fbpx

Diputaci贸 Castell贸 de la Plana Vila-real Almassora Benicarl贸 Borriana Vall d'Uix贸 Vinar貌s Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Benic脿ssim

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Benic脿ssim

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butllet铆 Oficial de la Prov铆ncia de Castell贸 ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pr貌xim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Benic脿ssim.

COMPROMIS PER BENIC脌SSIM: COMPROMIS MUNICIPAL (COMPROM脥S MUNICIPAL)
1. JOAN ARTUR BONET HANCOX
2. PAU JOSEP FERRANDO TARREGA
3. ELENA DEL CARMEN SALVADOR RIBES
4. PAULA MATEOS EIXAU
5. CARLOS ROCAMORA CATALAN
6. LYDIA FERRANDO RAMOS
7. LLUIS BERNAL TURLO
8. MARIA ELIA GARCIA SAURA
9. NAYARA CHONG LLEIXA
10. GULLERMO DE LA FUENTE TARREGA
11. RUTH FERNANDEZ MARIN
12. CARLES GARCIA SIMEO
13. CLOTILDE ALFONSA PE脩A SANTOLARIA
14. ROSA JOSEFA TARREGA NEBOT
15. DOMINGO MANUEL CASA脩 FERRER
16. MARIA ANDREA CHONG VALBUENA
17. DOLORES SALOME GOZALBO FORTANET
Suplentes
1. VICENT MANUEL FRANCISCO MINGOL
2. ROSARIO TARREGA CANOS
3. JOSE DOMINGO ANTOIO FERRANDO FERRARA
4. JOSE ANTONIO CASA脩 FERRER

PARTIDO POPULAR (PP)
1. MARIA SUSANA MARQUES ESCOIN
2. CARLOS LUIS DIAZ MIR脫 (Independiente)
3. ROSA MARIA GIL MARTIN
4. ELENA LLOBELL MARTI
5. ARTURO MARTI TARREGA
6. VANESA BATALLA LATORRE
7. RAMON SANCHEZ CANO
8. JUAN EMILIO GARCIA PERIS
9. AINHOA PALAZON IGLESIAS
10. SALVADOR TELLO ESCRIG
11. MARIA PILAR CABALLERO TRIAS
12. ANA ROSA SALVA ROCA
13. CARLOS ANDRES MARTINEZ SANCHEZ
14. LYDIA ANTONIA MARTIN SELLENS
15. ALBERTO BAS SOMOHANO
16. CRISTINA MIR GIMENEZ (Independiente)
17. ENRIQUE REYES CARAPETO
Suplentes
1. DELFIN CABALLERO TRIAS
2. MARIA LOURDES HERRANZ SOLANA
3. FRANCISCO JAVIER BATALLA APARICI
4. MARIA PIEDAD FERRANDO ARISTAYETA
5. AURELIA RICHART ARANDES
6. MARIA ASUNCION VILLALBA BARRIEL
7. RICARDO MATEO PALENCIANO
8. FRANCISCO REGIDOR BONET (Independiente)

ARA BENIC脌SSIM-UNIDES PODEM-ESQUERRA UNIDA (PODEM-EUPV)
1. MANOLO BEGU脡S LIROLA
2. EUGENIA ALTAREJOS ROZALEN
3. LUIS LARA ALONSO
4. 脕FRICA TORIBIO JAIME (Independiente)
5. IVAN G脫MEZ VARGAS (Independiente)
6. FIORELA CENERI (Independiente)
7. JAVIER ALMELA LUCAS (Independiente)
8. INMACULADA GARC脥A SORIANO (Independiente)
9. NIEVES RUBIO BAGUENA
10. ANTONIO GARC脥A ISBERT (Independiente)
11. VICENTA BELLIDO CASANOVA (Independiente)
12. ANDREA CALBEAZA (Independiente)
13. MIGUEL ANGEL LANG MARTINEZ (Independiente)
14. JUAN A. DE LA TORRE G脫MEZ (Independiente)
15. LAURA ROMERO SALVADOR (Independiente)
16. GILLIAN BARKER-COOK BARRAND (Independiente)
17. ANDR脡S 脕LVAREZ MONTESINOS (Independiente)
Suplentes
1. MANUEL ESCO脥N CALPE
2. FELISA NOGUERES BENITO
3. JORDI MOYA S脕NCHEZ

