Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Elx

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Elx

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província d’Alacant ha publicat, durant el dia d’avui, totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim totes les candidatures dels partits que es presentaren per a governar el municipi d’Elx a les pròximes eleccions.

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. CARLOS GONZÁLEZ SERNA
2. MARIA JOSE MARTINEZ GUTIÉRREZ
3. RAMON ABAD SOLER
4. PATRICIA MACIA MATEU
5. MARIANO VALERA PASTOR
6. MARIA DOLORES GALIANA PEREZ
7. VICENTE ALBEROLA GONZALVEZ
8. ANA ARABID MAYORGA
9. HECTOR DIEZ PEREZ
10. MARGARITA ANTON BONETE
11. CARLES MOLINA GOMEZ
12. PURIFICACION MARIA VIVES PEREZ
13. IVAN GOMEZ PEÑALVER
14. ANA MARIA MARCHANTE GONZÁLEZ
15. JUAN ANTONIO NIEVES MARTINEZ
16. TERESA MARTINEZ SAGASTA
17. JOSE VICENTE CANDELA LOPEZ
18. BEGOÑA ANDREU RODES
19. JOSE ANTONIO SERRANO OLIVER
20. AURORA MARTINEZ MIRETE
21. JOAQUIN TRIGUEROS DURA
22. MARIA JOSE RODRIGUEZ HERRERA
23. VICENTE JAVIER AGULLO FUENTES
24. MIHAELA BOBOCESCU
25. VICENTE JAVIER PEREZ LOZANO
26. CATALINA FERNANDEZ AZNAR
27. MANUEL ROMERO CASTRO
Suplentes
1. JOSEFINA SAGASTA TORRECILLAS
2. JUAN BERNARDO BAÑON LOPEZ
3. MARIA DEL CARMEN MARTÍN INFANTES

COMPROMÍS PER ELX: COMPROMÍS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. MIREIA MOLLA HERRERA
2. ANTONIO VICENTE GARCIA DIEZ
3. FELIP SANCHEZ GAMERO
4. ESTHER DIEZ VALERO
5. ALEJANDRO SOLER ALAPONT
6. MARIA TERESA GONZALEZ MACIA
7. DAVID RECHE ESPADA
8. LLUIS MARTINEZ QUILES
9. SANDRA MONTSERRAT BUENDIA
10. JOSEP MARTI GOMEZ VALLS
11. BARA DIOUF SECK
12. ENCARNACION IBARRA MARTINEZ
13. VICTOR MORENO SEMPERE
14. CLARA ISABEL JAEN POMARES
15. JOSE ANTONIO MORILLAS ESTEVE
16. MARIA PAULA CARSI ZEGRI
17. FRANCESC FERRER BADIA
18. MARGARITA ISABEL SAEZ GONZALEZ
19. FERRAN MIQUEL MARIAS CERDAN
20. MARIA ASCENSION ANTON ESCLAPEZ
21. LUCIA HUERTAS SERNA
22. RAFAEL RODRIGUEZ SAN CLEMENTE
23. ESTHER BRAVO MIRALLES
24. DIONIS PENYARROJA GONZALEZ
25. JORGE GOMEZ BONMATI
26. MARIAN CAMPELLO MORENO
27. HECTOR CAMARA SEMPERE
Suplentes
1. MARIA TERESA DONET MONTAGUT
2. KHEIRA BELAROUCI ZERAR
3. JUAN PEDRO SORIANO HERNANDEZ

