Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Torrevieja

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Torrevieja

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província d’Alacant ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Torrevieja.

LOS VERDES DE TORREVIEJA: COMPROMISO MUNICIPAL (COMPROMISO
MUNICIPAL)
1. José Manuel Dolón García
2. José Hurtado Paredes
3. Carmen María Morate Arco
4. Manuela Osuna Rodríguez
5. Israel Muñoz Guijarro
6. Carmen Pilar Sempere Martínez
7. Patricia Tarin Carrasco
8. Juan Carlos González Calatrava
9. Carmen Pérez Hernández
10. Julián Carcaño Pareja
11. Tania Sánchez Pérez
12. Luis Ignacio Torre-Marin Comas
13. Concepción Boj Quesada
14. Estefanía Imbernón Lorente
15. Juan Osuna Rodríguez
16. Mercedes Sánchez Lereo
17. Daniel Hugo Varela Veiga
18. Juan Ángel Casado Sanz
19. Maria Luisa Valero Arques
20. Antonio Torregrosa Sánchez
21. Maria Mercedes Sánchez González
22. Rafael Manuel Domínguez Rodríguez
23. Maria Luisa Blanco Marcilla
24. Juan Sagredo Paredes
25. Francisco López Navarrete
Suplentes
1. Maria del Mar Durán García
2. Tomás González Pareja
3. Modesta Reino Fernández

SUEÑA TORREVIEJA (SUEÑA)
1. Pablo Samper Hernández
2. Alejandro Blanco Vega
3. Cecilia Alessandra Laprovitera Silvera
4. Antonio Ballester Martínez (Independiente)
5. Sandra Fernández González
6. María Inmaculada Azpiazu Echevarrieta
7. Gabriel Samper Hernández (Independiente)
8. Tamara María Manzanares Gracia
9. Andrés Francisco Rubio Galiana (Independiente)
10. María Luz Pérez Amorós
11. Alicia Bernabé Ubieta (Independiente)
12. María Belén Pérez Queipo
13. María Teresa Muñoz Freijido
14. Saúl Rodríguez Perelló (Independiente)
15. Mariano José Huertas Fernández
16. Noelia Dolón Rosa (Independiente)
17. Jorge Eduardo Schillaci Mussio
18. María Isabel Santorcaz Gonzálvez
19. Marcela María Belén Castro (Independiente)
20. Carlos Alberto Romero Valero (Independiente)
21. Elena Prieto Cáceres
22. Alejandro Baraza Andreu (Independiente)
23. María del Carmen García Sanz (Independiente)
24. Vivian Jacqueline Parra Barrientos
25. Rafael Maestro Lozano (Independiente)
Suplentes
1. Carlos García Laguna
2. Antonia López Ambrosio
3. Bienvenido Martín Sánchez

CONTIGO SOMOS DEMOCRACIA (CONTIGO)
1. Antonio Padilla García
2. Natalia Moreno Barragán
3. Adrián Benítez Candial
4. Alma María Ciruelo Juárez
5. Francisco Miguel Roca García
6. María Ángeles Costa Murillo
7. Ignacio Francisco Hijosa Caballero
8. Josefa Torregrosa Mañogil (Independiente)
9. Manuel Delgado Dacal
10. Dennis González Barón
11. Luis Alfonso Rodríguez Pardo
12. María Nancy Bedoya Mesa (Independiente)
13. Javier Samarra Gala
14. Mayte Jenniffer Salonen Sarasa (Independiente)
15. Dionisio José Herrero Pérez
16. Ana Isabel Mariño González
17. Juan José Rubio López (Independiente)
18. María Gloria Soler Soñer
19. José Manuel Rodríguez Ortiz
20. Susana Gutiérrez Rodríguez (Independiente)
21. Antonio Martínez Guerrero
22. Joaquina Barragán Álvarez (Independiente)
23. David Manuel Garcia Montero (Independiente)
24. Mirella Fernández Arranz (Independiente)
25. Jaime Damián Serna Serna
Suplentes
Sin candidatos

