fbpx

Diputaci贸 Castell贸 de la Plana Vila-real Almassora Benicarl贸 Borriana Vall d'Uix贸 Vinar貌s Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Castell贸 de la Plana

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Castell贸 de la Plana

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butllet铆 Oficial de la Prov铆ncia de Castell贸 ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pr貌xim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Castell贸 de la Plana.

PARTIDO ANIMALISTA CONTRA EL MALTRATO ANIMAL (PACMA)
1. ELISABETH RODRIGO BARREDA
2. NATALIA GINER MONTA脩ES
3. RICARDO SANCHO ARNAU
4. RAFFAELLA ROSE
5. JUAN BARCELO LUQUE
6. JUANA TORRES MORENO
7. ANDREA MARTIN RODRIGO
8. HUMBERTO GONZALEZ RUIZ
9. FRANCISCA HERNANDEZ RODRIGUEZ
10. JUAN ANTONIO MONCHO PUIG
11. MARIA TERESA GELLIDA MONFERRER
12. SILVIA RODRIGUEZ BARBERAN
13. DAVID BERNALDO DE QUIROS LEGORBURO
14. LORENA VELASCO ANDRES
15. CESAR FUENTES RAMON
16. VIERGINIA LIDON TOLEDANO SANCHEZ
17. MARIA DEL MAR ALSINA RICART
18. VICENTE POVEDA HERNANDEZ
19. MARIA HUESA ARNAU
20. JOSE RAMON MARTINEZ FAJARDO
21. ISABEL ESTRELLA SANCHEZ DE LA NIETA TORRE
22. MIGUEL ANGEL VALLES VILLAR
23. EDUARDO GARCIA CARRETON
24. ALICIA BIOSCA GIMENO
25. SILVIA LOPEZ UDIAS
26. JOSE PUCHOL GONZALEZ
27. CRISTINA ANGLES BORRAS
Suplentes
1. JAVIER SALVADOR MICO
2. TERESA SERRA PUIG
3. SOFIA ASUNCION MIFSUT TROYA

FALANGE ESPA脩OLA DE LAS J.O.N.S. (FE de las JONS)
1. ARANTZAZU ARQUIMBAU GOZALBO
2. DAVID LEOPOLDO AGUSTI PEREZ
3. ORENCIO VALVERDE RUBIO
4. MARIA JOSE MEDINA MU脩OZ DE LEON
5. NESTOR MANUEL NACHES BENAGES
6. MARIA ASUNCION PERIS GOMEZ
7. ANTONIO PASCUAL BELMAR GARCIA
8. RAFAEL SUAY PUCHOL
9. KEILA AMALINA GALLEGOS TRIANA
10. MIGUEL ANGEL POYO URBITA
11. MARIA ELSA PEREZ FREIJO
12. OTILIO AHIS ESCRIG
13. PASCUAL BAYARRI CUBELLS
14. LAURA PERIS LLORENS
15. BARTOLOME RIPOLLES LOPEZ
16. ESTHER GRIMA CHAVES
17. JOSE FERRANDO ALEMANY
18. JAVIER HUERTAS BARRA
19. MARIA LAURAQ SANCHEZ MIR
20. JUAN PABLO BATALLA ALEMANY
21. MARIA MERCEDES BARGAS MARTINEZ
22. MANUEL ISERTE MARTIN
23. LUZ DE LOS ANGELES CARNICER SALES
24. JUAN JOSE MA脩A SERRA
25. ELISA PILAR FERNANDEZ DIAZ
26. JUAN AMOROS MEZQUITA
27. PURIFICACION DOMINGO BENITO
Suplentes
1. LUIS CASTELLET FONT
2. FLORINA LOREDANA STANICA STANICA
3. ALBERTO RAMOS GUTIERREZ

