Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Paterna

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Paterna

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Paterna.

COMPROMÍS PER PATERNA: COMPROMÍS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. JUANMA RAMÓN PAUL
2. NEUS HERRERO SEBASTIÀ
3. CARLES MARTI BALAGUER
4. LOREN PÉREZ RUIZ
5. FRANCISCO GÓMEZ GALERA
6. SANTIAGO PUENTES SEGARRA
7. NIEVES PRAT MOLINA
8. PERE MIQUEL GAGO PITARCH
9. NATALIA RUBIO SORIANO
10. JOAN CASADO PEREZ
11. AMPARO CASTILLO MARTINEZ
12. SANTIAGO LUCAS LERMA
13. JOAN RAMON MARINERO ESPIRITUSANTO
14. Mª FELICIDAD SEGARRA BELDA
15. JULIO TORNERO ANGOIX
16. ANTONIO MORENO FERNÁNDEZ
17. SARA ÁLVAREZ ESTELLÉS
18. VICENTA ROIG BELENGUER
19. JESÚS MINGUET QUEVEDO
20. RAQUEL PERIS CALATRAVA
21. ADRIÁN PALOMAR COLL
22. ROSA GLORIA BALAGUER TORRES
23. VICENT JUTGLÀ I SANZ
24. CRISTINA DOMINGO PÉREZ
25. DOLORES RIPOLL BONIFACIO
Suplentes
1. CONCHA FRANCO SALDAÑA
2. FRANCESC GUZMAN I MIRALLES
3. ANNA VIOLETA RUIZ GARCÉS
4. JOSEP ENRIC BARGUES LÓPEZ
5. MARIA JUTGLÀ GUILLEM
6. ELEUTERI ALEIXANDRE MALEA

CONTIGO SOMOS DEMOCRACIA (CONTIGO)
1. YASMIN TERKI VAELLO
2. CHRISTINA ALEGRE JUAREZ
3. JOAN ANTONI ARROYO GILABERT
4. JESUS MARIA MARTINEZ RODRIGUEZ
5. PEDRO JAVIER VALENCIANO VALERO
6. VICENTE FAUBEL VIDAGAR
7. MARIELBA CHINEA PORTILLO
8. MIGUEL ANGEL PALOMARES ALBERT
9. MARIA ISABEL VALERO LOSA
10. SILVESTRE TERKI VAELLO
11. ROSALIA MARTI RODRIGUEZ
12. RAMON ALEGRE SALOMO
13. TRIANA SAEZ ALEGRE
14. CONSUELO GILABERT IBAÑEZ
15. MANOLO LLEO KASPER
16. MARIA ISABEL HIDALGO VILLALBA
17. JOSE LUIS RAMIREZ EXPOSITO
18. ANA MARIA FERNANDEZ SAL
19. JUAN ANTONIO CABELLO VAZQUEZ
20. ISABEL INGLES VAZQUEZ
21. JOSE CARLOS HERAS MANZANO
22. MARIA TERESA MARTINEZ DE LA ROSA
23. JUAN JOSE CANO MORA
24. CHRISTINA JUAREZ SANCHEZ
25. TERESA ALBERT VILLAR
Suplentes
1. ALFONSO TAPIA ESCRIBA
2.
3. PEDRO TORRALBA BELLOVI

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. JUAN ANTONIO SAGREDO MARCO
2. NURIA CAMPOS MORAGÓN
3. JOSÉ MANUEL MORA ZAMORA
4. EVA PÉREZ LÓPEZ
5. JULIO FERNÁNDEZ PIQUERAS
6. TERESA ESPINOSA ANDREU
7. DAVID FORTEA PIÑA
8. MERCEDES NAVARRO PLATERO
9. ROBERTO USINA RODRÍGUEZ
10. FRANCISCA PERICHE CHINILLACH
11. JUAN LUCAS JODAR MARTÍNEZ
12. Mª ISABEL SEGURA GARCÍA
13. PEDRO FERNANDO CARRIÓN SERRANO
14. NOELIA APARICIO APARICIO
15. VICENTE SÁNCHEZ SUBIELA
16. PAULA DORCE SÁNCHEZ
17. MIGUEL HERNÁNDEZ GARCÍA
18. INMACULADA CUBEL GAMIR
19. JONATAN JIMENEZ PARDO
20. SOLEDAD CUENCA CARDO
21. JOSE MARIA HERRERA MESA
22. JOSEFA LARIO MENDOZA
23. JULIÁN PÉREZ HARO
24. Mª DEL SEÑOR MORALES TORRES
25. JOSEP HERRERO I GARCIA
Suplentes
Sin candidatos

