Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Santa Pola

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Santa Pola

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província d’Alacant ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Santa Pola.

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. YOLANDA SEVA RUIZ
2. LORENZO ANDREU CERVERA
3. MARIA DOLORES TOMAS LOPEZ
4. ANTONIO POMARES CATALA
5. FRANCISCA GARCIA CERDA (Independiente)
6. JOSE FRANCISCO LOPEZ SEMPERE (Independiente)
7. ANGELA MARIA PEREZ FUENTES (Independiente)
8. DAVID FERNANDEZ ORTIZ
9. JOSEFA SEMPERE SEBASTIAN (Independiente)
10. TOMAS JOSE BONMATI MOLINA
11. MATILDE DE LOS ANGELES HERNANDEZ MARTIN
12. JUAN JOSE AMADOR AMADOR (Independiente)
13. TAMARA ALAGUERO RODRIGUEZ
14. JOSE MIGUEL SEVA RUIZ
15. MARGARITA LAFUENTE ANDREU (Independiente)
16. JOSE ANTONIO LLEDO OLIVER (Independiente)
17. ANA JOSEFA ALONSO SANCHEZ
18. DOMINGO VIDAL POMARES
19. JOSEFA SEBASTIAN AYALA
20. JOSE MANUEL LAFUENTE SANCHEZ (Independiente)
21. NATIVIDAD BO MARTINEZ
Suplentes
1. JOSE MANUEL HERNANDEZ FERNANDEZ
2. ESTEFANIA BONET NAVARRO (Independiente)
3. ABRAHAM ANDREU CERVERA (Independiente)

COMPROMÍS PER SANTA POLA:COMPROMÍS
MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. ALEJANDRO ESCALADA VILLANUEVA
2. ANA ANTON RUIZ
3. ESTEVE RUIZ RODENAS
4. LUCIA JOSEFA ANTON PEREZ
5. XAVIER MAS SEMPERE
6. NURIA RUIZ RODENAS
7. MANUEL JAIME MANAREL BUENO
8. ELENA ESCALADA VILLANUEVA
9. JOSEP RAMON ORTS ORTS
10. ALMUDENA ESTEVE LILLO
11. JOAQUIN MORA SEMPERE
12. FRANCISCA MONTIEL MARTINEZ
13. ESTANISLAO QUESADA AUSD
14. ANGELA ANDREU RUSO
15. FEDERICO ZARAGOZA ALBERICH
16. CLAUDIA ANTON RUIZ
17. JOSE MANUEL REMUIÑAN LUIS
18. LAURA ESCALADA VILLANUEVA
19. ANTONIO QUESADA LEONIS
20. CONSUELO RODRIGUEZ MARIN
21. JUAN BAUTISTA FUENTES SEMPERE
Suplentes
1. EVA AZAHARA ALVAREZ DONAIRE
2. VICNET GINER MONTIEL
3. MARIA DE LOS ANGELES LILLO RAMIREZ

CANVIEM SANTA POLA (CSPola)
1. FRANCISCO JOSE SOLER SEMPERE
2. GABRIEL ALBERO VERA
3. MARIA TERESA ARANDA RUIZ
4. VICENTE TORREGROSA SANCHEZ
5. MANUELA GEMA SEMPERE VALERO
6. AFRICA ALCARAZ VAZQUEZ
7. JONNY OVE PLETTEN
8. IRENE MALAGON BAUTISTA
9. FRANCISCO DEL RIO MILLAN
10. NOELIA SEMPERE VALERO
11. MARIA BELEN AZCONA GUADALAJARA
12. JUAN JOSE FERNANDEZ FERNANDEZ
13. JOSE JUAN SERVER GALLEGO
14. MARIA DEL CARMEN MERINO SERRANO
15. FRANCISCO JOSE PLA GARCIA
16. DAVID ALONSO MESTRE
17. ASUNCION COVES SEMPERE
18. JOSE CRUZ JIMENEZ
19. ELENA GALLARDO SOLER
20. ENRIQUE GALLARDO SOLER
21. MARIA JOSE ARANDA RUIZ
Suplentes
1. MARGARITA NAVARRO GONZALEZ
2. ANTONIO ABELLAN VAZQUEZ

