Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de València

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de València

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat, durant el dia d’avui, totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar València.

COMPROMÍS PER VALÈNCIA: COMPROMÍS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. JOAN RIBÓ CANUT
2. ISABEL LOZANO LÁZARO
3. GLORIA TELLO COMPANY
4. PERE S. FUSET TORTOSA
5. GIUSEPPE GREZZI
6. LUCIA BEAMUD VILLANUEVA
7. CARLOS E. GALIANA LLORENS
8. SERGI CAMPILLO FERNÁNDEZ
9. Mª LUISA NOTARIO VILLANUEVA
10. ALEJANDRO RAMÓN ÁLVAREZ
11. FERRAN PUCHADES VILA
12. Mª PILAR SORIANO RODRÍGUEZ
13. JORDI PERIS BLANES
14. ANNA DOLORES BATLLE MARCO
15. VICTOR ARROYO PÉREZ
16. ISABEL GARCÍA CANET
17. FERRAN SENENT DOMINGO
18. RAQUEL ROMERO SOLER
19. JORDI MARTÍNEZ CARRASCO
20. JOSE ANTONIO CATALAN MUÑOZ
21. FERNANDA LAPRESTA GASCÓN
22. VÍCTOR TALENS GALLARDO
23. JAVIER TERRÁDEZ AMADO
24. YOLANDA PRATS DESÉ
25. JOSE VICENTE VAYÀ ALBERT
26. MIGUEL JUAN GARCÍA
27. BEATRIZ MARTÍNEZ SÁNCHEZ
28. ANNA PERPINYÀ SARAGOSSÀ
29. JOSE MIGUEL DE VICENTE PETREÑAS
30. RAQUEL VALLÉS NAVARRO
31. VICENT-JOSEP PUCHADES VILA
32. ESTHER TARÍN GURREA
33. MÓNICA OLTRA JARQUE
Suplentes
1. ELENA ROSA PEÑA GRAMAJE
2. GABRIEL IZQUIERDO MARTÍNEZ
3. SEBASTIAN MARÍN MARTÍNEZ
4. Mª OTILIA PEIRÓ ATRIO
5. SILVIA PEÑARRUBIA SOTO
6. DANIEL RICARDO SORIANO ARGENTE
7. ENRIQUE FUSTER SÁNCHEZ
8. CARMEN LUISA ROBLES GALINDO
9. Mª ELISABET TORRES FERRER

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. SANDRA GÓMEZ LÓPEZ
2. EMILIANO GARCÍA DOMENE
3. Mª TERESA IBÁÑEZ GIMÉNEZ
4. RAMÓN VILAR ZANÓN
5. ELISA VALÍA COTANDA
6. AARÓN CANO MONTANER
7. MARÍA PILAR BERNABÉ GARCÍA
8. BORJA JESÚS SANJUÁN ROCA
9. MARÍA DEL MAR MARÍN CAPILLA
10. JAVIER ISMAEL MATEO GARCÍA
11. Mª TERESA GIRAU MELIÀ
12. ANTONIO PLA PIERA
13. SANDRA PAULINA CARDONA FLORES
14. JOSÉ GARCÍA-MELGARES SÁNCHEZ
15. Mª ELOINA ÍÑIGUEZ ALABORT
16. JAVIER GARCÍA SAFONT
17. GEMMA PÉREZ SANZ
18. LUIS ALESSIO CURTI LICER
19. Mª LORENA RAMÍREZ OLMOS
20. PABLO RUIZ LÓPEZ
21. ADORACIÓN CABREJAS CARNICERO
22. JUAN PEDRO NAVARRO NEVADO
23. Mª GERMANA MAYORDOMO SALVADOR
24. VÍCTOR CAMINO MIÑANA
25. MARÍA SÁNCHEZ ALEPUZ
26. JUAN ESCUDERO ESCUDERO
27. MARÍA ENRIQUETA LLOPIS CUÑAT
28. JOSÉ RAMÓN GIMÉNEZ
29. ANAHÍ MOLINARI ATIENZA
30. FRANCISCO SANZ SÁNCHEZ
31. MARÍA MAGDALENA QUEROL GINER
32. ELÍAS PÉREZ GARCÍA
33. MARINA GILABERT AGUILAR
Suplentes
1. CARLOS ANTONIO FERNÁNDEZ PLA
2. CONSUELO SIMÓN MARTÍNEZ
3. TOMÁS GAVILÁN MAYORAL
4. ROCÍO BARBEITO LOJO
5. RICARDO BARRACHINA GALLEGO
6. ANA BELÉN DOMÍNGUEZ CANA
7. JORGE ESCAMILLA MARTÍN
8. CLARA MARTÍNEZ FUENTES
9. ARISTIDES ROSELL CABRERA

ALTERNATIVA REPUBLICANA (ALTER)
1. Adrián Rodríguez Salvago
2. Carlos Medina Casado
3. Miriam Desamparados Rodrigo Merino
4. Marcos Molinero Monguio
5. Nerea Pomares Casado
6. Juan Ignacio Gomar Gamón
7. Josefa Casado Romero
8. Luis Miguel Mira Rico
9. Tamara Palazón Nuñez
10. Carlos Medina Romero
11. Sonia Marhuenda Lopez
12. Vicente Jose Ferrer Gallart
13. Irene Hernandez Muñoz
14. Pau Manzano Castells
15. Elena Marhuenda Lopez
16. Raul Pardo Miguel
17. Noelia Sanjuan Gonzaga
18. Angel Cartagena Hernandez
19. Maria Nieves Taracido Sobral
20. Vicent Pascual Bosch
21. Carmen Estefania Borreguero Alejo
22. Pablo Dols Rocamora
23. María Acension Garcia Cerda
24. Francisco Jose Castellanos Flores
25. Maria Jose Torres Torres
26. Lorenzo Manuel Vicente Sanchez
27. Amparo Prieto Fuentes
28. Aitor Hernandez Marcos
29. María Coronación Lopez Moreno
30. Alberto Sanchez Hernandez
31. María Luisa Martí Domenech
32. Benedicto Romero Delso
33. María Dolores Romero Reyes
Suplentes
Sin candidatos

