fbpx

Diputaci贸 Castell贸 de la Plana Vila-real Almassora Benicarl贸 Borriana Vall d'Uix贸 Vinar貌s Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Onda

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Onda

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butllet铆 Oficial de la Prov铆ncia de Castell贸 ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pr貌xim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Onda.

COMPROMIS PER ONDA: COMPROMIS MUNICIPAL (COMPROM脥S MUNICIPAL)
1. LLUIS PASTOR CATALAN
2. NEUS CERDA RAMOS
3. SILVIA MIRALLES MONFORT
4. BORJA SANCHEZ GREGORIO
5. MARI CARMEN DO脩ATE AGUILELLA
6. RUBEN SANCHEZ MOLINA
7. ESTHER MOLINA OSUNA
8. ORIOL SANCHEZ GREGORIO
9. ANTONI LLORENS I MOLINA
10. ROSA CATELLO MORRO
11. GLORIA GREGORIO SANZ
12. ALBERTO MIRET BALLESTER
13. MARIA RITA BONET PIQUER
14. PASCUAL COLERA BONIFASI
15. VICENT ANTONI CERDA ALFONSO
16. RUBEN TRENZANO JUAN
17. ALICIA VILLAR AGUILES
18. VICENT MARTI COLERA
19. ZORAIDA AGUILELLA SERRANO
20. VICENT PALLARES PORCAR
21. JOSE JULIO CENTELLES MARINER
Suplentes
1. MIGUEL VIVES JIMENEZ

PARTIDO POPULAR (PP)
1. CARMEN BALLESTER FELIU
2. ELENA ALBALAT AGUILELLA
3. JUAN LOPEZ PE脩A
4. VICENTE BOU MONTOLIU
5. MARIA PRADES ALVAREZ
6. SALVADOR RAMOS AGUILELLA
7. ESTELA BADENES BERROCAL
8. JOSE VICENTE ISERTE IBA脩EZ
9. FRANCISCO JOSE PASTOR GARCIA
10. MARIA BAILA GIMENO
11. OSCAR VALERO MANUEL
12. VICENTE RAMON PERIS
13. SILVIA CHAMORRO GIL
14. SERGIO PUIG POVEDA
15. MARIA JOSE MOLINER ALBERO
16. RAMON JOAQUIN SEBASTIAN NEBOT
17. MARIA DOLORES IBA脩EZ OLUCHA
18. MARC OSUNA SANFELIU
19. MARIA ISABEL JIMENEZ CORDOBA
20. CECILIA VARELA CERDA
21. DAVID VARELLA SANCHEZ

COALICI脫 EN PEU-ESQUERRA UNIDA: SEGUIM ENDAVANT (EUPV)
1. VICENT LEON脡S FOLCH
2. RUBEN ROMERO BERROCAL
3. PILAR GAYA CARRETERO
4. LAURA VIDAL MONTOLIO
5. RAQUEL BALLESTER GIRONA
6. JUAN BAUTISTA ESTEVE RAMON
7. SARA GALL脡N VIDAL
8. FRANCISCO CASTILLO VILLALONGA
9. ROSA TAJADA LACRUZ
10. ALEJANDRO GIL COSCOLLA
11. CARMEN CARRERAS L脫PEZ
12. DAVID GALLARDO PRADES
13. INMACULADA ZAZURCA MART脥NEZ
14. FRANCISCO VIDAL FRANCH
15. ISABEL MEDINA LOZANO
16. ROBERTO RU脥Z BEL脡N
17. PAU S脕NCHEZ OLUCHA
18. RAUL VIDAL MONTOLIO
19. LUC脥A 脕LVAREZ ALFONSO
20. JAVIER HERRANDIS GUILLAM脫N
21. ALEJANDRO MOLINA MORCILLO
Suplentes
1. AMADEO MATEU LACRUZ
2. MAR脥A PAZ OLUCHA ALFARO
3. ISABEL MU脩OZ FELIU

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPA脩OL (PSOE)
1. XIMO HUGUET LECHA
2. SILVIA CERD脌 ALFONSO
3. FRANCISCO MIGUEL CHALMETA CASTELLS
4. MARTA PIQUER MARTI
5. ASENSIO JOSE BLAYA MARTINEZ
6. TERESA ARROYO ALBERT
7. JUAN JOS脡 RUBIO SILVESTRE
8. ENCARNA RIBES ROVIRA
9. JORGE ALARCON GALLEN
10. LAURA SALVADOR RAMAL (Independiente)
11. JOAQUIN ALFONSO LLORENS
12. DULCE PAN VARGAS (Independiente)
13. JOS脡 MIGUEL MORTE POLES
14. MERCEDES IGUALADA DUAL (Independiente)
15. ALBERTO NAVARRO MENDEZ (Independiente)
16. DOLORES TELLOLS SOLER
17. CARLOS ALBERTO SANCHEZ OBREGON (Independiente)
18. GEMMA SOLSONA GIL
19. LLUIS BORRAS RAMOS (Independiente)
20. MAR脥A LID脫N ADELANTADO PUCHAL
21. ANTONIO L脫PEZ MAR脥N DE ROBLES
Suplentes
1. MAR脥A CARMEN AGUILELLA GARC脥A
2. JOS脡 GARC脥A BLAYA

