fbpx

Diputaci贸 Castell贸 de la Plana Vila-real Almassora Benicarl贸 Borriana Vall d'Uix贸 Vinar貌s Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Catarroja

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Catarroja

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butllet铆 Oficial de la Prov铆ncia de Val猫ncia ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pr貌xim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Catarroja.

COMPROM脥S PER CATARROJA: COMPROM脥S MUNICIPAL
(COMPROM脥S MUNICIPAL)
1. JES脷S MONZ脫 CUBILLOS
2. N脷RIA TERESA BLANCH ESTEBAN
3. MART脥 RAGA V脕ZQUEZ
4. DOLORS GIMENO VALERO
5. JOSE ANTONIO CUBEROS NARV脕EZ
6. ELISA GIMENO G脫MEZ
7. XAVIER BELLOT TARAZONA
8. EMPAR CHULI脌 FERRANDIS
9. INMA GIMENO GUILLEM
10. PAU ORTEGA AZNAR
11. RAQUEL TABERNER ALAPONT
12. NOELIA HERNANDEZ FITO
13. MART脥N VECES MONZ脫
14. M. PILAR MART脥N PLA
15. CARLES RAMOS RAUSELL
16. INMACULADA ORTELLS HERV脌S
17. DAVID VERDEJO VALENZUELA
18. IRIS PASTOR GIMENO
19. PASQUAL ALAPONT RAM脫N
20. SANDRA BELDA MART脥NEZ
21. VICENT MORENO BAIXAULI
Suplentes
1. ELVIRA SELMA ESP脥
2. MANUEL ORTEGA LUJ脕N
3. ALICIA JUAN MART脥NEZ
4. ANTONI HERN脕NDEZ BELTRAN

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPA脩OL (P.S.O.E.)
1. LORENA SILVENT RUIZ
2. ALEJANDRO GARC脥A ALAPONT
3. LOURDES RODR脥GUEZ FRESNEDA
4. JUAN CARLOS MART脥NEZ CUEVAS
5. BEATRIZ SIERRA GARC脥A
6. MIQUEL VERDEGUER MESADO
7. MAR脥A ISABEL ROJAS NU脩EZ
8. VICENTE RAM脫N ESCRIG SOSPEDRA
9. NURIA MAR脥N HORTELANO
10. ANTONIO JES脷S ACEDO GONZ脕LEZ
11. CARMEN FERRER PELEGRI
12. 脫SCAR MORENO DELGADO
13. YOLANDA RUBIO G脫MEZ
14. SALVADOR OLMOS CLEMENTE
15. VIOLETA GARC脥A PARRA
16. ANGEL RAM脫N PUCHALT
17. TERESA TARAZONA LLACER (Independiente)
18. ANOTNIO ESTEBAN ZARAGOZ脕 (Independiente)
19. LARA GONZ脕LEZ BARBER (Independiente)
20. IVAN ALEMANY PUCHOL (Independiente)
21. MAR脥A ROSARIO VIVAS MINGUET
Suplentes
1. SERG脥 GOMEZ CUALLADO (Independiente)
2. IRIS SIERRA GARC脥A
3. JUAN MIGUEL BURGUET HERNANDIS

PARTIDO POPULAR (PP)
1. RAFA SANCHIS MU脩OZ
2. SANDRA ALFONSO SARGUES
3. JOSE MANUEL GRANCHA GONZALEZ
4. ANGEL DAVID MOLINA SAPI脩A
5. MARIA SOLEDAD RAM脫N SANCHEZ
6. DONIS XAVIER SALVADOR CHAFER (Independiente)
7. JESUS RAGA GUILLEM
8. CARLOS VALDUEZA GARRIDO
9. MARTA DE MIGUEL PEREZ
10. MARIA ISABEL PONCE S脕NCHIS
11. JOSE LOPEZ NACHER
12. JOSE LUIS CODO脩ER RAMIREZ
13. HERTOR SALANOVA ROSALE脩
14. MARIA ISABEL VAZQUEZ PONCE
15. CARLA PENELLA MARTINEZ
16. RAISA MIMBRERA SELMA
17. FRANCISCA GUILLEM RODRIGO
18. VICENTE BURGOS LARREY
19. TERESA CAMPOS BORJA
20. GONZALO LABUHIGA SANCHIS
21. ARANTZAZU GUILLEM ESTEBAN
Suplentes
1. ROSALIA TARONGER HERNANDEZ
2. ANAHI RAGA GOMEZ
3. ANTONIO RAMON SANDEMETRIO
4. MIGUEL RODRIGO LLEONART
5. VICENTA JOSEFA ESTEBAN MU脩OZ
6. VICENTE MIGUEL RAGA BORJA
7. VANESA BORREGUERO GARCIA
8. MARIA MACARENA MOLINA SAPI脩A

