fbpx

Diputaci贸 Castell贸 de la Plana Vila-real Almassora Benicarl贸 Borriana Vall d'Uix贸 Vinar貌s Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l鈥橝juntament de Borriana

Coneix a tots els candidats a l鈥橝juntament de Borriana

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butllet铆 Oficial de la Prov铆ncia de Castell贸 ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals d鈥檈ste mes de maig.

Des de Diari Millars, t鈥檕ferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Borriana.

PARTIT POPULAR (P.P.)
1. Sr. JOSE RAMON CALPE SAERA
2. Sr. ENRIQUE SAFONT MELCHOR
3. Sra. ANA MONTAGUT BORILLO
4. Sr. JUAN GRANELL FERRE
5. Sra. MARIA CONSUELO SUAY MONER
6. Sra. MARIA MERCEDES GIMENEZ MONDRAGON
7. Sr. FRANCISCO JAVIER PERELLO OLIVER
8. Sra. MARIA ESTER PALLARDO PARDO
9. Sr. JUAN FUSTER TORRES
10. Sr. CARLOS SOLA PERIS
11. Sra. BELEN SIERRA MONSONIS
12. Sr. FRANCISCO ROS FELIU
13. Sr. ALEJANDRO CLAUSELL EDO
14. Sra. ADRIANA GONZALEZ BUCHARDO
15. Sra. AMPARO BROCH FOLCH
16. Sra. MARIA MERCEDES GIL MA脩EZ
17. Sr. VICENT ARNAU TORMO
18. Sr. VICENTE CERVERA TRAVER
19. Sra. AMPARO DOSDA GONZALEZ
20. Sr. FRANCISCO JOSE BADENES BOIX
21. Sra. MARIA ANGELES VICENT SAERA
Suplents:
1. Sra. GLORIA FANDOS MONTORO
2. Sr. FRANCISCO JOSE ISACH BENEDITO
3. Sra. MARIA ROSARIO PLANELLES RAMOS

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPA脩OL (P.S.O.E.)
1. Sr. JOAN RAMON MONFERRER DAUDI
2. Sra. MARIA MERCEDES SANCHORDI GARCIA
3. Sr. JAVIER GUAL ROSELL
4. Sra. MARIA CRISTINA RIUS CERVERA
5. Sra. MARIA JOSE SAFONT MELCHOR
6. Sr. VICENTE APARISI JUAN
7. Sra. ROSA DE LOS ANGELES MARCO CHORDA
8. Sra. IOLANDA PORCAR BOIX
9. Sr. ANDREI GRI脩O PEREZ
10. Sra. MARIA JOSE ALMELA ROSELL
11. Sr. MANUEL ROYO PEREZ
12. Sra. DOLORES CARBONELL MONSONIS
13. Sra. MARIA CASANOVA JUAN
14. Sr. JUAN VICENTE MOLES GUINOT
15. Sra. ANTONIA TRAVER VILLALBA
16. Sr. ROBERTO JORGE SORIANO
17. Sr. JOAQUIN FERRER PIQUER
18. Sra. ARANTXA ARAGONES RIUS
19. Sr. JOAQUIN DELFIN BACHERO SANCHEZ
20. Sra. CLAUDIA CORELL VENTURA
21. Sr. VICENTE FRANCISCO MOLINER MU脩OZ
Suplents:
1. Sr. ENRIQUE FRANCISCO VILAR MOLES
2. Sra. TERESA PEREZ GARCIA
3. Sr. JOSE SABATER GRANELL

CIUTADANS INDEPENDENTS PER BURRIANA (CIBUR)
1. Sra. MARIOLA AGUILERA SANCHIS
2. Sr. DANIEL VIDAL FUSTER
3. Sra. MARIA JOSE REIG URIOS
4. Sra. VERONICA CENTELLES AYMERICH
5. Sr. JOAQUIN JOSE SORLI GARRIDO
6. Sra. TERESA MARTI PATRO
7. Sr. JULIO RODRIGUEZ SALMERON
8. Sr. JESUS FERNANDEZ ORTIZ
9. Sra. MARISA ANGULLO ESCORIHUELA
10. Sr. JORGE BORJA SALVADOR
11. Sr. RAFAEL GUIJARRO PRADES
12. Sr. MANUEL PERAIRE NAVARRO
13. Sra. ANA BELEN HENS RODRIGUEZ
14. Sra. CONCEPCION GONZALEZ GARCIA
15. Sr. LUIS SANCHEZ GALLEGO
16. Sra. NEREIDA PERIS ALONSO
17. Sr. LUIS MIGUEL FELIPE PEREZ
18. Sr. JUAN ARENOS ORTS
19. Sra. DOLORES SUAREZ LOPEZ
20. Sra. MERCEDES PRADES GARCIA
21. Sr. SIMON RICHARD MORTON
Suplents:
1. Sr. PASCUAL BALLESTER RAMON
2. Sra. VANESSA CHABRERA PARRE脩O
3. Sr. OSCAR FRANCH SAFONT