PARTIDO POPULAR (PP)
1. MARIA JOSE CATALA VERDET
2. MARIA JOSE FERRER SAN SEGUNDO
3. PAULA MARIA LLOBET VILARRASA
4. SANTIAGO BALLESTER CASABUENA
5. ENRIC ESTEVE MOLLA
6. JUAN GINER CORELL
7. MARTA TORRADO DE CASTRO
8. JULIA CLIMENT MONZO
9. CARLOS LUIS MUNDINA GOMEZ
10. IGNACIO JOSE ALEIXANDRE ALEIXANDRE
11. ANA MARIA GIL JIMENEZ
12. ENRIQUE PARDO BELENGUER
13. VICENTE GONZALEZ-LIZONDO SANCHEZ
14. MARIA SOLEDAD VIVO LOZANO
15. MARIA AMPARO NAVARRO BELENGUER
16. JOSE LUIS ARNAU SANCHEZ
17. CRISTINA MARIA NEBOT MARZAL
18. MARIA JOSEFA FLORES MENA
19. ANTONIO JOSE CARCELLER VALLS
20. IGNACIO FERRER CERVERA
21. FLORENCIA MARTIN MEDIAVILLA
22. GUILLERMO IBAÑEZ CASTELLAR
23. LUCILA MARIA TALENS SALAS
24. JACOBO FELIX NAVARRO DE PERALTA GARCIA
25. GERMAN GARCIA BARRIOS
26. MARIA ISABEL HERNANDEZ LLOPIS
27. MARTIN QUIROS MORATO
28. PAULA MEDINA HUERTA
29. ALBERTO ARMERO ESTRUCH
30. JOSE MARIA MARTI MOLINS
31. MARIA CARMEN SANCHEZ MARTINEZ
32. CARLOS HERRERO GIL
33. ESTEBAN GONZALEZ PONS
Suplentes
1. JUAN ENRIQUE GALLO GONZALEZ
2. IVAN ALCAÑIZ MESTRE
3. LUCIA GARCIA BARRACHINA
4. ANDREA GIGANTE MELEGO
5. ALICIA MIRALLES PECHUAN
6. MARIA ROSA RODRIGUEZ RAGA

ESCAÑOS EN BLANCO (EB)
1. Vicente Manuel Mañó Raga (Independiente)
2. María José Montesinos Pérez (Independiente)
3. Víctor José Mañó Raga (Independiente)
4. María Dolores Arguix Moreno (Independiente)
5. Javier Pulido Blasco (Independiente)
6. Belén Mañó Raga (Independiente)
7. Jesús Esteve Flordelís (Independiente)
8. María Raga Tomás (Independiente)
9. Juan José Urios Luna (Independiente)
10. Manuela De La Cruz Córdoba (Independiente)
11. Vicente Manuel Mañó Navarro (Independiente)
12. Josefa Raga Tomás (Independiente)
13. Rafael Valverde Martínez (Independiente)
14. María Amparo Raga Tomás (Independiente)
15. Antonio José Morcillo Urman (Independiente)
16. Ana Montesinos Cots (Independiente)
17. Bruno Martínez Martínez (Independiente)
18. María Fernanda Montesinos Meliá (Independiente)
19. Manuel Raga Desco (Independiente)
20. Inés Roqueta Benedicto (Independiente)
21. Francisco Fernández González (Independiente)
22. Casilda Mondéjar Vidal (Independiente)
23. Andrés Martínez Morte (Independiente)
24. Avelina Piqueras Puentas (Independiente)
25. Luis Montesinos Cots (Independiente)
26. Eva García García (Independiente)
27. Sebastián Abad Montesinos (Independiente)
28. Luis Amador Abolafia (Independiente)
29. David Urios Mondéjar (Independiente)
30. María Antonia Casañ Vidal (Independiente)
31. Héctor Martínez Morte (Independiente)
32. Andrea García Roqueta (Independiente)
33. Emilio Ros Font (Independiente)
Suplentes
Sin candidatos

DEMÒCRATES VALENCIANS (DV)
1. ALBERT SARRIO ROSELL
2. MARIA LUISA TORNER FERRER
3. CARLOS CHOVI AÑO
4. EVA CUECO CANTIN
5. FRANCESC FERRANDIS IBAÑEZ
6. MIQUEL JURACO AGUSTI
7. AZUCENA FRIAS ALBERTOS
8. PERE PALES GARCIA
9. MARIA JESUS MENDIETA MORTE
10. ENRIC SANTACATALINA ROIG
11. CARLES ARANDA MATA
12. NATALIA ZORRILLA VALLES
13. BLAS VAÑO COLOMER
14. MARIA DEL CARMEN IBOR TEMPRANO
15. FRANCESC TARAZONA RIVERA
16. ALEJANDRO BUENO MOYA
17. LORENA VELAZQUEZ GONZALEZ
18. JOSEP VICENT MONTAGUD APARISI
19. ANA SERRANO NAVALON
20. ALEXANDRE ORDAZ DENGRA
21. EDUARDO MARTINEZ BRINES
22. MARIA DEL GESMIL FERRANDIS BERMEJO
23. IGNACIO BUENO BALBASTRE
24. ELIZABETH BASTO GOMEZ
25. EDUARDO ISAAC BORRAS PRATS
26. PABLO FERRER PASTOR
27. INMACULADA COLOMER MOLINA
28. ANTONIO GAVILAN GRALLA
29. MARIA CARMEN MARTINEZ SEBASTIAN
30. GABRIEL REAL FERRER
31. LLUIS BERTOMEU TORNER
32. MILAGROS DURA LUIS
33. EDUARDO MIRA GONZALEZ
Suplentes
1. CATALINA MESTRE GRAU
2. JOSE ANDUJAR SANJUAN
3. MARIA DEL CARMEN ROSELL GARCIA
4. ENRIQUE RODRIGUEZ BRONCHU ORTS
5. BELEN PIZARROSO MORENO
6. MARCEL JURACO FRIAS

