fbpx

Diputaci贸 Castell贸 de la Plana Vila-real Almassora Benicarl贸 Borriana Vall d'Uix贸 Vinar貌s Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Benicarl贸

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Benicarl贸

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butllet铆 Oficial de la Prov铆ncia de Castell贸 ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pr貌xim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Benicarl贸.

L鈥橢SQUERRA DE BENICARLO:ESQUERRA UNIDA-ESQUERRA REPUBLICANA-CANVIEM ENTRE TOTS-ACORD
MUNICIPAL (L鈥橢SQUERRA DE BENICARLO-AM)
1. JOSEP BARBER脕 SORL脥
2. ALICA COSCOLLANO MASIP (Independiente)
3. FRANCISCO JOS脡 COMPANYS BAYARRI
4. MAR脥A CARMEN CORNELLES AR脕N (Independiente)
5. ENOC ALTAB脕S FELIPO
6. ROSA MAR脥A CAMPS CARDONA (Independiente)
7. JOSEP MIQUEL IRUELA L脫PEZ
8. MAR脥A SALVADOR SIM脫
9. JAIME MIRALLES PUIG
10. MAR脥A DE LOS 脕NGELES FLORIDO ZAMORA
11. JONATAN CAMPOS GARC脥A
12. CLARA MAR脥A ARNAU COSCOLLANO
13. XAVIER PERELL脫 MURIA
14. MAR脥A TERESA ARTIGA ESTELLER
15. ALEX PLA CABANES
16. VIRGINIA CLARA BELDA VALLS
17. MIGUEL 脕NGEL COMPANYS BAYARRI
18. ROSA MAR脥A SERRA ROM脕N
19. LLUIS CORRAL NU脩O
20. MAR脥A CARMEN HERN脕NDEZ CORT脡S
21. ARIADNA COLL I NIETO
Suplentes
1. JESUS VIDAL MU脩OZ (Independiente)
2. SONIA VALLES BEL
3. JOSEP ANTONI MOLINA GROS
4. ANDREA COUCEIRO S脕NCHEZ
5. JOS脡 LUIS FUENTES TENA

COMPROMIS: BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMIS 2019) (CCPV)
1. MARTA ESCUDERO ALBOR
2. JOSEP LLUIS SEGURA I MONTERDE
3. SUSANA PEREZ ALONSO
4. PEDRO TORRENT ROCA
5. ADRIAN PALACIO OMS
6. MARIA COLL NIETO
7. DAVID GUMBAO MORERA
8. GONZALO GALAN CARSI
9. SEBASTIA LLUIS RAMBLA VIDAL
10. YVETTE ANTON MALUENDA
11. IVAN DEL CASTILLO AVILA
12. ANDREA ALBERT PALAU
13. IGNACIO OCONNOR ARAYO
14. MARIA PILAR BAYARRI BELLES
15. ISABEL MU脩OZ OLIVER
16. REMEI LLUCH QUEROL
17. JOAN FURIO A脩ON
18. AIDA ECHEMENDIA RODRIGUEZ
19. SANTIAGO ROMERO BELTRAN
20. JOSE MARIA QUEROL GELLIDA
21. JOAN MANUEL FERRER MESEGUER
Suplentes
1. JOSE LUIS GUZMAN GRAU
2. CONXIN PUJOL CAMPOS
3. INMA ARAYO SOLA

PARTIDO POPULAR (PP)
1. JUAN ANTONIO MA脩A FERRER
2. MARIA NIEVES EUGENIO BAYO
3. IZASKUN MAURA SORIANO (Independiente)
4. LORENA GALLEN MUNDO
5. JORGE LLORACH SENAR (Independiente)
6. MARIA ARANZAZU GARCIA ROLDAN
7. ELIAS FRESQUET LIMAS
8. MARIA RAMONO BODESCU (Independiente)
9. MELANI ESPINOSA AVILA
10. JOSE VICENTE CALVET CERDA (Independiente)
11. JOSE ANTONIO COMPANYS BAYARRI (Independiente)
12. PATRICIA MACHANCOSES RUIZ
13. JOSE ANTONIO ESBRI BAYARRI (Independiente)
14. JOSE FERNANDO FORNES ROCA
15. MARIA JOVANI PALAU
16. MARIA TERESA TRAVER BUENO
17. JOSE ANTONIO REDORAT FRESQUET
18. MARIA CONSUELO NOVOA GOMEZ
19. ROGER ALBERTO PE脩A
20. BORJA CASTELL SIMO
21. CHRISTIAN MAR BELTRAN SALVADOR
Suplentes
1. JORGE JUAN MARTINEZ
2. MARIA INMACULADA PALOMA BARTOLOME ROYO (Independiente)
3. DOMINGO CERDA MARZA