PARTIDO DE ELCHE/PARTIT D’ELX (PARTIDO DE
ELCHE/PARTIT D’ELX)
1. MANUEL JESUS RUIZ PAREJA
2. MARIA DEL CARMEN GUILLEN TORRES
3. EUGENIO MEDINA CASTRO
4. JAVIER BROTONS TIMONER
5. ANTONIA SEMPERE GRANADOS
6. JUAN ANTONIO SUAREZ ESCLAPEZ
7. MARTA GONZALEZ SARDUY
8. TERESA RIPOLL SANCHEZ
9. BERNARDO TORRES MARTINEZ
10. MIRIAM BERNAL MATEO
11. JOSE SANCHEZ GOMEZ
12. FRANCISCA PEREZ VICENTE
13. JONATAN GOMIS PEREZ
14. JOSEFA SANCHEZ VALERO
15. JUAN DIEGO BONMATI SEMPERE
16. ESTEBAN ALBEROLA GARCIA
17. DOLORES CHICHARRO ALBALADEJO
18. DANIEL MORAGA CALVACHE
19. MARIA MERCEDES RUIZ PAREJA
20. FRANCISCO REQUENA LEGUEY
21. ANTONIA GRACIA VICENTE
22. RAFAEL BORJA BRIONES
23. BEATRIZ SALAZAR GRACIA
24. CARLOS PARREÑO SANCHEZ
25. MARIA TERESA DEL NIÑO JESUS HERNANDEZ MARTINEZ
26. JUAN ANTONIO GARCIA MARTINEZ
27. AZUCENA BLANCA RAMOS FAZZI
Suplentes
Sin candidatos

PODEMOS (PODEMOS)
1. JOSE VICENTE BUSTAMANTE
2. MARGARITA LAG SOLER
3. MOISES GARCIA MONERA
4. MARIA TERESA SORIANO BALLESTER
5. ANGELS VARO PERAL
6. ROSA MARIA RUIZ RAMOS
7. ROSMERY DONAIRE EGUIVAR
8. MARIA BELEN BAS MEGIAS
9. ANTONIO BERNABE TOCADO
10. SAMUEL SERRANO GARCIA
11. SONIA MARIA JAEN BOTELLA
12. ELISA MONTESINOS GRAU
13. ASSUMPTA LAG SOLER
14. FRANCISCO JAVIER FERNANDEZ BAENA
15. ISMAEL MARTINEZ ESPADAS
16. CARIDAD MARTINEZ FERNANDEZ
17. JOSE VICENTE GONZALVEZ RUIZ
18. MARIA JOSE RODRIGUEZ CABELLO
19. HECTOR CARLOS GALIANA FLORES
20. MARIA DOLORES SEGARRA BERNAL
21. JOSE RAMON MANZANO FERRER
22. ADRIANA VICTOIRA CATALA JORDA
23. ENRIC POVEDA GARCIA
24. MARINA BENAVENTE DIEZ
25. VICTOR ORIHUELA AGULLO
26. AMALIA ROBLES ROSEL
27. DAVID BRAVO SERNA
Suplentes
1. JOSE ANTONIO PEINADO QUINTANILLAS
2. MARIA DEL CARMEN FERNANDEZ BAENA
3. ANTONIA ROMERO MACIAS

DECIDET ELIGET (DTET)
1. ANGEL JESUS SOLER TRISTAN (EAD)
2. RAFAEL GUIJARRO SAMPER (ET)
3. MARIA ANGELES LLORENS AGUILAR (ET)
4. INMACULADA BLASCO LOPEZ (EAD)
5. LUIS FRANCISCO JAVIER ESCOSTEGY GOÑI (EAD)
6. BENJAMIN CHILAN RODRIGUEZ (ET)
7. ANA BORDONADO TORREGROSA (ET)
8. MARIA DOLORES MICOL JOVER (EAD)
9. LUIS ISIDRO PARRA MARCO (EAD)
10. JOSE JAVIER BALLESTEROS BARRAJON (ET)
11. ABEL MARTINEZ ORTUÑO (ET)
12. RAFAEL GOMEZ LLORENS (EAD)
13. MARIA INES VALENCIANO CIFUENTES (EAD)
14. ALVARO BONET GARCIA (ET)
15. PILAR CARRION LOPEZ (ET)
16. JOSE ANTONIO ABELLAN GARCIA (EAD)
17. MANUEL JESUS MENARGUES GARCIA (EAD)
18. MARIA ISABEL GUILABERT GIMENEZ (ET)
19. CONCEPCION FERNANDEZ MARTINEZ (ET)
20. FRANCISCO JAVIER GARCIA BELLON (EAD)
21. VERONICA CAMPAYO MARTINEZ (EAD)
22. MANUEL MARCIAL RUESCAS MORENO (ET)
23. NORBERTO BONMATI PEREZ (ET)
24. MARIA JOAQUINA GARCIA LOPEZ (EAD)
25. FRANCISCO JOSE MASANET JUAREZ (EAD)
26. JOSE EDUARDO LILLO FUENTES (ET)
27. MARIA ESTHER GONZALEZ DE LA ALEJA LACARCEL (ET)
Suplentes
1. JOSE FERNANDEZ GOMEZ (EAD)
2. JUAN MANUEL MASANET FERNANDEZ (EAD)
3. ALICIA BAEZA CASANOVA (EAD)

