Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Borriana

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Borriana

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de Castelló ha publicat, durant el dia d’avui, totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Borriana.

COMPROMIS PER BORRIANA: COMPROMIS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. VICENT GRANELL CABEDO
2. MARIA ROMERO CANO
3. JOSEP NOS GARCIA
4. ESTER BARNAD DEVIS
5. VICENT JOSEP GARCIA I SANCHEZ
6. MARIA GUILLAMON SILVESTRE
7. BALTASAR ALAGARDA VILLAR
8. MARIA JOSE BODI VAQUER
9. JULIAN VICENTE GARRIDO ESCRIBA
10. MERCE RUGINO ISACH
11. JAVIER PERSONAT LLACER
12. MARIA LUISA ALMELA SIRVENT
13. ADRIAN QUESADA SIMO
14. MARIA DEL MAR GARI PALAU
15. JOSE RAMON GAVARA VIÑALS
16. MARIA DOLORS ALBERO PERIS
17. ANTONI FRANCESC ROIG NAVARRO
18. GLORIA OLIVARES MUÑOZ
19. SERAFIN MONSONIS ANDREU
20. VICENTA ISACH FRANCH
21. VICENT RAMON CARDA ISACH
Suplentes
1. INMACUADA CARDA ISCH
2. RAMON JOSE BLASCO CHIVA
3. GEMA BLASCO CHIVA
4. VICENT JOSEP FORTEA MARZA

PARTIDO POPULAR (PP)
1. JUAN FUSTER TORRES
2. CARLOS SOLA PERIS
3. MARIA CONSUELO SUAY MONER
4. VICENTE TEJEDO TORMO
5. MARIA JOSE FORTEA RUBERT
6. ALEJANDRO CLAUSELL EDO
7. MARIA ASUNCION FANDOS GOMEZ
8. FERRAN BODI HERNANDEZ
9. PALOMA BOIX BORT
10. JUAN VICENTE MONTON ISERTE
11. MARIA ROSARIO PLANELLES RAMOS
12. MARC PERIS VILLANUEVA
13. JUAN CHIVA MARCO
14. MARIA PILAR GARCERA TORREJON
15. MARIA CANTOS FERRER
16. BORJA QUINTANILLA LLOP
17. MARIA ANGELES VICENT SAERA
18. PATRICIO MARTIN BOU
19. JOSE RAMON CALPE SAERA
20. ANA MONTAGUT BORILLO
21. JUAN GRANELL FERRE
Suplentes
1. JUAN JOSE BURDEOS MORENOS
2. VICTORIA MARIN FUENTES
3. MIGUEL FANDOS GOMEZ

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
1. MARIA JOSEP SAFONT MELCHOR
2. VICENTE APARISI JUAN
3. MARÍA CRISTINA RIUS CERVERA
4. JAVIER GUAL ROSSELL
5. MARIA LLUÏSA MONFERRER AGUILELLA
6. BRUNO ARNANDIS VENTURA
7. SARA MOLINA BALLESTER
8. HILARIO USO ROIG
9. DOLORES CARBONELL MONSONIS
10. JOAN RAMÓN MONFERRER DAUDI
11. MARIA ESTHER MENEU CERVERA
12. ELIES SEGARRA LEGANES
13. JOSEFA MARZA SELMA
14. VICENTE FRANCISCO MOLINER MUÑOZ
15. AMPARO MOLES CAPELLA
16. JOSE FERNANDO CONDE AYMERICH
17. SANDRA ARAGONÉS RIUS
18. JOSE LUIS TRAVER MONFORT
19. MARIA JOSEP PALMER COMPANY
20. JUAN SANCHORDI PITARCH
21. CONCEPCIÓ LLOPIS MONTOYA
Suplentes
1. ANTONIO SIMARRO RIUS
2. ISABEL SALES TRAVER

