Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Cullera

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Cullera

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Cullera.

COMPROMÍS PER CULLERA: COMPROMÍS
MUNICIPAL
1. HUGO ISAAC FONT LAFARGA
2. MANEL JOAN I ARINYÒ
3. ENCARNA BOSCH GRAU
4. RUTH PALOMERO JIMÉNEZ
5. JOSÉ CLIMENT CICUÉNDEZ
6. ESTEFANIA CATALÀ NACHER
7. MARA SEMPERE MANUEL
8. ADRIÀ GOMAR COSTA
9. MANEL GARCÍA CASTELLÓ
10. ELENA GONZÁLEZ GARCÍA
11. LAILA CASTILLO MARÍ
12. JUAN CUENCA PUIG
13. JUAN ANTONIO NÚÑEZ GALLEGO
14. BEATRIZ GARCÍA PALACIOS
15. PAU MARCHANTE LLOPIS
16. ELIONOR ESCURIET ROIG
17. VICENTE CASTELLÓ FOS
18. DAVID NÚÑEZ LÓPEZ
19. HELENA TORRES FONT
20. SERGIO MARTINEZ BATALLER
21. Mª PILAR ENCARNACIÓN RUIZ LÓPEZ
S1. JOAQUÍN MIGUEL ARLANDIS NAYA

PSOE
1. JORDI MAYOR VALLET
2. SILVIA TERESA ROCA PALOMARES
3. JUAN VICENTE ARMENGOT GIMÉNEZ
4. MARÍA FRANCISCA ORTÍZ OLIVER
5. SALVADOR ENRIQUE TORTAJADA TUR
6. DÉBORA LUCIA MARÍ ROMERO
7. BERNANDO ESCOLA RENART
8. MARÍA JOSÉ TERRADES RENART
9. FRANCISCO JAVIER CERVERÓ PALOMARES
10. MARÍA ASUNCIÓN MELIÁ PEIRÓ
11. ALEJANDRO MORALES FERNÁNDEZ
12. MARÍA AMPARO JOVER COLUBI
13. JUAN CARLOS ALANDETE CASTILLO
14. MARTA TUR RODRÍGUEZ
15. RICARDO TOMÁS FENOLLAR VICENTE
16. ROSANA BODI BARBERÁ
17. ROBERTO CATALÁ NÁCHER
18. CARMEN PÉREZ LÓPEZ
19. FRANCISCO JESÚS NAVARRO FERNÁNDEZ
20. CRISTINA PALOMARES FERRER
21. RAFAEL HIGUERAS GÓMEZ
S1. MARÍA CONCEPOCIÓN PIRIS SALA
S2. JUAN ENRIQUE CANET SANTANDREU
S3. MARÍA CARMEN LLOPIS LIEBANA
S4. VICENTE COLLADO CUÑAT
S5. JUANA ROSA MÁS ARAGÓ
S6. ERNESTO LLEDÓ ORTÍZ

ESQUERRA UNIDA:SEGUIM ENDAVANT
1 M. VICTORIA GARCÍA FERRER
2 DOLORES FERNÁNDEZ ZAPATA
3 FRANCISCO NADAL MARI PASCUAL
4 ANTONIO SANCASTO PÉREZ
5 JOSE FRANCISCO DE HARO ROSALENY
6 GISELA MIRANDA CUERVO
7 JONATAN GARCÍA ÁLVAREZ
8 SONIA MONTSERRAT GATIUS
9 FRANCISCO NAVARRO MORANT
10 INMACULADA GARCÍA FERRER
11 MICAELA DOLORES ZAPATA
12 ALONSO MORENO LÓPEZ
13 CRISTINA CIOTIR
14 CRISTINA NAVARRO APARICIO
15 MANUEL VICENTE CABELLO
16 ALICIASÁNCHEZ CASTELLÓ
17 JUAN CARLOS CARO
18 MARI CARMEN HERRERA GONZÁLEZ
19 EVA CALATRAVA BARRIO
20 JUAN RAMÓN MARTÍNEZ CANDEL
21 LAURA GARCÍA FERRER
S1 ELENA ROSELL GARCÍA
S2 JOSE MARÍA ROSELL ADAM

PARTIDO POPULAR
1. JUAN JOSE GRAU OLIVERT
2. FERNANDO SAPIÑA ORTOLA
3. CHRISTIAN CUENCA SERRANO
4. GEMMA PART BORJA
5. ANA ISABEL COLOM PIRIS
6. MARIA CARMEN DE CABO SANZ
7. BALBINO MAGRANER MARI
8. ROSA SANCHEZ CABALLERO
9. MIRIAM FERRER VALIENTE
10. AARON DELGADO BLASCO
11. JOSEFA MARTINEZ ALAPONT
12. JUAN MARI PELLICER
13. MARIA PILAR BLASCO PELLICER
14. JUAN JOSE MOLLA CATALA
15. MANUEL LOPEZ MUÑOZ
16. ANA MARIA SANCHEZ BEJAR
17 . AMPARO PIZARRO MARTINEZ
18. SANTIAGO ROMERO SANCHEZ
19. FRANCISCO MORENO ROMAN
20. CAROLINA SAPIÑA CRESPO
21. JAVIER BORT ESTRADA

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA
1. Jose ,Palacios ,Rafael de la Cruz
2. Juan ,Tur ,Fenollar
3. Maria Victoria ,Orti ,Mari
4. Alfredo Raul ,Juan ,Mari
5. Ana Maria ,Piris ,Calatayud
6. Vicente ,Nacher,Alapont
7. Jose ,Magraner,Gonzalez
8. Carolina ,Sanchez,Palomares
9. Juan Lorenzo ,Calatayud,Montoro
10. Margarita,Canovas,García
11. Tomas ,Molero,Leon
12. Anna Maria,Tur ,Bayona
13. Maria Teresa,Velert,Maria
14. Sergio ,Font,Borras
15. Jose ,Martinez,Muñoz
16. Jose,Palacios ,Lopez
17. María José ,Belenguer,Arrebola
18. Maria Jose ,Narbona,Mancebo
19. Francisco Jose ,Recio,Porro
20. Begoña ,Gomar,Soñes
21. Maria Belen,Gamon,Bochons
S1. Jose Maria ,Magraner,Escriba
S2. Mario Oscar ,Araque,Gomez
S3. Abraham ,Palacios ,Rafael de la Cruz

PODEM CULLERA
1.- ANA MARIA PERALES FALCO
2.- DIEGO RUIZ LOPEZ
3.- VICENTE RUBIO RIBERA
4.- REBECA SAPIÑA PERALES
5.- JAVIER CARRASCO ROJAS
6.- CARMEN CARRERS FALCO
7.- MARIA CONCEPCIÓN BENAVET CARBO
8.- JUAN LATORRE MASCAROS
9.- JONATHAN MORALES SANCHES
10.- OCTAVIO FAUS GREGORI
11.- CRISTINA VERDU CARRERES
12.- VICENTE ROSELLO FUERTES
13.- GLORIA RUBIO CABRERA
14.- ENRIQUE RODRÍGUEZ ALBERT
15.- BRUNO RAFAEL RODRÍGUEZ SORIA
16.- MARIA DE LOS REMEDIOS ALCAZAR CARRILLO
17.- PARIA PERALES FALCO
18.- JUAN TOMÁS MIÑANA SIGALAT
19.- EDUARDO GARCIA LEAL
20.- JESÚS POZUELO SAURA
21.- PATRICIA POZUELO SAURA
S1.- JOAN BOLUFER ANDRÉS

Leave a Reply

Your email address will not be published.