fbpx

Diputaci贸 Castell贸 de la Plana Vila-real Almassora Benicarl贸 Borriana Vall d'Uix贸 Vinar貌s Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l鈥橝juntament d’Almassora

Coneix a tots els candidats a l鈥橝juntament d’Almassora

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butllet铆 Oficial de la Prov铆ncia de Castell贸 ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals d鈥檈ste mes de maig.

Des de Diari Millars, t鈥檕ferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Almassora.

PARTIT POPULAR (P.P.)
1. Sr. VICENTE CASANOVA CLARAMONTE
2. Sr. LUIS MARTINEZ FUENTES
3. Sra. NURIA FELIP ESTEVE
4. Sr. VICENTE BERNAT PASTOR
5. Sra. RAMONA PALOMARES FUENTES
6. Sr. ENRIQUE BRISACH TORMOS
7. Sra. INMACULADA ISABEL ESTELLER MANRIQUE
8. Sr. JOSE MARTINEZ GOZALVEZ
9. Sr. LUIS MOLINA MUNDINA
10. Sra. MARIA TORMO CASA脩
11. Sr. ARTURO SOLER DOMINGUEZ
12. Sr. JUAN CANTAVELLA MUNDINA
13. Sr. EDUARDO CASANOVA MAS
14. Sra. ANA MARIA ARCHILES VALLS
15. Sra. REBECA PADILLA ALIAGA
16. Sr. JOSE FRANCISCO ROMEU TRENCO
17. Sr. JUAN PEDRO MARTINEZ NAVARRO
18. Sra. ANGELES MARTINEZ MARTINEZ
19. Sr. DAVID MARTINEZ MOLINA
20. Sra. ROSA MARIA BARRIERAS MOMBRU
21. Sra. MARIA REYES CLAUSELL PERIBA脩EZ
Suplents:
1. Sr. JOSE MIGUEL CLARAMONTE FERNANDEZ
2. Sra. MARIA LOPEZ PI脩ON
3. Sr. DIEGO LADISLAO CASTELL CAMPESINO

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPA脩OL (P.S.O.E.)
1. Sr. SANTIAGO AGUSTI CALPE
2. Sra. CARMEN MARTINAVARRO MOLLA
3. Sr. SERGIO MONTEL PRATS
4. Sra. MERCEDES GALI ALFONSO
5. Sr. FRANCISCO JAVIER MARTI ANDREU
6. Sr. JOAN ANTONI TRENCO BOVEA
7. Sra. RAQUEL BARBERA AGOST
8. Sr. FRANCISCO JAVIER SAMPER CLARAMONTE
9. Sr. MANUEL BALADA BRISACH
10. Sra. NOELIA CARRILLO LLORENS
11. Sra. MARIA ISLADIS FALCO SIVERA
12. Sr. JOSE LUIS VICENT SAFONT
13. Sr. ANTONIO MARTINEZ COCERA
14. Sr. SANTIAGO SOLSONA PITARCH
15. Sra. MARIA ANTONIA GONZALEZ DIAZ
16. Sra. SILVANA ESCRIG JUAN
17. Sr. FRANCISCO CLAVERIAS SEDE脩O
18. Sr. JUAN SOTO LOPEZ
19. Sra. ESTHER BRISACH ARENOS
20. Sra. LORENA GALLEN CENI
21. Sr. JOSE MANUEL PONS VILAR
Suplents:
1. Sr. JUAN MONTILLA ESLAVA
2. Sra. ESTEFANIA PE脩A PITARCH
3. Sr. ADRIAN PESUDO FRANCISCO

