Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Onda

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Onda

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de Castelló ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Onda.

COMPROMIS PER ONDA: COMPROMIS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. LLUIS PASTOR CATALAN
2. NEUS CERDA RAMOS
3. SILVIA MIRALLES MONFORT
4. BORJA SANCHEZ GREGORIO
5. MARI CARMEN DOÑATE AGUILELLA
6. RUBEN SANCHEZ MOLINA
7. ESTHER MOLINA OSUNA
8. ORIOL SANCHEZ GREGORIO
9. ANTONI LLORENS I MOLINA
10. ROSA CATELLO MORRO
11. GLORIA GREGORIO SANZ
12. ALBERTO MIRET BALLESTER
13. MARIA RITA BONET PIQUER
14. PASCUAL COLERA BONIFASI
15. VICENT ANTONI CERDA ALFONSO
16. RUBEN TRENZANO JUAN
17. ALICIA VILLAR AGUILES
18. VICENT MARTI COLERA
19. ZORAIDA AGUILELLA SERRANO
20. VICENT PALLARES PORCAR
21. JOSE JULIO CENTELLES MARINER
Suplentes
1. MIGUEL VIVES JIMENEZ

PARTIDO POPULAR (PP)
1. CARMEN BALLESTER FELIU
2. ELENA ALBALAT AGUILELLA
3. JUAN LOPEZ PEÑA
4. VICENTE BOU MONTOLIU
5. MARIA PRADES ALVAREZ
6. SALVADOR RAMOS AGUILELLA
7. ESTELA BADENES BERROCAL
8. JOSE VICENTE ISERTE IBAÑEZ
9. FRANCISCO JOSE PASTOR GARCIA
10. MARIA BAILA GIMENO
11. OSCAR VALERO MANUEL
12. VICENTE RAMON PERIS
13. SILVIA CHAMORRO GIL
14. SERGIO PUIG POVEDA
15. MARIA JOSE MOLINER ALBERO
16. RAMON JOAQUIN SEBASTIAN NEBOT
17. MARIA DOLORES IBAÑEZ OLUCHA
18. MARC OSUNA SANFELIU
19. MARIA ISABEL JIMENEZ CORDOBA
20. CECILIA VARELA CERDA
21. DAVID VARELLA SANCHEZ

COALICIÓ EN PEU-ESQUERRA UNIDA: SEGUIM ENDAVANT (EUPV)
1. VICENT LEONÉS FOLCH
2. RUBEN ROMERO BERROCAL
3. PILAR GAYA CARRETERO
4. LAURA VIDAL MONTOLIO
5. RAQUEL BALLESTER GIRONA
6. JUAN BAUTISTA ESTEVE RAMON
7. SARA GALLÉN VIDAL
8. FRANCISCO CASTILLO VILLALONGA
9. ROSA TAJADA LACRUZ
10. ALEJANDRO GIL COSCOLLA
11. CARMEN CARRERAS LÓPEZ
12. DAVID GALLARDO PRADES
13. INMACULADA ZAZURCA MARTÍNEZ
14. FRANCISCO VIDAL FRANCH
15. ISABEL MEDINA LOZANO
16. ROBERTO RUÍZ BELÉN
17. PAU SÁNCHEZ OLUCHA
18. RAUL VIDAL MONTOLIO
19. LUCÍA ÁLVAREZ ALFONSO
20. JAVIER HERRANDIS GUILLAMÓN
21. ALEJANDRO MOLINA MORCILLO
Suplentes
1. AMADEO MATEU LACRUZ
2. MARÍA PAZ OLUCHA ALFARO
3. ISABEL MUÑOZ FELIU

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
1. XIMO HUGUET LECHA
2. SILVIA CERDÀ ALFONSO
3. FRANCISCO MIGUEL CHALMETA CASTELLS
4. MARTA PIQUER MARTI
5. ASENSIO JOSE BLAYA MARTINEZ
6. TERESA ARROYO ALBERT
7. JUAN JOSÉ RUBIO SILVESTRE
8. ENCARNA RIBES ROVIRA
9. JORGE ALARCON GALLEN
10. LAURA SALVADOR RAMAL (Independiente)
11. JOAQUIN ALFONSO LLORENS
12. DULCE PAN VARGAS (Independiente)
13. JOSÉ MIGUEL MORTE POLES
14. MERCEDES IGUALADA DUAL (Independiente)
15. ALBERTO NAVARRO MENDEZ (Independiente)
16. DOLORES TELLOLS SOLER
17. CARLOS ALBERTO SANCHEZ OBREGON (Independiente)
18. GEMMA SOLSONA GIL
19. LLUIS BORRAS RAMOS (Independiente)
20. MARÍA LIDÓN ADELANTADO PUCHAL
21. ANTONIO LÓPEZ MARÍN DE ROBLES
Suplentes
1. MARÍA CARMEN AGUILELLA GARCÍA
2. JOSÉ GARCÍA BLAYA