CONTIGO SOMOS DEMOCRACIA (CONTIGO)
1. DAVID CABALLERO MALAGON
2. JUAN ANTONIO SEMPERE CARRATALA
3. MARIA ASUNCION VICENTE RIPOLL
4. ANDRES COVES SAEZ
5. LAURA PEREZ ESCLAPEZ
6. CARLOS SAN JOSE ALONSO
7. FRANCISCO JAVIER SOLER AGULLO
8. MARIA LOURDES BURILLO SANCHEZ-REY
9. NOELIA CUENCA LINARES
10. FRANCISCO HERRERO PARDO
11. JUAN JOSE GUILLEN NAVARRO
12. JOSE ANTONIO CAÑIZARES IBAÑEZ
13. JOSE DANIEL DIAZ LLOPIS
14. MARIA CONCEPCION GARCIA MARTINEZ
15. NOELIA LOPEZ DEL CASTILLO
16. CESAR ABEL MARTINEZ MOYA
17. CRISTINA CREMADES MALAGON
18. SUSANA MIQUEL MACIA
19. ANDRES TOMAS NERJA GARCIA
20. MONTSERRAT MARTIN GONZALVEZ
21. CRISTOBAL SAEZ SAAVEDRA
22. ITZIAR VALDIVIA SANCHEZ
23. MARCELINO MENA VERA
24. MARIA TERESA BERNAL ALONSO (Independiente)
25. ISABEL AZNAR VICENTE
26. ANA LIDIA GOMEZ ROMERO (Independiente)
27. FRANCISCO PEREZ AMOROS (Independiente)
Suplentes
1. AUSIAS VERDU FRANCO (Independiente)
2. ELENA OLGA FERNANDEZ PERIS (Independiente)
3. IVAN TRUJILLO PEÑALVER (Independiente)

ILICITANOS POR ELCHE (Ilicitanos)
1. CRISTINA MARTINEZ RODRIGUEZ
2. FERNANDO DURA POMARES
3. ANGELES PILAR CARRERAS LOPEZ
4. JOSE MARIA DE MADARIA LOPEZ
5. FRANCISCO POMARES MORA
6. EVA MARIA RICO PEREZ
7. ANTONIO LUIS PARDO ROCAMORA
8. ESTEFANIA MARCO ALVAREZ
9. JOAQUIN VIRGILIO LOPEZ MORENO
10. VICENTE JAVIER GARCIA GARCIA
11. MARGARITA DURA POMARES
12. MIGUEL MANUEL SANCHEZ MARTOS
13. MARIA ANTONIA SANCHEZ PASTOR
14. REYES ANTONIO GRACIA MARTINEZ
15. JOSE MARIA GARCIA BARBA
16. LAURA FRANCO ANTON
17. JUAN CARLOS ANDREU GONZALEZ
18. ELISABET PEREZ RAMOS
19. JAVIER DONOSO MARTINEZ
20. ALEXANDRE GIL MANZANERA
21. SILVIA DOMENECH FERRANDEZ
22. JUAN PABLO CANDELA PUIG
23. EVA MARIA REQUENA MOLINA
24. MANUEL RIQUELME BENEYTO
25. ASENSIO NAVARRO MENDEZ
26. MARIA ASUNCION CANDEL CABRERA
27. DOLORES ROCAMORA MARTINEZ
Suplentes
1. MANUEL VAZQUEZ BALLESTA
2. JOSE PASCUAL AMOROS AMOROS
3. MANUEL ANGEL CAMPILLO JIMENEZ

