Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Catarroja

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Catarroja

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Catarroja.

COMPROMÍS PER CATARROJA: COMPROMÍS MUNICIPAL
(COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. JESÚS MONZÓ CUBILLOS
2. NÚRIA TERESA BLANCH ESTEBAN
3. MARTÍ RAGA VÁZQUEZ
4. DOLORS GIMENO VALERO
5. JOSE ANTONIO CUBEROS NARVÁEZ
6. ELISA GIMENO GÓMEZ
7. XAVIER BELLOT TARAZONA
8. EMPAR CHULIÀ FERRANDIS
9. INMA GIMENO GUILLEM
10. PAU ORTEGA AZNAR
11. RAQUEL TABERNER ALAPONT
12. NOELIA HERNANDEZ FITO
13. MARTÍN VECES MONZÓ
14. M. PILAR MARTÍN PLA
15. CARLES RAMOS RAUSELL
16. INMACULADA ORTELLS HERVÀS
17. DAVID VERDEJO VALENZUELA
18. IRIS PASTOR GIMENO
19. PASQUAL ALAPONT RAMÓN
20. SANDRA BELDA MARTÍNEZ
21. VICENT MORENO BAIXAULI
Suplentes
1. ELVIRA SELMA ESPÍ
2. MANUEL ORTEGA LUJÁN
3. ALICIA JUAN MARTÍNEZ
4. ANTONI HERNÁNDEZ BELTRAN

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. LORENA SILVENT RUIZ
2. ALEJANDRO GARCÍA ALAPONT
3. LOURDES RODRÍGUEZ FRESNEDA
4. JUAN CARLOS MARTÍNEZ CUEVAS
5. BEATRIZ SIERRA GARCÍA
6. MIQUEL VERDEGUER MESADO
7. MARÍA ISABEL ROJAS NUÑEZ
8. VICENTE RAMÓN ESCRIG SOSPEDRA
9. NURIA MARÍN HORTELANO
10. ANTONIO JESÚS ACEDO GONZÁLEZ
11. CARMEN FERRER PELEGRI
12. ÓSCAR MORENO DELGADO
13. YOLANDA RUBIO GÓMEZ
14. SALVADOR OLMOS CLEMENTE
15. VIOLETA GARCÍA PARRA
16. ANGEL RAMÓN PUCHALT
17. TERESA TARAZONA LLACER (Independiente)
18. ANOTNIO ESTEBAN ZARAGOZÁ (Independiente)
19. LARA GONZÁLEZ BARBER (Independiente)
20. IVAN ALEMANY PUCHOL (Independiente)
21. MARÍA ROSARIO VIVAS MINGUET
Suplentes
1. SERGÍ GOMEZ CUALLADO (Independiente)
2. IRIS SIERRA GARCÍA
3. JUAN MIGUEL BURGUET HERNANDIS

PARTIDO POPULAR (PP)
1. RAFA SANCHIS MUÑOZ
2. SANDRA ALFONSO SARGUES
3. JOSE MANUEL GRANCHA GONZALEZ
4. ANGEL DAVID MOLINA SAPIÑA
5. MARIA SOLEDAD RAMÓN SANCHEZ
6. DONIS XAVIER SALVADOR CHAFER (Independiente)
7. JESUS RAGA GUILLEM
8. CARLOS VALDUEZA GARRIDO
9. MARTA DE MIGUEL PEREZ
10. MARIA ISABEL PONCE SÁNCHIS
11. JOSE LOPEZ NACHER
12. JOSE LUIS CODOÑER RAMIREZ
13. HERTOR SALANOVA ROSALEÑ
14. MARIA ISABEL VAZQUEZ PONCE
15. CARLA PENELLA MARTINEZ
16. RAISA MIMBRERA SELMA
17. FRANCISCA GUILLEM RODRIGO
18. VICENTE BURGOS LARREY
19. TERESA CAMPOS BORJA
20. GONZALO LABUHIGA SANCHIS
21. ARANTZAZU GUILLEM ESTEBAN
Suplentes
1. ROSALIA TARONGER HERNANDEZ
2. ANAHI RAGA GOMEZ
3. ANTONIO RAMON SANDEMETRIO
4. MIGUEL RODRIGO LLEONART
5. VICENTA JOSEFA ESTEBAN MUÑOZ
6. VICENTE MIGUEL RAGA BORJA
7. VANESA BORREGUERO GARCIA
8. MARIA MACARENA MOLINA SAPIÑA