BLOC NACIONALISTA VALENCI脌 (BLOC)
1. En JOSEP XAVIER TRENCO PITARCH
2. En ROGER BELTRAN MOLLA
3. Na SUSANA NICOLAU HIDALGO
4. Na AMAYA GOMEZ CALDUCH
5. En JAVIER SERISA BLASCO
6. Na MARIA AFRICA NAVARRO GARGALLO
7. En ENRIC JUAN MIRALLES
8. En ANTONI CHABRERA MIRO
9. Na CRISTINA GARRIDO BATALLA
10. En ALBERTO LLOP PUERTO
11. Na NICOLE DANIELLE PONS
12. En RAMON ARNAU GIMENEZ
13. Na SARA MONTERO GAS
14. En JAVIER MARTINAVARRO RAMOS
15. Na DIANA BENLLIURE GARCIA
16. Na MARIA DEL CARMEN MANRIQUE LOPEZ
17. Na CARMINA RIBES FALCO
18. En JOSEP MANEL GUARDIOLA NOGUERA
19. Na PAULA CABEDO PITARCH
20. En OSCAR TRIGUEROS CLAUSELL
21. Na CONSUELO ROSARIO NAVARRO CATALA
Suplents:
1. Na NIEVES RUBIO TORLA
2. En FERNANDO EULOGIO OCHERA BAGAN
3. Na SONIA CENTELLES DIEZ
4. En RICARDO SALES BELTRAN

ESQUERRA UNIDA DEL PAIS VALENCIA (EUPV)
1. Sr. JORGE SANZBERRO COSTA
2. Sra. TANIA GONZALEZ FOYO
3. Sra. MARIA JOSE CLIMENT MAGNIETO
4. Sr. FELIX BRULL JIMENEZ
5. Sr. JUAN PEDRO GARCIA RUIZ
6. Sra. M陋 DOLORES BELTRAN MARQUES
7. Sr. DAVID SIMON OCHOA
8. Sra. ISABEL APARICI CARPENTIER
9. Sr. JOSE ANTONIO LORENTE REBOLLO
10. Sr. FRANCISCO MARTINEZ DE OSABA MICO
11. Sra. M陋 DEL MAR BOTAS IGLESIAS
12. Sr. CARLOS MATEU COLOMER
13. Sr. PABLO GONZALEZ MARZAL
14. Sra. CARMEN MAGNIETO MARTIN
15. Sr. JULIAN MARTINEZ TRIBALDOS
16. Sr. SERGIO CUBILLA LOPEZ
17. Sr. MIGUEL SANTIAGO DE LA LAMA ROIG
18. Sra. M陋 NIEVES PRIO RIVACOBA
19. Sra. REBECA SAN FELIX VAZQUEZ
20. Sr. ALBERTO LORENTE GONZALEZ
21. Sra. SILVIARUBIA MERCE

ESQUERRA REPUBLICANA DEL PA脥S VALENCI脌-ACORD MUNICIPAL (ESQUERRA-AM)
1. En SALVADOR VILAR ALIAGA
2. Na SUSANA LOZANO GUINDOS
3. En SERGI ALEJOS HERNANDEZ
4. N鈥 ANA CARMEN GARCIA GARCIA
5. En JOSE DAMIAN CLARAMONTE MANRIQUE
6. En FRANCISCO JAVIER MENGUAL CAUCERA
7. N鈥 AGATA FABREGAT FONT
8. En JOAN SALVADOR VILAR MARQUE脩O
9. N鈥 ANNA VILAR MENGUAL
10. En VICENT ARLANDIS RIBERA
11. N鈥 ANTONIO GIMENEZ PINTO
12. N鈥 EVA LOZANO GUINDOS
13. En RUBEN VEGA SAMANIEGO
14. Na ROSA ORENGA DEALBERT
15. En FRANCESC SANTAMARIA DAVO
16. Na MARIA OLGA VAYA VILAPLANA
17. En DANIEL DOMENECH RODRIGUEZ
18. En MARC FORN SANMARTI
19. Na MARIA GARCIA MUNERA
20. N鈥 ANTONI-MARIA DOLCET GIRONA
21. N鈥 ADRIANA CRISTINA CUBERO DEL VALLE

Leave a Reply

Your email address will not be published.