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPA脩OL (P.S.O.E.)
1. ROSARIO MIRALLES FERRANDO
2. ILDEFONSO A脩脫 LORES
3. PEDRO MANCH脫N PAU (Independiente)
4. GEMMA CERD脕 MU脩OZ (Independiente)
5. CARLOS FLOS FRESQUET
6. ROM脕N JOS脡 S脕NCHEZ MATEU
7. ISABEL CARDONA FERRAGUT
8. CLARA CID BLASCO (Independiente)
9. FERNANDO JOVANI DIAGO (Independiente)
10. MAR脥A INMACULADA D脥AZ RUIZ (Independiente)
11. FILO AGUT BARCEL脫
12. ALICIA FUSTER CAMOS (Independiente)
13. RA脷L GARC脥A GRAU
14. JULIA MARIA CARMEN RODRIGUEZ RUIZ
15. JOS脡 VICENTE GIMENO BROCH
16. M脫NICA G脫MEZ RUIZ
17. JOAQU脥N BAYARRI S脕NCHEZ
18. CARMEN JACINTA FERN脕NDEZ L脫PEZ
19. ISMAEL EL GHAYAT S脕NCHEZ
20. M陋 DE LOS 脕NGELES ROMERO GADEA
21. DOMINGO ROCA PRATS
Suplentes
1. VICENTE PI脩ANA PE脩A
2. MARIA BLANCA SANTOS ENCINAS
3. JOS脡 ANTONIO S脕NCHEZ MART脥

PODEMOS-PIBEN (PODEMOS-PIBEN)
1. ANA LOPEZ NARANJO (PODEMOS)
2. SERGIO COLOM MONTERO (PIBEN)
3. PEDRO MARTINEZ LOPEZ (PODEMOS)
4. DAVID GARCIA MIRAVET (PIBEN)
5. MONICA SALVADOR MARTINEZ (PODEMOS)
6. CARLOS RODRIGUEZ PONCE (PIBEN)
7. JOAQUIN TOMAS CRESPI FERNANDEZ (PODEMOS)
8. MARIA DEL CARMEN MOLINER MOLINER (PIBEN)
9. MARIA JOSE MIRAVET FOLGUERA (PODEMOS)
10. ISABEL PELIGRINA FERNANDEZ (PIBEN)
11. JOSE ANTONIO CUCALA CALVET (PODEMOS)
12. ADRIAN COLOM FOLGUERA (PIBEN)
13. MARIA LUCIA AGUERRE BARBE (PODEMOS)
14. JOSEFA ESCOLANO PEINADO (PIBEN)
15. PILAR HERRERO GRACIA (PODEMOS)
16. PALOMA JIMENEZ LUZON (PIBEN)
17. CARLA FLEQUE MIRAVET (PODEMOS)
18. MARIA JIMENEZ LUZON (PIBEN)
19. ANGEL ANDRES LUCIO ERAZO (Independiente)
20. JOEL VALERA SEVILLA (PIBEN)
21. FELIPE MARTI HERRAEZ (Independiente)
Suplentes
Sin candidatos

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. BENJAMIN MARTI ESBRI
2. JUAN JOSE CORNELLES BATISTE
3. JOSE MARIA COMPTE BROSED
4. YOLANDA PITARCH HERRERA
5. SONIA DE CASTRO FLOS
6. VICENTE LAMBIES SANCHEZ
7. DILMA LILIAN SOSA LACABANNE
8. CONRADO JULIAN SANCHO COMES
9. BELINDA MARIA FERNANDEZ SORLI
10. SARA MARTI ARNAL
11. FRANCISCO SALVADOR GAGO
12. LUZ DIVINA ITARTE FERRERES
13. MONTSERRAT LOPEZ GONZALEZ
14. MANUEL ROCA MASIP
15. JUAN DAVID MARIN MARZAL
16. MARCOS ALONSO DELGADO
17. ELENA GARCIA MASIP
18. JUAN MANUEL EDO CALVO
19. IVAN QUERALT MOROS
20. KATIA CATALA POLIAKOFF
21. MARCOS PLA SALA
Suplentes
1. PEDRO JOSE MORALES SALES
2. MARIA CINTA PUIG SAPI脩A
3. ANTONIO ZARAGOZA MORENO

Leave a Reply

Your email address will not be published.