FALANGE ESPAÑOLA DE LAS J.O.N.S. (FE de las JONS)
1. ALEJO HERRERO GONZALEZ DE CÁRDENAS
2. PABLO FERNANDEZ MASSAGUÉ
3. YOLANDA LLOP VALERO
4. JOSEFINA SARRIÓ SORIANO
5. JOSEFA MIGUEL FERNANDO
6. MARCOS Mª HERMIDA REVILLA
7. JUAN PEDRO GUAITA DE ECHEVERRIA
8. MARIA EUGENIA FERNANDEZ RUBIO
9. SARA NAVARO SANCHEZ
10. CARLA SOLANO SANJUAN
11. EDUARDO PERDIGONES GALLIMÓ
12. CARLOS CERVERA LÓPEZ
13. PAULA RIDAURA MARTÍNEZ
14. ASUNCIÓN LÓPEZ FLORES
15. JUANA NOGUERON MEGIAS
16. BLAS JOSÉ SALVADOR FONS
17. IVAN VEGA MORATALLA
18. MARIA TERESA CABALLERO PARREÑO
19. MARIA PILAR GARRIGUES ORTIZ
20. MARIA SALOMÉ PUIG GONZÁLEZ
21. ANTONIO ROSIQUE TATAY
22. IGNACIO ANDRÉS SANCHEZ COLOMER
23. MARIA LUISA CRUZ GARCIA
24. ANA MARIA RAMIREZ ESTEBAN (Independiente)
25. ROSA FERNANDO LLOPIS
26. JOSÉ NAVARRO ORTS
27. ANTONIO GARCIA PORTAL
28. GUADALUPE HERNANDEZ DUEÑAS
29. MARIA CARMEN NAVARRO MARTINEZ
30. MARIA SERVANDA GARCIA PORTAL
31. JESÚS GABRIEL LARREA TORRES (Independiente)
32. JOSÉ ANTONIO GARCÍA IVARS
33. MARIA DEL ROSARIO RUIZ ARNAL
Suplentes
1. CARMEN LINARES LOZANO
2. JOSEFA ANTONIA LÓPEZ MOZOS
3. JUAN PÉREZ GARCIA

ESQUERRA REPUBLICANA DEL PAÍS VALENCIÀ – ACORD MUNICIPAL (ERPV-AM)
1. FRANCESC NICOLAU GALIANO NAVALON
2. Mª DESAMPARADOS MONZO ROSELLO
3. EMILI JESUS PEÑA MARTINEZ
4. MARIA PILAR NAVARRO BORRAS
5. ALEIX MONTRAVETA SIMON
6. VICENTA LOSTADO RUIZ
7. JAUME FERRA PELLICER
8. ANA MARIA ASO AROCA
9. JOAN BERNAT LLOPIS CUNYAT
10. MARIA CARMEN CAMPS BELTRAN
11. ADOLF JOSEP SANCHEZ RUIZ
12. RITA CONSUELO ANTUÑA CERVERA
13. ABELARDO RODENES SILVESTRE
14. ENCARNACION RAQUEL GOMEZ PAREDES
15. ROBERTO JULIO MORA SANCHO
16. PILAR FRANCISCA LLORENS BALLESTER
17. IBAN ALONSO ARAQUE
18. ISABEL ASO AROCA
19. JOSE ELVIRO BLANCO VEGA
20. GRACIA TERESA GARCERA PIQUER
21. MANUEL MONTALVA CUESTA
22. MARIA JOSE OLBA GALLARDO
23. JOSEP MANUEL MONSO LAFUENTE
24. MARIA CASELLAS VALL LLOSERA
25. LLUIS OTERO XANCO
26. MARIA AURORA ALONSO MENGUAL
27. BLAI RODENES MONZO
28. ARANZAZU VILLAR SOBRAL
29. JUAN JOSE BARRES PAULO
30. JUDIT GONZALEZ SIMEON
31. SEBASTIA VIDAL JOAN
32. ANNA RUBIO FANDOS
33. AGUSTI FREDERIC CERDA ARGENT
Suplentes
1. MARINA BARTUAL AGUILAR

