Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Castelló de la Plana

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Castelló de la Plana

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de Castelló ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Castelló de la Plana.

PARTIDO ANIMALISTA CONTRA EL MALTRATO ANIMAL (PACMA)
1. ELISABETH RODRIGO BARREDA
2. NATALIA GINER MONTAÑES
3. RICARDO SANCHO ARNAU
4. RAFFAELLA ROSE
5. JUAN BARCELO LUQUE
6. JUANA TORRES MORENO
7. ANDREA MARTIN RODRIGO
8. HUMBERTO GONZALEZ RUIZ
9. FRANCISCA HERNANDEZ RODRIGUEZ
10. JUAN ANTONIO MONCHO PUIG
11. MARIA TERESA GELLIDA MONFERRER
12. SILVIA RODRIGUEZ BARBERAN
13. DAVID BERNALDO DE QUIROS LEGORBURO
14. LORENA VELASCO ANDRES
15. CESAR FUENTES RAMON
16. VIERGINIA LIDON TOLEDANO SANCHEZ
17. MARIA DEL MAR ALSINA RICART
18. VICENTE POVEDA HERNANDEZ
19. MARIA HUESA ARNAU
20. JOSE RAMON MARTINEZ FAJARDO
21. ISABEL ESTRELLA SANCHEZ DE LA NIETA TORRE
22. MIGUEL ANGEL VALLES VILLAR
23. EDUARDO GARCIA CARRETON
24. ALICIA BIOSCA GIMENO
25. SILVIA LOPEZ UDIAS
26. JOSE PUCHOL GONZALEZ
27. CRISTINA ANGLES BORRAS
Suplentes
1. JAVIER SALVADOR MICO
2. TERESA SERRA PUIG
3. SOFIA ASUNCION MIFSUT TROYA

FALANGE ESPAÑOLA DE LAS J.O.N.S. (FE de las JONS)
1. ARANTZAZU ARQUIMBAU GOZALBO
2. DAVID LEOPOLDO AGUSTI PEREZ
3. ORENCIO VALVERDE RUBIO
4. MARIA JOSE MEDINA MUÑOZ DE LEON
5. NESTOR MANUEL NACHES BENAGES
6. MARIA ASUNCION PERIS GOMEZ
7. ANTONIO PASCUAL BELMAR GARCIA
8. RAFAEL SUAY PUCHOL
9. KEILA AMALINA GALLEGOS TRIANA
10. MIGUEL ANGEL POYO URBITA
11. MARIA ELSA PEREZ FREIJO
12. OTILIO AHIS ESCRIG
13. PASCUAL BAYARRI CUBELLS
14. LAURA PERIS LLORENS
15. BARTOLOME RIPOLLES LOPEZ
16. ESTHER GRIMA CHAVES
17. JOSE FERRANDO ALEMANY
18. JAVIER HUERTAS BARRA
19. MARIA LAURAQ SANCHEZ MIR
20. JUAN PABLO BATALLA ALEMANY
21. MARIA MERCEDES BARGAS MARTINEZ
22. MANUEL ISERTE MARTIN
23. LUZ DE LOS ANGELES CARNICER SALES
24. JUAN JOSE MAÑA SERRA
25. ELISA PILAR FERNANDEZ DIAZ
26. JUAN AMOROS MEZQUITA
27. PURIFICACION DOMINGO BENITO
Suplentes
1. LUIS CASTELLET FONT
2. FLORINA LOREDANA STANICA STANICA
3. ALBERTO RAMOS GUTIERREZ