GUANYAR CATARROJA – ESQUERRA UNIDA: SEGUIM ENDAVANT (GC-EUPV:EU)
1. DANI PORTILLO OGALLA
2. CONXA VALLS MOLDES
3. M陋 EUGENIA PUCHALT SERRA
4. JES脷S CARRI脫N OLARTE
5. ANA MAR脥A GARRIDO RAGA
6. JAUME HERV脕S ESTREMS
7. JUAN CARRI脫N VIDAL
8. SANDRA REY ACOSTA
9. JOS脡 BELTR脕N VERDEGUER
10. DORA SILLA SARGUES
11. VICENT DOMINGO MA脩ES BERTOL脥N
12. SHEREZADE CUENDA CARDOS
13. 脕NGEL CASTIBLANQUE SERRANO
14. CRISTINA LARA S脕NCHEZ
15. FERNANDO 脕LVAREZ MART脥NEZ
16. ELISABET CAROLINA ARNAU NAVARRO
17. MIQUEL PLA VALLS
18. CRISTINA GARC脥A RAGA
19. JULIA SELMA PONS
20. WILSON FERR脷S PERIS
21. ROSA P脡REZ GARIJO
Suplentes
1. PAQUI RAGA HERV脕S
2. FRANCISCO PE脩ARANDA MONTEALEGRE
3. PACA CHIRIVELLA MATEU

POBLE DEMOCRATIC (POBLE)
1. NURIA JUAN MU脩OZ
2. DAVID SOTELO IRANZO
3. MIGUEL ANGEL MU脩OZ ROSALE脩
4. CRISTINA ANDREU PALACIOS
5. RAUL ROSALE脩 GARRIDO
6. CARLOS MU脩OZ RAGA
7. SAUL DAVIA GURREA
8. REBECA PASCUAL SORIANO
9. M陋 JOSE CHILET GARZON
10. BORJA SELMA NAVARRO
11. VICENTA PILAR RAGA RAMON
12. MARIA AMPARO CORRESA RAMIREZ
13. ANGEL MARTINEZ CHUST
14. AGUSTIN ZACARES CARBONELL
15. JOSE RAFAEL DOMENECH ALABORT
16. LIDIA CORRALES PUCHALT
17. MARIA CARMEN ROCHER MU脩OZ
18. JOSE ANTONIO RAGA ALMUDEVER
19. CARMEN EUGENIA COSTA ROSALE脩
20. RAMON NACHER RAMON
21. MIGUEL ANGEL SELMA FOLCH
Suplentes
Sin candidatos

PODEM (PODEMOS)
1. ANTONIO BUENO MART脥NEZ
2. M脫NICA CAMACHO FERRER
3. RAM脫N PEDRO JUAN
4. VANESSA NOGU脡S GARNICA (Independiente)
5. LAURA PATRICIA BUENO MART脥NEZ
6. AGUST脥N RUBIO MORENO
7. MANUEL TORRES SERRANO (Independiente)
8. ESTEFAN脥A VERDEGUER SANCHEZ
9. SALVADOR MART脥NEZ BALDOVI
10. EMMA MARIA SORIA MORELL (Independiente)
11. JOSE MANUEL VILLANUEVA SOLERA
12. AMPARO RUBIERA ROCES (Independiente)
13. MIGUEL DELGADO PAREDES
14. DEREK PAREJA MOURE (Independiente)
15. ADRIAN LAZARO VERDEGUER (Independiente)
16. RAM脫N CUADRADOS TALAVERA (Independiente)
17. ALEJANDRO MAS FERRER (Independiente)
18. MARIA CARMEN MART脥NEZ HEREDIA (Independiente)
19. JESUS SANZ HERRERO (Independiente)
20. SANDRA LOPEZ GARCIA (Independiente)
21. FERNANDO SANTIAGO SEOANE GOLDARACENA (Independiente)
Suplentes
1. JESUS GARCIA BOUZAS (Independiente)

