Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Alzira

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Alzira

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat, durant el dia d’avui, totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Alzira.

BLOC-COMPROMÍS PER ALZIRA:COMPROMÍS MUNICIPAL
(COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. DIEGO E. GOMEZ GARCIA
2. SARA GARES ULL
3. ALBERT FURIO PEREZ
4. PEP CARRERES RODRIGUEZ
5. MARINA MIR MOCHOLI
6. XAVI PEREZ JUANES
7. MARIA CALVO PALOMARES (Independiente)
8. ALFRED JORDI ARANDA MATA
9. LETICIA PIQUER ORTIZ
10. ANDREA VIÑES PARADA
11. VICENT CAMARASA BELTRAN
12. MARIA PONS GOMEZ
13. JESUS VACA PELEGRIN (Independiente)
14. JOSE BETETA MARTINEZ
15. ROSER JUAN JUAN (Independiente)
16. PAULA MAÑEZ MASIA
17. JORDI SANCHEZ PALACIOS
18. ANGELS PEREZ JUANES
19. CARMEN VIVES SAMPEDRO
20. TOMAS PEREZ GARRIGUES
21. ANTONI MURILLO PERIS
Suplentes
1. BERNAT MIR HERNANDIS
2. MERCE MOCHOLI FERRER
3. VICENT MARTINEZ MARTI
4. PILAR GIL OLIVER
5. PABLO COLOMINA TORRES
6. SOLEDAD GARES ULL

SOM VALENCIANS (SOMVAL)
1. ELISEO CANDELA HUERTA
2. EDUARDO LOPEZ-PINTOR MADRID
3. ANA LUISA ANDRES PERIS
4. CARLOS JAVIER YAGO GARRIGUES
5. ISABEL MARIA ESCRIVA HERNANDEZ
6. JOSE ANTONIO MONTALVA GARCIA
7. JOSEP BERNAT IBORRA TAFANER
8. DANIEL VALERA CUENCA
9. ROSA ANA CERDA MARRADES
10. MARIA TERESA IRANZO LLOPIS
11. JOSE ALBERTO GOMAR DAVIU
12. JUAN BAUTISTA BOLINCHES CRESPO
13. PASCUAL TUDELA SIERRA
14. MARIA ISABEL MORTE PEREZ
15. MARIA PEREZ GARCIA
16. LIUBOV SEMENIUC SEMENIUC
17. JUAN FRANCISCO ESCRIVA GONZALEZ
18. JOSE SANCHIS JUAN
19. ANTONIO RODRIGUEZ FONTANA
20. MARIA LORETO GOMAR DAVIU
21. CONSUELO BENAVENT ESPI
Suplentes
1. MARIA LORETO DAVIU ARNANDIS
2. RICARDO MONTAGUD MARTINEZ
3. MANUEL JOAQUIN CARRION MARTI

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. Isabel Aguilar López
2. Alberto Yago Canet
3. Gemma Alós Sospedra
4. Fernando Pascual Moscardó
5. Lidia Enguix Palomares
6. Luís Gisvert Sanmartín
7. Alicia Chaveli Peris
8. Vicent Dolz Daras
9. Pilar Ripoll Serena
10. Adrián Sarria Cabello
11. María Remedios Torres Plaza
12. Jorge Carrascosa Moyano
13. Carla María Garrido Mercado
14. Vicente García Vidal
15. Isabel Itures García
16. Alejandro Puigvert Bolinches
17. Consuelo Montalvá Navarro
18. Darío Valbuena Grande
19. María Ángeles Solves Vila
20. Miguel Ángel Cortés Esteve
21. Inmaculada Onrubia Albert
Suplentes
1. Ricardo Cuenca Vidal
2. María Amparo Mora Alberola

