Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Sueca

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Sueca

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Sueca.

COMPROMÍS PER SUECA: COMPROMÍS
MUNICIPAL
1.- RAQUEL TAMARIT IRANZO
2.- SALVADOR GIMÉNEZ RODRÍGUEZ
3.- MARIA PILAR MONCHO MATOSES
4.- SERGI TOMÀS PÉREZ
5.- ISABEL JIMÉNEZ ROCHEL
6.- JUAN CARLOS GISBERT SALES
7.- ALFREDO PLANELLS BENEDITO
8.- ROSER VIÑOLES TARÍN
9.- JUAN CARLOS FUSTER SEGUÍ
10.- NOELIA SISTERÓ CORTÉS
11.- PAU TOMÁS ALBEROLA
12.- ROSER BALDOVÍ ANAYA
13.- EMILIA GIMÉNEZ PÉREZ
14.- JOSÉ MANUEL SAPIÑA SISTERÓ
15.- JOSEP VICENT MOMPÓ TORMOS
16.- CLARA ESPINÓS I MARQUÉS
17.- JUAN CARLOS GRAU GOMIS
18.- LLÚCIA CASANOVA CARBONELL
19.- GERARD BLASCO GRANELL
20.- MARIA AMPARO FERRANDO GARRIGÓS
21.- JOSEP VICENT BALDOVÍ MARTINES
S1.- JOSEP MIQUEL TALENS SÀNCHEZ
S2.- MARIA TERESA VERDEGUER MIQUEL
S3.- MERCEDES DOMÍNGUEZ LIÑEIRO

L’ ESQUERRA SUECA: ESQUERRA UNIDA- ESQUERRA REPUBLICANA-ACORD MUNICIPAL
1.- GERMÁN RODRIGUEZ SALVADOR
2.- JOSEP BLAY MESEGUER
3.- AIDA MARTÍNEZ CARRASCOSA
4.- DAMIÀ MIRALLES SAPIÑA
5.- CONXA ÁLVAREZ RODA
6.- XIMO ESCRIVÁ GARCIA
7.- MARGA PÉREZ NAVARRO
8.- ADELA VALLADARES TRENADO
9.- MÀXIM ÁLVAREZ ROYO
10.- ALEJANDRO MOLERO PEDRALVA
11.- ISABEL SOLER RODRIGUEZ
12.- ESPERANZA PONS MONTESINOS
13.- JOAN MUÑOZ BOIX
14.- JAVIER BELTRÁN SUELVES
15.- ROSA SERRANO CARRASCOSA
16.- FERRAN BELTRAN FOS
17.- CELIA MORENO TOMÀS
18.- JÉSSICA REQUENA SANSALONI
19.- FRANCESC ROSELLÓ PASTOR
20.- MARIBEL MUÑOZ GRAU
21.- JAUME LLORET SOLVES

PSOE
1. DIMAS VÁQUEZ ESPAÑA
2. MANUELA EGEA ROMERO
3. JOAN CARLES VÁZQUEZ ROMERO
4. CARMEN PÉREZ GASPAR
5. JOSÉ MIGUEL GIMÉNEZ VENDRELL
6. GEMA NAVARRO POVEDA
7. VLADIMIR MICÓ SOLER
8. MARÍA ÁNGELES COLLADO MESAS
9. ANTONIO QUILIS GONZÁLEZ
10. ENCARNA MUEDRA MALFEITO
11. DAVID CASTILLO CRESPO
12. MARÍA MERCEDES GARCÍA REMESAR
13. IVÁN MARTÍ EGEA
14. PATRICIA BORJA SÁNCHEZ
15. ROSENDO BONAFONY CHOVER
16. AMPARO ESTRUCH MARTÍNEZ
17. JORDI SANJAIME VIVÓ
18. MARÍA CRISTINA ORELLANA ÁLAVA
19. ANDRÉS FERNÁNDEZ FERRER
20. MELANIA GIMÉNEZ BORJA
21. EUGENIO SORRENTINO LLOPIS
S1. EVA MORENO SARRIÓN

GRUP INDEPENDENT DE SUECA PERELLÓ
I MARENY (GISPM)
1. JOSE SALVADOR CAMPILLO MONCHO
2. JULIÁN SAEZ VERCHER
3. NOELIA BENEDITO LLORCA
4. PILAR CAMPILLO TENA
5. ELENA GONZALVO FURIÓ
6. RAFAEL MATEU VERA
7. BLANCA GARCIA BELTRAN
8. JOSÉ MARINER PEREZ
9. JOSÉ MICÓ CAMBRA
10. ROSA MARTÍNEZ PIERA
11. JUAN DANIEL TOMÁS ASTRUELLS
12. JOSEFA JUAN MARTÍNEZ
13. LAURA IBORRA MODESTO
14. ARTURO GONZALVO OLTRA
15. MARIA ROSARIO SAEZ CASCALES
16. JOSE LUIS VIDAL MARTIN
17. JUAN ANTONIO CEBOLLA TATAY
18. SALVADOR OLMOS RODRIGUEZ
19. MARIA JOSE VAQUERO RIERA
20. PAULA CAMPILLO TENA
21. FRANCISCO VICENTE BELTRÁN TOMÁS
SUPLENTE:
1. DANIEL CAMPILLO MONCHO

