Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Benicarló

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Benicarló

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de Castelló ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Benicarló.

L’ESQUERRA DE BENICARLO:ESQUERRA UNIDA-ESQUERRA REPUBLICANA-CANVIEM ENTRE TOTS-ACORD
MUNICIPAL (L’ESQUERRA DE BENICARLO-AM)
1. JOSEP BARBERÁ SORLÍ
2. ALICA COSCOLLANO MASIP (Independiente)
3. FRANCISCO JOSÉ COMPANYS BAYARRI
4. MARÍA CARMEN CORNELLES ARÁN (Independiente)
5. ENOC ALTABÁS FELIPO
6. ROSA MARÍA CAMPS CARDONA (Independiente)
7. JOSEP MIQUEL IRUELA LÓPEZ
8. MARÍA SALVADOR SIMÓ
9. JAIME MIRALLES PUIG
10. MARÍA DE LOS ÁNGELES FLORIDO ZAMORA
11. JONATAN CAMPOS GARCÍA
12. CLARA MARÍA ARNAU COSCOLLANO
13. XAVIER PERELLÓ MURIA
14. MARÍA TERESA ARTIGA ESTELLER
15. ALEX PLA CABANES
16. VIRGINIA CLARA BELDA VALLS
17. MIGUEL ÁNGEL COMPANYS BAYARRI
18. ROSA MARÍA SERRA ROMÁN
19. LLUIS CORRAL NUÑO
20. MARÍA CARMEN HERNÁNDEZ CORTÉS
21. ARIADNA COLL I NIETO
Suplentes
1. JESUS VIDAL MUÑOZ (Independiente)
2. SONIA VALLES BEL
3. JOSEP ANTONI MOLINA GROS
4. ANDREA COUCEIRO SÁNCHEZ
5. JOSÉ LUIS FUENTES TENA

COMPROMIS: BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMIS 2019) (CCPV)
1. MARTA ESCUDERO ALBOR
2. JOSEP LLUIS SEGURA I MONTERDE
3. SUSANA PEREZ ALONSO
4. PEDRO TORRENT ROCA
5. ADRIAN PALACIO OMS
6. MARIA COLL NIETO
7. DAVID GUMBAO MORERA
8. GONZALO GALAN CARSI
9. SEBASTIA LLUIS RAMBLA VIDAL
10. YVETTE ANTON MALUENDA
11. IVAN DEL CASTILLO AVILA
12. ANDREA ALBERT PALAU
13. IGNACIO OCONNOR ARAYO
14. MARIA PILAR BAYARRI BELLES
15. ISABEL MUÑOZ OLIVER
16. REMEI LLUCH QUEROL
17. JOAN FURIO AÑON
18. AIDA ECHEMENDIA RODRIGUEZ
19. SANTIAGO ROMERO BELTRAN
20. JOSE MARIA QUEROL GELLIDA
21. JOAN MANUEL FERRER MESEGUER
Suplentes
1. JOSE LUIS GUZMAN GRAU
2. CONXIN PUJOL CAMPOS
3. INMA ARAYO SOLA

PARTIDO POPULAR (PP)
1. JUAN ANTONIO MAÑA FERRER
2. MARIA NIEVES EUGENIO BAYO
3. IZASKUN MAURA SORIANO (Independiente)
4. LORENA GALLEN MUNDO
5. JORGE LLORACH SENAR (Independiente)
6. MARIA ARANZAZU GARCIA ROLDAN
7. ELIAS FRESQUET LIMAS
8. MARIA RAMONO BODESCU (Independiente)
9. MELANI ESPINOSA AVILA
10. JOSE VICENTE CALVET CERDA (Independiente)
11. JOSE ANTONIO COMPANYS BAYARRI (Independiente)
12. PATRICIA MACHANCOSES RUIZ
13. JOSE ANTONIO ESBRI BAYARRI (Independiente)
14. JOSE FERNANDO FORNES ROCA
15. MARIA JOVANI PALAU
16. MARIA TERESA TRAVER BUENO
17. JOSE ANTONIO REDORAT FRESQUET
18. MARIA CONSUELO NOVOA GOMEZ
19. ROGER ALBERTO PEÑA
20. BORJA CASTELL SIMO
21. CHRISTIAN MAR BELTRAN SALVADOR
Suplentes
1. JORGE JUAN MARTINEZ
2. MARIA INMACULADA PALOMA BARTOLOME ROYO (Independiente)
3. DOMINGO CERDA MARZA

