Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Godella

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Godella

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Godella.

COMPROMÍS PER GODELLA: COMPROMÍS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. EVA PILAR SANCHÍS BARGUES
2. TATIANA PRADES CASTELLS
3. CARLES ALBERT DURAN GINER
4. ADOLFO J. RODRÍGUEZ DOLZ
5. CARMEN ARNAL TORRES
6. MIGUEL REQUENA TERUEL
7. CARLES FRANCÈS MARTÍNEZ
8. MIREIA SALVADOR ARNAL
9. ROSA PARDO MARIN
10. ALEJANDRO PONS ROMANÍ
11. ROSA V. ESTELLÉS SALOMÓN
12. XAVIER G. RUIZ CANO
13. MARIA CULLELL MATA
14. GENIS RUIZ MONTESINOS
15. EVA MARIA LLEDÓ RIBERA
16. JOAN ALONSO USERO
17. MIREIA OLCINA PÉREZ
Suplentes
1. JOSEFA MARTÍNEZ CALATAYUD
2. AGUSTÍ FERRANDO BARGUES
3. PILAR PASCUAL SÁNCHEZ
4. FRANCESC ARANDIGA LLAUDES
5. ENRIQUETA BAQUERO RUTEA
6. ENRIC LLOPIS SORIO

PARTIDO POPULAR (PP)
1. JOSE MARIA MUSOLES GRANADA
2. MARIA CARMEN ALONSO ROVIRA
3. JOSE LUIS MARTI BOSCH
4. VICENTE ESTELLES VALLS
5. MARIA CRISTINA SARRASQUETA MAYANS (Independiente)
6. JUAN MANUEL ALAMO VILLALBA
7. DELFINA ALFONSO ESCRIHUELA (Independiente)
8. RAFAEL BALLESTER VERDES
9. VICENTE ISAIAS MORENO SANJUAN
10. ANA MARIA OLAYA PALAZON
11. GUILLERMO MOTA BOSCH
12. Mª PILAR FERRANDIS TORRES
13. ARACELI CUENCA VINUESA
14. CARINA MARIA ASCENSION FERRER ALOS
15. FEDERICO BLASCO BOSCH
16. VICENTE CALATAYUD MOLTÓ
17. MARIA ROSA ROCA CASTELLÓ
Suplentes
1. SILVIA FORTAÑA CUBELLS
2. PABLO BOSCH CONDE
3. IGNACIO FENELLOS PUIGCERVER (Independiente)

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. MARIA TERESA BUESO MARQUES
2. FERNANDO OLIVEROS MORAL
3. NATALIA GARRIDO VILLÉN
4. ANTONIO SEGURA MÁRMOL
5. GUADALUPE RODRÍGUEZ MORENO
6. JOSÉ TOMÁS POVEDA ESCUDERO
7. ELENA LANZAROTE LLORCA
8. FRANCISCO MORAGUES RIBES
9. MARÍA PILAR MOLTÓ VERDÚ
10. ENRIQUE PEDRO NAVARRO APARICIO
11. JOSEFA GRANELL SAMPEDRO
12. ALBERTO ANTÓN MERINO
13. ALICIA EMILIA CORELL SENABRE
14. RAIMUNDO CASTAÑO DUARTE
15. MICAELA GARCÍA CARBÓ
16. FERNANDO ESCUÍN PALOP
17. AINA SOLER LANZAROTE
Suplentes
1. SALVADOR SOLER CHULIÁ
2. ROSA MARÍA BARAT BROSETA
3. FERNANDO VILELLA GARCÍA

UNIDES PODEM – ESQUERRA UNIDA (PODEM – EUPV)
1. IRENE FERRÉ MANZANERO
2. LAIA ALBERT MOCHOLÍ
3. RAÚL ESTEVE GALÁN
4. MIGUEL BALLESTEROS CONTRERAS (Independiente)
5. MARÍA CONCEPCIÓN GEIJO CARRILLO
6. AMPARO SAMBARTOLOMÉ VERDEGUER
7. MARÍA GIL EGEA
8. JOSÉ VALENZUELA APARICIO
9. CARMEN ESTEVE GALÁN
10. RAFAEL ARNAL GARAY
11. DIEGO ALEGRÍA BENET
12. PEPE BERNABÉ GORRIZ
13. REBECA SANHERMELANDO MARCO
14. SARA CUTILLAS TORÁ
15. ENRIQUE ERRANDO MARISCAL
16. PAQUITA MOCHOLÍ MUÑOZ
17. ROBERTO SEVILLANO CUEVAS
Suplentes
1. RICARD FONTANA PERIS
2. MARÍA LUISA MARCO GARCÍA
3. ENRIC PALANCA BARAT
4. INMA LINARES LARA

CONTIGO SOMOS DEMOCRACIA (CONTIGO)
1. CARLOS JAVIER CARLES MARTI
2. JUAN CARLOS LLUESMA VILA
3. MARIA AMPARO FERNANDEZ ROCA
4. ENRIQUE JOSE HERNANDEZ TECLES
5. BEATRIZ GADEA MATEO
6. MIGUEL GIMENO FERNANDEZ
7. MARIA DEL CARMEN MAÑEZ OLIVER
8. BLANCA ESTHER TEMIÑO ARROYO
9. DAVID SORIANO IBARRA
10. MANUELA MORENO DEL MORAL
11. MOISES VALDES GOMEZ
12. JUAN MANUEL MARTIN MATEO
13. ARANZAZU PEREDA CEDRES
14. FELISA HERNANDEZ LUIS
15. JULIO ANDREU NOVELLA
16. SANDRA CARLES MAÑEZ
17. JOSE CARLOS ROMERO MATEO
Suplentes
Sin candidatos

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. FRANCISCO JAVIER BELTRAN GINER
2. ANDRES ROIG MURILLO
3. AMPARO BRUNCHU CABALLER
4. JOSE ANTONIO BOGAS MESONES
5. ELVIRA MARIA NAVARRET FERRANDO
6. ENRIQUE PASCUAL DE LA FUENTE CABAL
7. JOSE EMILIO CERVERA LLAVADOR
8. BLANCA SAN SEGUNDO MADOZ
9. FERNANDO JAVIER FELTRER MURILLO
10. INMACULADA AMALIA ORTS HERNANDEZ
11. ANA ISABEL CAMACHO PIQUERAS (Independiente)
12. JAIME ONOFRE MULET SIGNES
13. FERNANDO BOSCH RAMOS (Independiente)
14. MANUEL PAYAN GOMEZ (Independiente)
15. MARIA TERESA JIMENEZ BUSELO
16. DESAMPARADOS CASTAÑER PEIRO
17. JUAN CARLOS CABALLER PORTILLA (Independiente)
Suplentes
1. MARIA AMPARO MOLLA SANZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.