Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Cocentaina

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Cocentaina

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província d’Alacant ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Cocentaina.

COL.LECTIU 03820-COMPROMIS PER
COCENTAINA:COMPROMIS MUNICIPAL (COMPROMIS MUNICIPAL)
1. JORDI PLA VALOR
2. PAULA FIGUEROLA I PRATS
3. FRANCISCO PAYÀ ALBORS
4. AYELEN SEMPERE DELGADO
5. JAVIER SANSALVADOR PÉREZ
6. MARÍA JOSÉ MARTÍNEZ HERRERO
7. IVAN BLASCO RIPOLL
8. AMPARO MARTÍ SOLER
9. JOSÉ VICENTE PEREA MIRÓ
10. MUSTAPHA DRIOUCH LARICH
11. PAULA SÁNCHEZ BALLESTER
12. JOSEFA VICENT MARTÍNEZ
13. XAVIER ANDUIX ALCARAZ
14. ARNAU FAUS MOLINA
15. CRISTINA DE LOS ÁNGELES LUCAS MARTÍNEZ
16. VICENTE PÉREZ FERRANDIZ
17. ESTHER BLANES BERNABEU
SUPLENTES
1. JOAN DE DEU LLOPIS VALOR
2. JOSÉ LUIS LUCAS PALACÍ
3. MILAGROS PEIRÓ ÁLVAREZ
4. PERE FERRER MARSET
5. NIEVES FRANCÉS SÁNCHEZ
6. XAVIER LINARES VALOR
7. BERTA ÍÑIGUEZ VILAPLANA
8. ÀLVAR BORREL DOMÍNGUEZ
9. CANDELA PERPIÑÁ GARCÍA
10. MIGUEL ÁNGEL PRATS PEIDRO

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. MIREIA ESTEPA OLCINA
2. MARIONA CARBONELL PASCUAL
3. MARIA EUGENIA MIGUEL ANDUIX
4. OCTAVIO CERDA BERNABEU
5. ANTONIO AGUSTÍN HERNANDEZ MOLINA
6. MARIA TERESA VALLS JOVER
7. FRANCISCA RUIZ MOLINA
8. IVAN JOVER PERIS
9. JOAN AURA MOLTO
10. MANUELA MARTÍNEZ LOZANO
11. ROBERTO FAUS SERNA
12. LUCÍA MASERO BRAVO
13. RAFAEL MONTANER BROTONS
14. AITANA CASTELLÓ GONZÁLEZ
15. DAVID BAUDÍ BLASCO
16. JOSEFA CARBONELL CAÑIZARES
17. FRANCESC INSA AGULLO
SUPLENTES
1. MARÍA GINER SANZ
2. PABLO CARBONELL JORDA
3. JUAN LUÍS MAIQUEZ ZARAGOZA

PARTIDO POPULAR (PP)
1. RAIMUNDO MONTAVA ALLOUZI
2. MARÍA ELENA SANZ FERRER
3. NOEMÍ JOVER ÁVILA
4. RAFAEL MONTAVA MOLINA
5. ROSA ANA VALOR BRAVO
6. ELIES SÁNCHEZ REIG
7. ALEXIS FRANCISCO AGULLÓ BORRELL
8. MARIOLA NAVARRO SELLÉS
9. MARÍA MILAGRO CERVILLA VASCO
10. MARCOS DOMÉNECH PICÓ
11. ANTONIO PASCUAL PÉREZ CORTÉS
12. MARÍA GARRIDO DOMÍNGUEZ
13. ADOLFO HIPÓLITO SANCHO AGULLÓ
14. RAMÓN GARCÍA NAVARRO
15. SILVIA MARÍA CLIMENT SANCHIS
16. MARÍA GLÓRIA DOMÍNGUEZ MARTÍNEZ
17. PEDRO SEGUÍ PÉREZ
SUPLENTES
1. MARÍA SOL FERRANDIZ TORREGROSA
2. RUBÉN TORRÓ PEIDRO
3. MARÍA GLÓRIA SUCH SORIANO
4. FRANCISCO JOSÉ MONTAVA BELDA
5. MARÍA JOSEFA SOLER SAMPER

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (CS)
1. JUAN JOSE MONCUNILL MOLTO
2. MIRIAM RODRIGO ANDRÉS
3. ANA GALERA SAMBLAS
4. JORGE VERDU CATALA
5. MICHEL MARTÍNEZ MARTI
6. JORGE VERDU VICEDO
7. LAURA CASTAÑER RUBIO
8. IGNACIO CANTO CORCHADO
9. NADIA CERVILLA VERDU
10. IVAN CATALA GISBERT
11. ANA SANCHEZ CANO
12. SERGIO REIG VICEDO
13. BORJA PENAGUILA ALOS
14. LUZ VICEDO MOLINA
15. JUAN JOSE PEIDRO BERENGUER
16. ANA DE ARRIBA VICENTE
17. ROSA JULIA CARDENAL CASTRO
SUPLENTES
SIN CANDIDATOS

UNIDES PODEM-ESQUERRA UNIDA (PODEM-EUPV)
1. ELI ALEIX PEREZ
2. LLUIS SELLES JOVER (INDEPENDIENTE)
3. MARIA CARMEN MARTI VERDU (INDEPENDIENTE)
4. RAUL FERRER RIBELLES
5. JORDI MALLACH PEREZ (INDEPENDIENTE)
6. MARIA CONSUELO CORTES VALLS (INDEPENDIENTE)
7. BERNARDO PEREZ PALACI (INDEPENDIENTE)
8. FRANCISCO BARRULL SALAZAR
9. PILAR PEREZ TOMAS (INDEPENDIENTE)
10. JUAN ANTONIO OLMEDO CARBONELL
11. RUTH CREMADES RUBIO (INDEPENDIENTE)
12. MIGUEL ANGEL CASTELLO GARFELLA
13. ALEJANDRA GARCIA SELLES (INDEPENDIENTE)
14. LIDIANA SEGUI BERENGUER (INDEPENDIENTE)
15. ALVARO SELLES JORDA (INDEPENDIENTE)
16. BEGOÑA BENEYTO PINA (INDEPENDIENTE)
17. FERRAN ALBORS JORDA
SUPLENTES
1. LAMIAE AGHOULAME BOUKHRISSI (INDEPENDIENTE)
2. JOAN JORDA JUAN (INDEPENDIENTE)
3. MILAGRO SEGURA PEREZ (INDEPENDIENTE)
4. JOSE FERNANDEZ MARTINEZ (INDEPENDIENTE)
5. TRINIDAD BERNABEU PASCUAL (INDEPENDIENTE)
6. BERNARDO REIG PEREZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.