AVANT ADELANTE LOS VERDES (AVANT-LOS VERDES)
1. SERGIO TOMAS PRIMO
2. MANUEL TADEO LONGAS ALONSO
3. VICENTE R. SALOM TABERNER
4. M陋 CARMEN ANDREU ARNAU
5. NURIA LOZANO MARTINEZ
6. IBAN SALOM TABERNER
7. VICENTA GASUILL SANCHO
8. M陋 CONSUELO SORIANO JUAN
9. M陋 CARMEN BLASCO SILVESTRE
10. SERGI PLANELLS ANDREU
11. INMACULADA CONCEPCI脫N MAIQUES CUELLO
12. ROMAN ARRIBAS GRADOLI
13. DOLORES GUIJARRO TORRES
14. CARLOS LLOPIS SANCHIS
15. DAIRA NATASHA SANCHO RAMIREZ
16. RAFAEL JORGE ALBORS DO脩ATE
17. OLGA HERNANDEZ VIDAL
18. DAVID CIFUENTES TORRES
19. ANA MARIA ZAMORA CEBALLOS
20. RAMON ALBERTO GONZALEZ-FONTANA REAL
21. MARIA DEL ROSARIO PEREZ LOPEZ
Suplentes
Sin candidatos

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. MARIA MARCELA TOM脕S GUILLEM
2. LUIS MART脥NEZ CAMPOS
3. CHRISTIAN GUILLEM LLOPIS
4. RAFAEL GALINDO SANCHEZ
5. VICTORIA ISABEL AYLLON BARRIOS
6. JOSEFA ALFONSO ASINS
7. MANUEL COSTA LOPEZ
8. GABRIELA CHORM脰S
9. ADRIAN SOBRINO MORAL (Independiente)
10. GLORIA FERRER MATEU
11. FRANCISCO TALAVERA GALARZO
12. MARIA CARMEN ALFONSO FORTEA (Independiente)
13. DAVID FELIX PALACIOS (Independiente)
14. MARIA ESTRELLA CASANY RUIZ (Independiente)
15. HUGO ALONSO GALINDO FURIO (Independiente)
16. CARMEN GOMIS GARCIA (Independiente)
17. JOSE MAR脥A POZO CASILLAS (Independiente)
18. MARIA AMPARO LOPEZ MONTENEGRO SORIA (Independiente)
19. OCTAVIO ROYO BENACHES (Independiente)
20. GLORIA MATEU MU脩OZ (Independiente)
21. LUIS GARCIA PLA
Suplentes
Sin candidatos

SOM VALENCIANS EN MOVIMENT-CUIDES (UIG-SOMVALCUIDES)
1. GIOVANA RODRIGUEZ TIRADO
2. SANDRA MARRADES L脫PEZ
3. RAM脫N MASI脕 ALBEROLA
4. CELIA ALBIACH TARAZONA
5. ANDR脡S ASENSI VENDREL
6. MIGUELA SEGARRA ALFONSO
7. M陋 AMPARO GIMENEZ RODRIGO
8. CAYETANO ALFONSO DELGADO
9. VICENTE IGUAL AGUSTIN
10. MARIA MARRADES L脫PEZ
11. RAFAEL QUIR脫S SORIA
12. CARMEN SORIA LEAL
13. VICENTE SANCHEZ MASCARELL
14. ASCENSI脫N SORIA LEAL
15. JOAQUINA DIAZ MU脩OZ
16. SALVADORA MASCARELL SANDEMETRIO
17. PATRICIA LARA GARRIDO
18. LUIS BONORA NAVARRO
19. PACO DURAN MU脩OZ
20. PETRA JIMENEZ PIZARRO
21. JOSE GOMEZ SERRA
Suplentes
1. MARIA AMPARO FERRANDIS SIURANA
2. JOSE RAMON BALLESTER MORATE

Leave a Reply

Your email address will not be published.