ESQUERRA UNIDA:SEGUIM ENDAVANT (EUPV:SE)
1. SAMUEL ORTIZ PEREZ
2. ALBA QUESADA SANCHEZ
3. VICTOR MANUEL SANCHEZ SANCHEZ
4. LORELEY NANCY CRUZ CORREA
5. CARMEN SALA MORCILLO
6. JOSE ANGEL GARCIA SEMPERE
7. JOSE MANUEL MARQUEÑO CANO
8. ANA MARIA VARGAS GRAVES
9. SATURNINO CANTO GARCIA
10. JOAQUINA GONZALEZ GARCIA
11. RICARDO UGOLINI
12. MANUELA RUIZ JIMENEZ
13. JAIME SEMPERE MACIA
14. CELSA BOTELLA QUESADA
15. GABRIEL GARRIGA RUIZ
16. MARIANA YOLANDA TORRES PAPI
17. DIMAS VEGA AMADO
18. OLIVIA REÑON RODRIGUEZ
19. VICENTE SEMPERE ORTS
20. SILVIA LETICIA ALASINO CAMINOS
21. FELIPE FRANCISCO MANZANARO AMOROS
Suplentes
1. ISABEL PIEDECAUSA BOTELLA
2. GASPAR CELDRAN CORBETO
3. ANTONIA GARCIA MENCHON
4. CRISTINA MELLADO ESTEVE
5. GEMA LORETO SEBASTIAN GARRIGA
6. ANTONIO JOSE ANDREU MIRALLES

MOVIMIENTO CIUDADANO POR SANTA POLA (MCSP)
1. JOSE ALONSO GUILLEN
2. JOSE MANUEL ESPIN MONTES
3. GEMMA VALERO CANALES
4. ALFONSO SANCHEZ MORAGA
5. ALBA GARCIA BAILE
6. RAUL SEMPERE FUENTES
7. VICTOR MOYA BAILE
8. SONIA COSTA MIÑARRO
9. REBECA VANESA GARCIA LOPEZ
10. CRISTINA ALDEGUER ANDREU
11. RAUL MARTINEZ ANTON
12. VANESA ALONSO OROZ
13. CARLOS MONTELIU RAÑA
14. MILENA GOMEZ PASTOR
15. JUAN FERNANDEZ LLOPIS
16. RAQUEL OROZ PAJARES
17. LENIZIO BREDOFF DE JESUS PENHA
18. ELENA ELIZA COLES
19. DAVID ALBERTO GARCIA DE LAS HERAS
20. TAYSA JULIANE GOMES DE SOUZA
21. IVAN HERRERA DIEGO
Suplentes
1. JUANA ANTONIA COSTA MIÑARRO
2. SECUNDINA LOPEZ SANCHEZ

PODEMOS (PODEMOS)
1. MARIA DE LAS MERCEDES LANDA SASTRE
2. MARIA DEL CARMEN GUILLEN LOPEZ
3. DIANA LLACER GUILLEN
4. SERGIO SANCHO DE GRADO
5. ANTONIO CARO DE LA BARRERA LOPEZ
6. ENCARNACION MARTINEZ SABATER
7. DOLORES RAMIREZ CHARCOS
8. MARIA MAR BERGES FUENTES
9. FRANCISCO JAVIER LLACER SILOS
10. JACQUES JOSE GONZALEZ CRESPO
11. CARMEN GABRIELA HEREDIA MATTU
12. MIREIA ROSA SOLER ALCARAZ
13. JESUS AMBIT MOLERO (Independiente)
14. MARIA DEL MAR PEREZ NIETO (Independiente)
15. CARLOS SANCHO DE GRADO
16. MARIA NOELIA GONZALEZ RAMIREZ (Independiente)
17. JORDI CERDA ORTIZ (Independiente)
18. JUAN ANTONIO MOLINA HERRERO (Independiente)
19. JOSE CARLOS BRI MARTINEZ (Independiente)
20. BEATRIZ GONZALEZ RAMIREZ (Independiente)
21. ELISA ISABEL BARRERA HERRERA (Independiente)
Suplentes
1. MARIA TOMAS PALAO (Independiente)
2. EDUARDO AGREDANO ESQUIVEL (Independiente)
3. MARIA MANZANO GOMEZ