POBLE DEMOCRATIC PODEM (POBLE)
1. ELENA VERA ALFONSO
2. JOSE RAMON LANUZA ORTUÑO
3. ALFREDO RICO SOGOB
4. PEDRO FUENTES CABALLERO
5. ROSA FINA ¡ MARTINEZ IBOR
6. ARTURO SENDRA BISQUERT
7. OMAR ABUIN NAVARRO
8. MARC CASCANT SEMPERE
9. OLIVIA ARIAS OLIVA
10. MARINA CAMBRA LOPEZ
11. FERNANDO BLANCN CALVETE
12. DIANA MARIA ALARCON IBOR
13. ALBERT CASTELLETS TOMAS
14. GONZALO MONFORT TORRES
15. INMACULADA CATELLETS TOMAS
16. INMACULADA TOMAS CISCAR
17. JUAN IZQUIERDO FOS
18. MARIA ¡CARMEN ARBIOL AGUSTI
19. MARIA TERESA PITARQUE MARTINEZ
20. PEDRO RUEDA CHILLERON
21. IGNACIO HIDALGO LLORENS
22. JOSE ANTONIO GARCIA MALDONADO
23. MARIA PILAR MAS ROMAN
24. ALBA TORTAJADA AUÑON
25. ARTURO MARTINEZ BOSCH
26. JULIO CESAR ALBUIN NAVARRO
27. MARIA JOSE FEASES CATALA
Suplentes
Sin candidatos

PARTIDO COMUNISTA DE LOS PUEBLOS DE ESPAÑA
(P.C.P.E.)
1. MARIA JESUS CUESTA BOLAO
2. MIGUEL MARCOS ALONSO
3. ANTONIO JESUS SANCHEZ MARTINEZ
4. LAURA TORRES VERDU
5. JOSE MARIA VIZCAINO URBAN
6. EDUARDO VICEDO MARTINEZ
7. JORGE PEÑARANDA SANCHEZ
8. BEATRIZ ROMERO BLAZQUEZ
9. ISMAEL SANCHEZ PEREZ
10. PAULA MARTI RUBIO
11. IVAN PEREZ MARIN
12. JOSE ANTONIO ALDEGUER FENOLL
13. LAURA ESCOLANO GARCIA
14. AGUEDA SERNA RUIS
15. ALEJANDRO COLI CARVALHIS
16. ABEL SERNA SAHOUI
17. LORENA PEREZ GARCIA
18. MARIA ELENA REVUELTA GOMEZ
19. IVAN ROS MARTINEZ
20. MIGUEL ANGEL PUERTAS MORON
21. ANA ISABEL BENITO DIAZ
22. DOLORES SEVERINA BERENGUER TORRES
23. MANUEL FERNANDEZ COBO
24. FRANCISCO MENCHACA MARTIN
25. PABLO CACHO MADRAZO
26. FRANCISCO VELERT OLMOS
27. DELFINA SANCHEZ VALLE
Suplentes
1. MARIA PILAR GARIJO GONZALEZ
2. VICENTE LUIS GUZMAN GONZALEZ

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. EDUARDO GARCIA ONTIVEROS CERDEÑO
2. EVA MARIA CRISOL ARJOJA
3. IRENE RIPOLL MARTINEZ
4. MIGUEL PICHER RAMOS
5. RUBEN MAESTRE ZAPLANA
6. MARIA PAZ GALLUD CONESA
7. MARIA JOSE BERNAL BALLESTA
8. JESUS CARRO CHIQUILLO
9. ROBERTO MARCO MARTINEZ
10. ESTEFANIA PILAR SOLER SELMA
11. FRANCISCO JAVIER LUENGO RUIS
12. CRISTIAN SANCHEZ SANCHEZ
13. MARIA ANGELES NAVARRO SANSANO
14. JUAN ANTONIO GARCIA CARMONA
15. DOLORES TERESA TORRES MARTINEZ
16. RAIMUNDO VICENTE ANTON
17. PRUDENCIO DELICADO SORIANO
18. CARLOS ALBERTO BELTRAN FERREYRA
19. CARMEN SAEZ MEDINA
20. JULIA MARTINEZ GARCIA
21. JAIME RUIZ DE LOPE VALERO
22. GONZALO ESPINOSA ORTEGA
23. ROSA QUILES ALFARO
24. MARIA DE LOS ANGELES SANCHEZ MACIA
25. JOSE QUIRANTE MANRESA
26. ALBERTO ALONSO LOPEZ
27. MARIA DOLORES LLAGUNO SALVADOR
Suplentes
1. CARMEN MONSALVA MERINO