AUNA COMUNITAT VALENCIANA (AUNACV)
1. JOSÉ VILASECA HARO
2. JULIÁN VICO RENTERO
3. MERCEDES ANDANI ORTEGA
4. ESTRELLA ESTELA MORATA
5. ALFREDO MARTÍNEZ SÁEZ
6. AMPARO LLISO TUR
7. ANIBAL BLAS PLA BOIX
8. BERNARDINA CARMEN HARO DOMINGO
9. FRANCISCA MARTÍNEZ SÁEZ
10. VICTOR JOSÉ RUTEA MARTÍNEZ
11. MARIA ROSA MARTÍNEZ AINETO
12. JOSÉ MANUEL SÁNCHEZ MAS
13. ENRIQUE TERRADO MARTÍNEZ
14. SOFÍA AL AWA ESTELA
15. JOSÉ LUIS MALLEN HERRERO
16. SARA DE MIGUEL RUEDA
17. DAVID ANTONIO AL AWA BARRAGÁN (Independiente)
18. HÉCTOR LUENGO FITO (Independiente)
19. MARGARITA ÁLVAREZ LÓPEZ (Independiente)
20. SARA GARCÍA DIMAS
21. ROBERTO BÁRCENAS PÉREZ
22. FULGENCIO RÓDENAS GIMÉNEZ
23. LUZ ESTELA MORATA
24. Mª JOSEFA PÁEZ LÓPEZ (Independiente)
25. MARI CARMEN PERIS BONET
26. CHRISTIAN NAVARRO ARMERO
27. JORGE FÉLIX DEL CUETO (Independiente)
28. AMPARO TUR ROSELLÓ
29. FRANCISCA MONCHO LÓPEZ (Independiente)
30. RICARDO GONZÁLEZ GUDINO (Independiente)
31. RAMÓN LLISO IBÁÑEZ
32. RAMÓN LLISO TUR (Independiente)
33. ANTONIA TUR ROSELLÓ (Independiente)
Suplentes
1. FRANCISCO BARGUES CASTELLÓ (Independiente)
2. RICARDO VILLANUEVA MARTÍ (Independiente)
3. Mª ELDA DOBÓN ELENA (Independiente)
4. EVA ESTELA MORATA (Independiente)

PARTIDO ANIMALISTA CONTRA EL MALTRATO ANIMAL (PACMA)
1. IGNACIO JAVIER DE GUZMÁN MUÑOZ
2. RAQUEL AGUILAR POVILL
3. MARÍA AMALIA SOPEÑA BALORDI
4. CARLOS NARANJO GONZÁLEZ
5. MARÍA DEL MILAGRO LLOPIS PÉREZ
6. VALERI ESTEBAN SAN JULIÁN
7. MARÍA SALUD MARTÍNEZ GALIANO
8. FRANCISCA PEINADO GIL
9. JOSÉ FÉLIX BALDOVÍ MILLA
10. DOLORES IBÁÑEZ ONDOÑO
11. MARÍA CARMEN JACHÁN SÁNCHEZ
12. JUAN MANUEL TORRES TORAL
13. EVA BENET FERNÁNDEZ
14. OLGA CORTÉS GARCÍA
15. JUAN MANUEL DOMÍNGUEZ LAYUNTA
16. ANA MARÍA ESPINOSA BELENGUER
17. FRANCISCA SAHUQUILLO NUÑEZ
18. FRANCISCO JOSÉ NAVARRO ALGABA
19. PAULA ALEJANDRA DÍAZ VILA
20. ÓSCAR PASTOR BÁRCENAS
21. INMACULADA MORENO CANET
22. MARÍA LUISA MÁRQUEZ DÍAZ
23. ROBERTO GARCÍA CORTIJO
24. ROCÍO CABRERA UBER
25. FRANCISCO MANUEL RODRÍGUEZ SOBRADO
26. MARÍA CARMEN SÁNCHEZ PERPIÑÁ
27. IVÁN MORALES IBÁÑEZ
28. CRISTINA MARÍA SANCHÍS VENTURA
29. MARÍA ENCARNACIÓN PENALBA GUIÑÓN
30. PABLO GUTIÉRREZ GIL
31. CRISTINA MARÍA ARGUDO GIL
32. JESUS ANGEL PADILLA MARTINEZ
33. JUAN MANUEL CIRIA ARMENTEROS
Suplentes
1. MARINA HARTO MONTEALEGRE
2. ALEJANDRO ROCA MARTÍNEZ
3. MARÍA TERESA GONZÁLEZ LLORENS

CONTIGO SOMOS DEMOCRACIA (CONTIGO)

1. JOSE ENRIQUE AGUAR VILA
2. COVADONGA VELERT BELENGUER
3. JOSE IGNACIO TEMIÑO ARROYO
4. ELENA BAYO VILLALBA
5. JOSE LUIS MENGUAL CLOQUELL
6. JUDITH MAS FENOLLAR
7. ADRIAN ESTEVE AGUILAR
8. MARIA DEL CARMEN MARIN PEREZ
9. BENITO ROMAN DIAZ (Independiente)
10. MARIA ROSA FENOLLAR ZARAGOZA
11. JOSE IGNACIO LLORCA PALLAS
12. CARMEN LLOPES PALACIOS
13. ABRAHAM ABAD ESTEBAN
14. MARIA PILAR HERRERA JULIAN
15. VICENTE PARDO BLAT
16. ANA CARMEN OLLERO MONTON (Independiente)
17. LUIS FRANCISCO QUILEZ PARRA
18. ANA SOFIA LOPERA SANTAMARIA
19. ALBERTO VILLENA MORERA
20. ANA BELEN PARDO CABO
21. JAVIER LORENTE LOPEZ-MILLA
22. MARGARITA BENLLOCH THIVAT
23. RANSSES ESPI CISNEROS (Independiente)
24. ALMUDENA HERRAIZ AGRAZ
25. PEDRO JOSE FERNANDEZ ROCA
26. MARIA LUZ IBAÑEZ VILA
27. FANCISCO JOSE GALLEGO JARAUTA
28. ANA VIDAL BENLLOCH
29. MANUEL SORIANO RAMAL
30. MARIA ISABEL GAMERO MADRIGAL
31. JUAN MANUEL SANCHEZ CUENCA (Independiente)
32. JULIA LOPEZ CASADO (Independiente)
33. ALEJANDRO FERNANDEZ BAYO
Suplentes
1. JORGE MARTINEZ HERNANDEZ
2. MARIA ISABEL RAMIREZ PEREZ
3. MIGUEL AMORES RINCON

