA PAYÁ ARSÍS
5. EDUARDO DANIEL TORMO MATARREDONA
6. ADELA NULES REIG (INDEPENDIENTE)
7. JORGE FRANCISCO REIG VERDÚ
8. FRANCISCO DE BORJA ESPERT FUSTER
9. NOELIA PERIS MIRALLES (INDEPENDIENTE)
10. JUAN LUIS ALBORS PÉREZ
11. JONATAN LLUCH PUIG
12. MARÍA PILAR GONZÁLEZ GOMIS
13. CARLOS ARACIL MONLLOR (INDEPENDIENTE)
14. PALOMA MATARREDONA RADUÁN (INDEPENDIENTE)
15. MARIA DEL CARMEN AZNAR BLANQUER (INDEPENDIENTE)
16. ROSA ANA LLORENS OLCINA
17. VÍCTOR VILAPLANA SEGUÍ
18. OLGA TRUJILLO IVARS
19. MIGUEL ORTS IBIZA
20. CARLA DE LA ENCARNACIÓN GARCÍA
21. MILAGROS MENGUAL CORTELL
22. MARÍA MERCEDES VITÓRIA CANDELA (INDEPENDIENTE)
23. RAÚL SANTACREU MIRA (INDEPENDIENTE)
24. AGUSTÍN JOSÉ SILVESTRE SOLER
25. MARÍA DOLORES ALBA MULLOR
SUPLENTES
1. EMILIA MIRALLES CANTÓ
2. KEVIN IVORRA CARMONA
3. ISAAC MARTINET MORENO

Leave a Reply

Your email address will not be published.