Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Benicàssim

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Benicàssim

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de Castelló ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Benicàssim.

COMPROMIS PER BENICÀSSIM: COMPROMIS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. JOAN ARTUR BONET HANCOX
2. PAU JOSEP FERRANDO TARREGA
3. ELENA DEL CARMEN SALVADOR RIBES
4. PAULA MATEOS EIXAU
5. CARLOS ROCAMORA CATALAN
6. LYDIA FERRANDO RAMOS
7. LLUIS BERNAL TURLO
8. MARIA ELIA GARCIA SAURA
9. NAYARA CHONG LLEIXA
10. GULLERMO DE LA FUENTE TARREGA
11. RUTH FERNANDEZ MARIN
12. CARLES GARCIA SIMEO
13. CLOTILDE ALFONSA PEÑA SANTOLARIA
14. ROSA JOSEFA TARREGA NEBOT
15. DOMINGO MANUEL CASAÑ FERRER
16. MARIA ANDREA CHONG VALBUENA
17. DOLORES SALOME GOZALBO FORTANET
Suplentes
1. VICENT MANUEL FRANCISCO MINGOL
2. ROSARIO TARREGA CANOS
3. JOSE DOMINGO ANTOIO FERRANDO FERRARA
4. JOSE ANTONIO CASAÑ FERRER

PARTIDO POPULAR (PP)
1. MARIA SUSANA MARQUES ESCOIN
2. CARLOS LUIS DIAZ MIRÓ (Independiente)
3. ROSA MARIA GIL MARTIN
4. ELENA LLOBELL MARTI
5. ARTURO MARTI TARREGA
6. VANESA BATALLA LATORRE
7. RAMON SANCHEZ CANO
8. JUAN EMILIO GARCIA PERIS
9. AINHOA PALAZON IGLESIAS
10. SALVADOR TELLO ESCRIG
11. MARIA PILAR CABALLERO TRIAS
12. ANA ROSA SALVA ROCA
13. CARLOS ANDRES MARTINEZ SANCHEZ
14. LYDIA ANTONIA MARTIN SELLENS
15. ALBERTO BAS SOMOHANO
16. CRISTINA MIR GIMENEZ (Independiente)
17. ENRIQUE REYES CARAPETO
Suplentes
1. DELFIN CABALLERO TRIAS
2. MARIA LOURDES HERRANZ SOLANA
3. FRANCISCO JAVIER BATALLA APARICI
4. MARIA PIEDAD FERRANDO ARISTAYETA
5. AURELIA RICHART ARANDES
6. MARIA ASUNCION VILLALBA BARRIEL
7. RICARDO MATEO PALENCIANO
8. FRANCISCO REGIDOR BONET (Independiente)

ARA BENICÀSSIM-UNIDES PODEM-ESQUERRA UNIDA (PODEM-EUPV)
1. MANOLO BEGUÉS LIROLA
2. EUGENIA ALTAREJOS ROZALEN
3. LUIS LARA ALONSO
4. ÁFRICA TORIBIO JAIME (Independiente)
5. IVAN GÓMEZ VARGAS (Independiente)
6. FIORELA CENERI (Independiente)
7. JAVIER ALMELA LUCAS (Independiente)
8. INMACULADA GARCÍA SORIANO (Independiente)
9. NIEVES RUBIO BAGUENA
10. ANTONIO GARCÍA ISBERT (Independiente)
11. VICENTA BELLIDO CASANOVA (Independiente)
12. ANDREA CALBEAZA (Independiente)
13. MIGUEL ANGEL LANG MARTINEZ (Independiente)
14. JUAN A. DE LA TORRE GÓMEZ (Independiente)
15. LAURA ROMERO SALVADOR (Independiente)
16. GILLIAN BARKER-COOK BARRAND (Independiente)
17. ANDRÉS ÁLVAREZ MONTESINOS (Independiente)
Suplentes
1. MANUEL ESCOÍN CALPE
2. FELISA NOGUERES BENITO
3. JORDI MOYA SÁNCHEZ

