Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Benidorm

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Benidorm

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província d’Alacant ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Benidorm.

CONTIGO SOMOS DEMOCRACIA (CONTIGO)
Titulares
1. Leopoldo Bernabeu López
2. Francisca Rodriguez Garcia
3. Antonio Sola Ibarra
4. M.ª Arabela Fondevila López
5. Andrés Fernández Sánchez
6. Pedro Rios Carrillo
7. Encarnación Martínez Ortíz
8. César Félix Zavala Núñez del Arco9. Verónica Gómez-Galdón Escalante
10. Luis Osuna Fernández
11. Ana María Pietro Ureña
12. Domingo Fernández Adán
13. Francisco Antonio Cascales San Nicolás
14. Ascensión Reche García
15. Bienvenido Gómez Valverde
16. Pablo Navarro Hermosilla
17. Emilce Guadalupe Trossero Fernández
18. Juan Miguel Serra Santamaría
19. Serafina Santacreu Lloret
20. María del Pilar Sánchez Bautista
21. Salvador Ruiz Soler
22. Rosa Cristina Guzmán Sedano
23. Ángel Punzano Gil
24. Francisca González Collado
25. María Rosario Martín Marcos
Suplentes
1. Juan Enrique Ronda Camallonga
2. Irene María Osuna Santacreu
3. Jesús Marcelino Méndez Batalla

COMPROMÍS PER BENIDORM-COMPROMÍS MUNICIPAL
(COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. José Bigorra Guaita
2. Esperanza Devesa Benaloy
3. Vicente Pérez Soriano
4. Alejandro Campoy Galera
5. María Serra Fuster
6. Pere Beneyto Élez
7. Francisca Aranda Gómez
8. José Daniel Ibáñez Romero
9. José Pérez Soriano
10. Jacinta Pascual Serra
11. Davinia Rostoll Navarro
12. Francisco Alonso Agulló
13. María Margarita López García
14. Josep Domenec Cano Gracià
15. Domingo José Botella Compañy
16. Francisco Lorenzo Fernández Marcos
17. Vicenta Esperanza Pérez Fuster
18. Ángel Antonio García Morcillo
19. Celia Boquete Liste
20. Josep Pascual Serra
21. María Del Carmen Marín Marhuenda
22. Juan Francisco Martínez López
23. José Miguel Benaloy Tortosa
24. Salvador Cervera Reus
25. María Nieves Aranda Candela
Suplentes
Sin candidatos

POR EL COMERCIO Y LA VIVIENDA DE BENIDORM (C V
Benidorm)
1. FRANCISCO SÁNCHEZ PÉREZ
2. JOSÉ VICENTE DE ANDRÉS SANTAMARIA
3. JOSE RAMÓN MENÉNDEZ ABASCAL
4. MARIA ISABEL SÁNCHEZ PÉREZ
5. VIRGINIA PEREZ BERMEJO DEL TORO
6. JOSE ANGEL ARAUJO MANZANO
7. ANTONIO ESPEJO COLMENA
8. CARLOS SANCHEZ PEREZ
9. SILVIA GAMIR JIMENEZ
10. DOLORES FRAGOSO RUBIO
11. JESSICA SECO LOPEZ
12. ANTONIO BAREA NAVEA
13. PEDRO MARTINEZ LOPEZ
14. JOSE MIGUEL DEVESA DEVESA
15. JULIA RUIZ MARTIN
16. VIRGINIA ARQUES GARCIA
17. VICENTE CAMPAYO MEDINA
18. ANTONIO CARLOS SORROCHE GALILEA
19. DAMIAN LOPEZ SOLER
20. AMANDA SANCHEZ GALIAN
21. POMPILIO PEDRO CHULVI
22. RAFAEL ENRIQUE GARCIA CORREAS
23. GUIDO MARTINEZ PANADERO
24. MARIA TERESA JURADO MARCHORI
25. PATRICIA CARMONA MARTINEZ
Suplentes
1. MARIA DOLORES FERNANDEZ-ROJAS ATARES
2. JOSE IGNACIO GARCIA PINEDA
3. MIGUEL ANGEL GALLEGO GOMEZ

