Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Requena

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Requena

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat, durant el dia d’avui, totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar en el municipi de Requena.

PARTIDO POPULAR (PP)
1. JAVIER BERASALUCE RAMOS
2. ALBERTO GARCIA CABAÑAS
3. MARÍA PILAR IRANZO GOMEZ
4. PASCUAL EMILIO ORTIZ PEREZ
5. LYDIA ZAHONERO SIERRA
6. MARIA TORRALBA GARCIA (Independiente)
7. ALEJANDRO CARBO MUNDO
8. JORGE CANTOS OLIVERA (Independiente)
9. PABLO MARTINEZ PARDO
10. MARTA SAIZ SIERRA (Independiente)
11. PILAR TORAÑO FERNANDEZ
12. JESUS PEREZ MARTINEZ (Independiente)
13. LAURA SERRANO GONZALEZ
14. ANGEL MARTINEZ NOVELLA
15. MARIA DEL PILAR GARCIA LOPEZ (Independiente)
16. JUANA JAREÑO REDONDO
17. JOSE ANTONIO MARTINEZ ORTIZ
18. ERNESTO LARA CALOMARDE
19. MARIA JESUS VALERO SERRANO
20. MARÍA ADELA ARROYO FERNANDEZ
21. LUIS NUEVALOS MARTINEZ
Suplentes
1. ALICIA PARDO CARCEL
2. NEMESIO SABATER CASTILLO
3. JOSE LUIS GÓMEZ PEREZ
4. FERNANDO PEREZ GOMEZ
5. RAQUEL MARTINEZ FERNANDEZ
6. JUAN CARLOS ZAHONERO MONTES

ESQUERRA UNIDA – SEGUIMOS ADELANTE
(EUPV: SA)
1. ANTONIO JAVIER MOYA ZARZUELA
2. MARTA ALONSO GUTIÉRREZ
3. CÉSAR MORA IBÁÑEZ
4. TANIA FERRER GARCÍA
5. FELIPE ZALVES MONTES
6. LYDIA NAVARRO VALLE
7. JOAQUIN NAVARRO GARCIA
8. Mª GUADALUPE SERRANO CUENCA
9. ROBERTO AGUILAR VALERO
10. PILAR MORA LOPEZ
11. EMILIO PEREZ VILLANUEVA
12. MARÍA SALUD PÉREZ EJARQUE
13. ANTONIO LUQUE MORENO
14. FRANCISCO JAVIER MARTINEZ VALLE
15. MARIA TERESA VALERO CARRASCOSA
16. PEDRO JOSE FERRER RAMOS
17. MARIA DEL TRÁNSITOS FRÍAS VELASCO
18. JUAN CARLOS PÉREZ NAVARRO
19. SANTIAGO GARCÍA GARCÍA
20. TRINIDAD GOMEZ MORENO
21. JOSE MORA LOPEZ
Suplentes
1. ANA IBAÑEZ MEDINA
2. PIO X ELIAS RAMIREZ MARTINEZ

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL
(P.S.P.V – P.S.O.E. )
1. MARIO SÁNCHEZ GONZÁLEZ
2. JOSÉ CAMILO CHIRIVELLA GARCÍA
3. MARÍA JOSÉ ARROYO PARDO (Independiente)
4. DAVID CALVO ALFONSO
5. ISABEL GARCÍA HERNÁNDEZ
6. JORGE MIGUEL SÁEZ CEBRIÁN
7. MARÍA JOSÉ MARTÍN MUÑOZ (Independiente)
8. LAURA LUJÁN SÁEZ
9. JOSÉ LUÍS BARRERA GABALDÓN
10. VANESA PÉREZ REOLID (Independiente)
11. DAVID RAMÍREZ MARTÍNEZ
12. PILAR AMIGÓ LAGUARDA
13. DAVID ARONA CÁRCEL
14. RAQUEL SANZ AROCA
15. SALVADOR CASTRO OLIVER (Independiente)
16. MARÍA DEL CARMEN POVEDA GÓMEZ (Independiente)
17. JOSÉ MARTÍNEZ VALLE (Independiente)
18. MARÍA DOLORES RODA GALLEGA (Independiente)
19. FAUSTINO ÁLVAREZ CEBRIÁN
20. ADELA SERRANO GALLEGA (Independiente)
21. FÉLIX CUARTERO GARCÍA
Suplentes
1. CARMEN CANDEL MARTÍNEZ
2. CONRADO RUIZ DESCALZO
3. NIEVES ACEBES NAVARRO
4. JOSÉ CARRIÓN GARCÍA