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPA脩OL (PSOE)
1. MARIA AMPARO MARCO GUAL
2. DAVID DONATE CASTIBLAQUE
3. PILAR ESCUDER MOLLON (Independiente)
4. RAFAEL SIMO SANCHO
5. PATRICIA PUERTA BARBERA
6. JOSE LUIS LOPEZ IBA脩EZ
7. MARIA CARMEN RIBERA SORIANO
8. OMAR BRAINA BOU
9. ISABEL GRANERO MOYA
10. JORGE RIBES VICENTE
11. MARINELA MONICA BARABAS
12. OCTAVIO TRAVER PERALTA
13. SOFIA FERNANDEZ APARICIO
14. JUAN MANUEL GARCIA BENAGES
15. I脩AKE LORITE MARTINEZ
16. SALVADOR HUGO LOPEZ BERNARDO
17. MERCEDES CORREOSO MARTINEZ
18. JAIME GARCIA VIVAS
19. BARBARA MURRIA GARCIA (Independiente)
20. ANTONIO MANUEL MATEU ORTI
21. MARIA PILAR MAHIQUES SANTOS
22. JOSE MIGUEL REBOLLO DE LA ROSA
23. ASUNCION GARCIA IGUAL
24. ASENSIO MAGRANER SANCHIS
25. CARMEN PERIS DORADO
26. CASTO MOYA MACIAS
27. SARA USO ALIA
Suplentes
1. JOAN ANTONI MORALES IBA脩EZ
2. PATRICIA FALOMIR MARTI
3. MANUEL PEGUEROLES BELMONTE

UNIDES PODEM- CASTELL脫 EN MOVIMENT- EUPV (PODEM-CSenMov-EUPV)
1. FERNANDO NAVARRO CUEVA
2. MARIA JES脷S GARRIDO MOYA
3. CRISTINA P脡REZ ROVIRA
4. TERESA CARMEN BELLIDO CALDUCH
5. DAVID GINER ARI脩O
6. SALOM脡 AGUDO L脫PEZ
7. FERRAN BADENES GOTERRIS
8. M脪NICA SELMA V脡LEZ
9. MIGUEL 脕NGEL RODR脥GUEZ MENDEZ
10. CARMEN SERRANO CALDUCH
11. ARTURO MONTSERRAT FOR脡S
12. DOLORES DOM脡NECH AGUILAR
13. ADRI脕N MONGE BALLESTER
14. ROSA ANA MONTSERRAT FOR脡S
15. JORDI PASCUAL P脡REZ
16. SARAY VIDAL FOIX
17. FRANCISCO ALBEROLA FERN脕NDEZ
18. MARIA DOLORES IGUAL ADELL
19. JOSEP TRULL脡N GAS
20. MARIA TERESA ARMENGOT SERRANO
21. ADRIAN RIBELLES HERRERA
22. EVA CRISTINA SANTOS P脡REZ
23. DAVID AGUILAR FERRER
24. AMAIA M脕RQUEZ BORGA
25. JOS脡 IGNACIO VALLEJO SEGURA
26. MARIA PAZ BELTR脕N VICIANO
27. ANA PE脩ALVER BERMUDO
Suplentes
1. JOSEP ORIOL FLORS MAS
2. SILVIA PERIS DUMONT
3. EDUARDO CASTILLO ANDREU