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. Ándres Navarro Sánchez
2. Ana María Pérez Torregrosa
3. Ándres Antón Alarcón
4. Fanny Serrano Rodríguez
5. Rodolfo Domingo Carmona Rodríguez
6. Noelia Cabeza Mallén
7. Javier Manzanares Solivelles
8. María Martínez Cutillas
9. Jaime Manuel Aniorte Cánovas (Independiente)
10. Simona Roxana Berenyi
11. Juan Manuel Gómez Mínguez
12. María Esther Navarro Sánchez
13. Manuel Antonio Valero Pérez
14. Silvia Ruiz Fernández
15. Francisco Javier García Martín
16. Lucica Loliceru
17. Rafael Antonio Galindo Sánchez
18. Eva María Romero Cubero (Independiente)
19. Timoteo Joaquín Garrido Mena
20. Visitación Taña López
21. Ángel Herrero de la Fuente
22. Amparo Concepción Fernández Asenjo
23. Antonio Costa García
24. Vega Pecharromán de Frutos
25. José Manuel Martínez Andréu (Independiente)
Suplentes
1. Patricia Arneiro Castelló

VOX (VOX)
1. CAROLINA VIGARA GARCÍA
2. JUAN CARLOS RAMOS GÓMEZ
3. LETICIA FERNÁNDEZ RUBIO
4. RICARDO MANUEL HUERTAS ÁVALOS
5. JOAQUIN ABOS CHAPARRO
6. TOMÁS ORTIZ MENDILUCES
7. CARLA ROYUELA RIVERO
8. JOSÉ ANTONIO DURÁN GARCÍA
9. CRISTINA FERNÁNDEZ DAVO
10. JUAN IGNACIO PAREDES AMONARRAIZ
11. JUAN JOSÉ LLORCA TORREGROSA
12. GERARDO ÍÑIGO MARTÍNEZ
13. MIKAEL BERBERIAN BERBERIAN
14. AMPARO MAROTO CALDERÓN
15. AINARA ÍÑIGO BLANCO
16. ÁNGEL FRANCISCO REBOLLO GALLEGO
17. VICTORIA EUGENIA RODRÍGUEZ ARQUES
18. ANTONIO ÍÑIGO MARTÍNEZ
19. MARÍA JULIA FRAILE PEREZ CUADRADO
20. MARÍA VERÓNICA RAMOS GÓMEZ
21. JOSÉ ANTONIO GARCÍA JUNCAL
22. ANTONIO JOSÉ SÁNCHEZ PORTILLO
23. SANDRA SCHIMANSKI MORO
24. JOSEFA CAZORLA MARTÍNEZ
25. ÁNGELA RIVERO VÁZQUEZ
Suplentes
1. JOSÉ MANUEL MARIA BLANCO CRUSAT
2. MARÍA JOSE GONZÁLEZ ALVES
3. MARÍA DEL ROSARIO MORO GONZÁLEZ

UNIDAS – ESQUERRA UNIDA EN CONFLUENCIA POR TORREVIEJA (EUPV)
1. SUSANA FERNÁNDEZ ORTEGA
2. JOSÉ VICTORIO FUGGINI LÓPEZ (Independiente)
3. BELÉN TÁRRAGA CANTOS
4. MANUELA SORIANO PRIETO (Independiente)
5. PABLO RUIZ ATIENZA (Independiente)
6. VIOLETA FERNÁNDEZ DEL ÁNGEL (Independiente)
7. FRANCISCO CARRASCO DIEZ-GIL
8. SAMIRA CURES MOSCOSO
9. MARCOS GÓMEZ GARCÍA (Independiente)
10. MARÍA DEL LORETO MÁRMOL MESEGUER (Independiente)
11. ALEXIS MARTÍNEZ GÓMEZ (Independiente)
12. SARA UTRERO CARRASCO (Independiente)
13. ALBERTO ARRANZ SANTANDER
14. LUCÍA BACHILLER CANDELAS
15. GERARDO GARRIDO SÁNCHEZ
16. ROSA JIMÉNEZ MANJÓN (Independiente)
17. MANUEL SERNA PÉREZ
18. NIEVES MARÍA GONZÁLEZ CALERO (Independiente)
19. HONORIO CONSTANTINO FERNÁNDEZ LLAMAS
20. CARMEN ESTEVE GUTIÉRREZ (Independiente)
21. VICENTE HENAREJOS SANTACREU
22. ASUNCIÓN PRIETO HOYA (Independiente)
23. JOSÉ MANUEL GARCÍA MAÑOGIL
24. AGUSTINA LÓPEZ FERNÁNDEZ (Independiente)
25. VÍCTOR FERRÁNDEZ ESTEVE
Suplentes
1. ESTEBAN OSWALDO CUEVA GARCÉS
2. MARÍA FERNANDA CUEVA GARCÉS (Independiente)
3. DAVID VÁZQUEZ ALMENDRAL (Independiente)
4. ISABEL LÓPEZ TORREMOCHA (Independiente)
5. PEDRO SÁNCHEZ ÁLVAREZ (Independiente)
6. DOLORES MARTÍNEZ GARCÍA DE LA TORRE
7. RAFAEL ILDEFONSO BRAVO SÁNCHEZ (Independiente)

