Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Carcaixent

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Carcaixent

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Carcaixent.

PARTIDO POPULAR (PP)
1. SALVADOR FERRER JUAN
2. CAROLINA ALMIÑANA LLEDO
3. JOSE OLTRA CUCARELLA
4. FRANCISCO LOPEZ GORDO
5. GEMA OLIVER ESCANDELL
6. MARIA AMPARO ESPLUGUES BOSCH
7. RAFEL LUIS ALBELDA DE LA CONCEPCION
8. ANA MARIA ALBERT PALOP
9. MARCOS ANTONIO QUILIS DIERT
10. PALOMA TORMO CUCARELLA
11. JOSE FERNANDO GARCIA MARTINEZ
12. MARIA JOSE RIBERO SANCHEZ
13. JOSEFINA NAYA TAMARIT
14. HECTOR LEIVA PEREZ
15. SALVADOR OLIVER MORANT
16. JENIFER SUAREZ OLMOS
17. INOCENCIO AUGUSTO SIGNES ESCURIET
18. ANA MARIA VIDAL BARBERA
19. MARIA INMACULADA FERRAGUD GARRIGUES
20. FRANCISCO JUAN MAS
21. VANESA ALEIXANDRE MOYA
Suplentes
1. MARTA GARCIA PRADES
2. SERGIO RIBES PUCHAL

COMPROMÍS PER CARCAIXENT: COMPROMÍS MUNICIPAL
(COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. PACO SALOM SALOM
2. PAULA LOZANO CALATAYUD
3. TERESA OLIVER CLIMENT
4. LLUÍS CANDEL I GALAN
5. VICENT LLUÍS ROCA I ROSALÉN
6. LAURA RUIZ GODINA
7. RICARD TORRES VIDAL
8. ANA GARRIGUES ARBONA
9. RUBÉN GUILLOT ESCANDELL
10. ROSA NICOLAU BORRÀS
11. VICENT ALBELDA ROSELLÓ
12. DESIRÉE PALMA PÉREZ
13. PAU ÀLVAREZ LÓPEZ
14. LORENA MARTÍ ESCANDELL
15. REMIGIO VIÑO CHUST
16. AMPARO VIDAL ALBEROLA
17. PACO GARCIA TARANCÓN
18. PILAR FAYOS MONTORO
19. AGUSTÍ ESCANDELL ALBELDA
20. MARIAI TALENS ALBEROLA
21. SALVADOR ALBERT COGOLLOS
Suplentes
1. LOURDES CASTELLÓ COGOLLOS
2. FERNANDO MORANT PERIS
3. CRISTINA NAVALÓN ADRIÀ
4. GUILLEM MURCIA TALENS
5. NÚRIA OLTRA ÚBEDA

UNITS PER CARCAIXENT (UperC)
1. ANA MARIA CALATAYUD TORTOSA
2. ANA MARIA VAYA GARRIGUES
3. SALVADOR CASTELLS PLAZA
4. MARIA JOSE ESTRADA ROMERO
5. RAUL SERRA GREGORI
6. MARIA EUGENIA GARRIGUES FRANCES
7. JACINTO JAVIER RAMIREZ BOHIGUES
8. LAURA SANTAMARIA FUSTER
9. BERNARDO GONZALEZ FAUS
10. JACINTO VICENTE MORALES MAZUECOS
11. JUAN JOSE LLOPIS PUIG
12. MARIA ISABEL FERNANDEZ CASAS
13. MARIA CARMEN VAYA DEL CAMPO
14. JUAN CARLOS GARCIA PEÑALVA
15. MARIA VIDAL SOLER
16. VICENTE PEREZ PEREZ
17. GUILLERMO ALBERO FRESQUET
18. DOLORES GUZMAN GONZALEZ
19. ALFONSO DE HAROS MONTOYA
20. MARIA CARMEN PASTOR ALBELDA
21. CARLOS VAYA GARRIGUES
Suplentes
1. CONCEPCION BELMAR ALBERT
2. SALVADOR GISBERT RIPOLL
3. MARIA ISABEL NAVARRO VIVO
4. ANGEL ROCH BIXQUERT

