Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Orpesa

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Orpesa

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de Castelló ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Orpesa.

AMPLAR 52 (A52)
1. LUIS FERNANDO ASENSIO GARCIA
2. SERGIO MANUEL ENFEDAQUE SIMAR
3. GEORGETA ILIE
4. GORKA GARRIDO SILVA
5. SILVIA GONZALEZ RUANO
6. ANA ISABEL RODRIGUEZ RODRIGUEZ
7. MANUEL PRIETO ARNAIZ
8. JOSE ROMERO GARRIDO
9. MATILDE GONZALEZ DIAZ
10. GUILLERMO GARRIDO RAMON
11. MAGDALENA BAYONA CORTES
12. JUAN ANTONIO GONZALEZ SANCHEZ
13. MARIA ELISA CORREDOR HERNANDEZ
Suplentes
1. JUAN LUIS OLIVENZA TREJO
2. MARIA CONSUELO OLIVA RODRIGUEZ
3. PALOMA ANTON ESCRIBANO

COMPROMIS PER ORPESA: COMPROMIS MUNICIPAL (CCMP)
1. ERIC TRAVER CASAÑ
2. JOSEP LLUIS ROMERO MARTINEZ
3. MARINA VEÏNAT RODRÍGUEZ
4. FERNANDO NAVARRO GUINOT
5. MARIA DEL CARMEN LLORENS BARREDA
6. MARTINA PALAU PRADES
7. JAVIER MORENO RANCHAL
8. MARTA PILAR RUBIO ZAURIN
9. MARC PORTOLÉS DE LA PAZ
10. DAVID RIBÉS GOZALBO
11. JOSE LUIS GIMENO CAUSA
12. ZURIÑE HERRERA PINA
13. CARMELA BELTRAN GRAGERA

PARTIDO POPULAR (PP)
1. RAFAEL HERMINIO ALBERT ROCA
2. CARLES ROMERO MELIA (Independiente)
3. SONIA BELLES MARIN
4. MARIA CARMEN TAULE FLORIDO
5. ANGEL SUAREZ MEDINAS (Independiente)
6. DIMAS SECUNDINO ALBERT RIBES
7. MIGUEL ROMERO DUARTE (Independiente)
8. TOMAS FABREGAT BENAGES
9. JOSEFINA MELIA SIRVENT
10. ISABEL MATILLA CUEVAS
11. MANEL VIVES FUNDEPIE (Independiente)
12. ECATERINA LOVIN (Independiente)
13. CRISTINA ALCON NACHES
Suplentes
1. ANDRES AIXA CALDEIRA (Independiente)
2. ADORACION MARTINEZ RAMIREZ
3. FRANCISCO SOLDEVILLA CASTELLET

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
1. MARIA JIMENEZ ROMAN
2. JORDI LLOPIS BERNABEU
3. MICAELA SOLEDAD BERMUDEZ PÉREZ (Independiente)
4. JENNIFER CASAÑ DAROCHA
5. GONZALO TAMBORERO BORRAS (Independiente)
6. LAURA ALARCON VAZQUEZ (Independiente)
7. PEDRO JOSE SAFON CLARET
8. MONTSERRAT MARTIN MUÑOZ
9. ERIK PORTILLO MODREGO
10. MARÍA CARMEN LÓPEZ NÁJERA
11. ALVARO JOSE REGAÑO CASTAÑER
12. MARÍA CELESTE BORT PALAU
13. LORENZO BLAZQUEZ ALLENDE
Suplentes
1. ADOLFO FRAGA FERNÁNDEZ

ASOCIACIÓN VECINAL AMPLÀRIES (AVAM)
1. ELISA INES RAMON CLAVELL
2. NURIA GALLARDO CAMPOS
3. CELESTINO DE LUIS VILLASUR CAMINERO
4. MARIA DEL CARMEN SANZ RODRIGUEZ
5. PATRICIO PASCUAL SOTERO
6. JOSE LUIS SAEZ CALVO
7. ANTONIO AGRUÑA AYMERICH
8. MARIA ANTONIA BAIGORRI CLAVERO
9. MARIA DEL CARMEN FERNANDEZ MARTINEZ
10. ANTONIO PASCUAL ANDRES
11. TRINIDAD DELSO DELSO
12. FERNANDO HERNANDEZ NIETO
13. JOSE NOTARIO CHUMILLAS

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. MARIA ARACELI DE MOYA SANCHO
2. SILVIA MARIA ARNAU BELLES
3. LUISA ANA SEGARRA VALLES
4. ABEL ESPINA JULVE
5. JOHSUA BELAIRE PITARCH
6. LAURA CASTELLANO JUAREZ
7. YOLANDA SOLDEVILA MAS
8. PEDRO VICIANO BELLES
9. FRANCISCO SOLIVERES TARREGA
10. MARIA AMPARO FABREGATE BROCH
11. TOMAS PEREZAGUA PINO
12. MARIA ROSARIO GONZALEZ RODRIGUEZ
13. JOSE MANUEL RIBO GARCIA
Suplentes
1. JESUS MALMIERCA VIDAL
2. FRANCISCO JOSE SANCHEZ LOPEZ
3. ANGELIKA FRIEDERIKE ANDINO GONZALEZ

VOX (VOX)
1. JULIAN SANCHEZ CUESTA
2. MANUEL MORIÑIGO BELLIDO
3. MANUEL BARON RODRIGUEZ
4. MARIA JUDITH ABRIL CALVO
5. ANA MARIA PARRA SIMON
6. JORDAN EMILIO MARTIN PARRA
7. ILDEFONSO ROSA MOLINA
8. REBECA SERNA ROSELL
9. MARIA CARMEN SOLA-VERA CHILLON
10. ADORACION FERNANDEZ GARCIA
11. EDUARDO FERRERES CASTELL
12. ANTONIO TENA TENA
13. ROSARIO SANTIAGO DEL RIO

Leave a Reply

Your email address will not be published.