Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Ontinyent

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Ontinyent

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Ontinyent.

PARTIDO POPULAR (PP)
1. MARIA MERCEDES PASTOR CALABUIG
2. FRANCISCO PENADES PARRAS
3. MARIA DEL CARMEN CAMBRA FERRI (Independiente)
4. PABLO REVERT FERNANDEZ
5. MARIA ELVIRA VALLS ESTEVE (Independiente)
6. ALBERTO GARCIA JUAN
7. MONTSERRAT TERCERO CORCOLES (Independiente)
8. SERGIO RODENAS AMO
9. CRISTINA GARCIA RETAMERO PLA
10. SERGIO CAMBRA BENEYTO
11. AIDA JOSEFINA YEPEZ AYALA
12. PEDRO SIERRA FUSTER
13. MARIA PATRICIA RODRIGUEZ FERNANDEZ
14. ALEJANDRO MURCIA ORTIZ
15. MARIA LOURDES DONAT MICO
16. JOSE MIGUEL GANDIA SANZ
17. JUANA FERNANDEZ CASTILLA
18. JORGE CAMBRA MARTINEZ
19. MARIA AMALIA FERRE FRANCES
20. JOAQUIN JOSE SIERRA SOLER
21. REYES MARTINEZ BRIONES
Suplentes
Sin candidatos

BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMIS MUNICIPAL)
(COMPROMIS)
1. Nicolau Calabuig Serna
2. Paloma Alberola Alborch
3. Ignacio Molla Llin
4. Miguel Angel Murcia Cambra
5. Maria Angels Moreno Martinez (Independiente)
6. Maria Valls Gandia (Independiente)
7. Josep Antoni Alfonso i Diaz
8. Gonzalo Borreda Sanz
9. Sara Alberca Cantó
10. Helena Gandia Galbis (Independiente)
11. Sergi Sempere Rodriguez
12. Antonio Calabuig Serna
13. Alina.Gabriela Rogoveanu (Independiente)
14. Josep Manel Andres Timor (Independiente)
15. Maria Isabel Casanova Penades
16. Javi Ferri Llopis (Independiente)
17. Maria de la Concepción Mico Barbera
18. Emilia Tortosa Ureña
19. Joan Cambra Mataix
20. Silvia Ureña Reguart
21. Rafael Martí Portero Tortosa
Suplentes
1. Josep Antoni Frances Esteve
2. Jose Antonio Pla Ros
3. Otilia Barberà Fontana
4. Remedios Penades Terol (Independiente)
5. Remei Espi Durà
6. Miquel Vanyó Gironés
7. José Manuel Torró Ferrero

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. Juan Revert Fuset
2. Virginia Tarín Pascual (Independiente)
3. Josep María Mora Montell
4. Azahara Torres Hurtado
5. Óscar Jaén Revert (Independiente)
6. Macarena Ferreiro Gironés (Independiente)
7. José Luis Terol Vidal
8. Leticia Pérez Paredes (Independiente)
9. Agustín Micó García (Independiente)
10. Maribel Hurtado Reyes
11. Manuel Alejandro Fernández Martínez (Independiente)
12. María Mercedes Soler Mataix
13. Antonio Torres Rengel
14. Beatriz Veloso Sanz (Independiente)
15. José Francisco Mira Pascual (Independiente)
16. Begoña Sanz García (Independiente)
17. Juan Revert Torró (Independiente)
18. Raquel Gramage Ferri
19. Maurice Augraund Ferreiro (Independiente)
20. Clotilde Solaz Alepuz (Independiente)
21. Vicente Pascual Soriano (Independiente)
Suplentes
1. Perpetua Beltrán Martínez
2. Agustín Martínez Moscardó (Independiente)
3. Alberto Palací Bataller (Independiente)

LA VALL D`ALBAIDA ENS UNEIX (LAVALL)
1. Jorge Rodríguez Gramage
2. Natalia Enguix Martínez
3. Joan Sanchis Cambra
4. María Rosario Gandía Boronat
5. José Rafael Sanchis Vicedo
6. Manuel Cuesta Rubio
7. Àngels Muñoz Rovira
8. Óscar Borrell Morant
9. Paula Soler Torró
10. Alejandro Borrell Bas
11. Juan Pablo Úbeda Mestre
12. Concepción Ibañez Reig
13. Jorge Vallés Belda
14. Daysi Katherine Ushiña Simba
15. Fernando Gandía Poveda
16. María Virtudes González Hernández
17. Josep Gandia Pla
18. Ana María Mengual San Estanislao
19. María Cortés Mengual
20. José Antonio Calabuig Oviedo
21. Rafael Tortosa Vañó
Suplentes
Sin candidatos

UNIDOS PODEMOS (UNIDOS PODEMOS)
1. Silvia Arques Ruiz
2. Jordi Sebastià Vicente Alonso
3. Rafael Muñoz Garcia
4. Inma Penades Soler
5. Maria del Carmen Fernandez Carbonell (Independiente)
6. Maria Soler Soriano
7. Sandra Arjona Calatayud
8. Pedro Garcia Miguel
9. Vicent Ferrero Martinez (Independiente)
10. Angeles Fita Llopis
11. Felisa Gabaldon Ruiz
12. Marcial Cepedal De Lera
13. Rafel Gandia Belda (Independiente)
14. Juan Enrique Gramage Pina
15. Alexandra Gabriela Dobrea (Independiente)
16. Dolores Ferrero Cambra
17. Victor Manuel Ruiz Soler (Independiente)
18. Carlos Margarita Moreno
19. Maria Teresa Lluch Guerola (Independiente)
20. Fernando Perez Martinez
21. Paula Garcia Girones
Suplentes
1. Maria Rosario Belda Molla (Independiente)

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. Margarita San José Llaudes Llaudes
2. Juan Francisco Guerra Garcia
3. David Palací Donat
4. Raquel Bargueño Sanchez
5. Francesc Pons Revert
6. Pilar Martinez Garcia
7. Enrique Mollá Tormo
8. Sabina Pascual Montagudo
9. Edison Omar Espinosa Carrera
10. Nuria Juan Martí
11. Felipe Torrent Perez
12. Anaí Monserrat Olmo
13. Jose Vicente Salcedo Morales
14. Anna Soriano Blasco
15. Joan Antoni Salcedo Morales
16. Ana Maria Sánchez Zahonero
17. Adrián Ribera Sánchez
18. Rosario López Plá
19. Dídac Coll Ortega
20. Jaime David Peris Pascual
21. Rebeca Mariola Torro Soler
Suplentes
1. Esteban Longares Pérez
2. Carla Denia Montesinos

Leave a Reply

Your email address will not be published.