Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Dénia

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Dénia

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província d’Alacant ha publicat, durant el dia d’avui, totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Dénia.

COMPROMIS PER DENIA : COMPROMIS MUNICIPAL
(COMPROMIS MUNICIPAL)
1. RAFAEL FERRAN CARRIÓ COMPANY
2. EVA MARIA RONDA IVARS
3. VICENTE JOSÉ CRESPO FEMENÍA
4. ROSA FERRER MARCO
5. AGUSTÍ SERRA ESPÍ
6. MARIA JOSÉ GARCÍA ROSELLÓ
7. BALI PASCUAL ALEXANDRE
8. MARÍA ROMANY SEVILLA
9. FRANCSCO BLANQUER SEGURA
10. DOLORES IVARS BUIGUES
11. SERGI ALEMANY MUT
12 AINA ADAM SELLÉS
13 JOAN ANTONI MASCARELL ARMELL
14 JOSEFA LOURDES COLOMER MENA
15 VICENTE ROMANY TERENCIO
16 RUT GARCÍA BETETA
17. FRANCISCO SÁNCHEZ GARCIA
18. LUISA ENRÍQUEZ BORONAT
19. JOSEP LLUIS FORNÉS NOGUERA
20. MARIA DE LOS ANGELES PASTOR BERENGUER
21. FERNANDO MIGUEL PASTOR BERENGUER
Suplentes
1. SEBASTIÀ GARCÍA MUT
2. ANTONIO CUARTERO MARTÍNEZ
3. MARIA MAGDALENA CREMADES NAVARRO

ESQUERRA UNIDA DEL PAIS VALENCIÀ
(EUPV)
1. JOSEFA ANA BALAGUER MANZANO
2. , MARIA JOSÉ JUAREZ GILABERT
3. SERGI SALES RODRIGUEZ
4. MARIA ANGELES FORNÉS COSTA
5 CARLES SERRA SENDRA
6 MARIA JOSÉFA GÓMEZ-PIMPOLLO LOPEZ DEL CASTILLO
7 MIGUEL JORGE ORTS PAYA
8 FRANCESCA MARI PEREZ
9 ISIDORO PUEBLA LOPEZ
10. MARIA ESTHER MOZO GONZALEZ
11 JOSÉ RAMÓN FERNANDEZ JUAREZ
12 MARIA TERESA SAVALL MUÑOZ
13 MANUEL MATEO SENDRA
14 MARIA DOLORES ORRANTIA VIA
15 MARIO GARCIA MONTALVAN
16 MIRIAM QUINTANA GÓMEZ-PIMPOLLO
17 VICENTE FERRER VALLALTA
18 AMPARO GÁRCIA RODRIGO
19 CONSTANTINO MENENDEZ SANCHEZ
20 VICENTE MANUEL MICÓ GIRBES
21 MONICA GRACIELA DIAZ ROLDÁN
Suplentes
1. LORENZO FERRER VAQUER
2. RAMÓN FERNANDEZ GURILLO
3. NURIA MICÓ JUAREZ
4, VICENTE RAMÓN SERRA ZARAGOZA
5. REMEDIOS RAMIREZ MORILLA

PARTIDO POPULAR
(P.P)
1. MARIA MUT MEZQUIDA
2. JOSE ANTONIO CRISTOBAL ROIG
3. EVA ELISABET CATALÁ IVARS
4. FRANCISCO JAVIER LLULL SARRATE
5. MARIA SEGARRA GUILLEN
6. JUAN MIGUEL CARRIÓ FEMENIA
7. MARIA JOSÉ GAVILÁ GUARDIOLA
8. LUDOVICA ADRIANA ROBERTA VERDAM
9. ANDRES ESCRIBÁ PASTOR
10. FRANCISCO JOSÉ BISQUERT CHINERT
11. ISABEL MIÑANA SALVADOR
12. JOSEFA SIRERA BLANQUER
13. BEATRIZ YANGUAS SANTOS
14. VICTORIANO YAÑEZ PIÑEIRA
15. AMADO MARCILLA CANDEL
16. MANUELA LLACER PONS
17. JOSÉ ROMERO GORRIZ
18. CRISTINA BENAVENTE GÁRCIA
19. PEDRO EICHHORN BLASCO
20. LORENZO MARTÍN PEREZ
21. ALFREDO LOBITE MAS
Suplentes
1. IRENE GONZALEZ ADSUARA
2. JUAN IGNACIO ORTS LLÁCER