LOS VERDES-ECOPACIFISTAS (CENTRO MODERADO)
1. JUAN GARCIA GARCIA
2. PABLO NOCETE MORA
3. CARMEN MARIA DUARTE FERNANDEZ
4. CRISTINA GARCIA SOSA
5. JOSUE PRIETO MORAL
6. ISAAC JESUS GONZALEZ RODRIGUEZ
7. LUCIA ZURITA PEÑA
8. MARIA DOLORES HUMANES PEREIRA
9. JUAN JOSE GONZALEZ MOLINA
10. DIEGO MUÑOZ FERNANDEZ
11. INES GANDIA MOLINA
12. CRISTINA GONZALO HERREROS
13. MIGUEL ANGEL GOMEZ SERONERO
14. RAMON LLAVERO HERNANDEZ
15. ANA MARIA GARCIA SOSA
16. IRENE PAEZ ESPIN
17. ANTONIO MARTINEZ CHICO
18. MARTIN JIMENEZ PEÑA
19. GENOVEVA SOSA DIAZ
20. PRESENTACION NOCETE MORA
21. DAVID RODRIGUEZ BARRERA
22. DIEGO ANTONIO JIMENEZ SANCHEZ
23. MARIA TERESA SANCHEZ GALDON
24. ALMA ALONSO MATELLANO
25. PABLO NOCETE MARTINEZ
Suplentes
1. MARIA CARMEN SANCHEZ ZAMORA
2. AMPARO GIL ARGÜELLES
3. JESUS PEJENAUTE LAGUNAS

UNION DE CIUDADANOS INDEPENDIENTES (UCIN)
1. ALEJANDRO RODRIGUEZ LLORCA
2. JUAN RICARDO VILLARROEL
3. RICARDO MENOR HERNANDEZ
4. KATIA LATINO
5. CAROL ALICIA RAMIREZ GRACIA
6. DOLORES DOBLADO CORTES
7. ESTEBAN ALBACETE MORENO
8. FRANCISCO MARTIN VENEGAS
9. MARIA ANTONIA ALVAREZ QUIROS
10. ISABEL CARBON BARTUA
11. FRANCISCO ANTONIO REINA CASTRO
12. VICENTE IBORRA HORTAS
13. FRANCISCA RUS ORTIZ
14. LUCIA MUÑOZ GALAVI
15. ANDRES GALIANA DIAZ
16. ANTONIO ALGARRA SOLVES
17. SANDRA GONZALEZ BARBOSA
18. SARAY EDO RABADAN
19. MIGUEL LORENTE MARTIN
20. JOSE ANGEL CASAS ALVAREZ
21. CARMEN ELVIRA AYOVI FAJARDO
22. SILVIA MORENO CAJO
23. JUAN LEANDRO FERNANDEZ GALVEZ
24. PATRICIA CARMONA MARTINEZ
25. TOMAS SUAREZ SILVIA
Suplentes
Sin candidatos