PARTIDO DE LOS TRABAJADORES DE ESPAÑA (PTEORT)
1. JOSE SOLER RUBIÑO
2. PEDRO ANTONIO RODRIGUEZ MARTINEZ
3. ANTONIO TORREGROSA ESQUITINO
4. ELENA RAMON CABRERIZO
5. INMACULADA YUSTE GONZALEZ
6. MIRIAM PEREZ SIMON
7. LAURA RUIZ GARCIA
8. LORENA IBAÑEZ NAVARRO
9. JULIAN LOZOYA ESCLAPEZ
10. EMILIO SENDRA PEREZ
11. JOSE DIEGO GIL IBAÑEZ
12. FRANCISCO ALFOSEA MACIA
13. RAMON MUÑOZ CORTES
14. MARIA ROSARIO MOJICA SANCHEZ
15. ANA DEMELZA HERRADOR ILLAN
16. MARIA ANGELES CORTES MUÑOZ
17. MARIA DOLORES MARTINEZ PEREZ
18. VANESA MOLINA AGULLO
19. JOAQUIN MORALES VERA
20. JUAN ANTONIO FORNIES TORRES
21. CARLOS PASCUAL TORRES
22. JOSE GARCIA FERNANDEZ
23. ANGEL SENEN RIPOLL
24. DOROTEA ISABEL RODRIGUEZ BROTONS
25. SARA MUÑOZ NAVARRO
26. VISITACION CABRERIZO LOPEZ
27. FRANCISCA NAVARRO NAVARRO
Suplentes
1. MANUELA AMADOR AMADOR
2. ANTONIO PEREZ TRAVE
3. CARLOS RUIZ PATERNA

VOX (VOX)
1. MARIA AMPARO CERDA SARRENES
2. AURORA RODIL MARTINEZ
3. JUAN ANTONIO ALBERDI GARRIDO
4. PEDRO LINERO SALINAS
5. MATILDE GARCIA LOZANO
6. JESUS HERNANDEZ RIZO
7. MARIA DE LOS ANGELES AGULLO ALMIRA
8. JOSE PASCUAL PEREZ
9. MANUEL CERDA MARTINEZ
10. MARIA LUISA COVES VAZQUEZ
11. MARIA SOLER SEPULCRE
12. FRANCISCO RAMOS MORANT
13. SAMUEL RUIZ TENA
14. MARIA ISABEL RAMAL SEGURA
15. AGUSTIN ARRAZ CARREÑO
16. REMEDIOS ROMERO ROJAS
17. SANDRA HERNANDEZ LOMAS
18. RAQUEL HORTELANO CORCOLES
19. JORGE SERGIO NAVARRO MUÑOZ
20. JOSE MANUEL ORTUÑO LORENTE
21. ANA MARIA ORTIZ CAÑAVETE
22. JAVIER LOPEZ FONTAN
23. ANDRES FRANCISCO GANDOLFO RODRIGUEZ
24. AMPARO RUIZ RODRIGUEZ
25. FERNANDO CARREÑO FERNANDEZ
26. MONSERRATE VALERO GUERRERO
27. BORJA SANCHEZ GARRIDO
Suplentes
1. EDUARDO NAVARRO GRAN
2. OBDULIA GONZALEZ GONZALEZ
3. JUAN FRANCISCO ROLDAN JEREZ

