Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Torrent

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Torrent

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Torrent.

COMPROMÍS PER TORRENT: COMPROMÍS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. PAU ALABAJOS FERRER
2. CARMEN SILLA MORA
3. VÍCTOR GONZÁLEZ MEDINA
4. ESTHER CASABÁN COLLADO
5. PEP VARELA BEINAT
6. Mª JESÚS HERRADA RICART
7. GOIO RIUS PUIG
8. MERITXELL PERIS ROS
9. HÉCTOR ARNAU APARICIO
10. AMPARO RIUS PUIG
11. VICENT RUBIO GIL
12. SALUD BOLTES ALANDI
13. JOSE MUÑOZ ALBIÑANA
14. ERIKA VELASCO RESA
15. DOLORES CARMEN PERIS MUÑOZ
16. ANA BEATRIZ CUBES MARTÍ
17. JORDI VELASCO LLASTARRY
18. JOSE MANUEL RUBIO GIL
19. Mª TERESA CLIMENT MORAL
20. VICENT RAIMON REVERT PENADES
21. J. PERE RUIZ GOMAR
22. AMPARO MEDINA MONCHOLI (Independiente)
23. MAYKA ROS BAILÉN (Independiente)
24. FRANCESC XAVIER BERMELL BOSCH
25. FRANCESC BOLTES ROS
Suplentes
1. DAVID BAVIERA CLIMENT
2. VIOLETA RIUS GARROTE
3. JAVIER GREGORI CARRASCOSA
4. BORJA BOTIFORA CASTILLO
5. Mª JOSE SILLA MORA
6. RAUL HERRERA GONZÁLEZ
7. M. PILAR ROS ORTI
8. SANTIAGO MARTÍNEZ CLIMENT
9. CARMEN COMPANY PERIS (Independiente)
10. FRANCISCO JOSE VARELA LÓPEZ

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. JUAN JESUS ROS PILES
2. INMACULADA AMAT MARTINEZ
3. ANDRÉS CAMPOS CASADO
4. MARINA OLIVARES HERNÁNDEZ
5. JOSÉ PASCUAL MARTÍNEZ CLIMENT
6. PATRICIA SÁEZ OREA
7. JOSÉ ANTONIO CASTILLEJO DURÁN
8. ASUNCIÓN FERRER SAN PABLO
9. FRANCISCO JOSÉ ARNAU ROIG
10. ESMERALDA TORRES GUILLÉN
11. JOSÉ DANIEL ISERTE CARBÓ
12. CARMEN PLANELLS LERMA
13. ANTONIO MORA COSME
14. MARIA ISABEL FERNÁNDEZ ROIG
15. VICENTE JOSE PUIG MORA
16. NURIA TOMÁS CASTELLÓ
17. ALFREDO SANCHO CASTILLO
18. JULIA PÉREZ TORRES
19. NICOLÁS GARCÍA COMPAÑ
20. Mª DOLORES RUÍZ LADRÓN DE GEVARA
21. FRANCISCO FAJARDO MORENO
22. AMPARO FERNÁNDEZ LÓPEZ
23. JORGE GARCÍA MÁS
24. MARÍA GONZÁLEZ GONZÁLEZ
25. JOSE VICENTE MESEGUER MARTÍ
Suplentes
1. PILAR POVEDA GONZÁLEZ
2. EMILIO JESÚS FERRIOLS GIL

CONTIGO SOMOS DEMOCRACIA (CONTIGO)
1. BEGOÑA MARIA VAZQUEZ ALGARA
2. JOSE MANUEL ALEJOS TORDERA
3. MARIA DOLORES CALOMARDE TORDERA
4. PABLO DANIEL ORTEGA GRIPPA
5. LOURDES SANZ RUIZ
6. AGUSTIN SIMARRO VAYA
7. ISABEL AMADOR BELDA
8. MARIA YUSTE BOSCA
9. MARIA TERESA MUÑOZ BORRULL
10. JAVIER DE LASALA COLOMER
11. DESIDERIO AMADOR BETETA
12. MARIO HERRAIZ NOE
13. MARIA PILAR CATALA CHULIA
14. JOSE DAVID DEL CERRO FERNANDEZ
15. MARIA JESUS CANCELAS MORAN
16. MILAGRO AMPARO LLOPIS GARCIA
17. ALBERTO JOSE GAYOL VALDUEZA
18. MARTA BENITEZ VAZQUEZ
19. MONICA NAVARRO BENITEZ
20. ALBERT DERUELLE SALA
21. MARIA SORAYA MUÑOZ ORTIZ
22. FERNANDO LOPEZ BURGUETE (Independiente)
23. MARIA DEL PILAR BAHAMONTES SISTERNAS
24. FAUSTINO CALABUIG YAGO (Independiente)
25. VICENTE VAZQUEZ BARGUES
Suplentes
1. FRANCISCO JAVIER FORMENT VAZQUEZ (Independiente)

GUANYANT TORRENT-ESQUERRA UNIDA:SEGUIM ENDAVANT
(EUPV:SE)
1. SERGIO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ
2. MARÍA ASUNCIÓN GRAMALLES SANCHIS
3. JORGE FERNANDO CLIMENT LLOPIS
4. FERNANDO VARGAS ZAMORA (Independiente)
5. CARMINA ANTÓN LABORDA
6. SERGIO VALLS SAN VICENTE (Independiente)
7. CATALINA MORRO SÁEZ (Independiente)
8. TOMÁS BALLESTER DESCALS (Independiente)
9. MERCEDES CABEZUELO MONTERDE
10. GABRIEL GÓMEZ MARÍN
11. ESTHER CUEVAS SOTO (Independiente)
12. CARLOS MATOS LAGOA
13. BELÉN CANO MOYANO
14. JAIME LULL CEREZO
15. MONTSERRAT MARÍN LARA (Independiente)
16. MARTA TORDERA BERMELL
17. ERNESTO FERNÁNDEZ GONZÁLEZ
18. SONIA RUBIO DEL OLMO (Independiente)
19. MARÍA JOSEFA SORIANO SERRANO (Independiente)
20. DIEGO CUEVAS JUSTICIA (Independiente)
21. MARÍA MINERVA CANUTO MORA
22. ISABEL MATÍNEZ MARTÍNEZ
23. JUAN LULL VIÑES
24. ANTONIA CABEZUELO MONTERDE (Independiente)
25. MODESTO ORTEGA BERNAL
Suplentes
1. DOLORES CEREZO RODRÍGUEZ
2. ANTONIO LAPAZ MUÑOZ
3. LUISA ÁLVAREZ RUÍZ DEL VALLE

Leave a Reply

Your email address will not be published.