Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Vinaròs

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Vinaròs

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de Castelló ha publicat, durant el dia d’avui, totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Vinaròs.

COMPROMIS: BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMIS 2019) (COMPROMÍS)
1. JORDI MOLINER CALVENTOS
2. PAULA CERDA ESCORIHUELA
3. JORDI NAVARRETE PLA
4. MIRELLA ESTREM MEMBRADO
5. MARIA ELENA ROMAN CARO
6. JUAN CARLOS GARCIA PRADES
7. EMILIE ALGUACIL MURGUI
8. MARCOS JOVANI AGRAMUNT
9. REBECA QUEROL FIBLA
10. SEBASTIAN QUEROL VIDAL
11. Mª AMPARO GUEROLA OROVAL
12. PAU MIRALLES ROYO
13. MARIA ROMAN FEBRER
14. SAMUEL CERDA ESCORIHUELA
15. ONA NOLLA SABATES
16. EDUARDO FRANCISCO CHELENTANO
17. DAMIANA LOZANO BONET
18. MANUEL MARTINEZ PANTALEON
19. CATALINA RIBERA BENET
20. RAQUEL ALBIOL BELTRAN
21. MIGUEL ANTONIO MIRALLES PITARCH
Suplentes
1. MARIA TERESA COLOME ROIG
2. J.ORIOL BELTRAN COLLADO
3. RAFAEL LOZANO BONET

ESQUERRA REPUBLICANA-ACORD MUNICIPAL (ERPV-AM)
1. AGUSTÍ ROMEU SOSPEDRA
2. MARÍA INMACULADA MIRALLES BELTRÁN
3. JOAN MANEL GUZMÁN PAU
4. ROSA MARÍA ROCA BRAU
5. JOSEP LLUIS BATALLA CALLAU
6. MARÍA LOURDES CASANOVA MARTIN
7. RAMÓN ADELL ARTOLA
8. IRTA VIVES ORTEGA
9. LUIS SOLER CASTEJÓN
10. OLGA SUAREZ DIEZ
11. HECTOR LECHA AYORA
12. PAULA BATALLA GIMÉNEZ
13. ORIOL BELTRÁN CALVENTUS
14. LIDIA GELABERT YAROSH
15. JOSEP CIURANS GRIFELL
16. MONTSERRAT JUANPERE VALLES
17. RAMON PAUNER MARTI
18. MARIA PAZ MARCO TOMERO
19. FRANCISCO VICENTE AGUILAR RODRIGUEZ
20. YRINA PETRIVNA YAROSH YAROSH
21. FELIP ENRIC FONELLOSA CIURANA
Suplentes
1. MERCEDES MORLA PASTOR
2. VALENTÍN DAMESON SÁNCHEZ
3. JAIME ZAFRA BOTE

PARTIDO POPULAR (PP)
1. JUAN AMAT SESE
2. LUIS SEBASTIAN ADELL PLA
3. MERCEDES GARCIA BAILA
4. LUIS GANDIA QUEROL
5. CARLA MIRALLES CASTELLA
6. MANUEL CELMA CAMPANALS
7. ANA BELEN MATAMOROS CENTELLES
8. AGUSTIN MOLINERO ROURE
9. MARIA SILVIA LANCHARES VALLES
10. CAROLINA CUBERO FONOLLOSA
11. ELISABETH NATIVIDAD NERI
12. EDGAR PAU MORENO
13. GONZALO ABRIL ABRIL
14. JEZABEL CALVO DOMINGUEZ
15. JUANA CAMOS ALBIOL
16. MARIA DOLORES BLASI TOMAS
17. JOSE ANTONIO ESTELLER FORNER
18. MIGUEL ANGEL VIDAL PASCUAL
19. JAIME ANGLES QUERAL
20. PILAR FREZ PIZARRO
21. JUAN BAUTISTA JUAN ROIG
Suplentes
1. ELISABET FERNANDEZ MILLAN
2. ENRIQUE CHALER PRUÑONOSA
3. AMPARO DOLORES MARTINEZ ALBIOL
PARTIT DE VINAROS INDEPENDENT (P.V.I)
1. MARIA DOLORES MIRALLES MIR
2. MARCELA BARBÉ BELTRÁN
3. CARLOS RAMÍREZ KADDUR
4. LAIA AMELA SERRANO
5. RAMÓN SALVADOR FORNER
6. RUTH CAUSAPÉ LATORRE
7. PEPO MORILLO ESTRADA
8. NUA TENA EROLES
9. JUAN ANTONIO BLANCHADELL MIRALLES
10. DANA ROSELL RIBAS
11. ALEJANDRO GRANADOS MARTINEZ
12. EVA AGUILAR BLASCO
13. CRISTIAN-ADIN BOZGA
14. ADELA SERRET LÓPEZ
15. SERGI VIDAL MUÑOZ
16. ANDREA ROIG BAILA
17. MIGUEL ISIDRO COLLADO MUÑOZ
18. NEREA BUCETA ODÓN
19. AGUSTÍN BAILA MIR
20. SANDRA CIFRE FEBRER
21. IBAI GIL LABORDA
Suplentes
1. PATRICIA DIPPL
2. JAVIER MARÍA BALADA ORTEGA
3. ROSA ANA IBÁÑEZ SEGARRA
4. JOAQUÍN BUG ALEGRE
5. MARINA ARNAU REVERTER