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
1. MARIA AMPARO MARCO GUAL
2. DAVID DONATE CASTIBLAQUE
3. PILAR ESCUDER MOLLON (Independiente)
4. RAFAEL SIMO SANCHO
5. PATRICIA PUERTA BARBERA
6. JOSE LUIS LOPEZ IBAÑEZ
7. MARIA CARMEN RIBERA SORIANO
8. OMAR BRAINA BOU
9. ISABEL GRANERO MOYA
10. JORGE RIBES VICENTE
11. MARINELA MONICA BARABAS
12. OCTAVIO TRAVER PERALTA
13. SOFIA FERNANDEZ APARICIO
14. JUAN MANUEL GARCIA BENAGES
15. IÑAKE LORITE MARTINEZ
16. SALVADOR HUGO LOPEZ BERNARDO
17. MERCEDES CORREOSO MARTINEZ
18. JAIME GARCIA VIVAS
19. BARBARA MURRIA GARCIA (Independiente)
20. ANTONIO MANUEL MATEU ORTI
21. MARIA PILAR MAHIQUES SANTOS
22. JOSE MIGUEL REBOLLO DE LA ROSA
23. ASUNCION GARCIA IGUAL
24. ASENSIO MAGRANER SANCHIS
25. CARMEN PERIS DORADO
26. CASTO MOYA MACIAS
27. SARA USO ALIA
Suplentes
1. JOAN ANTONI MORALES IBAÑEZ
2. PATRICIA FALOMIR MARTI
3. MANUEL PEGUEROLES BELMONTE

UNIDES PODEM- CASTELLÓ EN MOVIMENT- EUPV (PODEM-CSenMov-EUPV)
1. FERNANDO NAVARRO CUEVA
2. MARIA JESÚS GARRIDO MOYA
3. CRISTINA PÉREZ ROVIRA
4. TERESA CARMEN BELLIDO CALDUCH
5. DAVID GINER ARIÑO
6. SALOMÉ AGUDO LÓPEZ
7. FERRAN BADENES GOTERRIS
8. MÒNICA SELMA VÉLEZ
9. MIGUEL ÁNGEL RODRÍGUEZ MENDEZ
10. CARMEN SERRANO CALDUCH
11. ARTURO MONTSERRAT FORÉS
12. DOLORES DOMÉNECH AGUILAR
13. ADRIÁN MONGE BALLESTER
14. ROSA ANA MONTSERRAT FORÉS
15. JORDI PASCUAL PÉREZ
16. SARAY VIDAL FOIX
17. FRANCISCO ALBEROLA FERNÁNDEZ
18. MARIA DOLORES IGUAL ADELL
19. JOSEP TRULLÉN GAS
20. MARIA TERESA ARMENGOT SERRANO
21. ADRIAN RIBELLES HERRERA
22. EVA CRISTINA SANTOS PÉREZ
23. DAVID AGUILAR FERRER
24. AMAIA MÁRQUEZ BORGA
25. JOSÉ IGNACIO VALLEJO SEGURA
26. MARIA PAZ BELTRÁN VICIANO
27. ANA PEÑALVER BERMUDO
Suplentes
1. JOSEP ORIOL FLORS MAS
2. SILVIA PERIS DUMONT
3. EDUARDO CASTILLO ANDREU

DEMOCRATES VALENCIANS (DV)
1. ROGER MIRA APARICIO
2. XAVIER GARGALLO CARMENA
3. JOSEP RAMÓN GÓMEZ NEBOT
4. SILVIA TENA BELTRAN (Independiente)
5. IRENE GOMEZ TERRES (Independiente)
6. JUAN SABORIT RAMOS (Independiente)
7. PEDRO GALLEN SOLSONA (Independiente)
8. JORDI PITARCH SALES (Independiente)
9. HELENA MITA APARICIO (Independiente)
10. MARÍA TERESA GALMÉS ORTIZ (Independiente)
11. RICARD-JOAN COLOM ORTIZ (Independiente)
12. MARIA TERESA BARRACHINA CAPDEVILA (Independiente)
13. ANDREU RAMÓN BORDERÍA PIQUERAS (Independiente)
14. MARÍA DOLORES GIL NAVARRO (Independiente)
15. JESÚS VINUESA ROCA
16. MARIA PAZ MUÑOZ JUAN (Independiente)
17. JORDI CLAUSELL I MARTÍN
18. MARÍA ISABEL MIGUEZ SANCHEZ (Independiente)
19. JOSEP DOMENECH SAFONT I PITARCH
20. IRENE TORRES CLIMENT (Independiente)
21. JOSEP IGNASI GELABERT VEA
22. DESAMPARADOS NACHER ROSELLÓ (Independiente)
23. JORDI RODRÍGUEZ QUEROL
24. JULIA PEIRÓ MORANT (Independiente)
25. JESUS FUENTES VALLS
26. MARÍA PILAR APARICIO LLOPIS
27. VICENTE TORRES ESPLÁ (Independiente)
Suplentes
1. MARÍA ROSA CLIMENT DEL VALLE (Independiente)
2. CARLES ARANDA MATA
3. SERGI PENALBA ORIOLA