ESQUERRA UNIDA DEL PAIS VALENCIA (EUPV)
1. GABRIEL FERRÁNDIZ GRACIA
2. RAQUEL ROSELL LLIDÓ
3. CRISTIAN VESES DONET
4. AINHOA CARDA NAVARRO
5. FRANCESC SALIDO SORLÍ
6. INMACULADA OCAÑA GARCÍA
7. SALVADOR ALMELA RAMBLA
8. TERESA MONTE SERRANO
9. PASCUAL SAURA ALBERT
10. EMILIA ROMÁN SANMARTÍN
11. JOSÉ MANUEL SANCHÍS RUBERT
12. RAMÓN MONFORT CHORDÁ
13. JOSEFA AGUILAR ZORITA
14. Mª MARGARITA GRACIA LUÑO
15. FRANCISCO HERRERA PÉREZ
16. AROA PÉREZ SALIDO
17. VIRGINIA PONS FÁBREGA
18. VICENT CHAMARRO GIMENO
19. DAVID IBÁÑEZ MORENO
20. JOSÉ MARTÍN MONSONIS
21. ARANTXA MONSONIS NEBOT
Suplentes
1. JOSÉ RAMÓN DOÑATE
2. JOSÉ MELCHOR MARRAMA

ESQUERRA REPUBLICANA DEL PAÍS VALENCIÀ-ACORD MUNICIPAL (ERPV-AM)
1. SANTIAGO ZORÍO CLEMENTE
2. ERNEST ALAGARDA VILLAR
3. AINHOA ZORÍO LUCHA
4. RUBEN GARCIA PÉREZ
5. ÀNGELA CATALAN ROMERO
6. OSCAR RUBERT FONTE
7. MARIA CARMEN TORTAJADA IBAÑEZ
8. JORDI ARENÓS FALCÓ
9. MARIA CARMEN GRAÑA TORMO
10. JOSEP VALL SEGURA
11. ESPERANÇA ROMERO BORRÀS
12. PERE SEGUER SANS
13. MARIA CARMEN ANGLÈS GÓMEZ
14. ANTONIO MANUEL BALSERA PEREIRA
15. MONTSERRAT MARZABAL ESTÉVEZ
16. JOAN ALMACELLAS MORENO
17. NÚRIA PARDO MATAMOROS
18. MARC ESPINOSA GISBERT
19. MARIA LOURDES PRAT OLLER
20. FRANCESC SÁNCHEZ GARCIA
21. LÍDIA ARENÓS MATA
Suplentes
1. MARIA DEL CARMEN MARTÍNEZ RUIZ

ESPAÑA 2000 (E-2000)
1. JESUS PARRA PEREZ
2. JOSE MANUEL ARENOS ORTIZ
3. ROSA GARCIA SANCHEZ
4. DAVID GIMENO ARTEAGA
5. MARIA PEREZ BENITEZ
6. CARLOS AGUT MARIN
7. AARON GIMENEZ JIMENEZ
8. JOSE MARIA MUÑOZ HERNANDEZ
9. JUSTA HERNANDEZ VARGAS
10. SUSANA VARGAS VARGAS
11. CRISTIAN LOPEZ GONZALEZ
12. FRANCISCO MORALES MORENO
13. SANTIAGO TENA SOLER
14. FRANCISCA JURADO JUAREZ
15. MARIA TERESA COMPANY LOPEZ
16. MIGUEL GONZALEZ BURGAR
17. JUAN PEDRO CEBA FLOR
18. DIEGO MURRIA DOMENECH
19. SONIA PICAZO GUTIERREZ
20. LAURA MORENO GARCIA
21. ANGEL ROCA MARZA
Suplentes
1. YESSICA CALLAMYLET RAMIREZ PEREZ
2. MIGUEL ANGEL AGUILAR CARRILLO

PODEM (PODEM)
1. DAVID GONZÁLEZ ALAMILLA
2. Mª ISABEL MARTÍNEZ LÓPEZ
3. MARÍA MARTÍNEZ TORTOSA
4. AARON CARBONELL ELORRIAGA
5. Mª MERCEDES ÁLVAREZ MONGE
6. JOSE MANUEL MOSTAZA DELGADO
7. Mª VICTORIA SANCHA PÉREZ
8. SERGI MINGARRO BROCH
9. DOLORES CARMEN ESCRIG BORJA
10. SERGIO GARCIA PALOMAR
11. NATIVIDAD ALAMILLA FRANCO
12. Mª SANDRA PORTOLÉS FERRER
13. CARLOS GONZÁLEZ CHORDÁ
14. NÚRIA TOLEDO MARTÍNEZ
15. SONIA SEGLAR GUIRAL (Independiente)
16. LORENZO GALINDO MANZANA
17. CARLOS MONSONÍS ADSUARA
18. Mª TERESA CONESA IGLESIAS
19. FERRÁN MONSONÍS BROCH
20. MINERVA SÁNCHEZ PLASENCIA
21. DÍDAC QUEROL BELLIDO
Suplentes
1. BEATRIZ BURDEUS TORRES