PARTIDO COMUNISTA DE LOS PUEBLOS DE ESPAÑA (P.C.P.E.)
1. YURI PEREZ ROMAN
2. MARIA JOSEFA ALBIACH ALBIACH
3. MANUEL LEZCANO GONZALEZ
4. SERGIO VEGA PARDO
5. MARIA DEL MAR VIZCAINO CORTES
6. CARLES CLIMENT GRANELL
7. ADELA CERRILLO GARCIA
8. LUIS MUÑOZ GUTIERREZ
9. EDGAR RUBIO RODILLA
10. ELISA GONZALEZ CAZON
11. SIMEON LEZCANO SERRANO
12. FRANCISCO CANOS ONTANAYA
13. MARIA DE LOS DESAMPARADOS GUILLEM SANZ
14. JOSE HERNANDEZ GASCON
15. MARIA ANGELES ORTUÑO GARCIA
16. DESAMPARADOS RODRIGUEZ APARICIO
17. NICASIO MANUEL APARISI MARTIN
18. JUAN RUIZ RECIO
19. MARIA ALFONSA RAMIREZ LOSA
20. MIGUEL CASAS CLIMENT
21. FERNANDO HERRERO RUBIO
22. ANA GUIRAO MARTINEZ
23. BERNARDO HERNANDEZ MATOSES
24. JESUS DELEGIDO GOMEZ
25. FRANCISCA ORTEGA DELGADO
26. PEDRO LUIS MARTINEZ FLORES
27. ROSA MARIA GALBIS MARTINEZ
28. FRANCISCO FONS MARTINEZ
29. MARIA PEIRO ROMERO
30. JOSE MANUEL MUÑOZ MATEOS
31. DESAMPARADOS HERRERA RUBIO
32. CRISTOBAL SANCHIS BLASCO
33. MANUELA DIAZ RUIZ
Suplentes
1. JORDI ESCRIHUELA SANCHIS
2. JUANA COMPANY LOPEZ
3. RUBEN FONS COMPANY
4. DOLORES MARTINEZ FLORES
5. JOSE MARIA CANOS CERDAN

UNIDES PODEM – ESQUERRA UNIDA (PODEM – EUPV)
1. María Oliver Sanz
2. Jaime Paulino Cuenca
3. Carmen Álvarez Solves
4. Ana Bedrina Trabajo
5. Roberto Jaramillo Martínez
6. Angela Yaneth Pedraza Munar
7. Papa Balla Ndong Diagne
8. Jose Soler Gironés
9. Maria Dolores Saiz Martínez
10. Angela Maria Nsambi Bacale
11. Vicente Alapont Gracia
12. Consuelo Poveda Caballero
13. Empar Arastey Galdón
14. Pau Martín Rivera
15. Pau García Orrit
16. Francisco de Paula Rozalén Martínez
17. Emilia Nacher Verdaguer
18. Narzar Torres García
19. Julia Sánchez Córdoba
20. MªJesús Such Chinchilla
21. Clara Icardo Sancho
22. Regina Rocío Tulmo Meza
23. Ventura Montalbán Gàmez
24. María Del Carmen Yáñez Gómez
25. Pablo Miguel Argudo
26. Ana María López Hernández
27. Amadeu Sánchis Labiós
28. Rafael Juan Ortega
29. Ana Roca Arin
30. Joan Baptista Cebolla Moll
31. Esther López Barceló
32. Aida Serrano Novella
33. Eduardo Cots Llanes
Suplentes
1. María Gaviña Costero

AVANT LOS VERDES ECOPACIFISTAS (AVANT)
1. Francisco Vicente Cano Sanchis
2. Antonio Miranda Bonet
3. Mercedes Boix Mas
4. Ramon Alberto González – Fontana Real
5. Lucrecia Sanmartin Lozano
6. María Amparo Escobedo Almeida
7. Adrián Cano Martinez
8. Claudia Cano Cifuentes
9. Enrique Sancho Rosell
10. Maria Consuelo Soriano Juan
11. José Francisco Boix Yuste
12. Amelia Egea Prima
13. Roberto José Lázaro Del Barrio
14. Maria José Gimeno Minguet
15. Vicente Manuel Bellvís Martín
16. Lucia Sanmartin Lozano
17. Vicente Miquel Montagud
18. Margarita Cifuentes Torres
19. Vicente Vicens Lopez
20. Ana Maria Arias Gimeno
21. Francisco Orts Fuster
22. Carla Garzón Bolinches
23. Francisco Ramón Alapont Soler
24. Maria Dolores Aparicio Martinez
25. Luis Maria Sarmiento Vargas
26. Rosario Solves Barberá
27. Antonio José Perez Latorre
28. Amparo Juanes Navarro
29. Juan Taberner Sanz
30. Monica Sanmartin Lozano
31. Maria Josefa Bañuls Blat
32. Maria Desamparados Verdu Gonzalez
33. Gerardo Pardo Ortiz
Suplentes
Sin candidatos