COMPROMÍS PER CASTELLÓ: COMPROMÍS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. IGNASI JOSEP GARCIA FELIP
2. ALICIA BRANCAL MAS
3. VERONICA RUIZ ESCRIG
4. FRANCESC MEZQUITA PATUEL
5. AIDA DEL LLEDÓ ARTOLA PEREZ
6. PAU SANCHO PUERTO
7. LORENZO CUMBA DE LA ROSA
8. MARTA BELTRAN PEREZ
9. LUIS LOPEZ HUETE
10. AINA GARCIA CARBÓ
11. JORDI TÀRREGA SANGÜESA
12. ENRIC PORCAR MALLEN
13. NURIA SOLSONA SORRIBES
14. DONIS MONTESINOS ENRIQUEZ
15. ANA MARIA AVILA PEÑALVER
16. MANUEL FRANCISCO MELCHOR JORDAN
17. JULIA HERNANDEZ OTERO
18. MIGUEL GINES VILAR
19. ANNA MARZÀ IBAÑEZ
20. BALMA ESCUDER PUIG
21. RUBEN PEÑA GARCIA
22. MILAGRO GUIDOTTI GALINDO
23. JOSEP VICENT CASTELL MERCÉ
24. BALMA CABRERA MAICAS
25. MARIA LUISA PÉREZ MONFERRER
26. VICENTE GRAU ESCRIG
27. ANTONI PORCAR GÒMEZ
Suplentes
1. EMMA ZAFÓN GARCIA
2. INÉS MARIA ESCOÍ BETORET
3. JUAN CARLOS ESCRIG MONFORT
4. VICENT ENRIC SORRIBES ROIG
5. MARIA CARMEN DIAZ CARSI
6. ISAAC SEMPERE DOMÉNECH
7. LAURA BARREDA MARÍN
8. JAVIER CUEVAS MONTAÑÉS
9. NURIA BALAGUER PALOMO

COALICIÓN DE CENTRO DEMOCRÁTICO (CCD)
1. SALVADOR CISCAR BOLFÁN
2. RAFAEL VERCHILI VERCHILI
3. LIDIA LÓPEZ EDO
4. MARÍA ISABEL CABANES ANTIN
5. JUAN MUÑOZ ROVIRA
6. JOAQUÍN SANZ LÓPEZ
7. JESSICA CARRILLO CAMPANARIO
8. BÁRBARA FERRANDO MARTÍ
9. BOGDAN CATALÍN PICIU
10. LLEDÓ MARTÍNEZ MARCO
11. FRANCISCO JAVIER CARMONA ESCRIBANO
12. ANA ISABEL GUILLAMÓN TAUSTE
13. SAMUEL RUIZ SANJOSÉ
14. FRANCISCO MARCO ROIG
15. YANIRA GUIJARRO FERRANDO
16. TERESA GASCÓN ALFARO
17. ALBERTO MARCO GALBAN
18. TANIA CRESPO GONZÁLEZ
19. NICOLÁS BARBERÁ BARRERA
20. MAYRA ALONSO REYES
21. CARLOS ALBERTO MARCO BOLOS
22. MARÍA TERESA FORNES GALVÁN
23. RUYMAN GUIJARRO GONZÁLEZ
24. MARÍA LIDÓN DOÑATE BISBAL
25. MARÍA DOLORES CAMPANARIO ARTEAGA
26. ÁNGEL LÓPEZ RUIZ
27. MARÍA PILAR CORTINAS IZQUIERDO
Suplentes
1. PABLO FELIP MARTÍNEZ
2. JUAN JOSÉ MUÑOZ IBÁÑEZ
3. ESTHER BOLOS MARTÍNEZ

