Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Sagunt

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Sagunt

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat, durant el dia d’avui, totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Sagunt.

ESQUERRA UNIDA DEL PAIS VALENCIA (EUPV)
1. GUILLERMO SAMPEDRO RUIZ
2. ROSER MAESTRO MOLINER
3. ROBERTO ROVIRA PUENTE
4. MÓNICA CAPARRÓS CANO
5. ANDRÉS VIDUEIRA BARREIRA
6. VIOLETA BEATRIZ LERMA FURIÓ
7. JUAN MANUEL SAETA RAMÍREZ
8. LAURA MARTÍN BURGOS
9. MIGUEL ÁNGEL GONZÁLEZ TOLOSA
10. REBECA HERNÁNDEZ OLIVER
11. DAVID IGNACIO SÁNCHEZ REIMERS
12. SILVIA VICENT ROSUA
13. ALBERTO GREGORIO HERRANZ PERIS
14. DÉBORA SÁNCHEZ VIDAL
15. MARÍA JESÚS LÓPEZ GARRIDO
16. LUIS CÉSAR FUSTER GARCÍA
17. MARÍA CARMEN BOU GUILLAMON
18. GINÉZ ZAPLANA GARCÍA
19. LORENA SALAR CARRERA
20. ANTONIA ORTIZ LÁZARO
21. PILAR BLASCO ADRIÁN
22. DOLORES SÁNCHEZ CARBONELL
23. FLORENCIO MARTÍN CATALÁN
24. CLAUDIA LÓPEZ ROSUA
25. MARTÍN BECERRA PONCE
Suplentes
1. LAURA GARCÍA HERREROS
2. MIGUEL PEDRO MONTERO
3. IRENE FUSTER ALCACER
4. TEODORO LATORRE GUAITA
5. MARÍA LUISA PUENTE FERRANDIS
6. MIGUEL ÁNGEL NAVARRO GARCÍA
7. MARÍA INMACULADA ALCACER BALLESTER
8. MARIO ANTONIO VERGÉS RODRÍGUEZ
9. MARÍA AMPARO CERVERA BENLLOCH
10. ROSA MARÍA ALBERT BERLANGA

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. DARIO MORENO LERGA
2. MARIA JOSE CARRERA GARRIGA
3. JAVIER RARO GUALDA
4. GLORIA MARIA PARRA CALERO
5. FRANCISCO ALEJANDRO SOTOCA RUIZ
6. NATALIA ANTONINO SORIA
7. FRANCISCO JAVIER TIMON SAURA
8. ANA MARIA QUESADA ARIAS
9. CONSTANTIN MUNTEANU
10. NURIA AFRA CARBO DOLZ
11. RAUL PALMERO PLUMED (Independiente)
12. MIRIAM ADRIAN PEREZ
13. ALEJANDRO MOLINA HIGUERAS
14. BLANCA GONZALEZ REDONDO
15. JUAN JOSE GIL CARBO
16. CARMEN DIAZ HEREDIA (Independiente)
17. SERGIO HERNANDEZ TORRALBA (Independiente)
18. DELFINA DOLZ CALVO
19. JOSE JOAQUIN ALITE GARCIA CASARRUBIOS
20. MARIA JESUSA DUO CONDE
21. CESAR GARCIA MARTINEZ
22. MARIA DE LA O PLAZAS AVILA
23. FELICIANO SANCHEZ DIAZ
24. AURORA CAMPAYO DUARTE
25. MANUEL GIRONA RUBIO (Independiente)
Suplentes
1. JORGE VIDAL MIGUEL
2. MARIA ELVIRA LUQUE CHICOTE
3. JOSE MARIANO TORRES MARTINEZ
4. MARIA JOSEFINA MATEU CARRUANA
5. JOSE ESTEVE TORRENT
6. ELENA AUCEJO REINA
7. HECTOR YANES RUIZ
8. AINHOA LOPEZ SANTANA (Independiente)
9. IGNACIO SANCHEZ CARRERA

