Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Manises

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Manises

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Manises.

APM – COMPROMÍS MUNICIPAL (APM – COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. JESUS MARIA BORRÁS SANCHIS
2. Mª CARMEN MORENO MARÍN
3. ALFONSO CARLOS LÓPEZ REYES
4. XAVIER MORANT VERDEJO
5. AMPARO MARTÍNEZ CASANOVA
6. GUILLERMO MARTÍNEZ MIQUEL
7. ALTEA ROYO VILA
8. ALEJANDRA CHOZAS BLÁZQUEZ
9. JUAN ANGUITA SÁNCHEZ
10. PAULA SEGURA IGUAL
11. ISMAEL PÉREZ GARCÍA
12. ZAIDA VÁZQUEZ BOTET
13. ANTONIO RAYA ÁLVAREZ
14. SIBILA LUQUE LATORRE
15. XON DOMÉNECH AGRAMUNT
16. ARANTXA MARTÍNEZ GIMENO
17. ISRAEL GONZÁLEZ GUNA
18. PILAR BOTET ESCRIVÀ
19. CARLOS NACHER VIAPLANA
20. ADORACIÓN GIMENO MAS
21. SUSANA MATOSES FERRER
Suplentes
1. RAFAEL ASUNCION MARTÍNEZ
2. ENCARNA AGUILAR JIMÉNEZ
3. ALICIA CABO MARTÍNEZ
4. JOSEP VICENTE REQUENA DÍEZ
5. ROSALIA VILA MUÑOZ
6. VICENT FERRER VIDAL

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. PILAR MOLINA ALARCON
2. ÁNGEL MORA BLASCO
3. MARIA PILAR BASTANTE BENITO
4. JAVIER MANSILLA BERMEJO
5. CLARA ARNAL MOYA
6. MANUEL GARCIA DUTOR
7. ESTER PEDRAJAS LLORET
8. VICENTE JOSE CALATAYUD FRANCISCO
9. VERONICA SANCHEZ COSO
10. MIGUEL ANGEL ESTEVE RODILLA
11. TERESA CALABUIG NOGUERA
12. BLAS FLUIXA LATORRE
13. MARTINE CHOLLOU VERCHER
14. JOSE FERNANDO GARCIA HIDALGO
15. SOFIA LOPEZ HERNANDEZ
16. RAFAEL CARBONELL BUSTAMANTE
17. MARIA GLICERIA BAJOS PASTOR
18. JOSE ALBERTO ARNAL BORREGO
19. MARIA CONCEPCION BLASCO GOMIS
20. JUAN CARLOS ESTEVE BARBERA
21. PURIFICACION ROBLEDO IRANZO
Suplentes
1. ANGEL MORA IGUALADA

CONTIGO SOMOS DEMOCRACIA (CONTIGO)
1. JUAN JOSE RAMIREZ PEREZ
2. JUAN ANTONIO CASTILLO PEDRAJAS
3. PILAR DIANA LOPEZ MORERA
4. BRIGIDA MINAYA CASAÑ
5. JAUME IZQUIERDO NAVARRO
6. VICENTE RUIZ GARCIA
7. MARIA ASUNCION MICO FERRANDO
8. ROCIO FERNANDEZ AGEA
9. EDUARDO CAMACHO GENOVES
10. MARCELINO MICO MARZO
11. JOSE ROMERO MUÑOZ
12. SALVADOR VIDAL CASANOVA
13. JESSICA FERRER BENAVENT
14. JOSE NAVARRO LOPEZ
15. ANA MARIA BORJA SANCHO
16. SARA MARTINEZ VERDEJO
17. VIOREL STEFAN PACURARU
18. NICULINA PACURARU
19. SANTIAGO FERNANDEZ RIVAS
20. ANTONIO SOTO GARCIA
21. MARINA MINAYA CASAÑ
Suplentes
1. DOLORES GORREA CAMPOS

