Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Mislata

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Mislata

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Mislata.

COMPROMÍS PER MISLATA: COMPROMÍS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. JAVIER GIL MARÍN
2. SILVIA MARIA MAIQUES SAMARRA
3. FRANCISCO MIGUEL CERVERA BRAVO
4. Mª NURIA VIDAL CARRASCOSA
5. NATXO ANDREU PALOMARES
6. MERCEDES MORA GARCÍA-NAVAS
7. GABRIEL MONREAL SEPÚLVEDA
8. ESTHER QUEVEDO GUEDES
9. SANTIAGO ROSADO ORQUIN
10. Mª ISABEL BERNÉS BALLESTER
11. SEBASTIAN PEÑA COMIN
12. RUTH OLMOS CORRAL
13. ISRAEL PERALTA ROMERO
14. BEGOÑA MARIA COSTA GUISADO
15. SALVADOR PÉREZ GARCÍA
16. Mª JESÚS PERIS GIL
17. ÓSCAR GARCÍA PÉREZ
18. ALICIA ORTIZ MAIQUES
19. SERGIO PÉREZ OLIVER
20. SARA ENRIQUETA SUAY ALCALÀ
21. VICENT ALEIXANDRE RIBELLES CLIMENT
Suplentes
1. BEATRIZ SARRIÓN SORO
2. ANTONIO ORTIZ FIDES

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. CARLOS FERNÁNDEZ BIELSA
2. MARÍA LUISA MARTÍNEZ MORA
3. JOSEFA LUJÁN MARTÍNEZ
4. JOAQUÍN MORENO PORCAL
5. ANTONIO ARENAS ALMENAR
6. ANA MARÍA JULIÁN RUÍZ
7. JOSÉ FRANCISCO HERRERO MONZÓ
8. CARMEN LAPEÑA BUENO
9. ALFREDO CATALÁ MARTÍNEZ
10. MERCEDES CABALLERO CARRASCO (Independiente)
11. MARTÍN PÉREZ LEAL
12. DOLORES HORTELANO RAMÓN
13. JOSÉ LUIS GARCÍA GARCÍA
14. NOELIA PÉREZ PLAZA
15. FRANCISCO JOSÉ OLIVA DÍAZ
16. TEODORO NÚÑEZ ASENSIO (Independiente)
17. MARÍA TERESA MONTÓN BARRANCO
18. ÁNGEL OLMOS PEDRO
19. SARA LÓPEZ MUÑOZ (Independiente)
20. LUISA CÓRDOBA MARTÍNEZ (Independiente)
21. MIGUEL NAVARRO NAVARRO (Independiente)
Suplentes
1. JOSÉ PASCUAL MASIAS (Independiente)
2. ANA MARTÍNEZ GÓMEZ (Independiente)
3. JUAN ANTONIO AUSINA CASERO (Independiente)
4. OLGA MARÍA SIERRA PALMERO (Independiente)
5. JESÚS MARTÍNEZ RUBIEJO (Independiente)
6. SILVIA SÁNCHEZ ESTEVE (Independiente)
7. JUAN MANUEL SÁEZ BEL (Independiente)
8. ANTONIO GUZMÁN GONZÁLEZ (Independiente)
9. AMPARO TIBISAI LATORRE ORTÍZ (Independiente)
10. MARÍA ENCINA ÁLVAREZ COUREL (Independiente)

ESQUERRA UNIDA: SEGUIM ENDAVANT (EUPV:SE)
1. GUILLERMO SEPULVEDA PEREZ
2. VANESSA INES SALES JUAN
3. ANTONIO MARTINEZ JIMENEZ
4. Mª CARMEN SEPULVEDA GUTIERREZ
5. ANDRES AVILA VALVERDE
6. CARMEN VENTURA LOSADA
7. JUAN ANGEL DESCALZO ALCALDE
8. DOLORES PEREZ MARTINEZ
9. VICENTE SERRANO VIDAL
10. VANESA DOMINGO CASILLAS
11. ALCIDES LESMES BULLA
12. MARIEM BOUSAKOUM ELOUAZGHARI
13. JOSE GAONA ALGABA
14. VICTORIA DOMINGUEZ GARRIDO
15. JORGE LOPEZ MUÑOZ
16. Mª ISABEL SEPULVEDA PEREZ
17. ANTONIO DAVID VIRGIL MARTOS
18. CARMEN BERLANGA GONZALEZ
19. JUAN MANUEL CALATAYUD SANZ
20. ANGEL MARTINEZ ROCA
21. ORETO VIDAL CASANOVA
Suplentes
Sin candidatos

CONTIGO SOMOS DEMOCRACIA (CONTIGO)
1. VICENTE COSTA TEBAR
2. ANAHIT SHAPGHATYAN LALAYAN
3. DZHNAN MIRZOYA MIRZOYA
4. MARIA PILAR MIALDEA ROMERO
5. RAFAEL BORDES MARTINEZ
6. ARMEN ASOYAN HAMBARDZUMYAN
7. MARIA DOLORES LLOBREGAT MENGUAL
8. JOSE NUEDA CABALLERO
9. ALEJANDRO GARCIA TOLEDANO
10. ALLA MIRZOYAN DENISOV
11. FRANCISCO DE BORJA NOVERQUES DIRANZO
12. NELLI ADAMYAN BAGHDOYAN
13. ANA MARIA GARCIA FERNANDEZ
14. ORCAR FERNANDEZ VILLAR
15. FRANCISCO JAVIER ROJO TIRADO
16. EVA MARIA GARCIA MARQUEZ
17. VICENTE GRAU CARRION
18. JOSEFA RUBIO MARQUEZ
19. MARCELO GERARDO GARCIA
20. FELISA PAÑOS ALARCON
21. FEDERICO DENIA GARCIA
Suplentes
Sin candidatos