PARTIDO POPULAR (PP)
1. BEGOÑA CARRASCO GARCÍA
2. VICENT FRANCESC SALES MATEU
3. JUSTO LUÍS VELLÓN LAHOZ (Independiente)
4. SERGIO TOLEDO LLORENS
5. SUSANA FABREGAT CARRASQUER
6. JUAN CARLOS REDONDO GAMERO
7. MARÍA ESPAÑA NOVOA
8. VICENTE GUILLAMÓN TERRADO
9. MARÍA DEL CARMEN HURTADO PALOMO
10. MARÍA PAZ ALEDÓN GUERRERO
11. MARÍA CLARA ADSUARA PITARCH
12. JOSÉ LUIS SAURA VILAR
13. MARÍA VALVERDE DAMIÁ
14. CÉSAR LAPICA TRAVER
15. ANDRÉS BALFAGÓ MONTEAGUDO
16. CRISTIAN RAMÍREZ MARTÍNEZ
17. MARÍA PILAR SEGARRA EBRO
18. MARÍA DE GRACIA RODRÍGUEZ MOLERO
19. JULIO ARTEMIO TENA FORTANET
20. JAVIER TORRES POLO
21. CARLOS ARTERO GONZÁLEZ-CARRIÓN
22. MARÍA TERESA VICENTE RIPOLLÉS
23. FERNANDO DOLZ FERRANDEZ
24. BALMA MOREJÓN DE GIRÓN-GARCÍA
25. XAVIER GALLÉN TORÁN
26. INÉS MARÍA RIBES FITO
27. ALBERTO FABRA PART
Suplentes
1. JOSÉ LUIS GIMENO FERRER
2. JUAN ALFONSO BATALLER VICENT
3. ESTER GINER HIDALGO
4. CARLOS IVÁN SALES RAMÍREZ
5. MARÍA CARMEN AMORÓS GRANELL

L’ESQUERRA DE CASTELLÓ- ACORD MUNICIPAL (L’EdC-AM)
1. JOSEP VICENT VICENT BALLESTER
2. PASTORA ROSINA DE FLORENCIO LÓPEZ
3. JUAN GIL GARCÍA
4. MARÍA JESÚS FRANCH APARICI
5. SANTIAGO CASTILLO CANO
6. AITANA MUÑOZ HUEDO
7. ANTONIO SOLSONA DELGAGO
8. NOA TENDERO JOVANI
9. JORDI ALBERT PILAR CAMPOS
10. TERESA EMPAR PAREJO ORENGA
11. MARIO NEBOT GONZÁLEZ
12. MARIA VICTORIA OLIVER GUASP
13. CELESTÍ GIMENO BROCH
14. ELOINA AGUILELLA ARZO
15. FERRAN NOVELLA HIDALGO
16. MARIA CARMEN TORRES GRACIÁ
17. RAFAEL FABREGAT PARTS
18. ROSA MARAVILLAS RIBES CARDET
19. JOSEP AGUSTÍ MUT SANTJOAN
20. JUDIT ARANTZAZU ESCUDER CANO
21. ROGELIO MANUEL VIDAL RODRÍGUEZ
22. LIDON BROCH BELENGUER
23. RAFAEL VELASCO LORENTE
24. AGATA FABREGAT FONT
25. JOSÉ LUIS VALERO BAEZA
26. MARIA DESAMPARATS SANCHEZ RUIZ
27. FRANCISCO JOSÉ TENDERO EGEA
Suplentes
1. CRISTINA ALONSO MUÑOZ
2. JOSÉ JUAN NAVARRO CASANOVA
3. GREGORIA GÓMEZ CALVO
4. FRANCISCO CASAS HELLÍN
5. MERCEDES FONT PUJOL
6. JOSÉ ANTONIO SÁNCHEZ BORRÁS
7. MARÍA ASUNCIÓN MOLINER RUIZ
8. MARC CASANOVA ROCA