ESQUERRA UNIDA: SEGUIM ENDAVANT (EUPV:SE)
1. ICIAR BARRASA VENTURA
2. PILAR GÓMEZ MARTÍNEZ
3. JAVIER GÓMEZ GÓMEZ
4. ANA ISABEL MARTÍNEZ AUÑON
5. SERGI GABRIEL LEÓN
6. JARA BARRACHINA GALLEGO (Independiente)
7. SERGIO LEÓN GARCÍA-GANGO
8. ANA IGUAL WöLLSTEIN
9. MANUEL VICENTE MONTOYA
10. NATALIA BERDOTE DE LA FUENTE
11. RAFAEL REDONDO COLLADO
12. IRENE FABIAN CARRILERO (Independiente)
13. DAVID RODRÍGUEZ AVILÉS
14. MARÍA JOSE MURILLO MUÑOZ
15. JESÚS AVILÉS MARTÍNEZ
16. MARÍA LIÉBANA LIÉBANA
17. MANUEL PEDRO VICENTE TORNERO
18. JOAQUINA MARTÍNEZ PERÉZ
19. JOSÉ GOMÉZ CÉSAR
20. MARÍA DOLORES DE LA FUENTE TURIEL
21. MANUEL GUTIERRÉZ LIÉBANA
Suplentes
1. GREGORIO GUTIERRÉZ LIÉBANA
2. ANASTASIA AUÑON ROMERO
3. AGUSTÍN BERDOTE MANGAS
4. LUISA GARRIDO MARTÍNEZ
5. JOSÉ MORENO ALBALAT (Independiente)

COALICIÓN DE CENTRO DEMOCRÁTICO (CCD)
1. ROSA MARIA RICARTE ESTELLES
2. MARIA ROSA SANCHEZ REAL
3. VICTORIANO MARTINEZ SEVILLA
4. JOSEFA MARIA HUERTAS ALCALA
5. VICENTE ANDRES RIPOLLES MOLES
6. ABEL GALLEGO SANCHEZ
7. INMACULADA TARIN PARDO
8. ANGEL MARTINEZ ORTIZ
9. VERONICA BETORET LUJAN
10. JUAN ENRIQUE TORTAJADA GIMENO
11. FRANCISCA SEGOVIA ARMERO
12. MARIA AMPARO MONTESINOS ALBERT
13. JOSE ANTONIO ESPARCIA MARTINEZ
14. PEDRO GALLEGO ARIAS
15. ANTONIO BARBERA BROCH
16. PILAR SEVILLA SERRANO
17. JOSE LUIS CARRERA ARIAS
18. ALICIA MARTINEZ HUERTAS
19. MARIA LUISA PRIETO CALA
20. JUAN VICENTE ZORRILLA ROYO
21. RAMON ANTONIO IBAÑEZ CAMPOS
Suplentes
1. ANGEL MARTINEZ HUERTAS

PODEM (PODEMOS)
1. Rafael Mercader Martínez
2. Maria Irene Camps Soriano
3. Adrián Rodríguez San José
4. Rebeca Martínez Gonzalez
5. Luis Montes Sevilla
6. Yolanda Francés Mengual
7. Adrián Miralles Alonso
8. Ana Elisa Moreno Ruiz
9. Juan Carlos Gómez Báez
10. Ascensión Martínez Aparicio
11. Angel Luis Olmos Reyes
12. Teresa Gallego Cortés
13. Juana Ramírez Castro
14. Joan Peiró Galvez
15. Laura Miralles Alonso
16. Alberto Zafra Mora
17. Laura Martínez Gonzalez
18. Natividad Aicart Vilaplana
19. Daniel Ruiz Martínez
20. Vicente Gimeno Gonzalez
21. Amparo Gonzalez Sánchez
Suplentes
1. Agustín Loro Ruiz
2. Maria Isabel Collado Sánchez

PARTIDO POPULAR (PP)
1. FRANCISCO MIGUEL IZQUIERDO MORENO
2. FRANCISCO MENGUAL COLOMER
3. FRANCISCO ELIAS GIMENO MIÑANA
4. MARIA NOEMI MARTINEZ RAMOS
5. SUSANA HERRAIZ MORA
6. ANTONIO NAVARRO NAVARRO
7. GREGORIA MARTINEZ RUIZ
8. JAVIER MEDINA ANDUJAR
9. MARIA DOLORES MATILLA CALLE
10. ISABEL TEBAR CASTILLO
11. MARIA AMPARO BARRERO ALBALAT
12. JOSE MANUEL LEANDREZ ALARCON
13. Mª AMPARO BOTET LERMA
14. ESMERALDA BALLESTEROS LUNA
15. LUIS GREGORIO PERAZA CUE
16. PAULA ESTELLES ALEPUZ
17. FRANCISCO JAVIER OTERO ROYO
18. ALVARO JOSE MONDEJAR CANET
19. CONSUELO GASO FOLGADO
20. MARIA ESTHER FERNANDEZ BOSCH
21. ALFREDO SOLER GUNA
Suplentes
1. JOSE ANTONIO LOPEZ GARCIA
2. MARIA ANTONIA SALAS MAGAÑA
3. MANUEL TORRES DOMINGUEZ