GUANYAR CATARROJA – ESQUERRA UNIDA: SEGUIM ENDAVANT (GC-EUPV:EU)
1. DANI PORTILLO OGALLA
2. CONXA VALLS MOLDES
3. Mª EUGENIA PUCHALT SERRA
4. JESÚS CARRIÓN OLARTE
5. ANA MARÍA GARRIDO RAGA
6. JAUME HERVÁS ESTREMS
7. JUAN CARRIÓN VIDAL
8. SANDRA REY ACOSTA
9. JOSÉ BELTRÁN VERDEGUER
10. DORA SILLA SARGUES
11. VICENT DOMINGO MAÑES BERTOLÍN
12. SHEREZADE CUENDA CARDOS
13. ÁNGEL CASTIBLANQUE SERRANO
14. CRISTINA LARA SÁNCHEZ
15. FERNANDO ÁLVAREZ MARTÍNEZ
16. ELISABET CAROLINA ARNAU NAVARRO
17. MIQUEL PLA VALLS
18. CRISTINA GARCÍA RAGA
19. JULIA SELMA PONS
20. WILSON FERRÚS PERIS
21. ROSA PÉREZ GARIJO
Suplentes
1. PAQUI RAGA HERVÁS
2. FRANCISCO PEÑARANDA MONTEALEGRE
3. PACA CHIRIVELLA MATEU

POBLE DEMOCRATIC (POBLE)
1. NURIA JUAN MUÑOZ
2. DAVID SOTELO IRANZO
3. MIGUEL ANGEL MUÑOZ ROSALEÑ
4. CRISTINA ANDREU PALACIOS
5. RAUL ROSALEÑ GARRIDO
6. CARLOS MUÑOZ RAGA
7. SAUL DAVIA GURREA
8. REBECA PASCUAL SORIANO
9. Mª JOSE CHILET GARZON
10. BORJA SELMA NAVARRO
11. VICENTA PILAR RAGA RAMON
12. MARIA AMPARO CORRESA RAMIREZ
13. ANGEL MARTINEZ CHUST
14. AGUSTIN ZACARES CARBONELL
15. JOSE RAFAEL DOMENECH ALABORT
16. LIDIA CORRALES PUCHALT
17. MARIA CARMEN ROCHER MUÑOZ
18. JOSE ANTONIO RAGA ALMUDEVER
19. CARMEN EUGENIA COSTA ROSALEÑ
20. RAMON NACHER RAMON
21. MIGUEL ANGEL SELMA FOLCH
Suplentes
Sin candidatos

PODEM (PODEMOS)
1. ANTONIO BUENO MARTÍNEZ
2. MÓNICA CAMACHO FERRER
3. RAMÓN PEDRO JUAN
4. VANESSA NOGUÉS GARNICA (Independiente)
5. LAURA PATRICIA BUENO MARTÍNEZ
6. AGUSTÍN RUBIO MORENO
7. MANUEL TORRES SERRANO (Independiente)
8. ESTEFANÍA VERDEGUER SANCHEZ
9. SALVADOR MARTÍNEZ BALDOVI
10. EMMA MARIA SORIA MORELL (Independiente)
11. JOSE MANUEL VILLANUEVA SOLERA
12. AMPARO RUBIERA ROCES (Independiente)
13. MIGUEL DELGADO PAREDES
14. DEREK PAREJA MOURE (Independiente)
15. ADRIAN LAZARO VERDEGUER (Independiente)
16. RAMÓN CUADRADOS TALAVERA (Independiente)
17. ALEJANDRO MAS FERRER (Independiente)
18. MARIA CARMEN MARTÍNEZ HEREDIA (Independiente)
19. JESUS SANZ HERRERO (Independiente)
20. SANDRA LOPEZ GARCIA (Independiente)
21. FERNANDO SANTIAGO SEOANE GOLDARACENA (Independiente)
Suplentes
1. JESUS GARCIA BOUZAS (Independiente)