BLOC NACIONALISTA VALENCI脌 (BLOC)
1. En VICENTE ARNAU CABRERA
2. Na MARIA VICTORIA MESAS GARCIA
3. Na GLORIA OLIVARES MU脩OZ
4. En VICENT JOSEP GARCIA SANCHEZ
5. En ANTONI FRANCESC ROIG NAVARRO
6. Na MIRIAM MASIP GARRIDO
7. Na MARIA DEL MAR GARI PALAU
8. En PAU JOSEP FERRANDO TARREGA
9. Na MARIA LUISA ALMELA SIRVENT
10. En SERGIO PITARCH PI脩ANA
11. Na VICENTA ISACH FRANCH
12. En JUAN CARLOS IZQUIERDO QUINTANA
13. En XAVIER CARDA ISACH
14. En VICTOR BALLESTER REDON
15. Na ANA ALMELA SIRVENT
16. En JOSE ARTURO ESCRIG PORCAR
17. Na ROSA GARCIA GOMEZ
18. Na ROSA LLATSER FERRE
19. En MANUEL MA脩ES BETORET
20. En ANTONIO PLA SANJUAN
21. En VICENT RAMON CARDA ISACH

COALICIO VALENCIANA (CVa)
1. Sr. JOSE VICENTE GUINOT ALEDO
2. Sr. JUAN LUIS MUSOLES PALAU
3. Sra. ALICIA BROCH AYMERICH
4. Sr. JUAN JOSE GAVALDA CARBONELL
5. Sra. MARIA TERESA MIRALLES ROYO
6. Sr. VICENTE JOSE FONT MANZANO
7. Sra. YAIZA CAPELLA BROCH
8. Sr. SALVADOR SAIZ BELENGUER
9. Sra. MARIA DOLORES MIRALLES ENRIQUE
10. Sr. JOSE VICENTE GUINOT PERIS
11. Sra. MARIA ANGELA BENITEZ ROSADO
12. Sr. ENRIQUE GIL SALAS
13. Sr. ANGEL GALAN RUIZ
14. Sra. ANDREA BROCH ESCRIVA
15. Sr. PASCUAL ORTOLA PEREZ
16. Sr. AGUSTIN PERIS TRAVER
17. Sra. MATILDE AYMERICH PERIS
18. Sr. JORGE VILA FERRANDIS
19. Sr. ANTONIO TAURA GRANELL
20. Sra. AMPARO VILA VALLS
21. Sra. ISABEL ALEDO SUAY
Suplents:
1. Sr. FRANCISCO RIOS GUINOT

ESQUERRA REPUBLICANA DEL PA脥S VALENCI脌-ACORD MUNICIPAL (ESQUERRA-AM)
1. En VICENT VERDEGAL CEREZO
2. En CRISTIAN VESES DONET
3. En SALVADOR ALMELA RAMBLA
4. Na VALLIVANA DOSDA PERIS
5. Na CARMEN MERCEDES PEREZ CALVO
6. En JORDI ARENOS FALCO
7. En RICARD FREIXES QUIROS
8. N鈥 OSCAR RUBERT FONTE
9. Na LORENA GOMEZ ARG脺ELLES
10. Na CARMEN OLCINA BLANES
11. En JAIME ANDREU GIMENEZ
12. En MODEST BARRERA AYMERICH
13. En VICENT DOSDA PERIS
14. Na MARIA SOLEDAD QUESADA MAS
15. Na NIEVES LOPEZ PONS
16. En JORGE FLORENSA MARTINEZ
17. En DOMENGE BORONAT SIRVENT
18. En GUILLEM CORTADA CAUSADIAS
19. Na MARIA ISABEL PINTO MONTERO
20. Na MARIA MARTINEZ LLINARES
21. Na JOAQUINA CANTONS NU脩EZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.