Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Vila-real

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Vila-real

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de Castelló ha publicat, durant el dia d’avui, totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Vila-real.

COMPROMIS PER VILA-REAL:COMPROMIS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. JOSEP PASQUAL SANCHO RUBERT
2. MARIA DOLORES PARRA ROBLES
3. SANTIAGO CORTELLS I RODRIGUEZ
4. MARIA FAJARDO I FRANCH
5. JOSEP PASQUAL ALBIOL ESTELLER
6. BALMA LLANSOLA DIAZ
7. JAIME MORENO MALLEN
8. ESTHER MONZO NEBOT
9. CARLOS PASCUAL AMIGUET GARCIA
10. MARIA JOSE VALLS CASTELLO
11. RICARDO CARLOS SALVADOR HERVIAS
12. ISABEL MUNDO SIMO
13. PASQUAL MOLES PEREZ
14. LOURDES VIDAL BERNAT
15. SERGIO CALVO GARCIA
16. SORAYA PORTA VILANOVA
17. ELIAS CASALTA CARDA
18. CARMEN CHORVA REBOLL
19. MATIAS MARIN SAEZ
20. ROSER CHORVA REBOLL
21. MIGUEL VILALTA SEBASTIA
22. MIREIA VICENTA MARQUES GARGALLO
23. ANTONI PITARCH FONT
24. MARIBEL CASTILLO ESTELLER
25. LEANDRO ADSUARA LLORENS
Suplentes
1. MONICA ALVARO I CEREZO
2. ALBERTO IBAÑEZ I MEZQUITA

PARTIDO POPULAR (PP)
1. HECTOR FOLGADO MIRAVET
2. ADRIAN CASABO MARTIN
3. ADORACION LLOP MONTON
4. CARLOS GIL MIRALLES
5. GEMA FERRERES BAYARRI
6. PABLO LLOPICO VILANOVA
7. BEATRIZ SERRA RUBERT
8. FRANCISCO ARRUFAT BROCH
9. MARIA OLUCHA MARTIN
10. CESAR DURA EDO
11. ANTONIO MANUEL ADSUARA EIXEA
12. ANA MARIA MEZQUITA LLORENS
13. LAIA MOLINER RUBERT
14. CARMEN MEZQUITA GOMEZ
15. MIGUEL ANGEL CASTILLO ESTELLER
16. MARIA LUISA NACHER BARRUE
17. CARMEN CANTAVELLA BARRUE
18. CARLOS DOMINGO CERDA
19. ANA MARIA CHEZA MANRIQUE
20. JUAN LUIS FABREGAT SEMPERE
21. ANA DELFINA MARTIN MORENO
22. MARIA LUISA PORCAR CANO
23. TERESA ANDRES MEDINA
24. ALEJANDRO FONT DE MORA TURON
25. MANUEL VILANOVA GOTERRIS
Suplentes
1. MANUEL VICENTE GOTERRIS RAMOS
2. EVA RAMOS ANDRES
3. CHRISTIAN SANCHEZ ANDRADE

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
1. JOSE BENLLOCH FERNANDEZ
2. SILVIA GOMEZ REY
3. EMILIO MIGUEL OBIOL MENERO
4. MARIA SABINA ESCRIG MONZO
5. JESUS MANUEL MADRIGAL RUIZ
6. NOELIA SAMBLAS GURREA (Independiente)
7. FRANCISCO ANTONIO VALVERDE FORTES
8. MIRIAM CARAVACA MONZO
9. ANTONIO JAVIER SERRALVO GUARQUE
10. ANNA VICENS VICENT
11. ALVARO ESCORIHUELA CLARAMONTE
12. ROSARIO ROYO NAVARRO
13. DIEGO ARMANDO VILA REINA
14. AIDA BETETA CORBILLO (Independiente)
15. EDUARDO PEREZ ARRIBAS
16. ANA LUISA TORRES BUJEDA
17. PASCUAL BROCH DUQUE
18. MONICA MAÑAS MARI
19. JUAN LUIS SANCHEZ FERNANDEZ
20. MARIA ELENA BERNES BALLESTER
21. MIGUEL EUGENIO ADSUARA DOBON
22. MARIA CARMEN BELLMUNT ADSUARA
23. PAU AYET CUBERO
24. JORDI MONFORT COBOS (Independiente)
25. RAIMUNDA CARRETERO PERONA
Suplentes
1. SALVADOR CAPELLA PEREZ
2. MARIA CARMEN PESUDO CANTAVELLA
3. MARIA DOLORES REINA OSUNA

