fbpx

Diputaci贸 Castell贸 de la Plana Vila-real Almassora Benicarl贸 Borriana Vall d'Uix贸 Vinar貌s Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Alcoi

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Alcoi

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butllet铆 Oficial de la Prov铆ncia d’Alacant ha publicat, durant el dia d’avui, totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pr貌xim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Alcoi.

COMPROM脥S PER ALCOI: COMPROM脥S MUNICIPAL
(COMPROMIS MUNICIPAL)
1. MARIO IVORRA TORREGROSA
2. ELISA GUILLEM DE LA CRUZ
3. ALFREDO LLORENS LARGO
4. PIERRE HERN脕NDEZ SALINAS
5. BEGO脩A DOMENECH FERRR脕NDIZ
6. ALEXANDRE CERRADELO GARC脥A
7. JOSEP CAP脫 VICEDO
8. ANNA CLIMENT I MONTLLOR
9. CARLES SANSALVADOR I LLOPIS
10. BEGONYA DOLORS SEMPERE I FERRI
11. BENJAMIN BUCKMAN CUDJOE
12. MONTSERRAT VANY脫 I MARTINES
13. ADRI脌 MOMP脫 RUIZ
14. YAIZA FERRER ALONSO
15. SAMUEL MEDINA LEVA
16. ANUNCIACI脫N MAR脥A CASCANT BLANES
17. JOAN ANTONI GISBERT SOLBES
18. CRISEIDA GARC脥A P脡REZ
19. RAFEL JORD脌 PASCUAL
20. MAR脥A VICTORIA GRAU TORREGROSA
21. ROBERT COMPANY COMPANY
22. ANA GILABERT VIDAL
23. JORDI DAV脫 I MOLT脫
24. JULIA COMPANY SANUS
25. JOSEP LLU脥S CORT脡S ESCODA
SUPLENTES
1. FRANCESC XAVIER BLAY MESEGUER
2. PALOMA ABAD SANCHO
3. RAFAEL TEROL GISBERT

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPA脩OL (P.S.O.E.)
1. ANTONIO ALFONSO FRANC脡S P脡REZ
2. LORENA ZAMORANO GIMENO
3. JORDI VALENTI MARTINEZ JUAN
4. VANESA MOLTO MONCHO
5. JORGE SILVESTRE JOVER (INDEPENDIENTE)
6. MAR脥A ARANZAZU DE GRACIA GOMIS
7. ALBERTO BELDA RIPOLL
8. MAR脥A BACA NICOLAS
9. RA脺L LLOPIS I PALMER
10. TERESA SANJU脕N OLTRA
11. MIGUEL JUAN REIG ABAD
12. CAROLINA ORTIZ PINEDA
13. JORGE GABRIEL SEGURA ALCARAZ
14. ANDREA VALDES PEREZ
15. MOISES LLOPIS MONLLOR
16. CONSUELO PAYA RAMOS
17. JORDI IBORRA I CASTELLO
18. SARA MEJIAS PEDRAZA
19. LUIS MIGUEL MULLOR BARBER
20. BEGO脩A MARCO TEROL
21. ADRI脕N GARC脥A ORT脥Z
22. ROSARIO PILAR SEGU脥 MOLT脫
23. VICENTE SEGURA SEMPERE
24. MAR脥A DOLORES LLOPIS MONLLOR
25. LLUIS BROTONS FRANC脡S
SUPLENTES
1. JOAN MANUEL VICENS PETIT

TERCERA EDAD EN ACCI脫N (3E EN ACCI脫N)
1. MARIA DOLORES CALERO M脡RIDA
2. JOSE FRANCISCO ALEMANY HELL脥N
3. MARIA SOLBES PONSODA
4. FRANCISCO PULIDO CAMERO
5. PATRICIA ABAD DOM脥NGUEZ
6. TOMAS SANCHEZ PEREZ
7. ASUNCI脫N CALERO M脡RIDA
8. AMBROSIO NAVARRO ALCOVER
9. MARIA DEL CARMEN CALERO BLAZQUEZ
10. JOSE LUIS CARMONA CAMARASA
11. JULIA GIL ALONSO
12. LUIS MIGUEL ALEMANY DOMENECH
13. ANUNCIACI脫N HELL脥N MARTINEZ
14. JOSE RAMAL LOPEZ
15. MARIA BASILISA TOLOSA PIQUERAS
16. FRANCISCO RODRIGUEZ RIOS
17. ANA MARIA JORDA SOLER
18. JUAN ANTONIO CALERO BLAZQUEZ
19. EMILIA IRUNDINA URREA SANZ
20. JUAN CALERO MARTINEZ
21. LORENA ABAD DOM脥NGUEZ
22. FRANCISCO JOSE TOLOSA SOLBES
23. JULIA DOM脥NGUEZ TOMAS
24. CESAR CALERO BLAZQUEZ
25. MARIA ISABEL BITO SOLBES
SUPLENTES
1. JOAQUIN M脡RIDA MORAL
2. VICTORIA MULLOR MEDINA

