Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Picassent

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Picassent

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Picassent.

COMPROMÍS PER PICASSENT: COMPROMÍS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. TRINIDAD CARBALLO ROMASANTA
2. ARTUR HERNÁNDEZ GASTALDO
3. LETICIA HERNANDIS BERNAL
4. VICENTE PÉREZ BELENGUER
5. ARANTXA LLÁCER MARTORELL
6. JULIO CANOVES DONAT
7. ESTHER MOLINA MARTORELL
8. RICARD ROMERO GASTALDO
9. NEREIDA TARAZONA BELENGUER
10. MARI CARMEN AGUILAR HERNÁNDEZ
11. MARTA MIGUEL GONZÁLEZ
12. PASQUAL MACHANCOSES ARTOLA
13. PILAR MARZO CHORNET
14. HELIODORO RUBIO VILA
15. MOHAMMED OUSDAF MAAROUFI
16. CARLOS PÉREZ ROBLES
17. MARIA PÉREZ MARIN
18. FRANK MAGUIRE SERRA
19. ESTELA CORCOBA ALBERT
20. INA SENABRE SEBASTIÀ
21. JOAN JOSEP SANCHIS GIMENO
Suplentes
1. FELIX SEMPERE SECURUN
2. SOFIA RENAU ESCUDERO
3. JESUS JOSE GIMENO MARTÍNEZ
4. DOLORS CATALAN MARTI
5. MIQUEL ALBERT RODRIGO
6. INES SOBREVELA TOMAS
7. ROBERT ESCUDERO CRESPO
8. Mª JOSE TORRES PEIDRÓ
9. JUAN SALVADOR CRESPO CEPAS

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. CONXA GARCIA FERRER
2. FRANCISCO QUILES TEODORO
3. INOCENCIA ALBERT GARCIA
4. JAUME SOBREVELA FORTEZA
5. JOAN CARLES SILLA BELENGUER
6. BELEN BERNAT SOTELO
7. HÉCTOR MANUEL PRADAS SORIA
8. ESTER CARBONELL CHANZA
9. JOAN VICENTE AGUADO MEDINA
10. SALVADOR MORATÓ SOBREVELA
11. MARTHA MÓNICA OLGUIN FLORES
12. RAQUEL HERVÁS AYALA (Independiente)
13. NEREA SANCHIS PALAU (Independiente)
14. JOSÉ MARÍA CHECA PUERTAS (Independiente)
15. SANTIAGO JURADO DEFEZ
16. CAMELIA BOVÍ ÁLVAREZ (Independiente)
17. MARIA DEL PRADO CASADO SOLER
18. FRANCISCO LÓPEZ MEDINA
19. MARÍA SOLEDAD GUAITA ALBERT
20. DAVID MERINO NAVARRO
21. AMPARO CAMPOS TRONCHONI
Suplentes
1. JOSE DAVID CAMPOS LERMA
2. AGUSTINA MADRIGAL TEBAR
3. SALVADOR SORIA CERVERÓ

UNIDES PODEM – ESQUERRA UNIDA (PODEM – EUPV)
1. Juan Francisco Albert Guerrero
2. María Teresa Aguado Ortega
3. Rafael Martínez Piqueras
4. Marina Betoret Bea
5. Juan Salvador Crespo
6. Manuel Berna Pérez
7. María Noelia Marugan Gabaldon
8. Olga Isabel Beti Sanchis
9. Aitor Julián López Palomares
10. Nila Chaqués Salido
11. Pilar Primo Leal
12. Sergio Felguera Magraner
13. Dolores Guerrero Olivares
14. Juan Ramírez Navarro
15. Darío Borja García
16. Manuel Luque Cámara
17. Teresa Sánchez Aguilar
18. Jorge Martorell Sanchis
19. Herminia Campos Rodríguez
20. Miguel Vicente Senabre García
21. Manuel Ceballos Gómez
Suplentes
1. Desamparados Senabre García
2. Ignacio Ortega Flores
3. Trinidad Navarro Cebrián

PARTIDO POPULAR (PP)
1. MARIA AMPARO CRESPO PALACIOS
2. JOSE LOPEZ LOPEZ
3. MIGUEL ANGEL ALBERT AGUADO
4. MARIA PILAR SORIA MOYA
5. CARMEN MARIA GIMENO VALERO
6. ANTONIO MANUEL LASHERAS MORRUGARES
7. FRANCISCO REYES CARBONELL
8. MARIA ANGELES MUÑOZ ALBERT
9. JOSE MARIA PRATS MORENO
10. MARIA ESTHER SORIA ALBERT
11. ABEL FERRER ALEMANY
12. JOSE PASCUAL ALBERT ALBERT
13. MARIA CARMEN GONZALEZ MORENO
14. MARIA DOLORES NIETO RUBIO
15. GUADALUPE GONZALEZ CERVERO (Independiente)
16. JOSE LUIS VILLENA HERNANDEZ
17. JOSE RAMON GUAITA MARTINEZ
18. MARTA DIAGO MORENO (Independiente)
19. ANTONIA GOMEZ ROMERA
20. RAFAEL LOPEZ GONZALEZ
21. INMACULADA GUAITA VAÑO
Suplentes
1. JUAN CASANOVA MARTINEZ
2. LAURA ALARCON GILABERT (Independiente)
3. AGUSTIN PEREZ RAMON (Independiente)
4. ISMAEL GONZALEZ CERVERO (Independiente)
5. ADELAIDA RUESCAS ARNANDIS
6. FRANCISCO AGUADO FERNANDEZ

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. JUAN MANUEL BERNAL MORENO
2. MARIA JESUS BLASCO GARCIA
3. MARIA GUADIX VICENTE
4. FRANCISCO SIMO ARGUDO
5. SILVIA CLEMENTE CEBRIAN
6. ANGEL MARTINEZ BLAZQUEZ (Independiente)
7. CARMEN MORENO LLAOSA
8. JUAN CARLOS JIMENEZ MONTES
9. RAQUEL RAYA LORITE (Independiente)
10. RAFAEL ESTEVE SOLER
11. INMACULADA ORDOÑEZ ALVAREZ (Independiente)
12. JOSE ANTONIO VIDAL APARICIO
13. SONIA BERNAL MORENO (Independiente)
14. RICARDO CARRASCOSA PONCE
15. MARIA VICENTE HERVAS (Independiente)
16. OSCAR HERRERO MATAMALES
17. FULGENCIA BLASCO GARCIA (Independiente)
18. BENITO BERNAL MONTOYA
19. MARIA PAZ GASCON JIMENEZ (Independiente)
20. JORGE BERNAL MORENO (Independiente)
21. ANTONIO GUADIX VICENTE (Independiente)
Suplentes
Sin candidatos

Leave a Reply

Your email address will not be published.