COALICI脫N DE CENTRO DEMOCR脕TICO (CCD)
1. DELIA VALENTINA RODR脥GUEZ HERRERA
2. MAR脥A ESTER MA脩EZ GARGALLO
3. MARIONA ZAHONERO MALLACH
4. MANUEL IZQUIERDO CIFUENTES
5. OMAR AMADO RODRIGUEZ LUGO
6. EUSEBIO SOBRINO OCA脩A
7. JOSEFINA TENA NEBOT
8. DAVID ALBA CAMPOS
9. M.陋 LUISA GARGALLO COLLADO
10. EUGENIO GALL脡N TORRENT
11. DELIA LILIAN HERRERA RODRIGUEZ
12. DAVID GALL脡N LLANSOLA
13. LILIANA VALENCIA BETANCUR
14. ANGEL MU脩OZ BONET
15. DOLORES CAMPOS MU脩OZ
16. EUGENIO GALLEN LLANSOLA
17. ENCARNACI脫N VARGAS ACE脩A

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. CRISTINA FERNANDEZ ALONSO
2. DOMINGO LORENZO RODRIGUEZ
3. JAVIER ALONSO CANAL
4. NATIVIDAD DE LOS DOLORES ALONSO PE脩A
5. JUAN JOSE MEDINA ROMERO
6. OSCAR CAMPOS OLUCHA
7. ADRIANA MARIA ROURES GIRONELLA
8. JUAN DAVID PATI脩O CAICEDO
9. MARIA LUISA PELLICER CHENOLL
10. NATALIA ALONSO RODRIGUEZ
11. JUAN MARIA SANTOS DIAZ
12. MAXIMILIANO CHEIRO CAMA脩O
13. RAFAEL JIMENEZ MONFORT
14. BARBARA PALACIOS ALVAREZ
15. LEOCADIA ALONSO MARTINEZ
16. DAVID RICO NORIEGA
17. ALBA VALERO GIMENEZ
Suplentes
1. JOSE MARTI NICOLAU

VOX (VOX)
1. JOSE CARLOS GARC脥A SAMPAYO
2. ROSA M.陋 SERRET MELIA
3. ANA BELEN VAZQUEZ HERNANDEZ
4. EUGENIA VI脩ALS GONZALEZ
5. ADRIAN ESCRIG PALLARES
6. VIRGINIA CAVERO PEREZ
7. JOSE AYMERICH MIRALLES
8. JUAN MANUEL FONELLOSA CAUSADA
9. CONCEPCION ESTEVE DEL POZO
10. CARLOS RIVERA PRADES
11. OLGA COBILEANSCAYA BETLUGUINA
12. PILAR ELENA SAN PEDRO REBOLL
13. FRANCISCO LLAUDES SANTIAGO
14. M.陋 DE LOS ANGELES MU脩OZ PEREZ
15. ENRIQUE MULET QUINTANA
16. GUSTAVO LACASA PERALTA
17. ANA ALBIOL TALAYA

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPA脩OL (PSOE)
1. MIGUEL ALCALDE S脕NCHEZ
2. MAR脥A CARMEN TARREGA CHIVA
3. ANTONIO RODRIGUEZ BAYON
4. MARIA TERESA BERNAT TORRES (Independiente)
5. ADOLF PIQUER VIDAL
6. PALOMA PASCUAL P脡REZ
7. JAVIER JOVENA CASA脩
8. LETICIA CASA脩 JENSEN
9. JUAN GIMENO HERN脕NDEZ
10. MARIA TARREGA GARCIA
11. ALBERTO LOPEZ HERRERO
12. MAR脥A REMEDIOS GASULLA MART脥NEZ
13. FRANCISCO ANTONIO LARGO HERRERA
14. MAR脥A CARMEN 脕LVAREZ ALCAIDE
15. JOS脡 CARLOS NEBOT MATEO
16. AGUSTINA P脡REZ FERN脕NDEZ
17. ANTONIO GIMENO ROCA
Suplentes
1. FERNANDO SOLIVA RULL

Leave a Reply

Your email address will not be published.