ESQUERRA UNIDA: SEGUIM ENDAVANT (EUPV:SE)
1. JAVIER PARRA MOLINA
2. SERGIO SÁNCHEZ SANZ
3. ANA MERCEDES FERNÁNDEZ CÁCERES
4. ROSA MARÍA CALLEJÓN MARTÍNEZ
5. PABLO JOSÉ ANAYA BORDES
6. MARI CRUZ PARRA MOLINA
7. JULIÁN FERNÁNDEZ CELADA
8. SAMANTHA SOBALVARRO LARA
9. RUBÉN DEL RÍO MONTO
10. PATRICIA SANTACRUZ HERREROS
11. VITO GUIDO MARTÍNEZ CALLEJÓN
12. LAURA BLASCO OLMEDILLA
13. JORDI PUIG MONTEJANO
14. PURIFICACIÓN MORAL MERINO
15. SALVADOR JIMÉNEZ RODRIGUEZ
16. LAURA AUÑÓN ARGUDO
17. JAIME BALLESTER SÁNCHEZ
18. RAQUEL RUBIO HERRERO
19. RAFAEL SALMORAL DEL REY
20. MARISOL CÁCERES BERJÓN
21. CRISTIAN DEVIS ORTEGA
22. CRISTINA SANZ LLABATA
23. PEDRO PABLO SÁNCHEZ CECA
24. JOSEP JOAN MORAL ARMENGOU
25. MARÍA MILAGROS BADÍA GRANELL
Suplentes
1. MARÍA DOLORES CRESPÍN CÓRDOBA
2. JACOBO AVENDAÑO TOMÁS
3. JADE FONTECOBA ANGULO
4. ALEJANDRO GIMENEZ GÓMEZ
5. MANUELA LÓPEZ RICO

PODEM (PODEMOS)
1. MARIA DEL CARMEN DURÉNDEZ HERNANDEZ
2. JUAN ENRIQUE PALENCIA MAROTO
3. AMPARO GARCIA GARCIA
4. ROBERTO HUELAMO ORTIZ
5. EVA CARDONA PEÑA
6. SALVADOR BAILEN DE LA CRUZ
7. ANTONIO CASADO CARRETERO
8. DOLORES ESCALONA PONCE
9. GUZMAN GIMENEZ GOMEZ
10. ANDREA RUBIO UTRILLA
11. EMILIO JOSE FERNANDEZ CASTELLANO
12. NURIA GRACIA ALBERT
13. DIEGO BUENAVENTURA ESCRIVÁ SANCHEZ
14. MARGARITA UTRILLA GOMEZ
15. BENITO SALAS DE MIGUEL
16. ROBERTO GILABERT GARCIA
17. ANA REBECA BORDONAU NAVARRO
18. JUAN PEDRO GONZALEZ CLEMENTE
19. DESAMPARADOS GIMENEZ GOMEZ
20. CARLOS MIGUEL RODRIGUEZ
21. SANDRA MARIA GIMENEZ PLAZA
22. JOAQUIN PEREZ GOMEZ
23. CRUZ MARIA PEREZ FERNANDEZ
24. LUIS MIGUEL MIÑARRO POYATO
25. BEATRIZ SERRANO NIETO
Suplentes
1. PATROCINIO HERNANDEZ HERNANDEZ

