fbpx

Diputaci贸 Castell贸 de la Plana Vila-real Almassora Benicarl贸 Borriana Vall d'Uix贸 Vinar貌s Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l鈥橝juntament de Castell贸 de la Plana

Coneix a tots els candidats a l鈥橝juntament de Castell贸 de la Plana

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butllet铆 Oficial de la Prov铆ncia de Castell贸 ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals d鈥檈ste mes de maig.

Des de Diari Millars, t鈥檕ferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Castell贸 de la Plana.

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPA脩OL (P.S.O.E.)
1. Sr. JUAN MARIA CALLES MORENO
2. Sra. MARIA AMPARO MARCO GUAL
3. Sr. JOSEP LLUIS GRAU VALLES
4. Sra. MARIA CARMEN OLIVER CARBONELL
5. Sr. JOSE JAVIER PERIS SEGARRA
6. Sra. MARIA INMACULADA ENGUIDANOS ALCON
7. Sr. JUAN ANTONIO MORALES IBA脩EZ
8. Sr. MARIO EDO GIL
9. Sra. PATRICIA PUERTA BARBERA
10. Sr. JULIO DOMINGO BARREDA
11. Sr. VICENTE JOAQUIN GARCIA NEBOT
12. Sra. SARA USO ALIA
13. Sr. PEDRO GOMEZ SIMON
14. Sr. OMAR BRAINA BOU
15. Sra. MARINELA MONICA BARABAS
16. Sr. RAUL GALVAN LOPEZ
17. Sra. MARTA NORIEGA TORRES
18. Sr. CRISTIAN VARTOLOME GEORGESCU
19. Sra. ISABEL MARIA RIOS GARCIA
20. Sr. MIGUEL CENTELLES ANDRES
21. Sra. CARMEN PERIS DORADO
22. Sr. ANTONIO JOSE SANTIAGO RINCON MORENO
23. Sra. MATILDE RAMOS ALONSO
24. Sra. MARIA AURORA MARTINEZ SIMO
25. Sr. EMILIO AGULLEIRO MORENO
26. Sra. ISABEL MARIA SABATER SAN DE BREMOND
27. Sr. JUAN TARAZONA CALLEJON
Suplents:
1. Sra. MARIA TERESA PITARCH SABORIT

INICIATIVA PER CASTELL脫-VERDS:COMPROM脥S MUNICIPAL (IxCastell贸-V:CM)
1. Sr. JOSE PEDREGOSA DIAZ
2. Sr. JOSE ANTONIO CUEVA ALMELA
3. Sra. MARIA ASUNCION PERIS GOMEZ
4. Sr. MARCOS ALFONSO CAMPOY CUBILLO
5. Sra. MARIA ISABEL GOMEZ SAIZ
6. Sr. VICENTE SAPORT ALEGRE
7. Sra. MARIA CARMEN BERMEJO SANCHEZ
8. Sra. ISABEL FERNANDEZ LOPEZ
9. Sr. PABLO GRAJEDA PEREZ
10. Sr. ANTONIO LEANDRO HERNANDEZ MA脩EZ
11. Sra. LANA POPOVIC MULIC
12. Sra. RAQUEL MARIN MONFORT
13. Sr. PEDRO PASCUAL PARADIS HUESA
14. Sr. JAIME FRANCISCO MATEU
15. Sra. MARIA LIDON GONZALEZ MARTINEZ
16. Sra. ANA MARIA FABREGAT MUNDO
17. Sr. ENRIQUE SOS ROLDAN
18. Sra. MARIA CARMEN PEIRO MATOSES
19. Sr. JUAN MANUEL SEGARRA MUCIENTES
20. Sra. SONIA BATALLER VICIANO
21. Sra. FRANCISCA GARCIA BARRACHINA
22. Sr. PEDRO SALMERON SANCHEZ
23. Sr. RICARDO RUBIO SALVA
24. Sra. MARIA DEL PILAR RAMO VIZARRAGA
25. Sra. JUANA DIAZ ROLDAN
26. Sr. VICENTE GRAU REIG
27. Sra. CARMEN CANA MO脩ITA
Suplents:
1. Sra. MARIA MERCEDES PEREZ MORALA