DEMOCRATES VALENCIANS (DV)
1. ROGER MIRA APARICIO
2. XAVIER GARGALLO CARMENA
3. JOSEP RAM脫N G脫MEZ NEBOT
4. SILVIA TENA BELTRAN (Independiente)
5. IRENE GOMEZ TERRES (Independiente)
6. JUAN SABORIT RAMOS (Independiente)
7. PEDRO GALLEN SOLSONA (Independiente)
8. JORDI PITARCH SALES (Independiente)
9. HELENA MITA APARICIO (Independiente)
10. MAR脥A TERESA GALM脡S ORTIZ (Independiente)
11. RICARD-JOAN COLOM ORTIZ (Independiente)
12. MARIA TERESA BARRACHINA CAPDEVILA (Independiente)
13. ANDREU RAM脫N BORDER脥A PIQUERAS (Independiente)
14. MAR脥A DOLORES GIL NAVARRO (Independiente)
15. JES脷S VINUESA ROCA
16. MARIA PAZ MU脩OZ JUAN (Independiente)
17. JORDI CLAUSELL I MART脥N
18. MAR脥A ISABEL MIGUEZ SANCHEZ (Independiente)
19. JOSEP DOMENECH SAFONT I PITARCH
20. IRENE TORRES CLIMENT (Independiente)
21. JOSEP IGNASI GELABERT VEA
22. DESAMPARADOS NACHER ROSELL脫 (Independiente)
23. JORDI RODR脥GUEZ QUEROL
24. JULIA PEIR脫 MORANT (Independiente)
25. JESUS FUENTES VALLS
26. MAR脥A PILAR APARICIO LLOPIS
27. VICENTE TORRES ESPL脕 (Independiente)
Suplentes
1. MAR脥A ROSA CLIMENT DEL VALLE (Independiente)
2. CARLES ARANDA MATA
3. SERGI PENALBA ORIOLA

COMPROM脥S PER CASTELL脫: COMPROM脥S MUNICIPAL (COMPROM脥S MUNICIPAL)
1. IGNASI JOSEP GARCIA FELIP
2. ALICIA BRANCAL MAS
3. VERONICA RUIZ ESCRIG
4. FRANCESC MEZQUITA PATUEL
5. AIDA DEL LLED脫 ARTOLA PEREZ
6. PAU SANCHO PUERTO
7. LORENZO CUMBA DE LA ROSA
8. MARTA BELTRAN PEREZ
9. LUIS LOPEZ HUETE
10. AINA GARCIA CARB脫
11. JORDI T脌RREGA SANG脺ESA
12. ENRIC PORCAR MALLEN
13. NURIA SOLSONA SORRIBES
14. DONIS MONTESINOS ENRIQUEZ
15. ANA MARIA AVILA PE脩ALVER
16. MANUEL FRANCISCO MELCHOR JORDAN
17. JULIA HERNANDEZ OTERO
18. MIGUEL GINES VILAR
19. ANNA MARZ脌 IBA脩EZ
20. BALMA ESCUDER PUIG
21. RUBEN PE脩A GARCIA
22. MILAGRO GUIDOTTI GALINDO
23. JOSEP VICENT CASTELL MERC脡
24. BALMA CABRERA MAICAS
25. MARIA LUISA P脡REZ MONFERRER
26. VICENTE GRAU ESCRIG
27. ANTONI PORCAR G脪MEZ
Suplentes
1. EMMA ZAF脫N GARCIA
2. IN脡S MARIA ESCO脥 BETORET
3. JUAN CARLOS ESCRIG MONFORT
4. VICENT ENRIC SORRIBES ROIG
5. MARIA CARMEN DIAZ CARSI
6. ISAAC SEMPERE DOM脡NECH
7. LAURA BARREDA MAR脥N
8. JAVIER CUEVAS MONTA脩脡S
9. NURIA BALAGUER PALOMO

COALICI脫N DE CENTRO DEMOCR脕TICO (CCD)
1. SALVADOR CISCAR BOLF脕N
2. RAFAEL VERCHILI VERCHILI
3. LIDIA L脫PEZ EDO
4. MAR脥A ISABEL CABANES ANTIN
5. JUAN MU脩OZ ROVIRA
6. JOAQU脥N SANZ L脫PEZ
7. JESSICA CARRILLO CAMPANARIO
8. B脕RBARA FERRANDO MART脥
9. BOGDAN CATAL脥N PICIU
10. LLED脫 MART脥NEZ MARCO
11. FRANCISCO JAVIER CARMONA ESCRIBANO
12. ANA ISABEL GUILLAM脫N TAUSTE
13. SAMUEL RUIZ SANJOS脡
14. FRANCISCO MARCO ROIG
15. YANIRA GUIJARRO FERRANDO
16. TERESA GASC脫N ALFARO
17. ALBERTO MARCO GALBAN
18. TANIA CRESPO GONZ脕LEZ
19. NICOL脕S BARBER脕 BARRERA
20. MAYRA ALONSO REYES
21. CARLOS ALBERTO MARCO BOLOS
22. MAR脥A TERESA FORNES GALV脕N
23. RUYMAN GUIJARRO GONZ脕LEZ
24. MAR脥A LID脫N DO脩ATE BISBAL
25. MAR脥A DOLORES CAMPANARIO ARTEAGA
26. 脕NGEL L脫PEZ RUIZ
27. MAR脥A PILAR CORTINAS IZQUIERDO
Suplentes
1. PABLO FELIP MART脥NEZ
2. JUAN JOS脡 MU脩OZ IB脕脩EZ
3. ESTHER BOLOS MART脥NEZ