INICIATIVA PORTEÑA (IP)
1. MANUEL GONZALEZ SANCHEZ
2. JUAN ANTONIO GUILLEN JULIÁ
3. PILAR BERNÁ GARCÍA
4. COSME JOSE HERRANZ SANCHEZ
5. CAROLINA FUERTES GALLUR
6. SERGIO PAZ COMPAÑ
7. MARIA MAGDALENA FUERTES SANTAMARÍA
8. JOSE ANGEL OLMOS GARCIA
9. MARIA JOSE PARDO GARCÍA
10. PEDRO CELESTINO QUEVEDO LOPEZ
11. MARÍA BELÉN HERRANZ TADEO
12. EDUARDO MARQUEZ FUERTES
13. JOSEFA GIL TREGÓN
14. MARIO CERECEDA NUÑEZ
15. MARIA PILAR GALLUR GARCÍA
16. SERGIO CANO SALINAS
17. CRISTINA RUEDA BERNÁ
18. JUAN FRANCISCO GOMEZ FERNANDEZ CUESTA
19. GREGORIA GIL LATORRE
20. PEDRO MAS MUÑOZ
21. SARAI GOMEZ ANDRÉS
22. LUIS CESAR VERA MOYA
23. MARIA VICTORIA CASTELLÓ SABIO
24. COSME JOSÉ HERRANZ MARCO
25. MERCEDES PEÑA LOPEZ
Suplentes
1. FELIPE SAZ DOMINGO
2. JOSEFA LOPEZ BAUTISTA
3. LORENZO PERIS SANCHEZ

EL NOSTRE ADN (ENADN)
1. Pablo Abelleira Barreiro
2. Nunzia Ben amar
3. Alberto Oliver Sáez
4. María Dolores Giménez García
5. Carlos Pacheco Algaba
6. Gema Nadia Juan Jordán
7. César Novella Alba
8. Isabel Ferrer Cervera
9. José Hernández Domingo
10. Hermi Bellver Bayo
11. Calin Florin Todut
12. Sara Segura Valero
13. Juan José Oliver Sáez
14. Melania González
15. José Manuel Oliver Sancho
16. Celia Martínez Adobes
17. Enrique Ferrer Cervera
18. Sara Abelleira Montaos
19. Marcel Herranz Gorriz
20. Manuela Montaos Arnoso
21. Eusebio López Sánchez
22. Lorena López Villar
23. David González García
24. María Pilar Fernández Madrid
25. María José Villar Huerta
Suplentes
1. Patricia Elvira Fazio Costa
2. Juan Carlos Martínez García
3. Arantxa Ramos Olmos
4. Jorge Marzo Sánchez
5. Mauricio Hernández Blanco

COMPROMIS PEL PAIS VALENCIA.COMPROMIS PEL POBLE
VALENCIA. (COMPROMIS)
1. FRANCESC FERNÁNDEZ CARRASCO
2. ASUNCIÓN MOLL CASTELLÓ
3. JOSEP MARIA GIL ALCAMÍ
4. JOSE MANUEL TARAZONA JURADO
5. MARIA JOSEP SORIANO ESCRIG
6. GENOVEVA MARIA MARTÍNEZ SUAY (Independiente)
7. CARLOS SALVADOR ALONSO
8. YOLANDA LÁZARO MARTINEZ (Independiente)
9. LUIS ANTONIO DIEGO BAEZA (Independiente)
10. GLORIA SANCHEZ MARTIN
11. JOSE NAVARRO GARCIA (Independiente)
12. CRISTINA RODRIGUEZ DIAZ
13. LIA GUTIÉRREZ GARGALLO
14. JOSEP ESPINOSA GASPAR
15. SANDRA ATIENZA ROVIRA
16. RICARDO RUIZ GARCIA
17. Mª PILAR GIMÉNEZ GIMÉNEZ
18. ANA REY TEJERINA
19. LUIS MADRID BLÁZQUEZ
20. CARLOS CHIVA SANCHIS
21. PASQUAL BALANZA RUIZ
22. MARIA ANGELES SOLA MARTIN
23. ENRIC CUENCA TERUEL
24. MANEL CIVERA GÓMEZ
25. TERESA GARCIA MUÑOZ
Suplentes
1. LLUIS VICENT ALCAIDE BALAGUER
2. MARIA CARMEN PEREZ MARTINEZ (Independiente)
3. SERGIO ESPUIG PAGEO
4. ANGEL VICENTE VENTURA CIVERA
5. MARIA GARCIA MUÑOZ
6. ENRIC LLUIS ARIÑO GIMÉNEZ
7. ALEXANDRE MATEU PICÓ
8. ELVIRA ALCAIDE BALAGUER
9. MARIA JUESAS NAVARRO (Independiente)
10. MANUEL MARTINEZ GIMENO

