Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Massanassa

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Massanassa

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Massanassa.

COMPROMÍS PER MASSANASSA: COMPROMÍS MUNICIPAL
(COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. FRANCISCA CUALLADO SANCHIS
2. JOAN MARCO FLICH
3. JOSEP VICENTE NACHER FERRER
4. ANAÏS ALAPONT FERRER
5. SONIA DOMINGO MARTÍNEZ
6. EUGENIO MIGUEL SANCHIS NACHER
7. MARCOS AGUDO MENÉNDEZ
8. ALEIXANDRA VICTORIA RAGA GALLEGO
9. AMPARO QUIROS JIMÉNEZ
10. ISIDRO BAYARRI ALMENAR
11. ANA ISABEL FERNÁNDEZ GUERRERO
12. ALFREDO RAGA HERVÀS
13. FRANCISCO ALAPONT LLOPIS
Suplentes
1. ANA Mª CATALÁN AVILA
2. ALICIA GÓMEZ TABERNER
3. JOSE ANTONIO HERVÁS MAYO

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. Clara Quiles Vila
2. Amparo Isabel Cebrian Carbonell
3. Francisco Raga Sáez (Independiente)
4. Samuel Boix Heredia
5. Sara Flores Cuadrado
6. Alejandro Carabal López
7. Merche García Alonso
8. José Antonio Martos Ortiz
9. Isabel García Romero
10. Joan Español Benach
11. Isabel Vilanova Brotons
12. Jaume Sáez Forès
13. María Pura Raga Guillem
Suplentes
1. Rafael Bou García
2. Francesc Chardí Muñoz

UNION DE CIUDADANOS INDEPENDIENTES (UCIN)
1. JESÚS BRAVO CARRILLO (Independiente)
2. JAIME ENRIQUE ZAMORANO ZARAGOZA
3. PASCUAL COMPANY HERNÁNDEZ
4. JOSEFINA BRAVO CARRILLO
5. KARIMA LAGRIB CHANBOUN
6. JUAN CARLOS MARTÍNEZ RUÍZ
7. JOSÉ GÓMEZ BRAVO
8. MARÍA DEL MAR GÓMEZ BRAVO
9. SONIA SANZ CABAÑAS
10. EMILIO LÓPEZ OLMOS
11. DAVID PONS MONPO
12. VICENTE CASAÑ CEBRIA
13. SUSANA RIBES CODOÑER
Suplentes
Sin candidatos

PARTIDO POPULAR (PP)
1. FRANCISCO ANTONIO COMES MONMENEU
2. VICENT SALVADOR PASTOR CODOÑER
3. MARTA RAMON CASTILLO
4. ISRAEL ALFONSO SARGUES
5. MARIA BEGOÑA NIEVA VILLAMAYOR
6. JOSE LUIS IRAOLA MARTINEZ
7. JOAQUIN HERRERO ZANON
8. RAQUEL RAMON SEGUI
9. MARIA ROSA LOPEZ MARIN
10. JOSE JAVIER DIAZ PARDO
11. MARIA JOSE VAZQUEZ MIQUEL (Independiente)
12. RAMON CHINCHILLA POLO
13. MARIA CRISTINA FRESNEDA FERNANDEZ (Independiente)
Suplentes
1. ENRIQUE PUERTES GAMON
2. FRANCISCO ANTONIO RUBIO CERCOS
3. JOSE VICENTE COMPANY HERNANDEZ
4. MARIA ENCARNACION PASTOR ALCOY
5. MARIA SARGUES PAULO

