Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Moncada

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Moncada

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Moncada.

COMPROMÍS PER MONTCADA: COMPROMÍS MUNICIPAL
(COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. JOSEP ESPLÁ ALBIACH
2. NÚRIA GUILLEN ARBOLEDA
3. ÁLVARO GONZALVO MORENO
4. CARLES VERDEGUER I MOLINS
5. ANNA GASCÓ I BAILACH
6. FRANCESCA SALES I TARONCHER
7. ANA BELÉN CEBRIÁN ZAFRA
8. VICENT MARQUÉS I GASCÓ
9. ENRIC ROCA I GUANTER
10. MARIA JOSEPA MONTAGUT I MARINER
11. MILA NAVARRO ÉPILA
12. LLUC MARTÍNEZ I TORMO
13. MARIA EMPAR PASCUAL I PALANCA
14. VICENT MARQUÉS I BISQUERT
15. MARIA JOSEP SORIANO I CABO
16. JOSEP MODEST PASQUAL I SANJAIME
17. AMPARO PALANCA CASTELLÓ
18. JOSEP RAMON SOLER I VALERO
19. ANNA LORENA RUIZ SORIANO
20. VICENT GRANELL I BÁÑEZ
21. JOSEP MANEL CASANY LLUESMA
Suplentes
1. RAFA MARQUÉS I SUAY
2. SALVADORA CHAPA BOIRA
3. FRANCESC XAVIER MONTEAGUDO I SAHUQUILLO

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. MARIA AMPARO ORTS ALBIACH
2. AGUSTÍN EMILIO SALES LATORRE
3. FELICIANA BONDIA MORENO
4. JUAN LEIVA RODRIGUEZ
5. MARIA ISABEL VERDEGUER ARACIL
6. MARTIN PÉREZ ARANDA
7. ANA BELÉN PALANCA BALLESTEROS
8. ENRIQUE RUIZ IBAÑEZ
9. JOSEFA VICENTA CALDERER FAULI
10. ARTURO JUAN XERRI IBAÑEZ
11. IRENE RUIZ TORRES
12. RAMÓN NUEDA MORELLÓ
13. MARÍA MERCEDES PALAU BUENO
14. ANTONIO SALAS TEBAR
15. MONICA MARCO PERIS
16. VICTOR MARCO BIMBO
17. ALBA GARCÍA FERNÁNDEZ
18. JOSÉ VERDEGUER LLORIA
19. CRISTINA LATORRE VALERA
20. VICTOR JOSÉ CASAÑA CANA
21. BEGOÑA FULGENCIO TEJEDOR
Suplentes
Sin candidatos

ACORD PER GUANYAR-ACORD MUNICIPAL (ACORD PER
GUANYAR-AM)
1. MANUEL GARCIA PLASENCIA
2. VICENT CONEJERO PASCUAL
3. MARIA DE LOS REMEDIOS FERNANDEZ MARCH
4. MARIA DOLORES TORMOS MARI
5. VICENT RUIZ NAVARRO
6. JEAN PIERRE MEDINA CASADO
7. VICENTA ALBERT ANDRES
8. MONTSERRAT CANALES SAEZ
9. PAU POVEDA CARBONELL
10. MIGUEL ANGEL ROBI SENABRE
11. ANGELES ESTEBAN FERRIOL
12. ANA MARIA MARTINEZ LOPEZ
13. MANUEL PORTILLO MARTINEZ
14. JOAQUIN MONLEON FERRER
15. LUCIA GARCIA CANALES
16. CRISTINA BAILACH TORMOS
17. JUAN JIMENEZ RUANO
18. ALFREDO SOLER MELLADO
19. LUCIA SEVILLA MARTINEZ
20. MARIA JOSE CEBRIAN CALVO
21. JOSEP VICENT MARTI LLUCH
Suplentes
1. VERONICA ROSSI GUTIERREZ