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. GUILLEM ALSINA GILABERT
2. MARIA CANO PALOMO
3. MARC ALBELLA ESTELLER
4. MARIA DEL CARMEN MORELLA MUÑOZ
5. JOSE CHALER LOPEZ
6. MARÍA BEGOÑA LOPEZ BRANCHAT
7. FERNANDO FRANCISCO JUAN BOIX
8. AMALIA CABOS BARREDA
9. EDUARDO BARBERA PLA
10. MARIA ANGELES BOFILL FIBLA
11. LUIS ANTONIO SANCHEZ ROSANA
12. MARIA JOSEFA MIRALLES SABATER
13. JOSE MANUEL ATENCIA MEDINA
14. ANGELA CABALLER BAS
15. JOSE OSCAR CATALA GARRIGA
16. AROA GUADIX CASTILLO
17. JORDI MARTI FEBRER
18. MARIA LUISA FALCO BOIX
19. SEBASTIAN PALACIOS QUIXAL
20. MYRIAM SANTOS BELTRAN
21. AGUSTIN GUIMERA RIBERA
Suplentes
Sin candidatos

TOTES I TOTS SOM VINARÒS (P.T.S.V.)
1. ANA MARÍA FIBLA PAUNER
2. HUGO ROMERO FERRER
3. BERTA DOMÉNECH ARNAU
4. JAN VALLS FERNÁNDEZ
5. CECILIA AURELIA PASTOR GÓMEZ
6. DAVID ADELL MIRALLES
7. ANDREA RUBIO BARREDA
8. GUILLEM ROMERO FERRER
9. MONTSERRAT ADELL FERNÁNDEZ
10. LLUIS BORONAT ADELL
11. LAYLA EL HADRI EL HADRI
12. SEBASTIÁN AGUSTÍN FABREGAT AYZA
13. MARIA CARMEN GUTIERREZ BUEN
14. JAVIER MARTÍNEZ ALCARAZ
15. JOSEPA ALCAÑIZ FERRANDIS
16. MANUEL BALAGUÉ BRAU
17. AURORA ROMÁN DOMÍNGUEZ
18. SERGI GIMÉNEZ BAGÁN
19. FRANCESCA COLLE
20. ENRIC PLA VALL
21. MARÍA CONCEPCIÓN PERRUCA TORRES
Suplentes
1. AGUSTÍN FABREGAT MIRALLES
2. MARÍA ROSARIO DOMINGUEZ CALDERÓN
3. ÁNGEL ENRIQUE RUIZ MARMAÑA

ESQUERRA UNIDA DEL PAIS VALENCIÀ (E.U.P.V.)
1. MANUEL VILLALTA CARREGUI
2. IVAN PALACIO MIRALLES
3. MARIA DE LOS DESAMPARADOS ALONSO ALAGARDA
4. GLORIA PONS SEBASTIA
5. PEDRO JAVIER LLORACH GAVELA
6. MARIA PILAR SANCHEZ PABLO
7. MARIA DOLORES AGUILAR RODRIGUEZ
8. TANIA RODRIGUEZ SANCHEZ
9. VICTOR MARTINEZ CAMPOS
10. JORGE BONET JURADO
11. MERCEDES PABLO AULET
12. MONTSERRAT MARTIN SUEZ
13. MARIA DEL CARMEN CABELLO GUERRERO
14. JESUS GONZALEZ RODRIGUEZ
15. AARON MARTIN FERNANDEZ
16. ESTER RAMON LLORACH
17. RAFAEL GALEOTE AGUDO
18. SOFIA RODRIGUEZ SANCHEZ
19. RAFAEL GIMENEZ GOMEZ
20. LIDIA JIMENEZ ADELL
21. CRISTINA CERDA PITARCH
Suplentes
1. PILAR PITARCH SALVADOR

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. MANUEL HERRERA BUJEIRO
2. CARMEN RUBIO LAZARO
3. SERGIO PEGO MADRID
4. ALBERTO JAVIER LOPEZ MARTINEZ
5. CONSOLACION ROBLEDO NEILA
6. REGIS DIEZ NAVARRO
7. ANTONIO SANCHEZ JURADO
8. YOLANDA MARTÍ BERTOMEU
9. PAMELA DOLZ HERNANDEZ
10. GLORIA ALICIA VARELA MOSQUERA
11. JOSE VICENTE JORDA CIRUJEDA
12. ISAAC GRAU PALMER
13. LAIA LOPEZ MARTORELL
14. JUAN MIGUEL GONZALEZ RUBIO
15. PAULA FERNANDEZ VILLARREAL
16. IVAN MARZA CHALER
17. OSCAR RODENAS AGUDO
18. MARIA SANZ LOPEZ
19. DOLORES DE LA TORRE ORTEGA
20. MARIA ANGELA RUEDA ASTORGA
21. JAVIER EDUARDO DE LA ROSA MORENO
Suplentes
1. JAVIER RUIZ BEJAR

Leave a Reply

Your email address will not be published.