VAMOS (VMS)
1. FRANCISCO JAVIER ZARAGOZA RODRIGO
2. ROSA MARIA MERINO FERRER (Independiente)
3. JOSE LUIS GONZALEZ ANDRES (Independiente)
4. LAURA ZARAGOZA MERINO (Independiente)
5. JOSE LUIS ZARAGOZA RODRIGO (Independiente)
6. MARIA DOLORES MONTEAGUDO VALERA (Independiente)
7. FRANCISCO PEDRO ESPINOSA MORATA (Independiente)
8. MARTA ALEMANY BERNABEU (Independiente)
9. PEDRO ANTONIO MAÑEZ MARTIN (Independiente)
10. RAQUEL FERNANDEZ BAÑOS
11. JAIME ZARAGOZA BERNABEU (Independiente)
12. MIRIAM GONZALEZ CENIZO (Independiente)
13. LEOPOLDO ALBELDA MICO (Independiente)
14. SOFIA MERINO FERRER (Independiente)
15. VICENTE JESUS ZARAGOZA RODRIGO
16. MARIA JOSE FABUEL LORENTE (Independiente)
17. PASCUAL PEDRO BERNABEU PEREZ (Independiente)
18. ROSARIO DEL CARMEN TORRES VELASCO (Independiente)
19. VICENTE JOSE ALEMANY GARES (Independiente)
20. MARIA DESAMPARADOS BERNABEU PEREZ (Independiente)
21. JOSE MIGUEL SOLER PEREZ (Independiente)
22. DIONISIA MARTINEZ TERCERO (Independiente)
23. RAUL ZARAGOZA BERNABEU (Independiente)
24. MARIA ANTONIA MERINO FERRER (Independiente)
25. PABLO MERCADER PEREZ (Independiente)
26. IVAN ESPINOSA GUERRERO (Independiente)
27. CELIA REYES FERRIS (Independiente)
28. JOSE JOAQUIN CAÑADA LORENTE (Independiente)
29. ISABEL PEREZ RODRIGO (Independiente)
30. FRANCISCO MARTINEZ LORENTE (Independiente)
31. ROSARIO RODRIGO MORENO (Independiente)
32. JULIAN GRAU ESTIGUIN (Independiente)
33. MARIA ANTONIA ZARAGOZA MERINO (Independiente)
Suplentes
1. JOSE LUIS PASTOR CORTIJO (Independiente)
2. DOLORES RODRIGO MORENO (Independiente)
3. SALVADOR PASTOR RUIZ (Independiente)

POR UN MUNDO MAS JUSTO (PUM+J)
1. ESTHER MORAL RODRIGUEZ
2. JOSE SALVADOR PECHUAN MARTÍ
3. MARIA LUISA BERTO SANCHEZ
4. JOSE LUIS PERIS CUÑAT
5. MARIA AMPARO IÑIGO CLARI
6. OCRAN GARCÍA MARTÍNEZ
7. ALBA CORDOBA RODRIGO
8. VICENTE JESÚS SEGARRA GISBERT
9. BEATRÍZ SANCHÍS AGUILAR
10. JORGE MILIO TORRERO
11. MARGARITA SELMA RODRIGUEZ FLORES
12. JAIME IGNACIO DE BENGOA GRANJA
13. BEATRIZ GARCÍA CARRERA
14. IÑAKI LARREA GARATE
15. BERTA DOMINGUEZ HERRERA
16. HECTOR MORA AGUILAR
17. LILA FERNÁNDEZ DELGADO
18. SANTIAGO SIRIDION CASADO GONZALEZ-GALLEGO
19. ESTRELLA MARIA MERCHAN SALAS
20. RAMÓN BERTO PORTOLÉS
21. MARÍA PÉREZ PEINADO
22. LUIS ARMANDO PASTOR CALERO
23. MERCEDES RODRIGUEZ MOLINA
24. LUIS PANZANO BARBERO
25. CLARA SAYANS MORENO
26. EMILIANO RAPAPORT ESCARDO
27. LETICIA SILVELA COLOMA
28. PEDRO ANTONIO BARQUERO GASCÓN
29. AMAYA VALCARCEL SILVELA
30. CARLOS CABALLERO ALEMANY
31. MARIA DEL CARMEN ALONSO MUÑOZ
32. PABLO CASALS BECA
33. ESTHER COLMENAREJO RUBIO
Suplentes
Sin candidatos

PARTIDO LIBERTARIO (P-LIB)
1. Francisco Ramos Escobar
2. Jose Luis Montesinos Ramón
3. Sergio Ramos Camarasa
4. Silvia Camarasa Marti
5. Belén Mas Gonzalez
6. Enrique Jordá Palau
7. David Baselga Masiá
8. Gustavo Blanco Alenza
9. Lorenza Palencia Milla
10. Catherine Rodilla Sánchez
11. Jose De Las Heras Del Rio
12. Carlos Carles Navarro
13. Jose Manuel Caro Lara
14. Rebeca Amaro Blanco
15. Pilar Barroso Martín
16. Francesc Roig Fargueta
17. Vicente Bou Ayllon
18. Jose Carlos Martin Clari
19. Amelia Alenza Suarez
20. Mónica Iglesias Lores
21. Guillermo Jerónimo Pascual Perea
22. Richard Burn Mayordomo
23. Rodrigo Mencía Rodriguez
24. Olga María Soriano García
25. Juana Gutiérrez Fernandez
26. Pedro Antonio Sánchez Pérez
27. Rodrigo Bertomeu Suarez
28. Jesús Manuel Torres Fernández
29. Sandra De Vega Vega
30. Leonor Andrea Astudillo Aravena
31. Juan Marco Pérez
32. María del Carmen Soler Guerrero
33. María Ascensión Del Campo Calzada
Suplentes
Sin candidatos