EN COMÚ PODEM (EN COMÚ PODEM)
1. Sergio Moreno Montañez
2. Ainhoa Alberola Lorente
3. Ruth Sicilia Torres
4. Amaya Aracama Azcoitia
5. Cesar Gallardo Alvarez
6. María Ángeles Martínez Martínez
7. Kepa Basabe Gallastegui
8. Carmela Miñarro Yanini
9. Julián Urrea Tébar
10. María del Pilar Montolio Romero
11. Desamparados Gómez Sáez
12. María Luisa Soriano Denia
13. Juan Bautista Benavent Martí
14. José Antonio Fernández Villalba
15. José López Pulido
16. Daniel Orts León
17. Julián Ortiz Pérez
18. Hugo Medina Alonso
19. Silvia Iglesias Piedras
20. María Purificación Pérez Blasco
21. José Joaquín Guerra Macho
22. Maitane Fatoorehchi Pérez de Mendiguren
23. Sagrario Belmonte Belmonte
24. Ana María Espinosa Robles
25. Ferran Martínez Ruiz
Suplentes
1. Francisco de Borja Jiménez Sánchez

VOX (VOX)
1. Alejandro Vila Polo
2. Isabel Guillem Lledo
3. Adrian Montolio Nebot
4. Vicente Salvador Moros Sanchez
5. Maria Jose Lacruz Zapata
6. Jose Tomas Serrano Fenollosa
7. Francisco Rodrigo Pozas
8. Juan Francisco Soriano Denia
9. Valeria Riego Romero
10. Maria Jose Carbonell Bueno
11. Rafael Fontana Agusti
12. David Turmo Samitier
13. Juan Carlos Moreno Maties
14. Marisol Vielma Contreras
15. Mari Cruz Pineda Domingo
16. Ignacio Gomez Gasquet
17. Raquel Ramos Frontera
18. Juan Angel Tornero Frailera
19. Maria Victoria Martinez Fernandez
20. Juan Jose Gomis Gisbert
21. Desamparados Josefa Bellido Cortes
22. Jesus Miguel Sanchez Garcia
23. Cristina Redon Ribeiro
24. Raul Sanchez Gea
25. Fermin San Antonio Llorens
Suplentes
1. Jose Maria Rubio Rubio
2. Miguel Alvarez Vallejo
3. Maria Dolores Calatayud Martinez