ESQUERRA UNIDA:SEGUIM ENDAVANT (EUPV:SE)
1. ARANTXA ROMAY GARCIA
2. FRANCISCO JAVIER FREIJIDO RUBIO
3. LOURDES LESMES CHAMIZO
4. FRANCESC JOSEP CASELLAS VAN BROUWERSHAVEN
5. ASUNCIÓN RUIZ FERNÁNDEZ
6. MARIA DEL CARMEN ROMERA RUEDA
7. JAVIER SOLERA GOMEZ
8. MARIA EUGENIA BARCO LOPEZ
9. CHRISTIAN ROMAY SANCHEZ
10. MARIA TEODORA GALVEZ APERADOR
11. RUBEN GOMEZ SANTIAGO
12. ANA MARIA ALVAREZ FUEGO
13. JOAQUIN MOYA SANCHEZ
14. MAGALY PILAR VELA ANGULO
15. MARTA GARCIA GOMEZ
16. MANUEL EXPOSITO NAVAS
17. KARLA MARIA MONTERO PAEZ
18. JOSE BENJAMIN SOLERA GOMEZ
19. IRIS CAPITAN MELERO
20. MARIA DEL CARMEN RODENAS CRUZ
21. MIGUEL ESCALONA BARRANCO
22. PILAR GARCIA VERGARA
23. JESUS MERIN DE LA GUIA
24. MANUELA ALAEZ APERADOR
25. CARLOS RIBES REVERT
Suplentes
1. FRANCISCO BARCO GONZALEZ

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. RUBEN MARTINEZ GUTIERREZ
2. FRANCISCA GOMEZ GARCIA (Independiente)
3. BERNARDINO MIRA ESTIRADO
4. CRISTINA ESCODA SANTAMARIA
5. DANIEL LUQUE RISQUEZ
6. MARIA TERESA AGUILA SANTOS
7. CONRADO JOSE HERNANDEZ ALVAREZ
8. ANA MARIA CAÑADAS MARTINEZ
9. JOSE ENRIQUE RIPOLL LERBET
10. MARIA LUZ NAVARRO FUSTER
11. MIGUEL SOLDEVILA PEREZ
12. KAREN ELISABETH COWLES
13. MARTIN HANQUIBIN HERRERA CERVANTES
14. DOLORES BELEN RICHARTE SALAZAR
15. ELISEO YUS PRATS
16. MARIA DEL CARMEN MARQUEÑO MORENO
17. SERGI PEREZ VILLARREAL
18. CAROLINA CUTILLAS GAMBERO
19. MANUEL ROMERO ALVAREZ
20. MARIA DEL CARMEN DE LA CRUZ MARTIN
21. PEDRO TORRES MARTINEZ
22. MARIA TERESA RODRIGUEZ GONZALEZ
23. FRANCIS MUÑOZ VARGAS
24. ANA MARQUEZ HERRERO
25. ANTONIO AVIO VAZQUEZ
Suplentes
1. ARACELI MOZO ALVAREZ
2. SANTIAGO VAÑO CANDEAL
3. ANTONIA BALDO FUSTER

COALICIÓN DE CENTRO DEMOCRÁTICO (CCD)
1. MARIA FRANCISCA RIPOLL RIPOLL
2. MARIA CONSUELO OLIVA MUÑOZ
3. RAFAEL LAGO GOMEZ
4. ISABEL NAVARRO GARCIA
5. ALBERTO DE ALZAGA SAINZ DE LA MAZA
6. MIRCEA ADRIAN BUTIU
7. LYDIA VALLE BELLO
8. JORGE GINER RIPOLL
9. ELENA DUTA
10. ANELIO RAFAEL PALMA LAZ
11. MARC PATRICK SAENEN
12. ANA BELEN MARTI MUÑOZ
13. VICTOR MANUEL BODAS TORRES
14. JUAN CARLOS RUBIO MELERO
15. MARIA DOLORES TORRADO CAMBADOS
16. ALBINO SANCHEZ BARCIA
17. DAVID FERRE MORENO
18. MARIA LUISA ALVAREZ ESCOBAR
19. YANET CIUDAD PEREZ
20. JUAN ANTONIO LORENTE MARTINEZ
21. RUBEN OLIVA CALDERON
22. TAMARA ORTIZ SAMBLAS
23. ANTONIA INMACULADA MERINO CÓRDOBA
24. MARIA ROSARIO QUINTANILLA GARCIA
25. JOSE LUIS FERRE SAMPER
Suplentes
1. MARIA JESUS ALVAREZ MEDINA
2. LUIS MORALES GALLEGO
3. ENRIQUE RODRIGUEZ ROBLES