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. JOSE MARIA GONZALEZ MURGUI
2. VICENTE SERRA GAMERO
3. FRANCISCO JOSE FUERTES SANCHEZ
4. VICTORIA EUGENIA CARO ESCRIVA
5. MARIA CARMEN ALAMAR JAIME
6. ANGEL RUIZ TORRES
7. JOSE MIGUEL BARRON NOGUEROLES
8. CARLOS COLLADO FOLCH
9. MARIA ANGELES ALAMAR JAIME
10. SANDRA GONZALEZ GIL
11. JESUS BELEÑA BRIZ
12. RAUL CHULIA RODRIGO
13. VICENTE SERRA ALVARO
14. ROSA OLIVER BALLESTER
15. NURIA PUCHE ALGABA
16. JUAN PABLO FERNANDEZ FERNANDEZ
17. RAMON GOIG LATORRE
18. PEDRO PERÉZ LEÓN
19. YOLANDA SERRA GAMERO
20. PATRICIA IRENE SILVA VIERA
21. FRANCISCA ALGABA CHINCHILLA
Suplentes
Sin candidatos

PARTIDO POPULAR (PP)
1. Jaime López Bronchud
2. Alejandro Martínez Montoro
3. Fernando Gandía Escorihuela
4. Ana Vera Mascarós
5. Amparo Pérez Balbastre
6. Antonio Sanabria García (Independiente)
7. Cristina Arnau Zarzo (Independiente)
8. María Ángeles Ataz Sebastián
9. Joaquín Villanueva Magallón
10. Sergia Echevarría Emo
11. Gloria Tibisay Giménez Beltrán
12. Dolores Del Coso López
13. Manuel Richart Pérez
14. Honorato Benita Godoy
15. Benjamín Vicente Gil Ballester
16. Ana Tomás Herrero
17. Juan José Iniesta Egido
18. Carlota Eugenia Pimienta Pérez (Independiente)
19. Francisco Bono Díaz
20. Josefina Sáiz Gómez
21. Antonio Sanchis Navarro
Suplentes
1. Pablo Garrido Banacloig
2. Irene Villanueva Sánchez
3. Patricia Castillo Echevarría
4. Francisco Sahuquillo Berlanga
5. María Llanos Huerta García
6. José Luis Blancas Montealegre

PODEM (PODEM)
1. Marta Alfonso Esteban
2. Juan Luis Costa Zuñiga (Independiente)
3. Vicente Salvador Martínez
4. María Del Socorro Vivas Bonilla
5. Elias Lardjane Faus
6. Raquel Donato Valverde
7. José María Pinilla Gatell
8. Carmen Sahuquillo González
9. Jorge Sosa Sosa
10. Maria Soledad Bravo Martinez (Independiente)
11. Ana Sahuquillo González
12. Jorge Mafé Huertas
13. Miquel Alarcón Pérez
14. Julia Querol Roselló
15. Ángel Bueno Bermúdez
16. José Luis Espadas Sáez
17. Josefa Valiente Mateo
18. Silvia Gisbert Fernández
19. Mª Teresa Fernández Cano
20. Amalio Gisbert Montesinos
21. Sergio Troitiño Almagro
Suplentes
1. Andres Bravo Martinez (Independiente)

VOX (VOX)
1. Álvaro Jesús Galán Leal
2. Jose Iván Alirangues Martín de Madrid
3. Ruben Juan Sanz Rubio
4. Sandra Fradera Villalba
5. Anna Maria Giorgino Company
6. Alfonso Escriva Sanchis
7. Roberto Díaz Castro
8. Juan Carlos De Los Santos Molina
9. Patricia Mascarell Cortes
10. Ana Maria León Martinez
11. Jesús Lopez Perez
12. Antonia Galán Gonzalez
13. Luis Díez Torres
14. Alejandro Santiago Martín
15. Maria Pons De Los Santos
16. Fernando Valiente De Marco
17. Francisco Javier Gonzalez Ruiz
18. Rafael Marco Castellano
19. Yolanda Gonzalez Sanchez
20. Maria Belén Díaz Castro
21. Ana Maria Grau Perez
Suplentes
1. Javier Lopez Izquierdo

SOM VALENCIANS (SOMVAL)
1. ALVARO COMES CEVERA
2. HILARIO GARCIA GARCIA
3. MARIA JOSE CERVERA ROMERO
4. JOSE VIDAL TORRES FERNANDEZ
5. MARIA DEL CARMEN SILVESTRE SALES (Independiente)
6. ISABEL SALCEDO GARCIA (Independiente)
7. RAFAEL SORIANO ESCOBAR (Independiente)
8. MARIA SANCHO PONS (Independiente)
9. JOSE MARIA PALMA JIMENEZ (Independiente)
10. VICENTA ROS NAVARRO (Independiente)
11. ANTONIO MORENO MARTINEZ (Independiente)
12. ALFREDO HERRANZ CHECA (Independiente)
13. DIEGO MELIA OLIVARES (Independiente)
14. DESAMPARADOS MARZAL ALVARO
15. MARIA LUISA MARTI LOPEZ (Independiente)
16. RICARDO MONTAGUD MARTINEZ (Independiente)
17. JESUS ORTEGA FRECHINA (Independiente)
18. JOSEFINA OLIVARES ALARCON (Independiente)
19. MARIA JOSEFA MARZAL ALVARO
20. JOSE ANTONIO ESCALERA FRANCES
21. ANGELES ESCAMILLA CERVERA (Independiente)
Suplentes
1. RAMON GUZMAN VAZQUEZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.