GUANYAR ALCOY-ESQUERRA UNIDA: SEGUIM
ENDAVANT (GA-EUPV:SE)
1. SANDRA OBIOL FRANC脡S
2. PABLO GONZ脕LEZ GIMENO
3. T脌NIA AZNAR SOLER
4. MAURO COLOMINA SOLER
5. VICKY LL脌CER ANDUIX
6. REBECA SANJUAN CANO
7. SERGI RODR脥GUEZ CASTELL脫
8. MAGDA ARQUES CASTELL脫
9. SOFIA HERN脕NDEZ BARRACHINA
10. DANIEL M脡NDEZ ESTEBAN
11. INMA BELDA PASCUAL
12. JORGE VA脩脫 GARC脥A
13. ANGELINA ORTIZ MIRA
14. JORDI SANTONJA FERRANDO
15. ROSANNA ESPIN脫S TORTOSA
16. RAFAEL GISBERT SANJU脕N
17. ASUN NAVARRO SANTOS
18. DANIEL BALAGUER N脕CHER
19. AMPARO CAMPS FERR脕NDIZ
20. LLU脥S CATAL脌 OLTRA
21. PURI AU脩脫N RUBIO
22. LUIS AGUILAR BERNABEU
23. MARIETA ROM脌 PINILLOS
24. RA脺L ORTIZ MIRA
25. ESTEFAN脥A BLANES LE脫N
SUPLENTES
1. ALEIXANDRE SANFRANCISCO GIM脡NEZ
2. ELISA GIL SEGU脥
3. FRANCISCO PAREDES TORREGROSA

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (CS)
1. ROSA MAR脥A GARC脥A GONZ脕LEZ
2. MARCOS EDUARDO MART脥NEZ COLOMA
3. FERNANDO DOMENECH MIR脫
4. MARIA JOS脡 VALOR CAMPAYO
5. JOS脡 VICENTE MASI脕 GARC脥A
6. ENRIQUE PEIDRO ZARAGOZA
7. GABRIEL P脡REZ RUBIO
8. INMACULADA LLOPIS BOLUDA
9. JAVIER JORGE VILLAR AURA
10. CAROLINA GRACIA TOM脕S
11. RAFAEL PEREZ ORTS
12. ESTHER MORENO BOD脥
13. ROBERTO VICENTE P脡REZ MORALES
14. PAMELA T脕RRAGA RABANAL
15. JUAN MANUEL GINER G脫MEZ
16. NOELIA JORDA LLORENS
17. FERNANDO MERLO GONZ脕LEZ
18. SANDRA SONGEL PARRA
19. JORGE ALBORS JUAN
20. JORGE FRANC脡S SANCHEZ
21. MAR脥A CONSUELO DE GRACIA GOMIS
22. LUIS ORTEGA RIPOLL
23. ALICIA DOMENECH MIRO
24. SERGIO TADEO JUAN GARC脥A
25. JUAN ANTONIO BORONAT DOM脡NECH
SUPLENTES
1. CARLOS LUIS ARACIL VICENS
2. JUANA BOD脥 ASES
3. JUAN RAM脫N JUAN SANCHIS