PODEMOS (PODEMOS)
1. JUAN V GARCIA ESCRIVA
2. ANA I MARTIN FERNANDEZ
3. CARLOS L VILLARROEL PUMA
4. EVA PEREZ ESTEVE
5. JOSE M GUMPERT CASTILLO
6. ANA M BELMONTE MARTINEZ
7. ANTONIO OCHANDO LOPEZ
8. Mª NIEVES GARCIA PARDO (Independiente)
9. Mª CARMEN ZAZO DELGADO
10. FAUSTINO M LAHOZ RODRIGO
11. SILVIA ZAHONERO NAVARRO
12. DAVID GARCIA ESCRIVA (Independiente)
13. JOSE F CEBRIAN SERRANO
14. LOURDES HUGUET NOGUERA
15. LUIS D RODRIGUEZ GARCIA
16. ENCARNACION ROS ALCARAZ (Independiente)
17. Mª CARMEN CERDÁ GONZALEZ
18. ANGEL GARCIA RUIZ
19. VIRGINIA BERNARDO FURIO
20. JOSE L SANCHEZ LOPEZ
21. DANIEL MARTINEZ MARTINEZ
Suplentes
1. ANGEL PEREZ MARTINEZ

PARTIDO DE REQUENA Y ALDEAS (PRyA)
1. Joaquin González González
2. Angeles Pilar López Hernandez
3. Lucio Cabrera Martinez
4. Jessica Garrido López
5. Javier Jorda Sanchez
6. Maria Luisa García González
7. Enrrique López Verdejo
8. Julia Borja Carcel
9. Sergio González López
10. Sofia Gomez Perez
11. Luis Ángel Morales Cano
12. Clara Isabel Donato Zanon
13. Alejandro Hernandez Sisternas
14. Lucia Sanchez Donato
15. Enrrique Piqueras Domenech
16. Carmen Flores Valverde
17. Óscar González López
18. Mercedes Serrano Segura
19. Francisco Santamans Villalba
20. Isabel Hernandez García
21. Jose Vicente Mayor Mejias
Suplentes
1. Raquel Garrido González
2. Alberto Moreno González
3. Rafael Sanchez Iranzo

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. Faustino Navarro Piqueras
2. Vicente García Martínez
3. Jose Luis Huerta González (Independiente)
4. Francisca Cervera Martínez (Independiente)
5. Isabel Hernández Peralta (Independiente)
6. Felipe Medina Sierra
7. Marina Bravo Martínez
8. Verónica Poveda Sánchez (Independiente)
9. Iván Navarrete Toledo (Independiente)
10. Araceli Montés Navarro (Independiente)
11. Aitor Escamilla Bravo (Independiente)
12. José Gorgues Avivar (Independiente)
13. Mª Jesús Muriel Luna (Independiente)
14. María Ángeles Rodríguez Fernández (Independiente)
15. Pedro Sánchez Carcelén (Independiente)
16. Francisco Ricardo Company Olmedilla (Independiente)
17. Antonio Fuentes López (Independiente)
18. Carmen Cebrian Piñero (Independiente)
19. María Medina Sierra (Independiente)
20. Pilar Navarro Piqueras (Independiente)
21. Jose Emilio del Rey Ibáñez (Independiente)
Suplentes
1. Jose Vicente Montés Montés (Independiente)

VOX (VOX)
1. JUAN MANUEL HERNÁNDEZ ANGEL
2. EZEQUIEL TENA GARCÍA
3. SANDRA DELGADO PÉREZ
4. LUIS FELIPE FERNÁNDEZ MARTÍ
5. ROCIO TUREGANO GARCÍA
6. IVÁN GARCÍA ESPINOSA
7. OLGA GARCÍA CHICO
8. SANTIAGO GABALDÓN PÉREZ
9. DOLORES DELGADO BUENO
10. GONZALO VICTOR VALERO HERRERO
11. ALICIA DOMENECH CARRASCO
12. RODOLFO GÓMEZ ALQUIERI
13. PILAR DÍAZ AVILA
14. PABLO GARCÍA ÍVARS
15. MANUEL MONTALVO RAMÍREZ
16. ASCENSIÓN RUIZ DE LA CRUZ
17. SEBASTIAN CALVENTE GIMÉNEZ
18. RAFAEL AGEA ESTRELA
19.LOURDES RUIZ DE LA CRUZ
20. VICENTE TORMO RIPOLL
21. HELENA LÓPEZ DELGADO
Suplentes
1. JUAN FRANCISCO SIMARRO ESTEBAN
2. ANDRÉS PABLO RUBIO CAMPOS

Leave a Reply

Your email address will not be published.