VOX (VOX)
1. JUAN CANOS BROCH
2. JESUS ALBIOL TALAYA
3. ALFONSO ZARAGOZA AYMERICH
4. ELISA EUGENIA BELTRÁN SERRANO
5. VICENTA CANDAU FERRER
6. ANTONIO TAURA GRANELL
7. OSCAR REULA AGUILELLA
8. CARMEN BENITEZ ROSADO
9. ESTER SAERA GALLÉN
10. BEATRÍZ CONEJERO LLANSOLA
11. JOSE BENITO LOPEZ DEL RAMO
12. ANGEL ADAN ORTIZ
13. SERGIO GRANELL CABEDO
14. MACARENA NIETO GARCIA
15. MARIA DEL CARMEN RUIZ MATEO
16. JOSÉ RÓMULO ALMARCHA GONZÁLEZ
17. MANUEL TORMOS CHICO
18. LUCIA LOPEZ BODI
19. M.ª DEL CARMEN MATEO DEL OLMO
20. ASCENSION MARIA GALLEN DOSDA
21. JAIME BORRAS BLANCO

CIUTADANS INDEPENDENTS PER BURRIANA (CIBUR)
1. MARIOLA AGUILERA SANCHIS
2. ALEJANDRO FRANCISCO GOMEZ-BELLO PAGLIARO
3. ROSANA PETIT MONSONIS
4. JULIAN ARRIBAS PEREZ
5. DAVID SOLER SABORIT
6. ANA NEREIDA EIXERES MONTORO
7. PAULA MORTE VALLEZ
8. JOSE MARIA PERIS PERTEGAS
9. DOMENICO TOMASO PARISI
10. MARIA VICENTA CLARAMONTE GARCIA
11. AMADEO ANTONINO FUENTES
12. TERESA MARTÍ PATRÓ
13. ENRIQUE MONSONIS MESADO
14. MIGUEL BARRÓN CARDENAL
15. MANOLO PERAIRE NAVARRO
16. MARIA DOLORES SUAREZ LOPEZ
17. EDGAR GARCÍA SOLER
18. ALEXIS VALLS GIMENEZ
19. MARIA LUISA ANGULO ESCORIHUELA
20. JOSE VICENTE DONET VILAR
21. JUAN ANTONIO GARCIA CAÑADILLA
Suplentes
1. ENCARNA FERRER CANÓS
2. BERTA TRUCHADO FUSTER
3. OSCAR FRANCH SAFONT

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. MARIA JESUS SANCHIS GUAL
2. REBECA LOPEZ ROCH
3. JUAN JOSE PASCUAL BRISACH
4. ISABEL MERCEDES BLASCO MONSO
5. JULIAN RAMON VAZQUEZ VILLANUEVA
6. MARIA DOLORES MORALES REYES
7. JUAN JOSE VENTURA BUCHARDO
8. FRANCISCO JOSE RODRIGUEZ GOGOLA
9. CLAUDIA BALLESTER SABATER
10. ERNESTO OLIVER PALOMERO
11. DIEGO PALOMO BARROS
12. SONIA LOPEZ ROCH
13. ERNESTO EDUARDO SUBIES CARDA
14. MARA PASCUAL ANDA
15. LUCIA SABATER BORJA
16. JOSE MIGUEL DOMINGUEZ ESPINOSA
17. JUAN DANIEL RODRIGUEZ BARATO
18. JOSE LUIS QUERAL GUAL
19. ESTELA EGEA LOPEZ
20. MARIA CINTA GIL FERRANDIS
21. JUAN PEÑAFIEL TOMAS
Suplentes
1. SANTIAGO HERNANDEZ AYUSO
2. JEAN PAUL AZNAR EGEA

Leave a Reply

Your email address will not be published.