PODEM (PODEM)
1. GERARDO GINEL FERNANDEZ
2. SOFIA CODES PEREZ
3. MARIA JOSEFA PEREZ MUÑIZ
4. MIGUEL ORTEGA STODDART
5. JACINTO ORTOLA MARTIN
6. SARA BROTONS RUIZ
7. ANDRES RUSILLO MIRA
8. JOAQUINA PEREZ VALDEARENAS
9. PATRICIO BAUTISTA BASCONES
10. MARIA LLANOS LOPEZ ARAGON
11. ADRIAN JOSE ORTS ESPASA
12. MARIA DOLORES GUERRERO CASAS
13. MARIA DOLORES FUSTER GOMEZ
14. VICENTE JAVIER ALANDES GARCIA
15. SILVIA BERROY BLASCO
16. MIGUEL ANGEL DURAN ACEDO
17. MARINA LUZON PEREZ
18. YERAI ALBERTO RIVAS SANCHA
19. VICENTA ZARAGOZI BALDO
20. LOURDES GALLEGO LACALLE
21. IZAGA PLATA FAUS
22. ELIZABETH VARELA ACOSTA
23. MARIA REYES RODRIGUEZ ILLESCAS
24. FERNANDO ASTRICLIANO DE JUAN SANCHEZ
25. ENRIQUE ACUÑA ENRIQUEZ
Suplentes
1. MARIA LOPEZ MARTINEZ

SOMOS BENIDORM PLATAFORMA VECINAL (SOM-BND)
1. JUAN ANTONIO LIZANCOS AGUERRALDE
2. ANA GARCIA SANCHEZ
3. ARTURO CABRILLO SALGUERO
4. MARIA NIEVES ALONSO QUIROS
5. IOANA GRAD
6. RAFAEL FERNANDEZ RIESGO
7. MARIA SOL GARCIA VALCARCEL
8. MARIA CRUZ MARTIN SANCHEZ (Independiente)
9. MARIA ANGELES SIVERA RUIZ (Independiente)
10. SANTIAGO VILLAVERDE PRIETO (Independiente)
11. YAINE CIUDAD PEREZ
12. GABRIEL LUIS DOMPEDRO COQUE
13. VIRGINIA MONCHO MARTIN
14. BORJA LIZANCOS RODELGO
15. ARIADNA SANDRA CORTES BAQUERO
16. CECILIA RODELGO CARRASCOSA
17. RAFAEL JORDI SOLER GARCIA
18. JUANA CARMEN COQUE ESPADAS
19. SANTIAGO JUAN ALVAREZ
20. MANUEL RODRIGUEZ DEL OLMO
21. ANTONIA CASADO ARIAS
22. ANGEL GARCIA AYUSO
23. MARIA CONCEPCION MARQUEZ TORRES
24. GRACIELA MANUELA AGUIRRE TORRES
25. FRANCISCO CASADO ALONSO
Suplentes
1. MARIA CARMEN VIUDEZ SORIA
2. FRANCISCO JAVIER GARCIA SANCHEZ
3. BENJAMIN MONCHO MARTIN

PARTIDO POPULAR (PP)
1. ANTONIO PEREZ PEREZ
2. ANA PELLICER PEREZ
3. JOSE RAMON GONZALEZ DE ZARATE UNAMUNO
4. AIDA GARCIA MAYOR
5. LORENZO MARTINEZ SOLA
6. MONICA VANESA GOMEZ LOPEZ
7. JESUS CARROBLES BLANCO
8. ANGELA LLORCA SEGUI
9. MARIA LOURDES CASELLES DOMENECH
10. JAIME JESUS PEREZ ESTEBAN
11. MARIA DOLORES CEBREROS MORAL
12. MARIA TERESA MORENO GARCIA VERA
13. ANGELA MARIA ZARAGOZI MARTINEZ
14. CRISTOBAL JOSE RONDA PEÑA
15. JUAN LUIS HERNANDEZ MATEOS
16. MARIA DOLORES RUBIO FUSTER
17. CARLOS JAVIER RODADO MIGALLON
18. MARIA ESTHER GARCIA DURAN
19. MIGUEL RODRIGUEZ HANNAH
20. ANGEL OLMO QUESADA
21. REMEDIOS GUERRERO LOPEZ
22. ESTEBAN GARCIA FERNANDEZ
23. RAQUEL FLORES GOMEZ
24. RAMON ESCUDERO MONTOYA
25. MARIA JESUS PINTO CABALLERO
Suplentes
Sin candidatos