PODEM
1.- MARIA DOLORES CEBOLLA CORTES
2.- MARIA DOLORES YLLA PASCUAL
3.- ASTRID COLOMAR CEBOLLA
4.- JOSE BENJAMIN MONCHO MATOSES
5.- VICENTE GISBERT REPISO
6.- ELVIRA CASTILLO GARCIA
7.- MARIA AMPARO VIEL FALCO
8.- MARIA ANGELES TOLOSA ROMERO
9.- TOMAS SEGUNDO SORIANO
10.- MANUEL EDUARDO ALBERT BLASCO
11.- ALFREDO GUILLEM BLANCH
12.- MARIA DOLORES ORTEGA YLLA
13.- ELISA ORQUIN NERBON
14.- JOSE JUAN CAÑAS DE LA TORRE
15.- JUAN LUIS CORTES BRINES
16.- ALEXIA CORTES LLI
17.- GERARDO GRAS RAMIREZ
18.- MÓNICA JIMÉNEZ GARRIDO
19.- DANIEL ERNESTO DURE RIVEROL
20.- AFRICA PONT LILLO
21.- TAMEL CALVO CHORNET
S1.- JOSE VICENTE MESEGUER MARTI

PARTIDO POPULAR
1. JOSE LUIS RIBERA SOS
2. ESTEFANIA REQUENI CARDONA
3. FERNANDO FRANCO CARBONELL
4. PIO JOSÉ LLEDÓ FERRANDO
5. CAROLINA TORRES GONZALEZ
6. Mª MAR FERRANDO MORENO
7. GEMA BAU NAVARRO
8. ANTONIO DAVID IBORRA CEBRIÁ
9. LUIS CANUT SIGNES
10 GEMMA ISABEL SERRA FERRANDO
11 TANIA GARCIA ALCAÑIZ
12 ALEJANDRO JOSÉ SÁNCHEZ NAVARRO
13 Mª DEL MAR ROS GIL
14 JESUS MAÑEZ RIBERA
15 RICARDO VICENTE CAÑAVERA BLAY
16 CONCEPCIÓN LEÓN MIGUEL
17 ADELA NACHER CUEVAS
18 TRINIDAD SANZ NICOLAU
19 LUCAS FERRANDO GARCIA
20 FRANCISCO PALACIOS NÁCHER
21 Mª JOSÉ SENDRA-LLOPIS MARTORELL
S1 MARIA SALES RIBERA SOS
S2 JESÚS SOLDADO CATALÁ
S2 Mª ANGELES MATOSES CLIMENT

REPÚBLICA VALENCIANA-PARTIT VALENCIANISTE EUROPEU
1.- PAU CODINA LLOPIS
2.- VANESSA ANDREINA CHACIN
3,-JUAN JOSÉ OLEAJE ESCUDERO
4,- DAVID ANTUNES ROS
5,- VIVIANA CAROLINA CHACÍN AYALA
6,- JESÚS TAMAYO VACAS
7,- MARIA CARMEN ROYO CUÑA
8,- MARIA DOLORES SOLER ARAQUE
9,- REMEI CUNYA I JALCOVER
10.- JOSÉ MARÍA VERDÚ I GIMENO
11,- GEMA MIQUEL AGUILAR
12,- PABLO ALCAÑIZ FOS
13,- JAVIER PRADAS LEBRINO
14.- GLORIA HERNANDEZ BARCELONA
15.- MARIA MARMOL SANCHEZ
16.- JOSEP ALGARRA I DONET
17,- JOSÉ GOMIS FURIÓ
18.- ANGELS ALAMAR JARQUE
19,- MIGUEL ANGEL SANCHIS SANDOVAL
20,- LUISA SALAS SANZ
21.- JOAQUIM AULADELL FREIXINET
S1.- ROJA DELVALLE SANCHEZ
S2. DOMINGO VILLALBA RUIZ

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA
1.- CELIA FUENSANTA,BELTRÁN ,ALBI
2. CARLOS ROGER,RAMIREZ,OLMOS
3. MARIA ANTONIA,GONZÁLEZ ,ORIENT
4. CAROLINA,ORTEGA,PÉREZ
5. JUAN FRANCISCO,ORTOLÁ ,ALBEROLA
6. RUBÉN ,FOS,MARTÍNEZ
7. ROBERTO CARLOS,OSCA,GANDÍA
8. JOSÉ SALVADOR,MARTÍNEZ ,REBULL
9. ISABEL,FERRER,BORRÁS
10. MARIA PILAR,GRIÑÁN,BRESÓ
11. ANTONIO,GARCÍA-PANDO,GÁLVEZ
12. MARIA ENCARNACIÓN,CLAVER,ORTELLS
13. ANTONIO,ABELLÁN,ROMÁN
14. RUTH,MONTÓN,MICÓ
15. VICENTE JOSÉ,RIERA,DOMINGO
16. JOSÉ ANDRÉS,LLOPIS,SIMÓ
17 . MARIA DOLORES,PERIS,TOMÁS
18. SONIA,LLOPIS,TORMO
19. ENRIQUE,VERA ,LLEDÓ
20. JOSEFA,MONTÓN,APARICIO
21. ANTONIO SEGISMUNDO,DE LA TORRE,SAN JOSÉ
S1. CELIA ,ALBI,TAMARIT
S2. VICENTE MÁXIMO,BELTRÁN ,BELTRÁN
S3. JACINTO ,TALENS,PIERA

Leave a Reply

Your email address will not be published.