COALICIÓN DE CENTRO DEMOCRÁTICO (CCD)
1. DELIA VALENTINA RODRÍGUEZ HERRERA
2. MARÍA ESTER MAÑEZ GARGALLO
3. MARIONA ZAHONERO MALLACH
4. MANUEL IZQUIERDO CIFUENTES
5. OMAR AMADO RODRIGUEZ LUGO
6. EUSEBIO SOBRINO OCAÑA
7. JOSEFINA TENA NEBOT
8. DAVID ALBA CAMPOS
9. M.ª LUISA GARGALLO COLLADO
10. EUGENIO GALLÉN TORRENT
11. DELIA LILIAN HERRERA RODRIGUEZ
12. DAVID GALLÉN LLANSOLA
13. LILIANA VALENCIA BETANCUR
14. ANGEL MUÑOZ BONET
15. DOLORES CAMPOS MUÑOZ
16. EUGENIO GALLEN LLANSOLA
17. ENCARNACIÓN VARGAS ACEÑA

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. CRISTINA FERNANDEZ ALONSO
2. DOMINGO LORENZO RODRIGUEZ
3. JAVIER ALONSO CANAL
4. NATIVIDAD DE LOS DOLORES ALONSO PEÑA
5. JUAN JOSE MEDINA ROMERO
6. OSCAR CAMPOS OLUCHA
7. ADRIANA MARIA ROURES GIRONELLA
8. JUAN DAVID PATIÑO CAICEDO
9. MARIA LUISA PELLICER CHENOLL
10. NATALIA ALONSO RODRIGUEZ
11. JUAN MARIA SANTOS DIAZ
12. MAXIMILIANO CHEIRO CAMAÑO
13. RAFAEL JIMENEZ MONFORT
14. BARBARA PALACIOS ALVAREZ
15. LEOCADIA ALONSO MARTINEZ
16. DAVID RICO NORIEGA
17. ALBA VALERO GIMENEZ
Suplentes
1. JOSE MARTI NICOLAU

VOX (VOX)
1. JOSE CARLOS GARCÍA SAMPAYO
2. ROSA M.ª SERRET MELIA
3. ANA BELEN VAZQUEZ HERNANDEZ
4. EUGENIA VIÑALS GONZALEZ
5. ADRIAN ESCRIG PALLARES
6. VIRGINIA CAVERO PEREZ
7. JOSE AYMERICH MIRALLES
8. JUAN MANUEL FONELLOSA CAUSADA
9. CONCEPCION ESTEVE DEL POZO
10. CARLOS RIVERA PRADES
11. OLGA COBILEANSCAYA BETLUGUINA
12. PILAR ELENA SAN PEDRO REBOLL
13. FRANCISCO LLAUDES SANTIAGO
14. M.ª DE LOS ANGELES MUÑOZ PEREZ
15. ENRIQUE MULET QUINTANA
16. GUSTAVO LACASA PERALTA
17. ANA ALBIOL TALAYA

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
1. MIGUEL ALCALDE SÁNCHEZ
2. MARÍA CARMEN TARREGA CHIVA
3. ANTONIO RODRIGUEZ BAYON
4. MARIA TERESA BERNAT TORRES (Independiente)
5. ADOLF PIQUER VIDAL
6. PALOMA PASCUAL PÉREZ
7. JAVIER JOVENA CASAÑ
8. LETICIA CASAÑ JENSEN
9. JUAN GIMENO HERNÁNDEZ
10. MARIA TARREGA GARCIA
11. ALBERTO LOPEZ HERRERO
12. MARÍA REMEDIOS GASULLA MARTÍNEZ
13. FRANCISCO ANTONIO LARGO HERRERA
14. MARÍA CARMEN ÁLVAREZ ALCAIDE
15. JOSÉ CARLOS NEBOT MATEO
16. AGUSTINA PÉREZ FERNÁNDEZ
17. ANTONIO GIMENO ROCA
Suplentes
1. FERNANDO SOLIVA RULL

Leave a Reply

Your email address will not be published.