PARTIDO POPULAR (PP)
1. BEGO脩A CARRASCO GARC脥A
2. VICENT FRANCESC SALES MATEU
3. JUSTO LU脥S VELL脫N LAHOZ (Independiente)
4. SERGIO TOLEDO LLORENS
5. SUSANA FABREGAT CARRASQUER
6. JUAN CARLOS REDONDO GAMERO
7. MAR脥A ESPA脩A NOVOA
8. VICENTE GUILLAM脫N TERRADO
9. MAR脥A DEL CARMEN HURTADO PALOMO
10. MAR脥A PAZ ALED脫N GUERRERO
11. MAR脥A CLARA ADSUARA PITARCH
12. JOS脡 LUIS SAURA VILAR
13. MAR脥A VALVERDE DAMI脕
14. C脡SAR LAPICA TRAVER
15. ANDR脡S BALFAG脫 MONTEAGUDO
16. CRISTIAN RAM脥REZ MART脥NEZ
17. MAR脥A PILAR SEGARRA EBRO
18. MAR脥A DE GRACIA RODR脥GUEZ MOLERO
19. JULIO ARTEMIO TENA FORTANET
20. JAVIER TORRES POLO
21. CARLOS ARTERO GONZ脕LEZ-CARRI脫N
22. MAR脥A TERESA VICENTE RIPOLL脡S
23. FERNANDO DOLZ FERRANDEZ
24. BALMA MOREJ脫N DE GIR脫N-GARC脥A
25. XAVIER GALL脡N TOR脕N
26. IN脡S MAR脥A RIBES FITO
27. ALBERTO FABRA PART
Suplentes
1. JOS脡 LUIS GIMENO FERRER
2. JUAN ALFONSO BATALLER VICENT
3. ESTER GINER HIDALGO
4. CARLOS IV脕N SALES RAM脥REZ
5. MAR脥A CARMEN AMOR脫S GRANELL

L鈥橢SQUERRA DE CASTELL脫- ACORD MUNICIPAL (L鈥橢dC-AM)
1. JOSEP VICENT VICENT BALLESTER
2. PASTORA ROSINA DE FLORENCIO L脫PEZ
3. JUAN GIL GARC脥A
4. MAR脥A JES脷S FRANCH APARICI
5. SANTIAGO CASTILLO CANO
6. AITANA MU脩OZ HUEDO
7. ANTONIO SOLSONA DELGAGO
8. NOA TENDERO JOVANI
9. JORDI ALBERT PILAR CAMPOS
10. TERESA EMPAR PAREJO ORENGA
11. MARIO NEBOT GONZ脕LEZ
12. MARIA VICTORIA OLIVER GUASP
13. CELEST脥 GIMENO BROCH
14. ELOINA AGUILELLA ARZO
15. FERRAN NOVELLA HIDALGO
16. MARIA CARMEN TORRES GRACI脕
17. RAFAEL FABREGAT PARTS
18. ROSA MARAVILLAS RIBES CARDET
19. JOSEP AGUST脥 MUT SANTJOAN
20. JUDIT ARANTZAZU ESCUDER CANO
21. ROGELIO MANUEL VIDAL RODR脥GUEZ
22. LIDON BROCH BELENGUER
23. RAFAEL VELASCO LORENTE
24. AGATA FABREGAT FONT
25. JOS脡 LUIS VALERO BAEZA
26. MARIA DESAMPARATS SANCHEZ RUIZ
27. FRANCISCO JOS脡 TENDERO EGEA
Suplentes
1. CRISTINA ALONSO MU脩OZ
2. JOS脡 JUAN NAVARRO CASANOVA
3. GREGORIA G脫MEZ CALVO
4. FRANCISCO CASAS HELL脥N
5. MERCEDES FONT PUJOL
6. JOS脡 ANTONIO S脕NCHEZ BORR脕S
7. MAR脥A ASUNCI脫N MOLINER RUIZ
8. MARC CASANOVA ROCA

