fbpx

Diputaci贸 Castell贸 de la Plana Vila-real Almassora Benicarl贸 Borriana Vall d'Uix贸 Vinar貌s Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l鈥橝juntament de Benic脿ssim

Coneix a tots els candidats a l鈥橝juntament de Benic脿ssim

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butllet铆 Oficial de la Prov铆ncia de Castell贸 ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals d鈥檈ste mes de maig.

Des de Diari Millars, t鈥檕ferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Benic脿ssim.

PARTIT POPULAR (P.P.)
1. Sra. MARIA SUSANA MARQUES ESCOIN
2. Sr. CLEMENTE MARTIN TENA (Independiente)
3. Sra. ELENA LLOBELL MARTI
4. Sr. MANUEL MARTIN-LORENTE DIAZ-MINGUEZ
5. Sr. MAURO SOLIVA RAMON (Independiente)
6. Sra. CAROLINA SAN MIGUEL MAS
7. Sr. JAVIER ALONSO CANAL
8. Sr. JUAN EMILIO GARCIA PERIS
9. Sra. CARLA BOIX GIL
10. Sra. MARIA NIEVES ANGELES GRACIA GRA脩ENA (Independiente)
11. Sr. FRANCISCO SOCARRADES MARTI
12. Sra. MARIA PILAR CABALLERO TRIAS
13. Sr. JOSE GIMENEZ MONDRAGON
14. Sr. CARLOS BARTOLL ROS
15. Sra. ANA ROSA SALVA ROCA (Independiente)
16. Sra. MANUELA LATORRE BELLOSO
17. Sr. RAMON SANCHEZ CANO
Suplents:
1. Sra. MARIA ANGELES BELLIDO ESCUDER
2. Sra. CRISTINA MIR GIMENEZ
3. Sr. FRANCISCO REGIDOR BONET (Independiente)
4. Sra. LYDIA ANTONIA MARTIN SELLENS
5. Sr. JOSE MIGUEL LLORENS IZQUIERDO
6. Sra. TANIA MORENO FLORES
7. Sra. ESTEFANIA SAN MIGUEL MAS
8. Sr. MOISES GUERRERO JARA
9. Sr. IGNACIO GARCIA TORO

BLOC NACIONALISTA VALENCI脌 (BLOC)
1. En JOSE DOMINGO ANTONIO FERRANDO FERRARA
2. En VICENTE MANUEL FRANCISCO MINGOL
3. Na MARIA DEL CARMEN BARRACHINA TRILLES
4. Na ELENA DEL CARMEN SALVADOR RIBES
5. En FRANCISCO JOSE BERNAT SOCARRADES
6. Na ROSARIO TARREGA CANOS
7. En JOSE ANTONIO CASA脩 FERRER
8. En RAMON MARZA GIMENO
9. Na EMPAR CARCELLER CENTELLES
10. En XAVIER ROVIRA GASULLA
11. Na ROSA JOSEFA TARREGA NEBOT
12. En FRANCESC CARCELLER SORIANO
13. Na VANESSA BARRIOS BELTRAN
14. Na ISABEL MARIA FERRANDO LLORENS
15. En FRANCISCO VTE PIQUERES SALVADOR
16. En DANIEL ROVIRA GASULLA
17. Na MARIA TERESA RODRIGUEZ GONZALEZ
Suplents:
1. En DOMINGO CASA脩 CARCELLER
2. Na MARIA DPDOS PICHASTOR TARREGA

ESQUERRA UNIDA DEL PAIS VALENCIA (EUPV)
1. Sr. SEBASTIAN ESPARDUCER GARGALLO
2. Sra. ROSALIA TORRENT ESCLAPES (Independiente)
3. Sr. JOSE DEL PRADO HIGUERUELA
4. Sra. INMACULADA MAS MATAMALES (Independiente)
5. Sr. SERAFIN GOMEZ CAMACHO
6. Sra. EUGENIA ALTAREJOS ROZALEN
7. Sr. ELOY ALCAIDE MONTOLIU
8. Sra. CLAUDIA CALCINELLI BERMEJO
9. Sr. JORGE GALINDO BLANCO
10. Sr. ANTONI COSTA BELLOT
11. Sra. AFRICA ESPARDUCER TORIBIO
12. Sra. ANA PALLARES GONZALEZ
13. Sr. MANUEL BRETONES LOPEZ
14. Sr. JOSE ESCOIN CALPE
15. Sra. CRISTINA GIANSANTE TORIBIO
16. Sr. MARCELINO MARTINEZ LOPEZ
17. Sra. ROSA TENA ESCUDER
Suplents:
1. Sra. CARMEN CARMONA FERNADEZ
2. Sr. JOAQUIN BUESO JULVE
3. Sr. CARMEN RAMIREZ GUERRERO

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPA脩OL (P.S.O.E.)
1. Sra. SUSANA ROS MARTINEZ
2. Sr. FRANCESC COLOMER SANCHEZ
3. Sr. ANTONIO RODRIGUEZ BAYON
4. Sra. MARIA SONIA ALONSO PE脩A
5. Sr. GUSTAVO ADOLFO RAMON SAMBOLA
6. Sr. RAMON ALVAREZ FABREGAT
7. Sra. DIANA BERNAL TURCO
8. Sr. FELIPE SALVADOR JAIME
9. Sra. MARIA CARMEN TARREGA CHIVA
10. Sra. AGUEDA LLIBEROS LOPEZ-AGUADO
11. Sr. RUBEN RODRIGUEZ MONSERRAT
12. Sra. RAQUEL VICIANO COLOMER
13. Sra. MARIA REMEDIOS GASULLA MARTINEZ
14. Sra. PALOMA PASCUAL PEREZ
15. Sr. ALFREDO MANYA ARRANZ
16. Sra. ROSALIA MATEY QUERAL
17. Sr. ANTONIO GIMENO ROCA
Suplents:
1. Sra. MARIA CARMEN ALVAREZ ALCAIDE
2. Sr. CLEMENTE COLOMER BLANCHAR
3. Sr. VICENTE REBOLLEDO PALAU

Leave a Reply

Your email address will not be published.