UNIDES PODEM- EU CONFLUÈNCIA D’ESQUERRES PER VILA-REAL (PODEM-EUPV)
1. JOSÉ RAMÓN CHALMETA
2. ALEJANDRO MORENO SANDOVAL
3. EVELYN ROCIO ÁLVAREZ ÁLVAREZ
4. TERESA COSTA CERISUELO
5. SONIA SALVADOR FERRER (independiente)
6. JUAN VICENTE TORNER TORNER
7. PAQUI CORONADO POYATOS
8. JOSE MANUEL SALVADOR FERRER (independiente)
9. ANA FUSTER COSTA (independiente)
10. AMALIA DIÉGUEZ RAMÍREZ
11. FRANCISCA POYATOS MORA
12. ANTONIO PÉREZ MUÑOZ-REPISO
13. DELFINA ARRUFAT VIDAL
14. SANTIAGO USÓ GIL (independiente)
15. MARIA CARMEN ROCA PESUDO
16. MARIA DÍAZ PLA
17. LLUIS VICENT USÓ (independiente)
18. MARÍA VILANOVA VIDAL
19. MANUEL GARCÍA MIRANDA (independiente)
20. AURORA DEL ALCÁZAR ZARAGOZA
21. ANTONIO LOSAS JUÁREZ
22. NEUS FUSTER ROCA (independiente)
23. RAQUEL MANEU HERRERO
24. MIGUEL MASÓ ANDRÉS (independiente)
25. PILAR VILANOVA VIDAL
SUPLENTES
1. ÁFRICA MONTILLA SOTO
2. VICENTE JOSÉ PALMER ANDREU (independiente)

COALICIÓN DE CENTRO DEMOCRÁTICO (CCD)
1. JOSÉ RAMÓN LIDÓN MARTÍN
2. JOSÉ ALBERTO ALEIXANDRE COSTA
3. SANTIAGO MANZANET SANMARTIN
4. CARMEN ELENA CLAUSELL ORTELLS
5. MARÍA DEL MAR SERRANO EXPÓSITO
6. MANUEL FONT BARRES
7. ALICIA ALCÁCER FABREGAT
8. ROSARIO GONZÁLEZ PITARCH
9. JUAN GARCÍA FERRER
10. FRANCISCO JAVIER CHABRERA AGUT
11. JOSÉ VICENTE NEBOT MONTOLIU
12. JESSICA HERNÁNDEZ NAVARRO
13. JAVIER TENA FOLCH
14. MARÍA LIDÓN GIL VARGAS
15. FRANCISCO JOSÉ SENENT RUBIO
16. MARÍA PILAR DUALDE PORTALÉS
17. SERGIO GARCÍA PÉREZ
18. FIDEL GIMÉNEZ MANRIQUE
19. ANA MARÍA GÓMEZ LÓPEZ
20. AGUSTÍN GRACIA REINES
21. ANTONIO PEDRO GUILLÉN MIRÓ
22. YERAY GRACIA REINES
23. EVA MARÍA GUILLAMÓN JUSTO
24. FELICIDAD MANUELA MARTÍN OSUNA
25. LUIS MELCHOR SANAHUJA

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. DOMINGO JOSÉ VICENT FONT
2. NATALIA GIL SALES
3. VICENTE JESÚS SOLER SANCHIS
4. CESAR ARZO AMPOSTA
5. EVA TRILLO LUMBRERAS
6. FEDERICO BALAGUER BROCH
7. MANUEL MONER VERAL
8. VERÓNICA PÉREZ VIDAL
9. CATERINA PIQUER PALMER
10. EVA MEZQUITA RENAU
11. DAVID MOLINER VILLARREAL
12. ELEUTERIO GÓMEZ MONER
13. ALBERTO ADSUARA BUEDO
14. ALEJANDRA SANTOS VICENT
15. ALBA VERA MARTÍNEZ
16. MARIO MARTÍNEZ TORLÁ
17. Mª TERESA VENTURA RIBES
18. JUAN RAMÓN MENEU HERNÁNDEZ
19. JAMILA JOUD AIT TAMGHRIT
20. ROCÍO LÓPEZ SALIDO
21. CARLOS ABADÍA EZQUERRA
22. JAVIER CEBRIÁN GONZÁLEZ
23. FRANCISCO JAVIER FELIX BELMONTE
24. ELIA MARÍA CANTAVELLA CORBATÓ
25. MARTA ORTELLS BADENES
Suplentes
1. JUAN CARLOS SANTOS GUZMÁN
2. DAVID MOLINER CANTAVELLA

VOX (VOX)
1. IRENE HERRERO RUBERT
2. VISITACION GUAL TENA
3. LUIS PEREZ GARRICO
4. JOSE ROMERO IZQUIERDO
5. FERNANDO ARCHELA REIG
6. MAURO MICO EBRO
7. LETICIA ANTONIA FERREIRO FRANCO
8. ALFONSO CAVERO SORIANO
9. ANA BELEN LLOP TAMBORERO
10. MARINA PEREZ MARTINDELGADO
11. SANTIAGO NUÑEZ GARCIA
12. LAURA PEREZ GARRIDO
13. FRANCISCO ESTEPA PEREZ
14. ALEXANDRA MARIA DA CONCEIÇAO DA CONCEIÇAO
15. EDUARDO IBAÑEZ ROMERO
16. ALEJANDRA PLAVI ROIG
17. JOSE MANUEL GALLARDO ROMERO
18. SANDRA LORENA LOGROÑO RESTREPO
19. ALBERTO TEOFILO ASARTA CUEVAS
20. CLARA EUGENIA PEDRAZA FIGUEROA
21. JOSE ANTONIO FRANCO PEREZ
22. INMACULADA ARCHELA REIG
23. NOELIA PEIRON BELLES
24. JOSE RUPERTO DIAZ GIL
25. MARIA ANGELES NAVARRO SANCHEZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.