ACTUANDO CONTIGO PARTIDO PARA LA SOCIEDAD (ACPS)
1. MARIA JOSÉ ESCRIBA BLASCO
2. LUIS GABRIEL RUBIO SANCHO
3. IULIANA SCHIOPU NEDEA
4. JOSÉ MIGUEL CORTIJO MARTI
5. ENCARNACIÓN PRIETO ZAPATA
6. JOSÉ VICENTE RUBIO LLOMBART
7. GABRIELA RUIZ-OCAÑA CEBRIÁN
8. JOSÉ ANTONIO RUIZ-OCAÑA DE PASCUAL
9. MARÍA ISABEL CORONADO LORENTE
10. JOSÉ LUIS BURGUERA GÓMEZ
11. MARÍA JOSEFA MARTINEZ MARTÍN
12. MAXIMINO ELOY CEVALLOS BAQUE
13. ADOLFINA MUÑOZ SANCHEZ
14. DOMINGO MONTES BLANCO
15. CAROLINA BLASCO GARCIA
16. JOSÉ MIGUEL GUZMAN GIRALDOS
17. CONCEPCIÓN GONZALEZ MACIAN
18. IVAN ALBERCA GIMENO
19. ROSA MARÍA VICENTE SERRANO
20. JUAN CARLOS RUIZ CABALLERO
21. STELLA MARIS RUIZ-OCAÑA CEBRIÁN
22. JOSÉ PABLO SANCHEZ DE LA FUENTE
23. MARÍA DOLORES PASTOR PEREZ
24. JUAN MANUEL SORIANO BARBA
25. SARA MARÍA RUBIO ARMERO
26. LUIS PUPARELI MANZANO
27. ALMUDENA RUIZ-OCAÑA CEBRIÁN
28. EMILIO ZAMORANO DUS
29. TERESA CEBRIÁN HERRERA
30. JAIME VICENTE BLASCO GARCIA
31. MARÍA TERESA MARTINEZ LOPEZ
32. JOSÉ LUIS NOGUERA BARBERA
33. ADRIANA VIORICA CRISTOIU IVAN
Suplentes
1. SANTIAGO RUIZ-OCAÑA CEBRIÁN
2. ESCOLASTICA MURCIA ORTIGOSA
3. MARÍA AMPARO SIMARRO CANO

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. FERNANDO GINER GRIMA
2. MARÍA DEL ROCIO GIL UNCIO
3. NARCISO ESTELLÉS ESCORIHUELA
4. RAFAEL PARDO GABALDÓN (Independiente)
5. MARÍA AMPARO PICÓ PERIS
6. FRANCISCO JAVIER COPOVÍ CARRIÓN
7. MARÍA JOSÉ MIQUEL ALCAMI
8. MANUEL CAMARASA NAVALÓN
9. JOSÉ MARÍA BRAVO PLANA-SALA
10. VICENTA ESTEFANÍA ROSELL MAROTO
11. JOSÉ FORNER CERVILLA
12. EVA MARÍA GADEA SOLERA
13. RAÚL MARTÍNEZ GARCÍA
14. MARÍA CARMEN DE LA CAGIGA GIMENO
15. FRANCISCO VAREA SÁEZ
16. BEATRIZ JOVANÍ ORTÍ
17. DANIEL SOLER LEÓN
18. VICENTE FERNANDO CERVERA DEROSA
19. MARÍA ALEJANDRA MÁRQUEZ GÓMEZ
20. ALBERTO TOMÁS MARCO
21. MARÍA ÁNGELES DÍAZ RUÍZ
22. MARCOS SERNA ESLAVA
23. JOSÉ MAURO POZO GÓMEZ
24. ALBA ARROYO FRUCTUOSO
25. SANTIAGO VEA ALEMANY
26. RAFAEL MEDINA TORTAJADA
27. MARÍA DEL MAR VELARTE QUILIS
28. JOSÉ ANTONIO GIMÉNEZ FERNÁNDEZ
29. JOSÉ FRANCISCO MONSERRAT DELRÍO
30. ANA BARRADO CARRASCO
31. MARLON EDISON VACACELA CORDOVA
32. MARÍA LORENA RUIZ EMETERIO
33. EVA MARÍA FERRI MARTÍNEZ (Independiente)
Suplentes
1. SONIA FRANCISCA CASTRO PÉREZ
2. PEDRO REIG ENGUÍDANOS
3. JOSÉ MANUEL MORA PLÁ

SOM VALENCIANS EN MOVIMENT-CUIDES (UIG-SOMVALCUIDES)
1. SARAY RODRIGUEZ OLMOS
2. JAUME HURTADO PEREA
3. MANUEL JOSE MARZAL ALVARO
4. VORO LOPEZ VERDEJO
5. DOLORES GARCIA BROCH
6. AMADEO GARCIA MOLERO
7. MIRIAM ORTIZ HERNANDEZ
8. Mª JOSEFA LLAVATA RODRIGO
9. JUAN ESTEVE LIDON
10. VICTORIANO GIL ORDUÑA
11. MAR BOLEA FERRER
12. Mª CARMEN RUIZ CASADO
13. VORO BOTELLA HERRANZ
14. MANUEL MOCHOLI AZNAR
15. CARLOS ANTONIO MUÑOZ CARPI
16. PEPA HERNANDEZ CASTILLO
17. ANGEL FRANCISCO MINGUEZ PERTEGAZ
18. JOSE ANTONIO ESTEBAN GIL
19. JULIA ATIENZA PEÑARROJA
20. RAFAEL MELIA CASTELLO
21. MONICA GOMEZ GONZALEZ
22. VICENTE SALAG BELENGUER
23. CONCEPCION HIGON GINER
24. MIGUEL ANGEL CARRASCO HERRERO
25. JUANJO IGLESIAS BALLESTER
26. Mª CONCEPCION ARRIETE PEREZ
27. JOAQUIM GEA ABAD (Independiente)
28. MONICA JORNET VAZQUEZ (Independiente)
29. TONI TORRES MONZO
30. ENRIC RAMON PASTOR (Independiente)
31. ADORACIÓN PERIS FERRANDO
32. CARLOS APARISI MUÑOZ
33. CARLOS CRESPO GRAU
Suplentes
1. ANTONIO ROCHINA FORTEA
2. CONSUELO MONZO CUENCA (Independiente)
3. JUAN JOSE LOPEZ TORRES