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. ROSARIO MIRALLES FERRANDO
2. ILDEFONSO AÑÓ LORES
3. PEDRO MANCHÓN PAU (Independiente)
4. GEMMA CERDÁ MUÑOZ (Independiente)
5. CARLOS FLOS FRESQUET
6. ROMÁN JOSÉ SÁNCHEZ MATEU
7. ISABEL CARDONA FERRAGUT
8. CLARA CID BLASCO (Independiente)
9. FERNANDO JOVANI DIAGO (Independiente)
10. MARÍA INMACULADA DÍAZ RUIZ (Independiente)
11. FILO AGUT BARCELÓ
12. ALICIA FUSTER CAMOS (Independiente)
13. RAÚL GARCÍA GRAU
14. JULIA MARIA CARMEN RODRIGUEZ RUIZ
15. JOSÉ VICENTE GIMENO BROCH
16. MÓNICA GÓMEZ RUIZ
17. JOAQUÍN BAYARRI SÁNCHEZ
18. CARMEN JACINTA FERNÁNDEZ LÓPEZ
19. ISMAEL EL GHAYAT SÁNCHEZ
20. Mª DE LOS ÁNGELES ROMERO GADEA
21. DOMINGO ROCA PRATS
Suplentes
1. VICENTE PIÑANA PEÑA
2. MARIA BLANCA SANTOS ENCINAS
3. JOSÉ ANTONIO SÁNCHEZ MARTÍ

PODEMOS-PIBEN (PODEMOS-PIBEN)
1. ANA LOPEZ NARANJO (PODEMOS)
2. SERGIO COLOM MONTERO (PIBEN)
3. PEDRO MARTINEZ LOPEZ (PODEMOS)
4. DAVID GARCIA MIRAVET (PIBEN)
5. MONICA SALVADOR MARTINEZ (PODEMOS)
6. CARLOS RODRIGUEZ PONCE (PIBEN)
7. JOAQUIN TOMAS CRESPI FERNANDEZ (PODEMOS)
8. MARIA DEL CARMEN MOLINER MOLINER (PIBEN)
9. MARIA JOSE MIRAVET FOLGUERA (PODEMOS)
10. ISABEL PELIGRINA FERNANDEZ (PIBEN)
11. JOSE ANTONIO CUCALA CALVET (PODEMOS)
12. ADRIAN COLOM FOLGUERA (PIBEN)
13. MARIA LUCIA AGUERRE BARBE (PODEMOS)
14. JOSEFA ESCOLANO PEINADO (PIBEN)
15. PILAR HERRERO GRACIA (PODEMOS)
16. PALOMA JIMENEZ LUZON (PIBEN)
17. CARLA FLEQUE MIRAVET (PODEMOS)
18. MARIA JIMENEZ LUZON (PIBEN)
19. ANGEL ANDRES LUCIO ERAZO (Independiente)
20. JOEL VALERA SEVILLA (PIBEN)
21. FELIPE MARTI HERRAEZ (Independiente)
Suplentes
Sin candidatos

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. BENJAMIN MARTI ESBRI
2. JUAN JOSE CORNELLES BATISTE
3. JOSE MARIA COMPTE BROSED
4. YOLANDA PITARCH HERRERA
5. SONIA DE CASTRO FLOS
6. VICENTE LAMBIES SANCHEZ
7. DILMA LILIAN SOSA LACABANNE
8. CONRADO JULIAN SANCHO COMES
9. BELINDA MARIA FERNANDEZ SORLI
10. SARA MARTI ARNAL
11. FRANCISCO SALVADOR GAGO
12. LUZ DIVINA ITARTE FERRERES
13. MONTSERRAT LOPEZ GONZALEZ
14. MANUEL ROCA MASIP
15. JUAN DAVID MARIN MARZAL
16. MARCOS ALONSO DELGADO
17. ELENA GARCIA MASIP
18. JUAN MANUEL EDO CALVO
19. IVAN QUERALT MOROS
20. KATIA CATALA POLIAKOFF
21. MARCOS PLA SALA
Suplentes
1. PEDRO JOSE MORALES SALES
2. MARIA CINTA PUIG SAPIÑA
3. ANTONIO ZARAGOZA MORENO

Leave a Reply

Your email address will not be published.