ESQUERRA UNIDA DEL PAIS VALENCIA (EUPV)
1. Sra. CARMEN CARRERAS LOPEZ
2. Sra. ESTEFANIA RUBERT ALEMAN
3. Sr. JOSEP ANTONI BOMBOI ARIAS
4. Sra. AMELIA FERRERES FRANCO
5. Sr. MIGUEL PITARCH MONFERRER
6. Sra. YOLANDA EDO FIGAS
7. Sr. JUAN ANTONIO FORES CASTELL
8. Sra. NADIA GARCIA PEREZ
9. Sr. GERMAN DE EUGENIO OLIVER
10. Sra. MARIA CONCEPCION AMOROS DE LILA
11. Sr. GABRIEL ALBIOL MARTI
12. Sra. ELENA SANCHIS SANCHEZ
13. Sr. CARMELO GARCIA GARCIA
14. Sra. CLARA BELLES RUBERT
15. Sr. BERNAT JOSEP PALOMARES BENEDITO
16. Sra. CARMEN TORRES GOMIS
17. Sr. MIGUEL PEREZ ARRANZ
18. Sra. AMPARO MARTINEZ ALMELA
19. Sr. JULIO MAGNIETO MARTIN
20. Sra. MONTSERRAT VI脩ALS GUERRERO
21. Sr. VICENT FONT HERNANDEZ
22. Sra. ELIA MIRA MARTINEZ
23. Sr. LUIS GOMEZ CASALS
24. Sra. ANA ARAYO SOLA
25. Sr. FERRAN XAVIER DEL SENYOR DE LA GALA
26. Sr. JOAN JULBE MASIP
27. Sra. MARINA ALBIOL GUZMAN
Suplents:
1. Sra. RAQUEL COLL MEJIAS
2. Sr. ENRIQUE DOMINGUEZ SOS

BLOC NACIONALISTA VALENCI脌-COALICI脫 COMPROM脥S:BLOC (BLOC)
1. En ENRIC NOMDEDEU BIOSCA
2. Na ALICIA BRANCAL MAS
3. En VICENT MARZA IBA脩EZ
4. Na ANA MARIA AVILA PE脩ALVER
5. Na LLEDO LLEO RUBIO
6. En ROGER MIRA APARICIO
7. Na AIDA DEL LLEDO ARTOLA PEREZ
8. En IGNASI JOSEP GARCIA FELIP
9. En JOSE AGUILAR LOPEZ
10. Na MARIA TERESA MOLES ABAD
11. Na LLEDO BELTRAN NEGRE
12. En MIGUEL GINES VILAR
13. Na MARIA ISABEL ALCARAZ GONZALEZ
14. En JOSEP ANTONI GRAMATGE GARCIA
15. Na MARIA LOIS LAZAR
16. En JOSEP MARIA RIPOLLES GONZALEZ
17. Na ROSA MARIA MONTA脩ES BLANCH
18. En MIQUEL TORRES GASCON
19. Na MARIA TERESA BELLIDO CERDA
20. En JUAN ANTONIO GINES CAMAHORT
21. Na MARIA DOLORES GUAL FERRARA
22. En JOSEP VICENT CASTELL MERCE
23. Na MARIA VICTORIA PASCUAL MON
24. En VALERIANO SILVA SOLER
25. En VICENTE MARTINEZ SANTAMARIA
26. Na PALOMA VENTURA VENTURA
27. En ADRIAN NITA
Suplents:
1. En JORDI TARREGA SANG脺ESA
2. Na GEMMA RODRIGUEZ NAVARRO
3. En FRANCESC RUBIO CLAROS
4. En ANTONI PAU ALEGRE RIPOLLES
5. Na INES ESCOI BETORET
6. En ENRIC PORCAR MALLEN
7. Na JULIA HERNANDEZ OTERO
8. En VICENT FABIA MARTINAVARRO CATALA
9. Na MARIA LUISA PEREZ MONFERRER
10. En VICENT PITARCH ALMELA