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. MARIA DEL PILAR GOMEZ MAGAN
2. CARLOS HURTADO VERA
3. MARIA INMACULADA SALA BUADES
4. MARIA CARMEN PADILLA CORDOBA
5. ALVARO MATA SANCHEZ
6. SERGIO BOJ BRI
7. JUAN ANTONIO CIUDAD LOPEZ
8. IRMA RITA ESCALERA CALLE
9. OKSANA YERMOLINA DYUG
10. CARLOS MARTIN BORRONEO
11. MARIA DEL PILAR GOMEZ DEL VALLE
12. FERNANDO FRANCISCO CORTES BALLESTER
13. CARMELO CASADO TOLA
14. ANGELES BOJ BRI
15. JOSE NORBERTO GIRALDO RIVERA
16. MARIA ELENA RAMIREZ SANZ (Independiente)
17. ROGELIO RAFAEL GOMEZ MAGAN (Independiente)
18. ALFONSO ELIZARDO RODRIGUEZ PINO (Independiente)
19. CONCEPCION BALLESTER ESPINOSA
20. JESUS MARIA EGEA AUSEJO
21. JOSE MANUEL ARACIL SALA
22. CONSUELO EDITA CANO CAUNEDO
23. PEDRO JOSE MARTINEZ POVEDA
24. PILAR MAGAN MARTINEZ
25. RAQUEL RECUERO BUESO (Independiente)
Suplentes
Sin candidatos

PARTIDO POPULAR (PP)
1. EDUARDO JORGE DOLÓN SÁNCHEZ
2. MARIA DEL ROSARIO MARTINEZ CHAZARRA
3. RICARDO RECUERO SERRANO
4. DIANA BOX ALONSO
5. CONCEPCION SALA MACIA
6. JOSE ANTONIO QUESADA HURTADO
7. INMACULADA MONTESINOS PEREZ
8. ANTONIO FRANCISCO VIDAL AREVALO
9. TOMAS RICARDO BALLESTER HERRERA
10. MARIA DEL CARMEN GOMEZ CANDEL
11. MARIA SANDRA SANCHEZ ANDREU
12. FEDERICO ALARCON MARTINEZ
13. VICENTE CHAZARRA GIL
14. GITTE LUND THOMSEN
15. DOMINGO PAREDES IBAÑEZ
16. MARIA JOSE RUIZ EGEA
17. VICENTE MAXIMO ZAPATA PRATS
18. ADRIAN BALLESTER LOZANO
19. GLORIA MORENO GALERA
20. MIGUEL MARTINEZ GUTIERREZ
21. MIGUEL ALBENTOSA VERA
22. JUAN JOSE FERNANDEZ NOVA
23. NATHALIE ALEXANDRA DE SOUZA BELLO
24. MARIA GARCIA MAÑOGIL
25. GWENDOLINE PEREZ VEGA
Suplentes
1. MARIA JOSE VILELLA CASES
2. ALCIDES MARIA ALMEIDA DA SILVA
3. MARIA CASAMAYOR CARMONA

Leave a Reply

Your email address will not be published.