Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Tavernes Blanques

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Tavernes Blanques

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Tavernes Blanques.

ACORD CIUTADÁ D’ESQUERRES PER LA RENOVACIÓ DE TAVERNES: COMPROMÍS MUNICIPAL (ACERT – COMPROMÍS
MUNICIPAL)
1. LLORENÇ SORIANO PEÑAS
2. MARINA MARTÍNEZ SÁNCHEZ
3. VÍCTOR MARTÍNEZ SÁNCHEZ
4. JOAQUIM RODRÍGUEZ CRESPO
5. ALÍCIA CORTÉS RUIZ
6. LUCRECIO ORELLANA PÉREZ
7. TONI MERCADER ROIG
8. MILA ESCUDER GASCÓN
9. VALENTÍ FIGUERES JORGE
10. CARME GINER SORIANO
11. MANEL LUZ DOMINGO
12. EVA GINER ROIG
13. HELENA SÁNCHEZ BEL
Suplentes
1. JOAN CRESPO MORET
2. CARMEN ALONSO FONTBUENA
3. JOSEP JOAQUIN CERDÀ MARTÍ

PARTIDO POPULAR (PP)
1. ARTURO ROS RIBES
2. JOSE FRANCISCO LLUCH GIL
3. MARIA CONCEPCION PIQUER QUILES
4. JUAN JOSE FALAGUERA AGUILAR
5. NEREIDA AGUILAR CASAÑ
6. DAVID MIRALLES MARTIN
7. SERGIO CLIMENT OÑATE
8. MARIA AMPARO GALLENT SORNI
9. PILAR GRAU ALAMA
10. JOSEFINA LUJAN CUENCA
11. MARTA NAVARRO LOPEZ
12. CONSUELO CASTRO YUGUEROS
13. JOSE LLUCH PALOP
Suplentes
1. ANDRES MORENO GONZALEZ
2. JOSE JAEN LLUCH
3. DESAMPARADOS ESTRELLA NAVARRO LAVERNIA

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. MARIA CARMEN MARCO AGUILAR
2. JORGE FONTESTAD GINER
3. ROSA MARÍA BAIXAULI MONTES
4. BENITO VILLENA CASADO
5. MARIA LUISA SÁNCHEZ DELPOZO
6. JAVIER HERRERA MEDINA
7. AMPARO PÉREZ CARBONELL
8. MIGUEL ANTONIO MARTÍ CORTÉS
9. MARÍA DOLORES MATEU CASAÑ
10. ADRIÁN IBÁÑEZ ESCRIBANO
11. MARÍA ISABEL ARNAL RODRIGO
12. EMILIO CIUDADREAL GUTIÉRREZ
13. MARÍA CARMEN MAÑEZ JORGE (Independiente)
Suplentes
1. JUAN FRANCISCO POLIT PÉREZ
2. SEVERINA MARZAL JIMÉNEZ
3. JUAN MANUEL BADIA COLLADO

UNIDES PODEM – ESQUERRA UNIDA (PODEM – EUPV)
1. Pedro García Mascarell
2. José Luis Domínguez García
3. Isabel Torres Canoves
4. Maria Jesus Salvador Gijón
5. Manuel Veiga Gómez
6. Jesús Ferrandis Garcia
7. Manuel Cañizares Paz
8. Verónica Domínguez García
9. Pilar Soriano Cardo
10. Maria Badia Adelantado
11. Pedro José Pavón Molina
12. Carlos Pérez Peláez
13. Eugenia Arnal Rodrigo
Suplentes
1. Carlos Martinez Martos
2. Maria Paz Fraga Cifuentes (Independiente)
3. Joana Calduch Castillo

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. JOSÉ CRUZ ALMAZÁN
2. MARIA PILAR IZQUIERDO ZARAGOZÁ
3. MOISÉS ZAPATERO HERNANDO
4. AMPARO VIZCAÍNO PUIG
5. FÉLIX DANIEL GONZÁLEZ LATORRE
6. MARIA LUISA EPILA BADÍA
7. TOMAS COSO LORCA
8. JUAN JOSÉ ARANGUREN MAYORAL
9. DOLORES MARY RODRIGUEZ SÁNCHEZ
10. MANUEL CHIVELI MONLEÓN
11. MARIA TERESA PALACIOS ALBORCH
12. ASUNCIÓN SONIA ALCAÑIZ MARTINEZ
13. VICENTE FAYOS PEIRÓ
Suplentes
1. SAÚL CASTELLÓ ROS
2. MIREIA CHIVELI PALACIOS
Candidatura núm. 6:

VOX (VOX)
1. LAURA CARRASCO COZAR
2. JOSE DANIEL PEREZ FERNANDEZ
3. JORGE SEVILLANO LLERGO
4. MARIA JOSE GALLARDO SANZ
5. VICENTE VALLS MARGAIX
6. RAFAEL ROMERO BLASCO
7. AMPARO GALVEZ MARQUEZ
8. EMILIA CARBAJOSA IRANZO
9. ISRAEL ANTONIO MARTINEZ LOPEZ
10. ALFREDO MONTERO MARTINEZ
11. ALICIA SALIDO GALLARDO
12. FERNANDO ROMERO ROMERO
13. INES DEL CARMEN SIRVENT DOMINGUEZ
Suplentes
1. MARIA TERESA COZAR ALBALAT
2. VICENTE GARCIA SERRANO

Leave a Reply

Your email address will not be published.