Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Bunyol

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Bunyol

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Bunyol.

CONTIGO SOMOS DEMOCRACIA (CONTIGO)
1. Angel Merenciano González
2. Maria Rosa García Albertos
3. Jose Antonio Carrascosa Corachan
4. María del Carmen Martinez Diaz
5. Gabriel Gimeno Martinez
6. Encarnación Lopez Plaza
7. Ruben Pallas Ruiz
8. Karen Ortiz Rosello
9. Miguel Gallego Cobo
10. Aranzazu Blasco Perez
11. Cristian Pares Pastor
12. Lorenza Romero Moreno
13. Ruth Ortiz Valles
Suplentes
1. Juan Pascual Carrascosa García

PODEMOS (PODEMOS)
1. MATILDE MAS MONTÓ
2. Mª LUZ ORTIZ CARRASCOSA
3. LUIS ANTOMAS ÁRIAS
4. ROMÁN SOTO MAS
5. Mª JESUS FRANCO ESPESO
6. RAFAEL CALABUIG CORACHÁN
7. ALEJANDRO NAVARRO NAVARRO
8. SERGIO VICENTE ESTADA DÍEZ
9. SONIA SOTO COLOMER
10. ESTHER GALARZA TEVAR
11. JAVIER ZANÓN GARCÍA
12. RUTH CALABUIG ORTIZ
13. EVA MARÍA LLONGO CALABUIG
Suplentes
Sin candidatos

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL
(P.S.O.E.)
1. JUNCAL CARRASCOSA ALONSO
2. MANUEL SIERRA TAMARIT
3. MARIA VALLES LAMBIES
4. JUAN LUIS PALLAS LAMBIES (Independiente)
5. MIREIA PARLA MARTINEZ
6. JUAN MANUEL LAZARO ALVAREZ
7. INDIRA SARABIA CRIADO
8. DANIEL MASMANO RODRIGUEZ
9. MARIA DEL CARMEN FUERTES MIGUEL
10. JOSE MIGUEL ZANON SIMON
11. ROSA FUENSANTA CARREÑO MARTINEZ (Independiente)
12. FRANCISCA MATIAS PALMER RUIZ
13. PILAR GARRIGUES ESPERT
Suplentes
1. JUAN FUENTES MUR
2. GIOVANA NAVARRO FUERTES
3. ANGEL MORENO SANZ

IZQUIERDA ALTERNATIVA DE BUÑOL
(I.A.B.)
1. JOSE LUIS CARRASCOSA GARCIA
2. ARNALDO CARRASCOSA VILLAR
3. ANA PERELLO ZANON
4. RAFAEL CORACHAN GALINDO
5. IRENE CARRION LECHIGUER
6. FRANCISCO CARRASCOSA SORIANO
7. ASCENSION SAEZ DIAZ
8. MARIA JOSE PEREZ CARRASCOSA
9. DAVID GARCIA LAVILLA
10. SILVIA CALVO HERNANDEZ
11. RAFAEL PERELLO MARZO
12. MARIA DOLORES GOMEZ COSTA
13. MANUEL CARRASCOSA GARCIA
Suplentes
1. CLARA ZANON ANDRES
2. MIGUEL ANGEL GALARZA SANZ
3. NURIA CARRASCOSA BULLIDO

PARTIDO POPULAR (PP)
1. MARCIAL DIAZ GARRIGUES
2. MARCO FERRUS MANZANO (Independiente)
3. SILVIA GONZALEZ GARCIA
4. PABLO ANTONIO PALMER GIMENEZ
5. MARIA CALABUIG IÑIGUEZ (Independiente)
6. MARIA CARMEN TERESA CERVERA PEREZ (Independiente)
7. MONICA ZAFRILLA MARTINEZ (Independiente)
8. JUAN CARLOS PALLAS CARRASCOSA (Independiente)
9. JOSEFA ISABEL LOPEZ GOZALVEZ (Independiente)
10. DAVID ALIS ALCAÑIZ (Independiente)
11. CARLOS AVIÑO HERNANDEZ
12. MARIA GLORIA PUCHADES PERELLO
13. JAVIER ORTIZ FERNANDEZ
Suplentes
1. MARIA NIEVES REHUES MAÑEZ
2. JAIME JULIAN SOLA MANGAS (Independiente)
3. MARIA DESAMPARADOS FERRER ABARGUES

ESQUERRA UNIDA: SEGUIMOS ADELANTE
(EUPV: SA)
1. RAFAEL PÉREZ GIL
2. TANIA CARRASCOSA FAYOS
3. CARLOS XERRI LÓPEZ
4. ALEJANDRA CORACHÁN CARRASCOSA
5. JOAQUÍN MASMANO RUIZ
6. ZAIDA MARÍA FONTELLES NAVARRO
7. EMILIO GABRIEL ZANÓN ORTUÑO
8. AMPARO BALAGUER BELMONTE
9. JUAN RODRÍGUEZ RICARTE
10. MARTA CÁRCEL ORTIZ
11. ALEJANDRO HERNÁNDEZ DELGADO
12. MARÍA ÁLVAREZ GIL
13. MANUEL DE LA IGLESIA VALLÉS
Suplentes
1. M. DOLORES ARROYO FARACO
2. MARÍA ÁNGELES MONTÓ SORIANO

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA
(Cs)
1. EMILIO ZANÓN GILALDO
2. EMILIA MARTINEZ LOPEZ
3. RICARDO LUIS CEREZO LOPEZ
4. BEATRIZ ZANÓN GÓMEZ
5. FERNANDO MOLINA PONS
6. FRANCISCA REAL ROIG
7. LUIS ESCRIBANO ARELLANO
8. EMILIA DEL CARMEN LOPEZ GIMENO
9. RICARDO VILA TAMARIT
10. ROCIO ALICIA BERTOLINA CAMPILLO
11. VORO RODRÍGUEZ SANCHO
12. RAMIRO ANTONIO ACOSTA CAMPO
13. CARMEN NOTARIO RODA
Suplentes
1. JUANA MARÍA TORRES RAYA
2. ROBERTO MARTÍNEZ GIRALDOS

Leave a Reply

Your email address will not be published.