COALICIÓN PROGRESISTAS CENTRADOS (CPC)
1. BEATRIZ RABASA SANCHIS
2. RAMIRO SOLANES CALATAYUD
3. JOSEFA ROS CHIRALT
4. JUAN ANTONIO MICO ALVAREZ
5. ALFONSO AZNAR MATA
6. JULIO MAS ESTELLES
7. PABLO VALLS VILA
8. PEDRO GARCIA SANCHEZ
9. MARIA DOLORES PRATS NAVARRO
10. GLORIA GARRIDO OVIEDO
11. RICARDO HERNANDEZ MARTINEZ
12. VICENTE REJON LEAL
13. BEGOÑA CARMEN REQUENA POCOVI
14. MARIA EUGENIA SALVACHUA MORENO
15. JUAN SUAREZ GUILLEN
16. ALMUDENA PEREZ OLIVARES (Independiente)
17. FRANCISCO LIEBANA CALVACHE
18. CLEMENTE PALOMINO ALMAGRO
19. MARIA TERESA MATEO MARTIN
20. FRANCISCO JAVIER SOLOMANDO ESCRIBANO
21. JOSE LUIS ESCRIHUELA TERCERO
22. Mª. AMPARO SOFIA APARISI CODOÑER (Independiente)
23. RAUL ARGÜELLO PADIAL
24. MARIA TERESA SOLANES CALATAYUD (Independiente)
25. FERNANDO GOMEZ GIL
26. MARIA ISABEL ROMAN CEBRIAN (Independiente)
27. MARIA DOLORES CONCA CAMPS (Independiente)
28. MANUEL RUBIÑO CASTILLA (Independiente)
29. MARTA FUENTES TORRESANO
30. FRANCISCO JAVIER BARCENAS UREÑA (Independiente)
31. ALVARO RUIZ MORON
32. ALEJANDRO LLOPIS MORAL
33. LAURA SANCHEZ ROS
Suplentes
1. LORENZO EDU MAKUY
2. ANA ISABEL TORESANO MAGRO
3. JOSE FRANCISCO CARPIO ROIG

POBLE DEMOCRÁTIC (POBLE DEMOCRÀTIC)
1. Miquelo García Maldonado
2. Inmaculada Soto Ortega
3. Alberto García Iranzo
4. Concha López Raimundo (Independiente)
5. Salvador Miralles Roig
6. Albert Castellets Vilaplana
7. Patricia Guillem Abellán (Independiente)
8. Màxim Rueda Pitarque
9. Sofía Parra Talavera (Independiente)
10. Jordi Zorio Borrás
11. Daniel Sánchez Parejo
12. Esther García Navarro (Independiente)
13. Rubén Salazar Estal
14. Àngels Auñón Cabezuelo
15. Sonia Gil Rumi
16. Albert Clemente Soriano
17. Rosa Ana Octavio Dolz
18. Lluís Bordés Orero
19. María Maldonado Broch
20. Josep Peiró Bertomeu
21. Francisco Burgos Gálvez
22. María García Auñón
23. Cèlia García Auñón
24. Francisco Tarazona Santabalbina
25. Julio Fontán López (Independiente)
26. Joan Josep Serra Martí
27. Elena Guillén Obrador
28. Antonio Fornés Cervera
29. Inmaculada García Maldonado
30. Mª Carmen Auñón Cabezuelo
31. Santiago Tortajada Soler
32. Mª Josefa Calabuig Saus
33. Antonio Ballesteros Castilla
Suplentes
Sin candidatos

VOX (VOX)
1. JOSE GOSALBEZ PAYA
2. VICENTE MONTAÑEZ VALENZUELA
3. JOAQUIN DIAZ ANDRES
4. MARIA DOLORES JIMENEZ DIAZ
5. CARMEN GOMEZ CUBERO
6. FRANCISCO JOSE EGEA MONZO
7. MARIA DEL PILAR PASCUAL LOSADA
8. JUAN VICENTE RAMOS MARTINEZ
9. MARIA DESAMPARADOS BAIXAULI ESTEVE
10. VICENTE JOSE BARRERA SIMO
11. JUAN JOSE GIL ALBIACH
12. PEDRO VICENTE MARTINEZ ABALOS
13. EDUARDO SANCHEZ LOPEZ
14. MARIA DEL CARMEN SIERRA CASANOVA
15. PILAR MONSERRAT COSTA COMENDADOR
16. CARLOS GARCIA DE PEDRAZA
17. MIGUEL ANGEL BUESO CASAS
18. MARIA DOLORES HERNANDEZ CALDERON
19. ASUNCIÓN MERINO GUIU
20. FERNANDO SANFELIX GARCIA
21. ELISA MARIA VALIENTE CARRION
22. ISABEL RUBIO MERLOS
23. FRANCISCO MANUEL ZAFRA PIRES
24. JUAN COSTA CISCAR
25. RUTH GARCIA ALARCON
26. SUSANA OFELIA CERVERO ALBIÑANA
27. MARIA DEL CARMEN BENITEZ MADUEÑO
28. FRANCISCO JAVIER RODRIGUEZ NAVARRO
29. JOSÉ LLANOS PERSIVA
30. PAULA MONTERDE BAÑON
31. PILAR DE PEDRAZA CARRION
32. IGNACIO GENOVES ARTAL
33. MARIA DE LOS DESAMPARADOS FERRANDIS GRANELL
Suplentes
1. MARK FERNANDEZ ALIAGA

Leave a Reply

Your email address will not be published.