ESQUERRA UNIDA-ESQUERRA REPUBLICANA: SEGUIM ENDAVANT (EUPV:SE)
1. ANTONIA VALERO CASAÑ
2. HERMINIO GIMENEZ MARTINEZ
3. SOLEDAD RAMOS FERRER
4. JOSE LUIS LIZANA JUST
5. JOSEFA GARCIA NOVA
6. JOSE ANTONIO TOLEDO LARA
7. Mª INMACULADA JUST SAEZ
8. VICENTE SANCHEZ TEVAR
9. Mª ISABEL ROMERO TAMARAL
10. CARLOS EDUARDO SANCHIS VALERO
11. CRISTINA LOPEZ MONTILLA
12. VICENTE ALCAIDE GRACIA
13. SOLEDAD ALVAREZ MARTINEZ
Suplentes
1. ROSA LUISA JUST SAEZ

POBLE DEMOCRATIC (POBLE)
1. FERNANDO RIBES CANDEL
2. LUIS GOMEZ PERALES
3. ESTEFANIA FURIO BALAGUER
4. TONI OLMOS ALONSO
5. CLARA POZO RAIMUNDO
6. FERNANDO GALAN LLOPIS
7. JULI MORENO MORENO
8. INMA PUCHALT RIBES
9. XAVIER NACHER FERRANDIS
10. NATALIA ESCORIHUELA GUILLEM
11. ANTONIO BALLESTEROS CALABUIG
12. INMA VELEZ PAU
13. CRISTINA GARCIA LOPEZ
Suplentes
1. AGUSTI ZACARES ROMAGUERA

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. JORGE ROMAN AROCA
2. JUAN MIGUEL CARMONA GAVILAN
3. BRENDA MARTINEZ MARTINEZ
4. ALVARO TARAZAGA CASTILLA
5. MARIA MERCEDES MARTINEZ GONZALEZ
6. IVAN TORONDELL SORIA
7. MARIA PILAR NAVARRO AGUDO
8. MANUEL CABAÑAS RAMOS
9. MILAGROSA DEL PILAR DIAZ RODRIGUEZ
10. JASMINA CAMPOS GOMEZ
11. JUAN ALFREDO MOYA CLAVER
12. JOSE LUIS NAVARRO TADEO
13. NOELIA CANO CONTRERAS
Suplentes
1. VANESA NAVARRO CANO
2. JOSE VICENTE LEAL AGUDELO
3. CRISTOFER GOMEZ RAMOS

PODEMOS (PODEMOS)
1. MARISA BERNALDO DE QUIROS FERNANDEZ (Independiente)
2. MANUEL MARTINEZ HERRAIZ
3. MARCOS PLA SAEZ
4. SUSANA BENAVENT GARRIDO (Independiente)
5. RAQUEL DATO SORIA
6. VICTOR MANUEL SAN JUAN MENDEZ
7. CARLOS ZAMORA BALLESTEROS
8. PETRA PEREZ CABALLERO (Independiente)
9. VERONICA VILA RUEDA (Independiente)
10. PEDRO PABLO RUEDA MARTINEZ (Independiente)
11. VICENTE GOMEZ PEREZ (Independiente)
12. EMPAR LOPEZ MARTIN (Independiente)
13. LIBERTAD GARCIA TENORIO (Independiente)
Suplentes
Sin candidatos
Candidatura núm. 9:
SOM VALENCIANS (SOMVAL)
Titulares
1. CARLA CORBALÁN VICENTE
2. PACO TERENCIO CASANOVA
3. MARIA ANGELES AVILA TERENCIO
4. JAIME DEVESA LEGUA
5. JUAN ANTONIO MOMPO RIBAS
6. CARLOS CRESPO JULBES
7. SUSANA CASTELLO MOCHOLI
8. PILAR PASTOR CRUZ
9. JOSÉ ENRIQUE MARTINEZ FAUBEL
10. MARTA MARTINEZ MARTI
11. JAUME ESTEBAN BLASCO
12. MARIA VICTORIA HERRANZ LOPEZ
13. VICTOR PUCHADES MARTINEZ
Suplentes
1. SALVADOR SELLES DE LA IGLESIA
2. VICENTE JESUS CALABUIG CERVERA

Leave a Reply

Your email address will not be published.