VOX (VOX)
1. LUCIANO FERRER PONS
2. ISAAC SANCHEZ BELTRAN
3. YOLANDA CARMEN TENA SOLA-VERA
4. JUAN VICENTE BELLIDO ZAFON
5. JUDITH QUEROL CIURANETA
6. HECTOR MARCOS ESCRIG PARRA
7. IGNACIO SANCHEZ HONRUBIA (Independiente)
8. VERONICA BAIDES NAVARRO
9. MARIA BELEN ALBARRAN VALVERDE
10. MARIA JOSE SASTRIQUES MONFORT
11. ANTONIO MIGUEL CLIMENT BALDAYO
12. ANGEL ABRIL SOSA
13. LUIS ANDRES CISNEROS
14. MARIA CARMEN EDO IBAÑEZ (Independiente)
15. MARIA DE LOS ANGELES PEREZ DIAZ
16. CLARA CARCELLER FERNANDEZ (Independiente)
17. PEDRO JOSE MOLINA DOMENECH
18. MIGUEL SANCHEZ LAINEZ
19. MARIA DE LOS ANGELES ESCRIBANO JAEN
20. TERESA PARRA SIMON (Independiente)
21. JAVIER SOLSONA ESCUDERO
22. JOSEFINA FATIMA SEGARRA SEGARRA
23. RAMON IBAÑEZ BARCENILLA
24. WALTER CLIMENT SEGARRA
25. MARIA DOLORES CALVO BUENO (Independiente)
26. FRANCISCO JESUS DIAZ-MADROÑERO CANOVAS
27. CRISTINA FERNANDEZ LOPEZ

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. ALEJANDRO MARIN-BUCK GOMEZ
2. PAULA ARCHELOS ALVARO
3. VICENTE MANUEL VIDAL SAFONT
4. ESTEBAN VENTURA MARTI
5. MARI CIELO LEIROS OTERO
6. MILTON TRIGOSO ROJAS
7. ANA MARIA LECINA SALARICH
8. ANA PILAR CONSTANTE ORRIOS
9. CIELO LUNA DIEZ
10. JUAN JOSE POVEDANO ROMERO
11. FERNANDO SOS GARCIA
12. ANGEL JESUS BORDANOVA GIMENO
13. MARIA DOLORES LIMO ESCURA
14. SONIA ELIZABETH VALLEJO SEGURA
15. JUAN RAMON VICENT DIAZ
16. LAMBERTO SANCHEZ MARINA
17. NIEVES RUIZ GELLIDA
18. LUCIA SANCHIS GAVARA
19. SILVIA PIQUER MARTI
20. BLAS RODRIGUEZ CRESPO
21. TIANZUO LIU LIU
22. JOSE LUIS COSTA DIAS
23. MARIA MARTINEZ MERIDA
24. ANDREA MARIN-BUCK GOMEZ
25. JOSE LUIS BELTRAN OLARIA
26. VERACRUZ GONZALEZ GOMEZ
27. MARIA LUISA GOMEZ BELTRAN
Suplentes
1. CRISTINA GABARDA ORTIN
2. LUIS SANCHIS GUAL
3. AMANDA GLORIA ALVARADO BAZAN
4. GUSTAVO MARTI ZAERA

Leave a Reply

Your email address will not be published.