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. MIGUEL VIDAL LLOPIS
2. CLARA EUGENIA ALEDON JIMENEZ
3. FRANCISCO JOSE CERVERO NAVARRO
4. MIGUEL A FERRE TALENS
5. MARIA CARMEN BALDRES VILA
6. JUAN PEDRO MARTIN AVILES
7. ROCIO LOPEZ DE LA TORRE
8. ALEJANDRO IÑIGO VILA
9. OMAYRA DOMENECH MONTALVA
10. JAVIER PEREZ PARRA
11. PAULA ALVAREZ MAGALLO
12. MARIA JOSE LLINARES CAMPAYO
13. MARIA JOSE ANTON SANTAPAU
14. JOSE FERNANDO RODRIGUEZ IBORRA
15. SANTIAGO TEMPRANO OLIVARES
16. SILVIA GARES FERRER
17. IVANA SANCHIS SANCHIS
18. MARIANO BUENDIA SOTOCA
19. DOLORES ALEGRE SERRA
20. SANTIAGO ESCUDERO OVIEDO
21. MARIA JOSE LLOPIS PONS
Suplentes
1. ANGEL RUIZ MORENO
2. LAURA ANTICH PEREZ
3. MARIO MARTIN UGARTE

FALANGE ESPAÑOLA DE LAS J.O.N.S. (FE de las JONS)
1. ALFREDO ESCRIVA HERNANDEZ
2. JUAN MANUEL JORQUES CASTELLO
3. SOFIA ESPAÑA CLIMENT
4. GUADALUPE CASTELLO MARCO
5. RAMON PEREZ AHUIR
6. ANTONIO POQUET LLOMBART
7. ANTONIO MANUEL HERNANDEZ FERRER
8. MARIA CARMEN AURA LLOPIS
9. MARIA YESENIA OSETE FUENTES
10. ALFREDO ROSELLO VILLANUEVA
11. MANUEL MARQUEZ VICENS
12. JESUS NAVARRO ORTS
13. MONICA LIBRO DIAZ
14. MARINA GARCIA PORTAL
15. JAIME CASANOVA FERRIS
16. LUIS DANIEL BELDA USERO
17. JOSE ANTONIO BERMELL SANCHIS
18. MARIA DEL CARMEN GUAITA DE ECHEVERRI
19. ROCIO HERNANDEZ DE LOS SANTOS
20. RAFAEL SARRIO SORIANO
21. JUAN BORJA SEGARRA
Suplentes
1. ESTHER PEREZ ALBORCH
2. VICTORIA HERRERO GONZALEZ DE CARDENAS
3. JOSE GIL CLEMENTE

L´ESQUERRA d´ALZIRA – ESQUERRA UNIDA- ESQUERRA REPUBLICANA: SEGUIM ENDAVANT (EUPV-ERPV:SE)
1. IVAN MARTÍNEZ ARAQUE
2. PATRICIA MARTÍNEZ FURIÓ
3. PACO GIL CARRASCOSA
4. MÉLANIE TORRES MARTÍNEZ
5. VÍCTOR ESCRIBÀ ORTIZ
6. RAÜL GARCIA CALZADA
7. PILAR RODRÍGUEZ SALINAS
8. IVAN RUIZ MAHIQUES
9. ÁNGELA LÓPEZ DE LA CALLE
10. SALVADOR LLÀCER PAÑOS
11. SHEILA AMORÓS FUENTES
12. ANTONIO EXPÓSITO CASTILLA
13. ROSA ARAQUE CASTILLA
14. ALEJANDRO ESPAÑA PRIETO
15. NÚRIA REIG GAY
16. FERNANDO FAYOS CASESNOVES
17. CARMEN CATALÀ ALCAZAR
18. PEDRO VÍCTOR JENSEN CALATAYUD
19. MÓNICA RUBIO ESTEVE
20. FERNANDO ESTORS PALOMARES
21. PACO REIG SÁNCHEZ
Suplentes
1. VICENT PRATS MONTALVA
2. TERESA BADIA CATALA
3. EZEQUIEL VIVAR MARTIN
4. JOSEFA SANCHÍS SAZ

