Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de l’Alcora

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de l’Alcora

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de Castelló ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar l’Alcora.

ALTERNATIVA INDEPENDIENTE PER L’ALCORA (AIPLA)
1. JOSE MARCOS MASO ANDRES
2. SACHA RENAU MANEUS
3. MERCEDES CONSUELO BACHERO SANZ
4. ERNESTO ARQUER MONLLAU
5. MARIA PILAR MARTINEZ GARCIA
6. VICENTE SERRANO CONTRERAS
7. SARA JIMENEZ CASTILLO
8. MIGUEL ANGEL GOMEZ CELADES
9. ODETE RENAU MANEUS
10. CONCEPCION SANCHEZ CARRETERO
11. ROCIO TOMAS APARICI
12. MANUEL CUENCA MOLINA
13. ANTONIO ANTUNEZ NUÑEZ
14. CRISTINA ROSA PASTOR GARCIA
15. ANTONIO VICENTE GALBIS PEREZ
16. ALVARO RUIZ SANCHEZ
17. ADELA MOLINER COLLADO
Suplentes
1. LUIS GGONZALEZ GAGO
2. LUCIA BETANZOS RUBIO
3. TOMAS LIGERO PERALES
4. ROSA COLOMER ESCRIG
5. VALENTIN BARBA GALLEGO

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
1. SAMUEL FALOMIR SANCHO
2. ANA MARÍA HUGUET ROS
3. VANESSA PÉRIZ EDO
4. ROBERT TENA BACHERO
5. MARIA VICENTA PONS SANZ
6. TEODORO JULIAN TENA BACHERO
7. MANUEL RUBIO MONTERO
8. MARIA ANGELES IBAÑEZ GARCÍA
9. RICARDO PORCAR JUAN
10. ANTONIA COLLADO CORRO
11. LUCAS FERNANDEZ RENAU
12. LUCÍA PALLARÉS PERIS
13. JOSE LUIS GIMENO CHIVA
14. DOLORES MIRAVET GASCH
15. JUAN LUNA CASTELLS
16. ÁNGELA ESCRIG GIL
17. EUGENIO GRAUJO FUENTES
Suplentes
1. AGUSTÍN BONILLA PINILLA
2. TERESA CARNICER ARTERO
3. VICENTE NEBOT VENTURA

MÉS L’ALCORA: COMPROMÍS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. VÍCTOR GARCIA TOMÀS
2. AGUSTÍN CHIVA APARICI
3. NOELIA MUÑOZ RIBES
4. SANTIAGO SÁIZ PRADES
5. LAURA COLLADO MIRALLES
6. MIGUEL GARCIA IBAÑEZ
7. MARIA SOLEDAD LLIBERÓS MONFORT
8. JORGE IBAN ROMERO ADSUARA
9. MARIA DEL ROSARIO BONILLA PINILLA
10. FRANCESC JOSEP CHIVA OCAÑA
11. CARMEN PORCAR SEGURA
12. JUAN MANUEL TORNER BACHERO
13. NURIA BARBERÀ MALLOL
14. JOSÉ GARCIA MOLINER
15. MARIA BALLESTER SERRANO
16. MARIA SILVIA BOVEA NEBOT
17. JUAN JOSÉ FERNÁNDEZ ASENSIO
Suplentes
1. MANUELA MORENO FERNÁNDEZ
2. MARIA ESTELA ROSELL NEGRE
3. FRANCESC MANEL PUCHOL QUEROL
4. ANGELA COLLADO MIRALLES
5. IVAN NAVARRO MONFERRER
6. ROSAIRO IBÁÑEZ SÁNCHEZ
7. SALVADOR GARCIA SÁEZ
8. CARMÉN NOGUES RIPOLLS

PARTIDO POPULAR (PP)
1. MERCEDES MALLOL GIL
2. MIGUEL GARCIA PALLARES
3. VICENTE MATEO CUDE
4. ROBERTO AICART PALLARES
5. PATRICIA GIL MONTOLIU
6. RUBEN MIGUEL PALLARES
7. VICENTE RAMON PASTOR CELADES
8. MARIA TERESA BORDONAU GASCO
9. MARIA DEL CARMEN GOZALBO NEBOT
10. MARIA HORTENSIA BELLES TOMAS
11. RUBEN VICENT MONSERRAT
12. MARIA VERA BORDONAU
13. RUBEN GIL MARTIN
14. ENRIC SABORIT RIBES
15. MARIA DEL CARMEN ROQUETA BAYO
16. ENCARNACION CANO JODAR
17. JAVIER TIMOTEO TENA GUILLAMON
Suplentes
1. MARIA ROSA LLUESMA PAUS
2. MARTA MARIA FERNANDEZ COTANDA
3. DAVID ALGUACIL MARTÍNEZ
4. PEDRO CESAR GASCH GASCH
5. JUAN JOSE SANDOVAL BLAYA

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. MARIO ESCRIG ESCORIHUELA
2. JOSE ANTONIO RAMIREZ BACHERO
3. MARCEL BOU EDO
4. PATRICIA DEL VISO DE DOMINGO JUAN
5. MARIA AMPARO NOMDEDEU PAUS
6. GUSTAVO DEL VISO PERAZZI
7. ANA RENAU MUÑOZ
8. EMILIO VICENTE COLLADO IBAÑEZ
9. CARLOS SALVADOR SELMA
10. MARI CARMEN DE DOMINGO JUAN RUBIO
11. ADRIAN-VASILE BRATE
12. JUAN MANUEL GARCIA ROCA
13. ADRIAN BRIZ BELTRAN
14. MARI CARMEN VELA MORENO
15. VERONICA SEBASTIAN RIBES
16. JOAQUIN FRANCISCO MARTOS MASCARELL
17. ANDRES NICANOR BRIZ CABRERA
Suplentes
1. DIANA SALES ISERTE

Leave a Reply

Your email address will not be published.