PARTIDO POPULAR (PP)
1. MARIA LORETO SERRANO POMARES
2. JOSE PEDRO MARTINEZ GONZALEZ
3. JULIO MIGUEL BAEZA ANDREU
4. TRINIDAD ORTIZ GOMEZ
5. ANA MARIA BLASCO AMOROS
6. OSCAR PEDRO VALENZUELA ACEDO
7. JORGE ANTONIO DIEZ POMARES
8. MARIA MANUELA BAILE MARTINEZ
9. MARIA DE LOS ANGELES ROCHE NOGUERA
10. ENCARNACION MARIA RAMIREZ BAEZA
11. ANGEL PIEDECAUSA AMADOR
12. ANTONIO JOSE SANCHEZ CANO
13. JUAN ANTONIO GONZALEZ AGUILERA
14. MIRIAM MOLINA BAEZA
15. GEMA SEMPERE DIAZ
16. MARIA FRANCISCA TORRES NAVA
17. ANTONIO JAVIER PICO MOLINA
18. JOAQUIN LOZANO ALONSO
19. MARIA VICTORIA NAVARRO MARTINEZ
20. MIGUEL ANGEL MIÑARRO SEMPERE
21. VERONICA CEREZO PERAL
Suplentes
1. PASCUAL DURA IRLES
2. MIGUELINA CARBONELL MORALEDA
3. DOMINGO GONZALEZ GIL

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. RAMON JOSE GARCIA RICO
2. RUTH RAQUEL LOPEZ PEREZ
3. ALEJANDRO CEBRIAN AGULLO
4. ANDREA PEREZ TORTOSA
5. GUSTAVO LEONIS JUAN
6. EDUARDO SEMPERE PALOMARES
7. RAMON CREMADES DURA
8. LIDIA CEBRIAN AGULLO
9. RAQUEL MARCO NEU
10. ELISE MARIE METE LOPEZ
11. JAVIER MARTINEZ GARCUA
12. ESTHER MAS JUAN
13. JOSE ANTONIO VILLAR CONDE
14. MARTA NUÑEZ CHARRO
15. JOSE ALFREDO APARICIO RIESCO
16. MARTINA KRASIMIROV ASENOVA
17. FRANK GREGORY ACEVEDO MAYORGA
18. GALINA MARUSHOVA MARUSHOVA
19. LUIS MIGUEL GONZALEZ PESQUER
20. GLORIA CARMEN MARTINEZ PRIETO
21. JOAQUIN GARCIA JAVALOYES
Suplentes
1. FRANCISCO RUIZ ROBLES
2. MARIA ISABEL CLEMENT AGULLO
3. JOSE ANTONIO AIBAR VIDAL
Candidatura núm. 9: VOX (VOX)
Titulares
1. MIREIA MOYA LAFUENTE
2. VICENTE MARTINEZ BUADES
3. MARIA ISABEL SEMPERE SEMPERE
4. JOSE ANTONIO BALLESTER GARCIA
5. MARIA DE LOS REYES GARCIA DE URZAIZ
6. JAIME AGUSTIN BOTELLA BONMATI
7. FRANCSICO JAVIER GONZALEZ PEREZ
8. AMPARO GARRI GOMEZ
9. INMACULADA GARCIA ESCALANTE
10. GUSTAVO SANTOS CABALLERO
11. EMILIO SANZ HERNANDEZ
12. JORGE MIRA QUILES
13. MANUELA BAEZA DE PACO
14. LORENA RODRIGUEZ GARCIA
15. MARIA CRUZ DOMINGO RODILANA
16. ANTONIO RUIZ ALDEGUER
17. ALEJANDRO HEREDIA VICENTE
18. RAQUEL CERDA JUAN
19. JOAQUIN MIGUEL MARCOS GIMENEZ
20. CORAL RABADAN BERZOSA
21. VICTOR MANUEL MARTINEZ BERENGUER
Suplentes
1. MARIA JOSE CALVO RAMOS
2. SERGIO SERRANO BROTONS
3. ANGEL EUGENIO LOPEZ ANGOSTO

Leave a Reply

Your email address will not be published.