ELX EN PEU:SEGUIMEN ENDAVANT (EUPV-ERPV:SE)
1. MANUEL FERNANDO ALBENTOSA MARTINEZ
2. JOSE ANGEL QUERO SANCHEZ
3. ISABEL GARCIA MARTINEZ
4. MARIA JOSEFA SEMPERE VILLENA
5. IVAN CAMPELLO ARANA
6. GUADALUPE ARANA LOPEZ
7. FRANCISCO MANUEL FRANCO GOMEZ
8. RAUL REQUEJO DE LA FUENTE
9. ELISABET AGULLO GARCIA
10. ADRIAN DIAZ ALCHE
11. CRUZ ABELLAN CASTILLO
12. JOSEP JOAQUIM PERUCHO TORMO
13. ISABEL BALLESTER BAUTISTA
14. RAFAEL GARCIA CARO
15. MATILDE RUIZ PEREZ
16. EUSEBIO MORENO MIRON
17. LAURA AVILES MARCO
18. ANGEL DANIEL VICENTE AMUTIO
19. RAFAEL PEREZ MARTINEZ
20. ARACELI ZAPATA DIAZ
21. CARLOS CAMARA ALONSO
22. MARIA PILAR PASTOR LUQUE
23. ALFREDO PASTOR BRI
24. MARIA BELEN MARTIN MORAGA
25. MARCELO MAS RAMIREZ
26. JUANA MARTINEZ LEIVA
27. AMADOR ARANA MUÑOZ
Suplentes
1. ALFONSO SAMPER CERVERA

PARTIDO POPULAR (PP)
1. PABLO RUIZ VILLANUEVA
2. FRANCISCO JAVIER GARCIA MORA
3. JOSE NAVARRO ESCLAPEZ
4. MANUELA MORA PASCUAL
5. MARIA DOLORES SERNA SERRANO
6. INMACULADA MORA MADRID
7. JUAN DE DIOS NAVARRO CABALLERO
8. LLANOS TRIGUEROS MARTINEZ
9. MARIA ELENA BONET MANCHEÑO
10. ALEJANDRO RUIZ TORRES
11. JOSE CLAUDIO GUILABERT GOMEZ
12. MARIA TERESA MENDIOLA CARRILLO
13. JOSE ESQUEMBRE AGULLO
14. MARIA CONSUELO ALBENTOSA MARTINEZ
15. PASCUAL MARTINEZ FERRANDEZ
16. DAVID LOPEZ LOPEZ
17. ALVARO VALLS TUR
18. ROSA MARIA ESPINOSA JAEN
19. MARIA CECILIA PEREZ AMOROS
20. JOSE ANTONIO ROMAN BENTICUAGA
21. MARIA DEL CARMEN JIMENEZ REQUENA
22. DIEGO AGULLO CASTELLO
23. MARIA DOLORES TORNERO GARCIA
24. PABLO MANUEL PLAZA DELTELL
25. MARIA TERESA LOPEZ BAEZA
26. GORKA CHAZARRA IRLES
27. MARIA DEL CARMEN BAEZA VEGA
Suplentes
1. JOAQUINA IZQUIERDO PEREZ
2. MANUEL ANTONIO GONZALEZ PEREZ
3. SERGIO RODRIGUEZ MESEGUER

Elx Avant (EXA)
1. PAZ VICTORIO MARCOS
2. JOSE ANTONIO PASCUAL PASCUAL
3. MARIA ASUNCION GOMEZ VIVES
4. FRANCISCO ROMAN MARTINEZ
5. DIANA FORNER JIMENEZ
6. ADOLFO JOSE QUILES GOMEZ
7. MERCEDES PEREZ RODRIGUEZ
8. SEBASTIAN MADRIGAL VILCHEZ
9. ARACELI PASCUAL MARCO
10. PABLO GREGORIO TORTOSA RABASCO
11. ANTONIA MACIA VICENTE
12. FERNANDO CAZORLA TORTOSA
13. AIDA MACIA VICENTE
14. VICENTE CAMPOS RUBIRA
15. MARINA MACIA PEREZ
16. ANTONIO VERDU CASELLES
17. MARIA ANTONIA GOMEZ TORREGROSA
18. JOSE MARIA JUAN HIDALGO
19. TRINIDAD MARCO RUIZ
20. NURIA HERNANDEZ MARTINEZ
21. JUAN CARLOS COLL ESCOLANO
22. FUENSANTA ESPINOSA MONTEAGUDO
23. LEONARDO SEGOVIA VILCHEZ
24. FEDERICO FALCO JORGE
25. REMEDIOS POMARES CAMPELLO
26. JOSE FRANCISCO CONCUSTELL HORNERO
27. MANUELA RUBIO EGEA
Suplentes
1. FRANCISCO JOSE ESCUDERO RUIZ
2. GABRIELA GRAU MECHA
3. FRANCISCO JAVIER SANCHEZ SANCHEZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.