Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de La Vall d’Uixó

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de La Vall d’Uixó

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de Castelló ha publicat, durant el dia d’avui, totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar La Vall d’Uixó.

PARTIDO POPULAR (PP)
1. CAROLINA CASTELLO GARCIA
2. MARGARITA MARCO FERNANDEZ
3. HERMINIO SERRA MARTINEZ
4. MARIA ELENA VICENTE RUIZ CLIMENT
5. ISRAEL MARTINEZ FERNANDEZ
6. JOSE ANTONIOQ PEREZ SEGARRA
7. RUBEN MARTINEZ EXPOSITO
8. MARIA DOLORES TALAMANTES DIAGO
9. ELIECER GARCIA SERRANO
10. TERESA MONTENEGRO MOYA
11. FRANCISCO PEREZ RODRIGUEZ
12. PALOMA AZCOITIA CORREIA
13. FRANCISCO RUEDA ARMENGOT
14. GENOVEVA ROIG GARCIA
15. MARIA PILAR SERRANO PARDO
16. MARIA RUBIO VALLS
17. MARIA PILAR NAVARRO NAVARRO
18. MARIA DEL CARMEN VILAR MINGARRO
19. JOAQUIN VALLES GARCIA
20. OSCAR CLAVELL LOPEZ
21. OLGA ESTEFANIA SALVADOR SEGARRA

ESQUERRA UNIDA: SEGUIM ENDAVANT (EUPV: SE)
1. ANTONI LLORENTE FERRERES
2. MARÍA CARMEN GARCÍA ARNAU
3. DAVID LLUCH ALMENAR
4. MARÍA DE LOS ÁNGELES ARTERO PRADO
5. MARC SEGUER MOYA
6. EVA MARÍA BORJA GONZÁLEZ
7. JOSÉ ANTONIO VERDÚ GÓMEZ
8. RAFAEL E. PATÓN ALMELA
9. MARÍA JOSÉ MONTES SÁNCHEZ
10. ROSARIO CASTELLÓ ALFARO
11. MAR ESPADA ARZO
12. JORGE CASTELLÓ SEGARRA
13. DIVINA MOYA DIEGO
14. OUSAMA MERRAKCHI
15. GEMMA ESCRICH HERRERO
16. MARCELA SORIA GALLEGO
17. JOSÉ ANTONIO CARO CARO
18. CRISTINA HERNÁNDEZ GIRÓN
19. MARIA LUISA TALAMANTES GÓMEZ
20. FIDEL MARTÍNEZ TORRES
21. NICOLÁS MONAGO PAJUELO
Suplentes
1. FRANCISCO PORCAR REBOLLAR
2. AMPARO TORRES MARTÍN
3. ERNESTO GALA LÓPEZ

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
1. TANIA BAÑOS MARTOS
2. JAVIER ANTONIO FERRERES BURGUETE
3. ZAIDA MORENO SEGOVIA
4. MARIA CRUCES MAXIMIANO
5. JORGE GARCIA FERNANDEZ
6. MAR ARZO FUERTES (Independiente)
7. FRANCESCA BARTOLOME PALASI
8. LUIS MIGUEL DIAGO MONTAL
9. MARIA ELENA PEREZ RUIZ
10. MIGUEL ÁNGEL NAVARRETE CEPEDA
11. ALBA DIAGO REOLID
12. FEDERICO CASTELLÓ ABAD
13. SILVANA FUENTES CEREZUELA
14. LUIS FERNANDO MARTÍNEZ MENDIETA
15. MARIA TOLEDO ROMAN
16. JOAQUÍN ESCUDER ARAGONÉS
17. SANDRA VAÑO DOMINGUEZ
18. MANUEL FENOLLOSA SANCHEZ
19. MARÍA JOSÉ SALVADOR RUBERT
20. JOSÉ ROIG VALLS
21. FRANCISCO ALFONSO DIEGO
Suplentes
1. ROSA MARÍA FERRERES MANGRIÑAN
2. MANUEL GARCÍA MARTÍNEZ
3. ANA MARÍA CAPITÁN SÁNCHEZ

COMPROMÍS PER LA VALL: COMPROMÍS MUNICIPAL (COMPROMIS MUNICIPAL)
1. FERNANDO DARÒS ARNAU
2. HIGINIO DANIEL GARCÉS
3. ESTHER PAULO FUERTES
4. VERÓNICA MICÓ TORMO
5. MARC FALCÓ PÉREZ
6. CARLOS JAVIER VIDAURRE GARAYO
7. LUCIA IBAÑEZ NAVARRO
8. MARÍA JOSÉ CARVAJAL NAVARRO
9. JOSÉ VICENTE ESBRÍ CLAVELL
10. MIREIA MARIN MELCHOR
11. DAVID GOMIS CANÓS
12. ALINA ESTEVE OLMEDO
13. JOSEP IGNASI MARCO GÓMEZ
14. ROSA MARIA ASTASIO CAVERO
15. XIMO BELTRAN MARTÍN
16. CARLES OLMEDO IZQUIERDO
17. CONCEPCIÓ DIAGO PLANELLES
18. VICENT CABOS SERRA
19. PASCUAL GONZALEZ CORONADO
20. MARIA ADELINA NAVARRO SANTAMARÍA
21. JORDI JULIÀ GARCIÍA
Suplentes
1. EDILBERTO BADIA GOMEZ
2. MARIA ELENA PEREZ ARNAU
3. LUÍS OSCAR GARCIA SORIANO