VOX (VOX)
1. LUCIANO FERRER PONS
2. ISAAC SANCHEZ BELTRAN
3. YOLANDA CARMEN TENA SOLA-VERA
4. JUAN VICENTE BELLIDO ZAFON
5. JUDITH QUEROL CIURANETA
6. HECTOR MARCOS ESCRIG PARRA
7. IGNACIO SANCHEZ HONRUBIA (Independiente)
8. VERONICA BAIDES NAVARRO
9. MARIA BELEN ALBARRAN VALVERDE
10. MARIA JOSE SASTRIQUES MONFORT
11. ANTONIO MIGUEL CLIMENT BALDAYO
12. ANGEL ABRIL SOSA
13. LUIS ANDRES CISNEROS
14. MARIA CARMEN EDO IBA脩EZ (Independiente)
15. MARIA DE LOS ANGELES PEREZ DIAZ
16. CLARA CARCELLER FERNANDEZ (Independiente)
17. PEDRO JOSE MOLINA DOMENECH
18. MIGUEL SANCHEZ LAINEZ
19. MARIA DE LOS ANGELES ESCRIBANO JAEN
20. TERESA PARRA SIMON (Independiente)
21. JAVIER SOLSONA ESCUDERO
22. JOSEFINA FATIMA SEGARRA SEGARRA
23. RAMON IBA脩EZ BARCENILLA
24. WALTER CLIMENT SEGARRA
25. MARIA DOLORES CALVO BUENO (Independiente)
26. FRANCISCO JESUS DIAZ-MADRO脩ERO CANOVAS
27. CRISTINA FERNANDEZ LOPEZ

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. ALEJANDRO MARIN-BUCK GOMEZ
2. PAULA ARCHELOS ALVARO
3. VICENTE MANUEL VIDAL SAFONT
4. ESTEBAN VENTURA MARTI
5. MARI CIELO LEIROS OTERO
6. MILTON TRIGOSO ROJAS
7. ANA MARIA LECINA SALARICH
8. ANA PILAR CONSTANTE ORRIOS
9. CIELO LUNA DIEZ
10. JUAN JOSE POVEDANO ROMERO
11. FERNANDO SOS GARCIA
12. ANGEL JESUS BORDANOVA GIMENO
13. MARIA DOLORES LIMO ESCURA
14. SONIA ELIZABETH VALLEJO SEGURA
15. JUAN RAMON VICENT DIAZ
16. LAMBERTO SANCHEZ MARINA
17. NIEVES RUIZ GELLIDA
18. LUCIA SANCHIS GAVARA
19. SILVIA PIQUER MARTI
20. BLAS RODRIGUEZ CRESPO
21. TIANZUO LIU LIU
22. JOSE LUIS COSTA DIAS
23. MARIA MARTINEZ MERIDA
24. ANDREA MARIN-BUCK GOMEZ
25. JOSE LUIS BELTRAN OLARIA
26. VERACRUZ GONZALEZ GOMEZ
27. MARIA LUISA GOMEZ BELTRAN
Suplentes
1. CRISTINA GABARDA ORTIN
2. LUIS SANCHIS GUAL
3. AMANDA GLORIA ALVARADO BAZAN
4. GUSTAVO MARTI ZAERA

Leave a Reply

Your email address will not be published.