Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Peníscola

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Peníscola

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de Castelló ha publicat, durant el dia d’avui, totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Peníscola.

PARTIDO POPULAR (PP)
1. ANDRES MARTINEZ CASTELLA
2. RAQUEL PARIS MARIN
3. MARIA JESUS ALBIOL ROCA
4. MIGUEL FRANCISCO CASTELL ROVIRA (Independiente)
5. MARIA DOLORES BAYARRI GONZALEZ (Independiente)
6. JORGE ROVIRA PEÑA
7. RAMON SIMO GONZALEZ (Independiente)
8. LIDIA MARIA HERRERO OSORIO
9. PATRICIA PANGUA SAEZ (Independiente)
10. ADRIAN IZQUIERDO BAYARRI (Independiente)
11. ELOI TSEDEK DOMENECH BORRAS
12. SANDRA FERNANDEZ BOSCH (Independiente)
13. MANUEL ROCA AYZA
Suplentes
1. ROSA YOLANDA VINAIZA ALBIOL
2. ANTONIO ALVAREZ GALLARDO
3. ANA MARIA CHETO AYZA
4. FRANCISCO JAVIER SANCHO CABALLE
5. RAMON FERNANDEZ MARTI
6. FUENSANTA MARTINEZ MARTINEZ
7. VASILE COSMIN NEGRU
8. LILIANE LYDIE FERNANDE HUILLET
9. JUAN MANUEL VIZCARRO PARIS (Independiente)
10. JOSE RAFAEL BAYARRI BAYARRI

COMPROMIS: BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMIS 2019) (CCPV)
1. JUAN MARCOS BAYARRI CASTELL
2. VICENTE AGUSTIN CASTELL BURRIEL
3. JAVIER MARTINEZ ALVARO
4. ISABEL RIBA GUZMAN
5. ROSA MARIA MARTINEZ BAYARRI
6. GRACIELA SUSANA ARDURA WISSINK
7. JOSE GUZMAN OMS
8. SANTIAGO CASTILLO PARIS
9. ANA MARIA ALBIOL PEÑA
10. ROSA MARISA PARIS CASTELL
11. RAFAEL SANZ ALBIOL
12. MARIA LOURDES VERGE CERDA
13. JUAN MANUEL BAYARRI FORNER
Suplentes
1. JESUS FRANCISCO VICENTE DOBON
2. FRANCISCA BAYARRI MARQUES
3. ULI FACKLER

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. ISABEL ESBRÍ NAVARRO
2. NURIA CALDUCH VERDIELL (Independiente)
3. MÓNICA HERRERA BALAGUER 4. ÓSCAR AYZA PARÍS
5. QUEREMON RIBA GUZMÁN
6. NATALIYA PRIKHODKO SNIMSHIKOVA
7. JOSÉ MARÍA LÓPEZ RUIZ (Independiente)
8. ANTONIA SERRAT SIMÓ 9. ÁNGEL MARTÍNEZ FLOREZ
10. MIGUEL ÁNGEL QUIÑONES GARCÍA (Independiente)
11. ANA MARÍA CLOFENT SERRAT (Independiente)
12. HECTOR DAVID CORTÉS MARTÍN
13. ANNA PAU CASTELL
Suplentes
1. MARÍA CARMEN JOSEFINA BERENGUER IBARRECHE (Independiente)

AGRUPACION DE ELECTORES LA ROCA DE PEÑISCOLA (LA ROCA)
1. VICTOR BLASCO BARRACHINA (Independiente)
2. CLARA ISABEL ANDRES AGUILAR (Independiente)
3. CAROLINA CASADO APARICIO (Independiente)
4. VICTOR MANUEL JIMENEZ NAVAS (Independiente)
5. CHARLAINE DE VILLELE (Independiente)
6. CARLOTA SORIA QUINTAS (Independiente)
7. ABRAHAM PICAZO RODRIGUEZ (Independiente)
8. MIGUEL CERVERA LLEONART (Independiente)
9. MARIA VICTORIA ARTOLA ANDRES (Independiente)
10. MARIA TERESA BONFILL VIÑA (Independiente)
11. FRANCISCO MANUEL CANALDA GENDRE (Independiente)
12. SILVIA RUIZ CINTO (Independiente)
13. XAVIER VALLEJO CRESPO (Independiente)
Suplentes
1. RICARDO DARIO ARNAU FERNANDEZ (Independiente)
2. SILVIA CUPERTINO TIRAO (Independiente)
3. ERIC SEAN MC NEEL (Independiente)

COALICIÓN DE CENTRO DEMOCRÁTICO (CCD)
1. JOSE ANTONIO SORIANO TOVAR
2. MARIA DEL MAR BERNABE PEREZ
3. VICENTE MELIA BOMBOI (Independiente)
4. LAURA MARIA CEPEDA GONZALEZ
5. MONSERRAT PERNA DIAZ
6. JAIME CAPARROS CANO
7. MARISOL VALENCIA SOTOLONGO
8. ZURIÑE LEON SALCEDO (Independiente)
9. MIGUEL ANGEL LOZANO CARREÑA
10. ENRIQUE GIL GONZALEZ (Independiente)
11. EUGENIA MIGUEL FRAILE
12. ANGEL DARAS MULA
13. NURIA RIAL SANTIAGO
Suplentes
1. AURELIA MARTIN CACERES
2. MIGUEL ANGEL GOMEZ CARRILLO

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. JAVIER MATEU BORRAS
2. MIGUEL ANGEL CASTELL AYZA
3. MARIA LUISA SAMPER BRIOL
4. CRISTINA BAYARRI EZQUERRA
5. JOSE MARQUES SIMO
6. GEMA CABANES BAYARRI
7. ENRIQUE GARCIA LOPEZ
8. IRINA COSA
9. MANUEL VICENTE LLORCA PALLAS
10. ALICIA ALEIXANDRE PUIG
11. PILAR FOIX BAHENT
12. BENJAMI MARTI PITARCH
13. TERESA SIMO ALBALADEJO
Suplentes
1. AMPARO PALLAS PASTOR
2. JOSE VICENTE ALEIXANDRE BLANQUER
3. MARIA AMPARO BORRAS VALVERDE

Leave a Reply

Your email address will not be published.