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL
(P.S.O.E.)
1. VICENTE GRIMALT BORONAT
2. CRISTINA MORERA VENGUT
3. OSCAR MENGUAL GOMIS
4. MARIA JOSEP RIPOLL BERENGUER
5. FRANCESC JOSEP ROSELLÓ SIREROL
6. MARIA TERESA PEREZ CONEJERO
7. JAVIER GUY SCOTTO DI TELLA MANRESA
8. MARIA ELISABET CARDONA ALMIÑANA
9. RAUL DAVID GARCIA DE LA REINA MARTINEZ
10. ALEXANDRA GERTRUDIX SANCHEZ
11. JOSE DOMENECH MAIQUES
12. MELANIA IVARS ROJAS
13. JUAN SAPENA LINARES
14. ANA ISABEL CEBALLO SIERRA
15. MICHAEL KOSOK
16. JOSÉFA MARTIN BALAGUER
17. FRANCISCO TUR FORNES
18. VICENTA BIXQUER HUGUET
19. JUAN MIGUEL RAFET SORIANO
20. ELSA PARIS ALRCON
21. JUAN PABLO URIBE CARMONA
Suplentes
1. AMPARO CASADO JABARES
2, JORGE MARTINEZ DEVESA
3, MARIA DEL CARMEN FERNANDEZ YAGÜE

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. SERGIO BENITO RIOS
2. SUSANA MUT ALEMANY
3. ESTEFANIA SCHAWMB MARTINEZ
4. SONIA GAVILA GARCIA
5. ESTEBAN CHORNET ADSUAR
6. AMPARO MATA RIBES
7. ALEJANDRO DIEZ JAQUERO
8. DORIS BEATRIX ELISABET MULLER
9. ANTONIO OLIVER LOPEZ
10. ALISON MARI IMMS
11. PEDRO OTAMENDI CHICO
12. TANIA PEREZ CARRASCO
13. RAFAEL DE BUSTAMANTE PEREDA
14. MARTA MARCO BERLANGA
15. PASCUAL IBAÑEZ CANO
16. MARIBEL BURGOS ALONSO
17. SALVADOR PONS MARTÍ
18. NATALIA PUIG BLAS
19. FERMIN FRABES BARTOLOME
20. LETICIA CASTELLÓ BLAS
21. RAUL FERRANDO CAMBRILS

VOX (VOX)
1. FELIX JOSÉ REDONDO BELZUNCE
2. JOSE SALVADOR RONDA CRESPO
3. IGNACIO MARTINEZ BALAGUER
4. EVA PILAR MAZUECOS QUINTANILLA
5. ROSA MARIA RONDA IBIZA
6. JAIME FERRER SANTAMARIA
7. ANTONIO SANCHEZ TRIANO
8. RICARDO JAVIER PUIG CUERDA
9. ROSA ANA RAMIRO BOLUFER
10. SONJA IRINA HELMA TEBART
11. PEDRO GALEANO GUERRA
12. DANIELA TAROCO DONABENE
13. EUGENIO CRESPO COMPANY
14. JEAN ERIC ROBERT LEFORT
15. MARIA CARMEN BALAGUER LLORENS
16. RAMÓN LOZANO DUCONS
17. ALEJANDRO JOSÉ RODRIGUEZ OVIEDO
18. FRANCISCO JOSÉ GÓMEZ SENCIANES
19. NURIA JIMENEZ ALBERT
20. ROSARIO TRIANO GILES
21. EDUARDO MAGALLÓN ECIJA
Suplentes
1. TEODORO POZO RODRIGUEZ
2, AMPARO RONDA IBIZA
3, JOSE MÁRIA SIGNES COSTA MIÑANA