PARTIDO POPULAR (PP)
1. MIGUEL GALLEGO BLANCA
2. MARIA JESUS MARTINEZ MONTAÑES
3. PAU MARCH GILBERTE
4. MARIA DOLORES MUÑOZ RUBIO
5. VICTOR GALLEGO CORELLA
6. VICENTE VALVERDE JIMENEZ
7. MARGARITA BENLLOCH SOLER
8. MARIA JOSEFA GARCES JIMENEZ
9. RAQUEL MARTINEZ ROSELL
10. JUAN JOSE MORENETE JIMENEZ
11. JOSE VICENTE ESPINOSA CRESPO
12. ANTONIO FERRER BOSCH
13. BERNARDO RODRIGUEZ MARTOS
14. SUSANA MARTINEZ BAZATAQUI
15. BEATRIZ BROSETA DOMENECH
16. PENELOPE DOMENECH ESCRIBANO
17. ANTONIO LEON ALONSO
18. EGON LIEBSTREICH HOLSTEIN
19. MARIA ISABEL MUELA CARRION
20. VICENTE TARREGA FERRER
21. JOSEFA LAHUERTA ALCAÑIZ
Suplentes
1. CARLOS MARTINEZ URQUIOLA
2. CONCEPCION GEA MANUEL
3. DAVID MANUEL PALANCA PALANCA

A MUN MONTCADA (A•MUN)
1. FERRAN CUADROS CERVERA (Independiente)
2. ROSELLA VALOR FERRER (Independiente)
3. VICENT BENEDITO DURÀ (Independiente)
4. IRENE ESTUDILLO CLEMENTE (Independiente)
5. ÁNGEL EXPÓSITO CERRO (Independiente)
6. FELICITAT MOLINS TRENCO (Independiente)
7. JESÚS RUANO GARCÍA (Independiente)
8. MIREIA TÀRREGA MOLINS (Independiente)
9. PAU MIQUEL ALBIÑANA (Independiente)
10. PAQUI LACASA TEBAR (Independiente)
11. AURELI CELDA CHARDÍ (Independiente)
12. ANA GEMMA BARRERO CORTES (Independiente)
13. ADRIÀ AGUILAR CABO (Independiente)
14. MARIA MARCO GARRIDO (Independiente)
15. JOSÉ FRANCISCO PALANCA ANDREU (Independiente)
16. CARLA ROCA MORA (Independiente)
17. DANI MORELLÓ ORTS (Independiente)
18. ANA ISABEL MONTAÑO BARRERO (Independiente)
19. JOSEP VILLARROYA NAVARRO (Independiente)
20. CARMINA ALBIÑANA SOLER (Independiente)
21. LORENA FABABÚ JAUME (Independiente)
Suplentes
1. VICENT MONTAGUT TARONGER (Independiente)
2. REGINA ROZALEN NAVARRO (Independiente)

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. JESUS GIMENO ALCAÑIZ
2. JOSE ANTONIO PEREZ LOPEZ
3. JOSEFA MARTINEZ ESCRIBANO
4. MIGUEL PICHER MARTINEZ
5. JOSEFA AMPARO ARROYO SERRANO
6. MARIA DOLORES VALIENTE PEREZ
7. ASER FRAILE MUÑOZ
8. FRANCISCO JAVIER PASCUAL CARBONELL
9. JAVIER CASTELLANOS CLARAMUNT
10. YOLANDA ROSA CARMONA
11. JOSE MIGUEL LOPEZ BIOT
12. JOSE ANTONIO POLO CASAS
13. ENCARNACION DOMENECH HERNANDEZ
14. RAFAEL SORIA GARCIA
15. CARINE MARYLENE ROS GUILLET
16. MARIA MAR LARIOS REYES
17. EDUARDO PICHER MARTINEZ
18. MARIA AGUILAR CIVERA
19. LUCIA MARTINEZ BOSCH
20. ANDRES VICENTE NAVARRO AGUILAR
21. ANTONIO ROIG ARRIBAS
Suplentes
1. CRISTINA TORNERO VERDEJO
2. ENCARNACION ALCAÑIZ GUTIERREZ
3. DIEGO CASTILLO LLUESMA