UNION DE CIUDADANOS INDEPENDIENTES (UCIN)
1. PEDRO CANOVAS MONFERRER
2. RUBÉN MARÍN AGUILAR
3. ESTER IBAÑEZ NOVA
4. IVAN COLOMER GOZALBO
5. MARIA GRANELL GARATE
6. DAVID RÓDENAS ROBLES
7. CRISTINA AIBAR NAVARRO
8. FRANCISCO MANUEL GARRIDO RODRÍGUEZ
9. ANGELES PURIFICACIÓN MANEU MELIA
10. JUAN PEDRO CUADROS PEÑA
11. PATRICIA RUIZ BUSTOS
12. JUAN ANTONIO RUIZ SERRANO
13. GABRIEL JAIME PARRA
14. PRESENTACIÓN NAVARRO OLUCHA
15. JUAN ANTONIO GAY CANO
16. GABRIEL ILIE
17. CRISTINA HERREROS LOPEZ
18. MARIA DOLORES MARTÍ MARCO
19. JAVIER GALLEGO CHORVA
20. LAURA RIBES SANCHEZ
21. CONCEPCIÓN RAMOS GARCIA
Suplentes
Sin candidatos

PODEM (PODEM)
1. MANUEL MIGUEL ESCRIG AZOR
2. IVÁN TAUSTE RUIZ (independiente)
3. MANUELA ALCÓN PALOMINO
4. ANTONIO MOROTE CASALTA
5. ROSA ANA MORA CORELLA (independiente)
6. ÁNGELA MARÍA ESTÉVEZ GARCÍA
7. SALVADOR HUERTAS GARCÍA
8. INMA GIMENO GASCÓ (independiente)
9. JOSÉ RIBES PÉREZ
10. ISABEL CATALÁN TOLOSA
11. RICARDO MORCILLO PINO (independiente)
12. ISABEL OLUCHA ALFARO (independiente)
13. ENRIQUE JÓDAR GARCÍA
14. SARA CORTÉS QUINTANA (independiente)
15. MANUEL AZNAR ENDRINO
16. MARÍA MARTÍNEZ SERRANO (independiente)
17. GINÉS CATALÁN SÁNCHEZ
18. MANUEL PASCUAL SÁNCHEZ GARCÍA (independiente)
19. SIMEÓN MOR GIMENO (independiente)
20. MARÍA PILAR RUBIO GRESA
21. JORGE BÁDENAS ISERTE (independiente)
Suplentes
1. ANA MARÍA ESCRIG AZOR
2. MIGUEL PIQUER EDO (INDEPENDIENTE)

ESPAÑA 2000 (E-2000)
1. JULIAN ROMERA MORCILLO
2. SANTIAGO BOJADOS FERRANDO
3. FELIPE SALES SORRIBES
4. ELENA SANCHEZ MARTINEZ
5. JOSEFA FERRANDO BADAL
6. JOAQUIN JOSE VIDAL MONFERRER
7. PEDRO JUAN MANRIQUE FERRERES
8. MARIO PIERA PRADA
9. SUSANA SORIA SANCHEZ
10. ELENA GIMENEZ LOPEZ
11. JOSE FERRANDO ALEMANY
12. JUAN VICENTE NAVARRO DIAZ
13. AMPARO DIAZ HERNANDEZ
14. ENCARNACION HERNANDEZ VARGAS
15. RAUL PARRA RAMOS
16. MIGUEL ANGEL GARCIA BARTOLL
17. JORGE VIDAL JERICO
18. VICENTE JOSE AVINENT RENAU
19. CARMEN GIMENEZ GIMENEZ
20. CARMEN GIMENEZ MIQUEL
21. MIGUEL ANGEL ALONSO GIL
Suplentes
1. ARDA BUSTAMANTE VARGAS
2. DAVID ARMENGOL SORLI

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. PASCUAL VICENTE MUNDINA SOL
2. MARIA PILAR GIMENEZ SANCHEZ
3. SALVADOR FERNANDEZ BALLESTER
4. MARIA CATALAN MORENO
5. MARIA VICTORIA PEREZ GOMEZ
6. EDUARDO MARTINEZ MARTOS
7. ROSA ANA TAUS DOMENECH
8. JORGE CATALAN CHIVA
9. MARIA LORENA VIZCAINO NOVA
10. ENRIQUE CALVO PESTAÑA
11. EMILIA NAVARRO OLUCHA
12. TERESA MARIA COLERA SEMPERE
13. JUAN PEDRO ESPINOSA BERMEJO
14. ANTONIA GALERA NAVARO
15. FRANCISCO JAVIER FERNANDEZ BALLESTER
16. MIREIA CENTELLES NAVARRO
17. JOSE BLAZQUEZ GARCIA
18. MARIA DEL CONSUELO MARTINEZ LOPEZ
19. ERIC MUNDINA NUÑEZ
20. MARCO ANTONIO CAPARROS LARA
21. MARIA DOLORES MUNDINA SOL

Leave a Reply

Your email address will not be published.