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. JORGE JESÚS IBAÑEZ BENLLOCH
2. JORGE OCHANDO CANTERO
3. JUAN GINES CÓRDOBA CORTIJO
4. LAURA ALMAGRO JUAN
5. IZASKUM RODRÍGUEZ MURIA
6. YOLANDA BEATRIZ PALACIOS PÉREZ
7. ANDREA IRIA FALCÓ TORTOSA
8. MARÍA ERICA GERDA GARRIDO
9. FEDERICO SEGURA MARIN
10. JOSÉ VICENTE SÁNCHEZ CIFRE
11. FRANCISCO JAVIER CORDERO RAIMINGUEZ
12. REBECA ORTEGA JIMÉNEZ
13. SERGIO SÁNCHEZ SEGURA
14. HECTOR MARQUES MORENO
15. ANA MARÍA BORT FERNÁNDEZ
16. IVO OSCAR COSMO CAMACHO
17. MARÍA DEL CARMEN ROA GARCÍA
18. JOAN MIQUEL MASES GRAU
19. JOSÉ ANTONIO DÍAZ RODRÍGUEZ
20. SILVIA MARÍA FORCANO SANJUAN
21. ROSA MARÍA ARBONA MAS
22. JUAN RAMÓN DOMENECH PASCUAL
23. FRANCISCO ENRIQUE ALFONSO CUERDA
24. JOSÉ LLAGUNEZ HERRERO
25. PATRICIA GALIANA SASTRE
Suplentes
1. CARLOS JUAN HIDALGO MATEO
2. AINOHA FUSTER GUERRERO
3. MARIA JOSE CALDERON CORRALIZA
4. FRANCISCO MARINER BALDOVI
5. MELCHOR SENENT LE HUR

PARTIDO POPULAR (PP)
1. FLORENTINA MARÍA VILLAJOS RODRÍGUEZ
2. JOSÉ VICENTE RIERA LÓPEZ
3. JOAQUÍN BALLESTER SANZ
4. DOLORES RODRÍGUEZ RUIZ
5. RICARDO ESCRIG MAYO
6. FRANCISCO SABATER SEGURA
7. LUISA FERRE CORTÉS
8. BEATRIZ TERESA SAMBEAT TORMO
9. JUAN CRISTOBAL CANTERO JIMÉNEZ
10. JOSÉ ANTONIO FERNÁNDEZ VIZCAINO
11. RAFAEL COMECHE GIMENO
12. MARÍA ISABEL SEGURA MARTÍNEZ
13. ENRIQUE COLLADO BAILÉN
14. ALICIA CAÑIZARES RAMO
15. ANTONIO MUÑOZ CALERO
16. NIKOLET VLADIMIROVA DIKOVA
17. JOSÉ ÁNGEL FERNÁNDEZ COLLADO
18. JOSEFINA EBRI BONO (Independiente)
19. JOSÉ LUIS MIRASIERRA FRESNEDA
20. FRANCISCO SOLER BURAGLIA
21. MARIA ESMERALDA FERRER FORNAS
22. VICENTE ALARCÓN ZANÓN
23. MARÍA LUISA PELAYO VALERO
24. CLARA MARTÍNEZ COTILLAS
25. FRANCISCO JAVIER ZARAGOZA LLUCH (Independiente)
Suplentes
1. ANA MARTÍNEZ GINER
2. JOSE ENRIQUE GUILLEM PUCHADES
3. LUIS CIFRE ESTRELLA
Candidatura núm. 8:

VOX (VOX)
1. JOAQUÍN MARÍA ALÉS ESTRELLA
2. MARÍA ESTEFANÍA GARCÍA SANCHÍS
3. VIRGINIA HUERTAS PECHUÁN
4. GABRIEL SALA NOGUERA
5. CARLOS LLABATA MARTÍNEZ
6. ÁNGELES SÁNCHEZ MARTÍNEZ
7. JULIO BABILONI CAYROLS
8. CLARA MARÍA RUÍZ PONS
9. DANIEL JOSÉ GONZÁLEZ GARCÍA
10. LUÍS RUESCAS GÓMEZ
11. TACIANE RODRÍGUES SEVERO
12. JOAQUÍN GÓMEZ BAU
13. BERTA TEJERO ALDOMAR
14. MANUEL TORRES COCO
15. ANTONIO RUBIO SEGURA
16. AMPARO ESTRELLA HERRERO
17. JUAN MOYA RODRÍGUEZ
18. SÍLVIA HERNÁNDEZ SORIANO
19. JOSÉ ALÉS RIVERO
20. RAÚL FERNÁNDEZ CARACENA
21. NOELIA ORASIO VILAR
22. JOSÉ SOTELO CARDONA
23. ANA BELÉN MORILLO ESPINOSA
24. DOMINGO DE LA DUEÑA Y MARTÍNEZ
25. VICENTE ROGLÁ BENEDITO
Suplentes
1. MARÍA JOSÉ POVEDA SALVADOR
2. JOSÉ ANTONIO JIMÉNEZ MURILLO

Leave a Reply

Your email address will not be published.