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

1. JOSÉ BUSTAMANTE LUNA
2. ENRIQUE SOLER SANCHIS
3. MARIA MERCEDES BENLLOCH ALCALDE
4. JUAN ANTONIO FERRERUELA GUTIERREZ
5. MERCEDES GASCON GARCIA
6. VICENTE ONOFRE GIMENO SÁNCHEZ
7. MARIA SONIA JORDAN CALLEJAS
8. JOSÉ MARTÍNEZ MORALES
9. ENCARNACION ROMAN LIÑAN (Independiente)
10. ANDRÉS BLAYA VILLA
11. MARIA MERCEDES BETORET SANCHIS
12. MANUEL MORENO SANCHEZ
13. MARIA ROSARIO BENLLOCH ALCALDE (Independiente)
14. JOSEP TORRES ARCE
15. JAIME LOPEZ MONTILLA
16. YOLANDA GARRIDO GARRUTA (Independiente)
17. FRANCISCO JAVIER MORENO SIMARRO (Independiente)
18. MARIA DEL CARMEN ALVAREZ BALLESTEROS (Independiente)
19. FRANCISCO CERDAN ALÓS (Independiente)
20. ENCARNACION LOPEZ GIL (Independiente)
21. BERNARDO GOMEZ VICENT
Suplentes
1. JUAN FRANCISCO PALOP RUBIO
2. ANDREA BOTET ROMERA (Independiente)
3. JAVIER LOPEZ PEDRÓS (Independiente)

VOX (VOX)
1. Sergio Pastor Martínez
2. Francisco Guzman Conejos Torralba
3. Eduardo Rodriguez Álvarez
4. Soledad Ros Cadorniga
5. Araceli Martínez Sánchez
6. Francisco Javier Garrido Leiton
7. Vicente Folgado Marzo
8. Natividad Loba Morcillo
9. Mario Izquierdo Martinez
10. Sarai Galera Santos
11. Jesus Miguel Otero Royo
12. Carlos Morales Silla
13. Milagros Ingles Vázquez
14. Yolanda Ubeda Gil
15. Raúl Sanchez-Rico Alcarazo
16. Nuria Garrido Leiton
17. Antonio Velarde Lopez
18. Antonia Canales Falla
19. Juan Manuel Molla Hervas
20. Matilde Gallego Garcia
21. Yolanda García Rodríguez
Suplentes
1. Jose García Herrera
Candidatura núm. 10:
SOM VALENCIANS EN MOVIMENT-CUIDES (UIG-SOMVALCUIDES)
Titulares
1. JESUS LEON HERRAEZ
2. FINA ANDREU SOLER
3. JOSE MANUEL FERRER GOMEZ
4. LAURA EMBUENA SANCHEZ
5. JUANA ENGUIDANOS GONZALEZ
6. MIGUEL RODRIGO ARNAU
7. MARIA JESUS FENOLLOSA BLANES
8. VICENTE JAVIER GARCERA CONSTANCIO
9. FRANCISCO CHENOLL MORA
10. REME GARCERA CONSTANCIO
11. SERGIO DE MAYA GARCIA
12. ANA Mª ANICETO ALONSO
13. Mª JOSE RIBERA MARTINEZ
14. JOSE LUIS RODRIGO MORA
15. Mª ROSA MORENO CANALES
16. ANA MARIA SEGOVIA ARCE
17. ELISEO PAUSA MARTI
18. JUAN RAMON MARTORELL POZO (Independiente)
19. Mª CARMEN VAZQUEZ FERNANDEZ (Independiente)
20. VICENTE JIMENEZ IBAÑEZ (Independiente)
21. ROSARIO RAMON BELENGUER (Independiente)
Suplentes
1. MANUEL PALMA JIMENEZ (Independiente)

Leave a Reply

Your email address will not be published.