PARTIDO POPULAR (P.P.)
1. Sr. ALBERTO FABRA PART
2. Sra. MARTA GALLEN PERIS
3. Sr. FRANCISCO JAVIER MOLINER GARGALLO
4. Sra. MARIA LUISA RIBES FERRER
5. Sr. JUAN ALFONSO BATALLER VICENT
6. Sr. MIGUEL ANGEL MULET TALO
7. Sra. BEATRIZ GASCO ENRIQUEZ
8. Sr. VICENT FRANCESC SALES MATEU
9. Sr. JOAQUIN BALTASAR TORRES NAVARRO
10. Sra. MARIA DEL CARMEN ALBERT PARDO
11. Sr. JUAN JOSE PEREZ MACIAN
12. Sra. BEGO脩A CARRASCO GARCIA
13. Sr. MIGUEL SOLER BARBERA
14. Sr. GONZALO ROMERO CASA脩A
15. Sra. MARIA DEL CARMEN QUEROL BLANCO
16. Sr. JOSE EDUARDO MASIP ROSELL
17. Sra. BEATRIZ CONSUELO JIMENEZ GIMENO
18. Sr. JULIO ARTEMIO TENA FORTANET
19. Sra. MARIA ASUNCION VILLALBA BARRIL
20. Sr. DAVID LUIS LOPEZ
21. Sra. PATRICIA GRACIA GOMEZ
22. Sr. ARTURO CASANOVA MARTINEZ
23. Sra. ROSA MARIA PE脩A INSA
24. Sr. JUAN LUIS SAURA VILAR
25. Sr. JULIAN VALERO GERRERO
26. Sra. SALOME PRADAS TEN
27. Sr. LEOPOLDO CERDA PEIRO
Suplents:
1. Sr. JOSE LUIS GIMENO FERRER
2. Sra. MARIA SOLEDAD LINARES RODRIGUEZ
3. Sra. MARIA CARMEN AMOROS GRANELL

UNION PROGRESO Y DEMOCRACIA (UPyD)
1. Sr. ANTONIO HURTADO ALMEDA
2. Sra. PAULA BERNAT GOMEZ
3. Sr. FRANCISCO MARTIN PUERTAS
4. Sr. ISAAC VILLALBA TENA
5. Sra. MERCEDES SALAS QUESADA
6. Sr. ALBERTO POLO CUEVAS
7. Sr. FRANCISCO ALFONSO GIMENEZ GARCIA
8. Sr. VICTOR RUIZ ABAD
9. Sra. EVA VALLS CAMPOY
10. Sra. MARIA BELEN CERVERA TOMAS
11. Sr. MANUEL GUTIERREZ FERNANDEZ
12. Sr. SECUNDINO REGUERA ALVAREZ
13. Sra. MARIA DEL CONSUELO ROCA NAVARRO
14. Sr. ANTONIO SASTRE QUINTANO
15. Sra. FELISA ISABEL RUBIO SALVA
16. Sr. EDELMIRO COSTA BELLOT
17. Sra. CONCEPCION CARMEN JIMENEZ NAVARTA
18. Sra. MARIA TERESA MONFERRER DELIBANO
19. Sr. JULIO GARCIA TENA
20. Sr. JUAN VICENTE SIMON INIESTA
21. Sr. CARLOS ORDO脩EZ PEREZ
22. Sr. JUAN EMILIO ADRIAN SERRANO
23. Sr. MIGUEL GOMEZ BERNAT
24. Sra. MONICA VILLALONGA DELMAS
25. Sra. PALOMA PLUMED MIRALLES
26. Sra. ROCIO BARREDA IBA脩EZ
27. Sr. ROMAIN PIERRE MUZZATI RAGOT