PODEM (PODEM)
1. OSCAR LANGA SAEZ
2. ESTER ANDRES Y DEL ALAR (Independiente)
3. AMPARO SUBIES ESCRICHE
4. ROSA MARIA BORRAS BELTRAN
5. EMILIO MADRIGAL MARTINEZ
6. MARIA PASCUAL MOLERO
7. RAFAEL BALDAYO BADENES
8. JOAN ENRIC PEREZ CONDOMINA
9. LUCIA LANGA CORONEL
10. GINNA ALEXANDRA SANABRIA VILLAMIL
11. MANUEL DIAGO ESCUDER
12. MARIA CARMEN PEREZ GIMENEZ
13. JUAN LUIS CARRATALA CABALLER
14. MARIA DEL CARMEN RUBIO MARTINEZ
15. FRAN ANDREU GALLEGO
16. MARIA CARMEN GOMEZ JORQUERA
17. FERRAN GARCIA SUBIES
18. ANTONIA GIMENEZ GUZMAN
19. SALVA GIL GARCIA
20. GREGORIO TOLEDO CANTARERO
21. JOSE BORRAS GARCIA
Suplentes
1. MARIA JOSE PRIETO COSTA

PARTIT COMUNISTA DELS POBLES D’ESPANYA (P.C.P.E.)
1. ELOY GARCÍA SIMARRO
2. CARLA LOPEZ GALLEGO
3. EMILIO JOSÉ BELTRAN PEÑARROJA
4. MARIE ISABELLE SIMARRO RISCART
5. ALEJANDRO FAS RECATALÀ
6. ROSER OLARIA LLOBET
7. JULIO MONDRAGÓN JIMÉNEZ
8. RAQUEL CABALLERO GRAN
9. MIGUEL CANAL RICART
10. SARA GUZMÁN SIMARRO
11. PAVEL MONSONÍS NAVARRO
12. MARIA TERESA PLAZAS OLMEDO
13. DANIEL PAZOS CORELLA
14. LORENA GÁLVEZ CONRADO
15. YASMINA DEL PINO ARIZA
16. ÓSCAR BELTRÁN CUBERO
17. SELA PERIBÁÑEZ MATA
18. LUIS PÉREZ GARCÍA
19. MARIA CARMEN GARCÍA GARCÍA
20. ANTONIA NÚÑEZ CHAMORRO
21. JORDI CHETO SALVADOR

COALICIÓN DE CENTRO DEMOCRÁTICO (CCD)
1. ROGELIO CASTELLÓ FRANCO
2. JUAN DIEGO GARCÍA TALAMANTES
3. OLGA PÉREZ ARNAIZ
4. HENAR LLIDÓ HERRERO
5. JOSÉ MARÍA NEBOT CUBELLS
6. JAVIER CANÓS NINOT
7. RAQUEL SALVADOR APARICI
8. MARIA DOLORES SAMPEDRO SÁNCHEZ
9. RICHARD MUÑOZ MARTÍNEZ
10. MANUEL SALVADOR FAS
11. JOSÉ VICENTE MARCO ORENGA
12. ENRIQUE CASTELLÓ FRANCO
13. ANA PILAR GARCÍA ANGEL
14. LORENA ZUMALACARREGUI OROSIA
15. ANA SELIN
16. SARA SÁNCHEZ HERRERO
17. JOSÉ GONZÁLEZ DOMÍNGUEZ
18. ANA BELÉN CAÑADAS GARCÍA
19. LIDIA CHACÓN BENÍTEZ
20. JOAQUÍN SALES CASTAÑER
21. M.ª DEL PILAR SANZ IZQUIERDO
Suplentes
1. MIGUEL ANGEL CASTELLÓ JUAN
2. MANUEL DÍAZ RUIZ

VOX (VOX)
1. MARINA PEIRATS TUZON
2. DANIEL FERNANDEZ HUESO
3. EMILIO CALLAU GIMENEZ
4. VALENTIN LOPEZ LOPEZ
5. ELENA BELTRAN BELTRAN
6. FATIMA PEIRATS TUZON
7. LEOPOLDO PEÑARROJA BELTRAN
8. JOSE MARIA PALASI GIMENEZ
9. MARIA DEL CARMEN SEGARRA VALLS
10. MARIA ISABEL ALAGARDA MONTILLA
11. MIGUEL ANGEL MARTINEZ PLAZA
12. JOSE VICENTE CARCELLER GREGORI
13. CARLOS SORIIANO LAZARO
14. ROSARIO DOLS MARCO
15. MIRIAN FORNER FAYOS
16. FRANCISCO JOSE MARTIN TRUJILLO
17. LUCAS NUÑO ESBRI
18. ANTONIO CIFUENTES MARTINEZ
19. ENCARNA MARTINEZ ESPINOSA
20. SYLVIA ESBRI SAUCEDO
21. CARLOS COLLADO PUIG

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. ERNESTO DOMENECH HERRERO
2. MANUEL HERNANDEZ GOMEZ
3. CLARA PRIETO BAIDEZ
4. ALEJANDRO CANO MARTINEZ
5. TERESA DIAGO ARNAU
6. ALBERTO MOLINER CASTELLO
7. SALVADOR MELIA MANGRIÑAN
8. MIRIAM GARCIA LOPEZ
9. PAULA ORENGA BURGUETE
10. NOELIA ARNAU ARNAU
11. ANTONIO CEREZUELA SALVADOR
12. PAULA TUSON TRIBALDOS
13. FRANCISCO BATALLER PIQUER
14. INMACULADA TELLO CAMPOS
15. DIEGO SEGOVIA TITOS
16. ALBERTO VALLS ARRUFAT
17. MARIA TERESA VILALTA PEÑARROJA
18. FRANCISCO JOSE TUR MINGARRO
19. VANESA GARCIA LOPEZ
20. KATYA MARTINEZ SALVADOR
21. MANUEL TELLO MARTINEZ
Suplentes
1. JUAN ORTEGA TALAMANTES

Leave a Reply

Your email address will not be published.