UNION DE CIUDADANOS INDEPENDIENTES (UCIN)
1. PEDRO CANOVAS MONFERRER
2. RUB脡N MAR脥N AGUILAR
3. ESTER IBA脩EZ NOVA
4. IVAN COLOMER GOZALBO
5. MARIA GRANELL GARATE
6. DAVID R脫DENAS ROBLES
7. CRISTINA AIBAR NAVARRO
8. FRANCISCO MANUEL GARRIDO RODR脥GUEZ
9. ANGELES PURIFICACI脫N MANEU MELIA
10. JUAN PEDRO CUADROS PE脩A
11. PATRICIA RUIZ BUSTOS
12. JUAN ANTONIO RUIZ SERRANO
13. GABRIEL JAIME PARRA
14. PRESENTACI脫N NAVARRO OLUCHA
15. JUAN ANTONIO GAY CANO
16. GABRIEL ILIE
17. CRISTINA HERREROS LOPEZ
18. MARIA DOLORES MART脥 MARCO
19. JAVIER GALLEGO CHORVA
20. LAURA RIBES SANCHEZ
21. CONCEPCI脫N RAMOS GARCIA
Suplentes
Sin candidatos

PODEM (PODEM)
1. MANUEL MIGUEL ESCRIG AZOR
2. IV脕N TAUSTE RUIZ (independiente)
3. MANUELA ALC脫N PALOMINO
4. ANTONIO MOROTE CASALTA
5. ROSA ANA MORA CORELLA (independiente)
6. 脕NGELA MAR脥A EST脡VEZ GARC脥A
7. SALVADOR HUERTAS GARC脥A
8. INMA GIMENO GASC脫 (independiente)
9. JOS脡 RIBES P脡REZ
10. ISABEL CATAL脕N TOLOSA
11. RICARDO MORCILLO PINO (independiente)
12. ISABEL OLUCHA ALFARO (independiente)
13. ENRIQUE J脫DAR GARC脥A
14. SARA CORT脡S QUINTANA (independiente)
15. MANUEL AZNAR ENDRINO
16. MAR脥A MART脥NEZ SERRANO (independiente)
17. GIN脡S CATAL脕N S脕NCHEZ
18. MANUEL PASCUAL S脕NCHEZ GARC脥A (independiente)
19. SIME脫N MOR GIMENO (independiente)
20. MAR脥A PILAR RUBIO GRESA
21. JORGE B脕DENAS ISERTE (independiente)
Suplentes
1. ANA MAR脥A ESCRIG AZOR
2. MIGUEL PIQUER EDO (INDEPENDIENTE)

ESPA脩A 2000 (E-2000)
1. JULIAN ROMERA MORCILLO
2. SANTIAGO BOJADOS FERRANDO
3. FELIPE SALES SORRIBES
4. ELENA SANCHEZ MARTINEZ
5. JOSEFA FERRANDO BADAL
6. JOAQUIN JOSE VIDAL MONFERRER
7. PEDRO JUAN MANRIQUE FERRERES
8. MARIO PIERA PRADA
9. SUSANA SORIA SANCHEZ
10. ELENA GIMENEZ LOPEZ
11. JOSE FERRANDO ALEMANY
12. JUAN VICENTE NAVARRO DIAZ
13. AMPARO DIAZ HERNANDEZ
14. ENCARNACION HERNANDEZ VARGAS
15. RAUL PARRA RAMOS
16. MIGUEL ANGEL GARCIA BARTOLL
17. JORGE VIDAL JERICO
18. VICENTE JOSE AVINENT RENAU
19. CARMEN GIMENEZ GIMENEZ
20. CARMEN GIMENEZ MIQUEL
21. MIGUEL ANGEL ALONSO GIL
Suplentes
1. ARDA BUSTAMANTE VARGAS
2. DAVID ARMENGOL SORLI

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. PASCUAL VICENTE MUNDINA SOL
2. MARIA PILAR GIMENEZ SANCHEZ
3. SALVADOR FERNANDEZ BALLESTER
4. MARIA CATALAN MORENO
5. MARIA VICTORIA PEREZ GOMEZ
6. EDUARDO MARTINEZ MARTOS
7. ROSA ANA TAUS DOMENECH
8. JORGE CATALAN CHIVA
9. MARIA LORENA VIZCAINO NOVA
10. ENRIQUE CALVO PESTA脩A
11. EMILIA NAVARRO OLUCHA
12. TERESA MARIA COLERA SEMPERE
13. JUAN PEDRO ESPINOSA BERMEJO
14. ANTONIA GALERA NAVARO
15. FRANCISCO JAVIER FERNANDEZ BALLESTER
16. MIREIA CENTELLES NAVARRO
17. JOSE BLAZQUEZ GARCIA
18. MARIA DEL CONSUELO MARTINEZ LOPEZ
19. ERIC MUNDINA NU脩EZ
20. MARCO ANTONIO CAPARROS LARA
21. MARIA DOLORES MUNDINA SOL

Leave a Reply

Your email address will not be published.