PODEM ALZIRA (PODEMOS)
1. FRANCESC JOSEP GIMENO BOHIGUES
2. LORENA PALOMINO GALLACH
3. AGUSTÍN PÉREZ GARCÍA
4. ARIANNA GUARDIOLA VILLORA
5. RUBÉN NAVARRO BALAGUER
6. REBECA TOMÁS CLARAMONTES
7. VICENT ALONSO CLIMENT
8. ELISA CARRASCO PÉREZ
9. JUAN TAMAJON TOLEDO
10. MARIA ANGELES ALEPUZ VICENTE
11. VICTOR DANIEL CASTILLO RODRIGUEZ
12. MARA LUNA MARTIN GALLEGO
13. RAFAEL VILLALBA CONEJERO
14. LIDIA GISBERT GREGORI
15. JUAN VICENTE VIVES SILVESTRE
16. SOLEDAD ABAD RODRIGUEZ
17. ERNESTO ALONSO CLIMENT
18. TERESA OROVAL SANCHEZ
19. FERNANDO MARTIN BURGUILLO
20. ESTELA MORENO CABALLERO
21. MANUEL VALLS CHORNET
Suplentes
1. MIGUEL ROMAN PAVÓN

PARTIDO POPULAR (PP)
1. JOSE ANDRES HERNANDEZ SALA
2. BERNARDO RIOS FURIO
3. MARIA LUISA CASTELLS GARES
4. MARIA LUISA ESCRIBA CRESPO (Independiente)
5. ENRIQUE MONTALBA ESPAÑA
6. RUBEN PALAU CASTANY
7. ANA JOVER ORTEGA
8. FERNANDO JOSE BARBERA ALCACER (Independiente)
9. BENJAMIN FERRER BLASCO
10. AMPARO HEIDO CAMARASA PERALES
11. ALVARO PERIS PARDO
12. JOSE LUIS LLINARES PELLICER
13. LAURA PIQUERAS LOPEZ
14. GUILLERMO LLORCA RIOS
15. MONICA BLAS TORTOSA
16. FRANCISCO JOSE SUÑER BERNABEU
17. MARIA CARMEN VAYA CALDES
18. FRANCISCO ROCA GOMEZ
19. JUAN MANUEL PALOMARES SANCHEZ
20. MERCEDES CORTES SOTO
21. ELENA BASTIDAS BONO
Suplentes
1. ADRIAN MORENO APARICIO
2. ANGELES SANCHO MORALES
3. ANTONIO CUENCA VIDAL

VOX (VOX)
1. RICARDO BELDA VALIENTE
2. ANGEL APARISI JORDAN
3. SALVADOR PERIS BLASCO
4. SARA BLANCO LLETI
5. ZAIDA FERRER LLUCH
6. RAFAEL MOLINER OLIVER
7. FRANCISCO MONTEAGUDO NAVARRO
8. ANTONIO FERRER QUILES
9. ELVIRA SUAREZ GONZALEZ
10. REBECA BADENES GRANERO
11. ANTONIO FERRUS PERELLO
12. ALBERTO MARTINEZ PEREZ
13. FERNANDO SANCHEZ RUIZ
14. MARIA JOSE FERRER QUILES
15. DOLORES LLUCH ALCOVER
16. BERNARDO COSTERA PASTOR
17. BERNARDO SALVADOR LLORCA MARTIN
18. JUAN RODRIGUEZ MONTANER
19. ANNA FOLGADO GONZALEZ
20. ROSA AROCAS SALES
21. JOSE ANDRES BOQUERA
Suplentes
1. JOSE CHAMARRO PONCE
2. JAVIER ENRIQUE ESCRIBA SANJUAN
3. ROSA CALATAYUD SEMENIA

Leave a Reply

Your email address will not be published.