REINICIEM CARCAIXENT (REINICIEM CRCXNT)
1. CARLES ALBERT BADENES
2. GRISELA PERALES OLTRA
3. PASCUAL GUEROLA OROVAL
4. NATALIA VILLAMARIN BADENES
5. JOSE SELLENS ALVAREZ
6. ENRIQUE JOSE VIDAL MARIN
7. MARIA VICENTA PERIS SASTRE
8. JUAN ANTONIO RIBES FERNANDEZ
9. ELENA MOLL BOQUERA
10. JOSE MORENO HEREDIA
11. HOUARIA GUETTAR TOBDJI
12. FRANCISCO JAVIER PASTOR PELUFO
13. ANTONIA MUÑOZ MOMPARLER
14. SERGIO RUBIO DEL CAMPO
15. CONSUELO ASCENSION AGUILAR MENGUAL
16. JAVIER BORRAS ARQUES
17. MARTA CALATAYUD GARCIA
18. MANUEL FELGUERA ALBACETE
19. JOAQUINA MORENO FERNANDEZ
20. JORGE ELIECER DOMINGUEZ DOMINGUEZ
21. MYRIAM PEDROS MOLINA
Suplentes
1. JOSE EUGENIO RODENAS GARCIA
2. EVA MARIA GOMIS VENDRELL
3. JAUME SAEZ MARTINEZ
4. ALISON DAYANA DOMINGUEZ GARZON
5. JOSEFA GARCIA HERNANDEZ

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. MONICA AMOROS ALBELDA
2. JUAN BAUTISTA ALBERT TORMO
3. LEOPOLDO ORTIZ GONZALEZ
4. ANTONIO AHULLANA GUEROLA
5. MARIA SOLEDAD GARCIA TEL
6. MIGUEL SIGALAT VAYA
7. MARIA ANGELES BELDA PLA
8. JAVIER OLIVER SALVADOR
9. INMACULADA CORTELL CORTS
10. ANDREA ANDRES PEIRO
11. PEDRO GARRIDO MARTINEZ
12. FRANCISCO JAVIER BENITEZ MORANT
13. JAIME BENEITO GRAU
14. DESAMPARADOS BALAGUER BORRAS
15. ENCARNACION GINER SANCHO
16. JOSE LUIS ORTIZ GINER
17. MANUEL DAVID SANVALERO
18. CARIDAD FOGUES VALERO
19. MARIA MERCEDES CATALA FONS
20. CARMEN OLTRA GOMEZ
21. PASCUAL VIDAL VIDAL
Suplentes
Sin candidatos

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. SARA DIERT ALBERT
2. PASQUAL PASTOR MARTINEZ
3. CONSUELO PASTOR FERRER
4. RAIMON MARI JORDAN
5. INMACULADA ORQUIN SERRANO
6. MIGUEL BENAVENT FERRE
7. LAURA BARRIOS OLIVER
8. ALEJANDRO CORTELL VOLLE
9. INMACULADA PEÑA MATI
10. JORDI BENAVENT PIERA-GIL
11. ANABEL TIMOR TORNERO
12. CRISTIAN ARANDA BORREDA
13. AMPARO CRESPO RODRIGUEZ
14. CIPRIA XAVIER TEODOR CALATAYUD
15. MARIA JESUS REQUENA ARCOS
16. AGUSTIN GIMENO OLIVER
17. LOLA OLTRA GOMEZ
18. MANOLO CABALLERO MAS
19. ANGELS DASCA VERNICH
20. RAFAEL RIPOLL ALBIÑANA
21. ENRIQUE GUERRERO SALOM
Suplentes
1. TANIA PASTOR VARGAS
2. JOSE MORANT PEREZ
3. ROSER OLIVER MURIA

UNIDES PODEM-ESQUERRA UNIDA (PODEM-EUPV)
1. Paula López Tormo (Independiente)
2. Conrado Daza Cámara
3. Xelo Gómez Pérez
4. Iñaki Daràs Lorente (Independiente)
5. Lara López Arbona
6. Concepción García Roch
7. Enrique Picot Olmos
8. Neus Gomis Sellens
9. Xavi Martínez Llopis (Independiente)
10. Paula Andrés Beti
11. Juan Enrique Fons Ortolà
12. Laura Martínez Gómez (Independiente)
13. Alessandro Clemente Garcia
14. Nieves López Navalón
15. Isabel Medina Camero
16. Josefa Rosa Mongort Sanchis
17. Vicent Palomares Onrubia (Independiente)
18. Lourdes García Belandria
19. Francisco Javier Gomis Peñalva
20. María Martorell Olmos (Independiente)
21. Mar Palomares Onrubia
Suplentes
1. Eugeni Camarena García

Leave a Reply

Your email address will not be published.