UNIDAS PODEMOS IZQUIERDA UNIDA EQUO (PODEM –
EUPV)
1. FRANCISCO JESÚS GIMÉNEZ QUERO
2. ANDONI ROS FERNÁNDEZ
3. CARMEN COLLADO ROSIQUE
4. MIGUEL CRISTOBAL SALGADO LÓPEZ
5. Mª AMPARO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ
6. CARLES CALVET PASCUAL
7. JOSÉ FRANCISCO DOLZ ROBLES
8. VICENT RODRIGO SEGURA
9. NEUS GARCÍA LLEBARIA
10. PATRICIA FERRANDO SEGURA
11. JOAQUÍN RAMOS RUEDAS VALERO
12. LIDIA DAVALILLO GUTIÉRREZ
13. JOAQUÍN ÁNGEL PÉREZ CORRECHER
14. AMPARO PASCUAL TAMARIT
15. DIDIER CAYUELA GARCÍA
16. JESÚS GUILLERMO BADILLO DE MIGUEL
17. JOSÉ ORTEGA GIMÉNEZ
18. ÁNGELA VALLEJOS FERNÁNDEZ
19. CARMEN CORINA SALVATIERRA FAJARDO
20. EVA MARIA CENTELLES ARCINIEGA
21. FRANCISCO LÓPEZ LORAS
Suplentes
1. KEVIN GIMÉNEZ GRANELL

SOM VALENCIANS EN MOVIMENT-CUIDES (UIG-SOMVALCUIDES)
1. OSCAR CAROT CUADROS
2. DESAMPARADOS BOILS RUANO
3. MARIA CARMEN ALARCON RUBIO
4. ALFREDO PITARQUE ACOCAS
5. JOSE MANUEL CABALLERO ALVAREZ
6. ASCASO BENITEZ CANOVAS
7. DIANA ESRIBANO FAJARDO
8. EMILIO MARTINEZ BONET
9. TAMARA REDONDO FERNANDEZ
10. ANA GARCIA BOILS
11. FERNANDO GARCIA CASAS
12. JUANA CUADROS LIÑAN (Independiente)
13. TERESA CUADROS LIÑAN (Independiente)
14. GRACIANO CAROT DOMINGO (Independiente)
15. MARI CARMEN ZAMORANO CASTAÑER
16. Mª DEL CARMEN BALLESTER IBALLESTER
17. JUAN JOSE MARTINEZ TUDON (Independiente)
18. MIGUEL GOMEZ FENOLLOSA (Independiente)
19. DOLORES ALEDON LOPEZ (Independiente)
20. CARLOS VILLALON MARTINEZ (Independiente)
21. TRINI MARIA MARHUENDA SALAZAR (Independiente)
Suplentes
1. EMILIO JOSE MORENO CASTEJON (Independiente)
2. JOSEFA VERDEJO ANTEQUERA (Independiente)

VOX (VOX)
1. ELENA CARRASCO RUBIO
2. MANUEL NAVAS SEGURA
3. JOSE BOSCH BOSCH
4. INMACULADA LEONOR ALMELA CAPILLA
5. FELIX LOPEZ MUÑOZ
6. GONZALO RODRIGUEZ CASTAÑEDA
7. TAMARA NAVARRO SANZ
8. CARLA BOSCH BELTRAN
9. JOSE LUIS TORRES SECO
10. MªJESUS ALARCON BARBA
11. JOAQUIN PEREZ SANCHEZ
12. ANA MARIA CALATAYUD GARCES
13. DANIEL CASTELLÓ YUSTE
14. RAFAEL RAMIREZ URBANO
15. MARIA ANGELES CASTELLO PALANCA
16. GINES MARTINEZ CHARCOS
17. CONCEPCION PEREZ TRENCO
18. RUBEN MARTINEZ GARNICA
19. CONSUELO SANCHEZ FUSTER
20. CARLOS LÓPEZ DÍAZ
21. MARIA ELENA RUBIO DEFEZ
Suplentes
1. ROSARIO TORAL ROMERO
2. SALVADOR CASTELLO TORRES
3. JOSE MARIA PEREZ LEDESMA

Leave a Reply

Your email address will not be published.