VOX (VOX)
1. DAVID PEREZ BRIGIDO
2. DIEGO RAMON BEL CASTILLO GOMEZ-CAMBRONERO
3. ANTONIO MANUEL PAÑOS ZAMORA
4. ELISA ISABEL ALONSO MONTORO
5. JUANA VERA AZNAR
6. JOSE MIGUEL SAN MARTIN FERNANDEZ
7. MERCEDES VIVAR RUBIO
8. FLOR DE MARIA ASTO IPARRAGUIRRE
9. JOSE ANTONIO GARATACHEA HERNANDO
10. SYLVIE MARIE ELISE DELAUNAY
11. JOAQUIN VICENTE CASTAÑER PAYA
12. MARIA ARANZAZU BRAVO ARROYO
13. JOSEFA ORTEGA MARTINEZ
14. JESUS DE ARRIBA MUÑOZ
15. CARLOS MARIA SANCHEZ-ESQUERDO MARTINEZ
16. JUAN CARLOS SPINETTA YACUSSO
17. JOSEFA ELENA ALDANA ATAUN
18. GLORIA BRIGIDO MUÑOZ
19. MIGUEL JOSE ICETA GOICOECHEA
20. MANUEL ANGEL GUTIERREZ DE ANDRES
21. MARIA INMACULADA ROCAMORA GUARDIOLA
22. ANGEL LABORDA BURGOS
23. JORGE BERNA OUTEDA
24. JOSE JUAN AROCA SOLER
25. YULIET URIBE ZULETA
Suplentes
1. ALEJANDRO GARCIA CUENCA GRACIA
2. ALICIA LOPEZ ROJAS
3. JORGE CEREZO GUTIERREZ

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. JUAN FRANCISCO BALASTEGUI FORRAT
2. ANASTASIA PEREZ SEBASTIA
3. RAQUEL LOPEZ HERNANDEZ
4. MARIA DOLORES LLORET PEREZ
5. JAVIER MELCHOR DE LA MUELA SANTAMARIA
6. NURIA MARIA MONTIEL CARDONA
7. ANDREA COLL ALVAREZ
8. FRANCISCO JOSÉ GASCON GAMBOA
9. JORGE PORCELLAR GIMENEZ
10. PILAR HERRERO CABALLERO
11. MARIANO OLIVA ALARCON
12. NURIA GARCIA MATEO
13. DIEGO LAINEZ PEREZ
14. LORENA DEL AMOR MONTALVO
15. MARIA CRUZ LAZCANO EIZMENDI
16. CIRA VALLE HERNANDEZ
17. SANTIAGO PEREZ ESCUDERO
18. DANIEL DOMINGUEZ MUÑOZ
19. FRANCISCO JOSE LLORET GALLARDO
20. INMACULADA ARGENTE SANCHIS
21. MANUEL MUÑOZ BAENA
22. VICENTA ESCRIVA FERRER
23. ANTONIO MIGUEL VALLES IVARS
24. MARIA TERESA PEREZ LADRON DE GUEVARA
25. RAFAEL GARFELLA MONTERO
Suplentes
1. MARIA JOSE PALAO HUERTA
2. ANGEL JULIO CRUZ ALVAREZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.