PARTIDO POPULAR (PP)
1. SERGIO RAMON MUNIESA FRANCO
2. MARIA ISABEL SAEZ MARTINEZ
3. DAVINIA BONO POZUELO
4. EVA CAYUELA MEDINA
5. ANTONINO MUÑOZ RUIZ
6. BELEN CAMPOS ANTONI
7. FRANCISCO JAVIER GARCIA MONREAL
8. JAVIER IGNACIO TERUEL BLANCO
9. REBECA GIMENEZ SANCHEZ
10. CHRISTIAN ARRIERO MARTIN
11. EVA SAN JOSE GARCIA
12. FRANCISCO RODRIGUEZ DIAZ
13. MANUEL DOMINGO SALINAS
14. ROSA ROMERO GONZALEZ
15. LORENA ANDRES SOTO
16. JUAN CARLOS SANCHEZ VICENTE
17. MARIA ISABEL RODRIGO CAÑAS
18. JUAN JOSE CANO ASUNCION
19. PALOMA CASTELL PEREZ
20. JUAN CARLOS SANCHO RINCON
21. TANIA ORTIZ ALCAZAR
22. JOSE LUIS MARTI GONZALEZ
23. VICENTE VAYA PLA
24. CONCEPCION PELAEZ IBAÑEZ
25. LAURA CASANS GOMEZ
Suplentes
1. SILVESTRE BORRAS AZCONA
2. MARIA LUISA DOMINGUEZ ESCUDERO
3. ALFREDO CESAREO CASTELLO SAEZ

ESQUERRA REPUBLICANA DEL PAIS VALENCIA – ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1. JOSEP MORA PAÚL
2. NÚRIA ARNAU FORTUNY
3. JOAQUÏM LLUÍS GRAÑA TORMO
4. ELOÏSA CHAMARRO FERNÁNDEZ
5. VICENTE MORENO CORRAL
6. ELENA DE LA FUENTE MUÑOZ
7. VICENTE NOGUERA REQUENA
8. LAURA TUDÓN DONAT
9. JUAN RAFEL ESCOMS PALOP
10. MARIA ISABEL MULERO PERNIA
11. JUAN ALBERTO ANGLÉS GÓMEZ
12. FRANCISCA PARRA REDONDO
13. JULIAN VICENTE MORA PAÚL
14. INES ARACELI PONCE SOLSONA
15. ARCADIO COTOLÍ MELIÀ
16. BORJA PINILLA CHAMARRO
17. MARIA ARNAU FORTUNY
18. ALFONSO ORELLANA HERNÁNDEZ
19. MARIA CARMEN TORMO ESPÍ
20. ALFONSO CERVERA HURTADO
21. DESEMPARADOS MUÑOZ GALLEGO
22. XABIER MIKEL LANGARAN FERNÁNDEZ
23. DOLORS TUBAU CAMPDERRÓS
24. ALEX OLIVEIRA DA SILVA
25. JOSE MANUEL GARCIA CERVERÓ
Suplentes
Sin candidatos

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. SALVADOR MONTESINOS ZAMORANO
2. RAUL CASTILLO MERLOS
3. CARLOS LOPEZ RODRIGUEZ
4. MARIA TERESA MARIN FURIO
5. MARIA BEGOÑA EXPOSITO MARTÍNEZ
6. JESUS RAMIREZ ESCUDERO (Independiente)
7. MARIA PILAR MOLINA TORRES
8. CRISTOBAL PECINO FONTALBA
9. YOLANDA BUENO MARIN
10. ANTONIA SOLDADO PUCHADES (Independiente)
11. FRANCISCO GOMEZ CAJA
12. MARCO DAVID MARTINEZ ROYO (Independiente)
13. VICTORIA MARTINEZ ANTONIO (Independiente)
14. INMACULADA CONCEPCION MEJIAS GALAN
15. JOSE RICHARTE GALDON
16. DELIA SOTO GARCIA (Independiente)
17. PEDRO GASSO ARCAS
18. FERNANDO ROMERO MONTESINOS
19. AINHOA MEJIAS AGUT (Independiente)
20. PEDRO ARGENTI DELGADO
21. SONIA BUENO PEREZ (Independiente)
22. PEDRO GARCIA RASTRILLA
23. ROBERTO MONREAL LOPEZ (Independiente)
24. JUANA RODRIGUEZ ESCRIBANO (Independiente)
25. JORGE COLOMA LAVILLA
Suplentes
1. JUAN JOSE ROBRES LUCH (Independiente)
2. AMPARO SANCHIS CASCALES (Independiente)
3. ADRIAN MONREAL BUENO (Independiente)

Leave a Reply

Your email address will not be published.