PODEM (PODEM)
1. NAIARA DAV脫 BERNABEU
2. CRISTIAN SANTIAGO DE JES脷S
3. AAR脫N FERR脕NDIZ SANTAMAR脥A
4. ANA PERIS MART脥NEZ
5. TRINI RUBIO SALA
6. ANDREU BERNABEU MART脥NEZ
7. PILAR S脕NCHEZ GARC脥A (INDEPENDIENTE)
8. JOSEP CORT脡S GARC脥A
9. SONIA CALDER脫N ESPA脩A
10. ANDREA MART脥NEZ GARC脥A
11. DAVID BOT脥 RUBIO
12. MARINA LOZANO L脫PEZ
13. DAVID ROM脕N MOLT脫
14. NURIA JORD脕 CABANES (INDEPENDIENTE)
15. JORDI PARRA MART脥NEZ
16. CARMEN CARBONELL DOMENECH
17. JES脷S LARA JORNET
18. REGINA MONTAVA MIR脫
19. I脩AKI ASENSIO CALATAYUD
20. ANGELINA ABAD VILAPLANA
21. CARLES RIPOLL MONTAVA
22. MAR脥A L脫PEZ REYES
23. JORDI FRAS脡S SELL脡S
24. ISABEL BERNABEU P脡REZ
25. VICENTA JIM脡NEZ GARC脥A
SUPLENTES
1. MIGUEL RIPOLL ABAD
2. BEATRIZ BRAVO GRAU (INDEPENDIENTE)
3. JULI脕N CORT脡S SOLER (INDEPENDIENTE)

VOX (VOX)
1. DAVID ANDR脡S ABAD GINER
2. MAR脥A TERESA PEIDRO PASCUAL
3. CARLOS JOS脡 GARC脥A SEGU脥
4. JULIO RICHART CRESPO
5. RAQUEL ORT脥Z PASCUAL
6. JOS脡 JOAQU脥N MORENO MONCHO
7. RA脷L CARLOS DOLZ脕 CALATAYUD
8. JORGE ESCODA MOTILLA
9. ESTER HERRERO MART脥NEZ
10. MAR脥A DEL CARMEN VALOR TIENDA
11. PABLO REIG 脕LVAREZ
12. IVAN CABRERIZO 脕LVAREZ
13. ROM脕N 脕LVAREZ RUBIO
14. LUISA MART脥NEZ BARREJ脫N
15. ALEXANDRA GARC脥A RAGEL
16. CARLOS LUIS MIC脫 GINER
17. FERNANDO SOLER PERIS
18. MAR脥A FRANC脡S VILLENA
19. CARMEN BOTELLA VALOR
20. CRISTINA PONSODA TORNAL
21. ELISA AMALIA PONSODA TORNAL
22. MARGARITA INMACULADA GARC脥A SEGU脥
23. H脡CTOR AQUILES MART脥 PASCUAL
24. ALFONSO VICENS RODRIGUEZ
25. DAVID QUINTANA ANDR脡S
SUPLENTES
1. RAFAEL MOLT脫 AMAT
2. ELIA PASCUAL SUCH
3. JOS脡 MARIANO BLANCO MEDINA

PARTIDO POPULAR (PP)
1. JUAN ENRIQUE RUIZ DOM脡NECH (INDEPENDIENTE)
2. LIRIOS GARCIA GONZ脕LEZ (INDEPENDIENTE)
3. FRANCISCO CANT脫 COLOMA (INDEPENDIENTE)
4. AMALIA PAY脕 ARS脥S
5. EDUARDO DANIEL TORMO MATARREDONA
6. ADELA NULES REIG (INDEPENDIENTE)
7. JORGE FRANCISCO REIG VERD脷
8. FRANCISCO DE BORJA ESPERT FUSTER
9. NOELIA PERIS MIRALLES (INDEPENDIENTE)
10. JUAN LUIS ALBORS P脡REZ
11. JONATAN LLUCH PUIG
12. MAR脥A PILAR GONZ脕LEZ GOMIS
13. CARLOS ARACIL MONLLOR (INDEPENDIENTE)
14. PALOMA MATARREDONA RADU脕N (INDEPENDIENTE)
15. MARIA DEL CARMEN AZNAR BLANQUER (INDEPENDIENTE)
16. ROSA ANA LLORENS OLCINA
17. V脥CTOR VILAPLANA SEGU脥
18. OLGA TRUJILLO IVARS
19. MIGUEL ORTS IBIZA
20. CARLA DE LA ENCARNACI脫N GARC脥A
21. MILAGROS MENGUAL CORTELL
22. MAR脥A MERCEDES VIT脫RIA CANDELA (INDEPENDIENTE)
23. RA脷L SANTACREU MIRA (INDEPENDIENTE)
24. AGUST脥N JOS脡 SILVESTRE SOLER
25. MAR脥A DOLORES ALBA MULLOR
SUPLENTES
1. EMILIA MIRALLES CANT脫
2. KEVIN IVORRA CARMONA
3. ISAAC MARTINET MORENO

Leave a Reply

Your email address will not be published.