AVANT ADELANTE LOS VERDES (AVANT-LOS VERDES)
1. SERGIO TOMAS PRIMO
2. MANUEL TADEO LONGAS ALONSO
3. VICENTE R. SALOM TABERNER
4. Mª CARMEN ANDREU ARNAU
5. NURIA LOZANO MARTINEZ
6. IBAN SALOM TABERNER
7. VICENTA GASUILL SANCHO
8. Mª CONSUELO SORIANO JUAN
9. Mª CARMEN BLASCO SILVESTRE
10. SERGI PLANELLS ANDREU
11. INMACULADA CONCEPCIÓN MAIQUES CUELLO
12. ROMAN ARRIBAS GRADOLI
13. DOLORES GUIJARRO TORRES
14. CARLOS LLOPIS SANCHIS
15. DAIRA NATASHA SANCHO RAMIREZ
16. RAFAEL JORGE ALBORS DOÑATE
17. OLGA HERNANDEZ VIDAL
18. DAVID CIFUENTES TORRES
19. ANA MARIA ZAMORA CEBALLOS
20. RAMON ALBERTO GONZALEZ-FONTANA REAL
21. MARIA DEL ROSARIO PEREZ LOPEZ
Suplentes
Sin candidatos

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. MARIA MARCELA TOMÁS GUILLEM
2. LUIS MARTÍNEZ CAMPOS
3. CHRISTIAN GUILLEM LLOPIS
4. RAFAEL GALINDO SANCHEZ
5. VICTORIA ISABEL AYLLON BARRIOS
6. JOSEFA ALFONSO ASINS
7. MANUEL COSTA LOPEZ
8. GABRIELA CHORMÖS
9. ADRIAN SOBRINO MORAL (Independiente)
10. GLORIA FERRER MATEU
11. FRANCISCO TALAVERA GALARZO
12. MARIA CARMEN ALFONSO FORTEA (Independiente)
13. DAVID FELIX PALACIOS (Independiente)
14. MARIA ESTRELLA CASANY RUIZ (Independiente)
15. HUGO ALONSO GALINDO FURIO (Independiente)
16. CARMEN GOMIS GARCIA (Independiente)
17. JOSE MARÍA POZO CASILLAS (Independiente)
18. MARIA AMPARO LOPEZ MONTENEGRO SORIA (Independiente)
19. OCTAVIO ROYO BENACHES (Independiente)
20. GLORIA MATEU MUÑOZ (Independiente)
21. LUIS GARCIA PLA
Suplentes
Sin candidatos

SOM VALENCIANS EN MOVIMENT-CUIDES (UIG-SOMVALCUIDES)
1. GIOVANA RODRIGUEZ TIRADO
2. SANDRA MARRADES LÓPEZ
3. RAMÓN MASIÁ ALBEROLA
4. CELIA ALBIACH TARAZONA
5. ANDRÉS ASENSI VENDREL
6. MIGUELA SEGARRA ALFONSO
7. Mª AMPARO GIMENEZ RODRIGO
8. CAYETANO ALFONSO DELGADO
9. VICENTE IGUAL AGUSTIN
10. MARIA MARRADES LÓPEZ
11. RAFAEL QUIRÓS SORIA
12. CARMEN SORIA LEAL
13. VICENTE SANCHEZ MASCARELL
14. ASCENSIÓN SORIA LEAL
15. JOAQUINA DIAZ MUÑOZ
16. SALVADORA MASCARELL SANDEMETRIO
17. PATRICIA LARA GARRIDO
18. LUIS BONORA NAVARRO
19. PACO DURAN MUÑOZ
20. PETRA JIMENEZ PIZARRO
21. JOSE GOMEZ SERRA
Suplentes
1. MARIA AMPARO FERRANDIS SIURANA
2. JOSE RAMON BALLESTER MORATE

Leave a Reply

Your email address will not be published.