GENT DE DENIA, LA XARA I JESUS POBRE
(GD)
1. MARIO VIDAL SASTRE
2. MIGUEL DONDERIS MORAND
3. MARIA DEL CARMEN JIMENEZ CANO
4. CLARA PONS PASTOR
5. EMILIA MARCILLA GALLEGO
6. JULIO QUINTANA PEIRO
7. ROMINA GÓMEZ CHOFRE
8. ANTONIO SILVESTRE RIVERA GIMENEZ
9. ELISABET CRESPO SAEZ
10. FELIX ORTEGA VALLEJO
11. JUAN CARLOS PARETS MORAND
12. MARIA CONSUELO RODRIGUEZ MATO
13. RUBEN PORTILLO CABEZUELO
14. MARIA AMPARO PEREZ BAÑULS
15. AMANDA GOMEZ CHOFRE
16. MARIA ASUNCIÓN COPOVI MARTINEZ
17. VICENTE MIGUEL ARANDA IBAÑEZ
18. MARIA CONTRÍ GARCIA
19. MARIUS ADRIAN COSTICI
20. DAVID MAÑAS MAÑAS
21. MIGUEL JUAN LLOBELL PERLES
Suplentes
1. KRISTINA RAEHMEL FISCHER
2. ALEJANDRO POLQUES PONS
3. LUISA CASTILLA GUTIERREZ

PODEM (PODEM)
1. ALEXANDER ESTEFAN RODENKIRCHEN
2. MARIA ROSA MEDEL ORTEGA
3. FRANCISCO MIGUEL BONILLA MENGUAL
4. MARIA ESPERANZA CONTRI MEZQUIDA
5. JULIO FERNANDO PALACIOS SANTOS
6. PAULA CECILIA KLINGER
7. LUIS ALBERTO DE ALCANTARA DOS SANTOS
8. CRISTINA MOLINILLO GARCIA
9. JOSE ANGEL REBOLLAR LOPEZ
10. CLAUDIA MARCELA ESTRADA CHICA
11. EDUARDO BELLVER ALBEROLA
12. MARIA ISABEL RUIZ SASTRE
13. DAVID OCHOA MATEOS APARICIO
14. CRISTINA PERIAÑEZ DOMINGUEZ
15. AMELIA MARZÁ MARCO
16. RUBEN MARTIN RONDA
17. MARIA ADELA RODRIGUEZ MORENO
18. MARIA INES RICCA
19. JUAN MARTINEZ GARCIA
20. SOFIA JOAQUINA RODRIGUEZ TORRE
21. MARIA DEL CARMEN OLIVER ALFONSO
Suplentes
1. NADIA MARIANELA VASCONCELLO RAMIREZ
2, DIANA PATRICIA ESTRADA CHICA
3 JOSE GABRIEL GENIS BONDIA

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD
MUNICIPAL (ARA DENIA-AM)
1. PATRICIA TERESA MIÑANA PEREZ
2. ANA MARIA GALLEGO GRANADOS
3. CARMEN LIRIA MIQUEL LUQUE
4. ENRIC COSTA COSTA
5. PABLO SOLER DOMENECH
6. JOSEP JAUME IVORRA SOLER
7. MARIA DEL CARMEN ROIG PEDROS
8. ANDREA GRIMALT VICENS
9. CARLOS MELCHOL BALLESTER CRESPO
10. FRANCISCO SORIA ALFARO
11. JOAN ROIG PEDROS
12. PEPA MORELL GOSP
13. ENRIQUE SEVERINO MONSERRAT SANMARTIN
14. PABLO PEREZ SAEZ
15. ALFREDO BERTOMEU NAVARRO
16. MARIA JOSE MATEU BOLO
17. CELIA VELEZ ELIAS
18. DOMINGO PARRA GARCIA
19. DOMENEC PARRA FAYOS
20. ALFRED BERTOMEU MATEU
21. SILVIA GUELL HERNANDEZ
Suplentes
1. ANA TXAROLA BALAGUER
2. JOSE MARIA PIJOAN LOPEZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.