ESPA脩A 2000 (ESPA脩A-2000)
1. Sra. M陋 ANGELES PEREZ DIAZ
2. Sr. JESUS PARRA PEREZ
3. Sr. AITOR FERRER CLAUSELL
4. Sra. JOSEFA FERRANDO BADAL
5. Sr. RAUL BOJADOS FERRANDO
6. Sr. PATROCINIO VAZQUEZ RODRIGUEZ
7. Sra. M陋 MAGADALENA GOMEZ DONOSO
8. Sr. ALAN VAZQUEZ GOMEZ
9. Sr. ROMAN MARQUES KURTZ
10. Sra. NOEMI MU脩OZ BETETA
11. Sr. VICENTE SANCHEZ VALERO
12. Sra. VANESA REBOLLO LOS SANTOS
13. Sr. ANTONIO JUAREZ DE LA ROSA
14. Sra. CAROLINA FERNANDEZ MORENO
15. Sr. JESUS ENRIQUEZ GARCIA
16. Sr. ISAIAS CASTRO HERNANDEZ
17. Sra. M陋 TRINIDAD FENOLLOSA BELTRAN
18. Sr. CARLOS BADENES MALDONADO
19. Sra. M陋 TERESA SALVADOR SABATER
20. Sr. RAUL CARSI CARBONELL
21. Sr. MANUEL PEREZ NU脩EZ
22. Sra. INES MULET MARTINAVARRO
23. Sr. JOAQUIN SALVADOR SABATER
24. Sra. JUANA FERNANDEZ GUERRERO
25. Sr. MANUEL MORENO ORENGA
26. Sr. ROBERTO VEDROY ZARZUELA
27. Sra. M陋 PILAR NU脩EZ PEINADO
Suplents:
1. Sr. FAUSTO ROBLEDO YARRITU
2. Sra. EVA SORRIBAS GARCIA
3. Sr. JUAN BAUTISTA VERDU RUIZ

FALANGE AUTENTICA (FA)
1. Sr. JOSEP LLUIS ROCA DE DIOS
2. Sra. ANTONIA GOMEZ CARRERAS
3. Sr. ALBERTO RAMON SOS TARREGA
4. Sr. MIGUEL ANTON CONESA
5. Sra. MARIA ELENA MEDEL GOMEZ
6. Sr. JOAQUIN GONZALEZ MARTINEZ
7. Sr. EMILIO MARTINEZ NAVAS
8. Sra. MARIA LUISA MORA MORA
9. Sr. PEDRO FRANCISCO RODRIGUEZ NAVARRO
10. Sra. MERCEDES GARCIA ARMERO
11. Sra. TERESA PEREZ LOPEZ
12. Sr. MARCOS ARANDA LOPEZ
13. Sr. FRANCISCO JERONIMO VARO LOPEZ
14. Sra. MARIA DEL CARMEN ESCRIBANO MORENO
15. Sr. PEDRO NAVARRO FERNANDEZ
16. Sra. FRANCISCA CEES ARANDA
17. Sr. DAVID CORTES ROSIQUE
18. Sr. ALFONSO RODRIGUEZ NADAL
19. Sr. JESUS VILLAGORDO LOPEZ
20. Sra. MARIA CONCEPCION CONESA CUENCA
21. Sra. MARIA FILOMENA MOTA LOPEZ
22. Sr. LORENZO VIZNER GARCIA
23. Sra. MARIA ESTER ALFARO FERNANDEZ
24. Sr. PEDRO JUAN ASO
25. Sr. JOSE EMILIO PEREZ GALINDO
26. Sra. MARIA ROSA VIZNER GARCIA
27. Sr. JOSE GARCIA ARMERO

COALICIO VALENCIANA (CVa)
1. Sr. VICTOR BONE VIDAL
2. Sra. ARANZAZU OJEDA LUIS
3. Sr. JOSE SERRANO LAUP
4. Sra. MARIA ELENA DE DIEGO QUINTERO
5. Sr. HECTOR GALLARDO JUAN
6. Sr. DAVID SELLES BUESO
7. Sra. BEATRIZ BOLIVAR ALVAREZ
8. Sr. CESAR PINO RAMBLA
9. Sra. MARIA CARMEN LUIS ORDI脩AGA
10. Sr. ANTONIO GONZALEZ MENDOZA
11. Sr. PABLO VICENTE RICART ANDREU
12. Sra. MARIA DOLORES SANZ ORENES
13. Sra. MARIA TERESA ESTOR MATIA
14. Sra. MARIA JOSEFA OSCA GARCIA
15. Sr. ABEL ARO PIEDRA
16. Sr. JOSE RAMON OJEDA LLUIS
17. Sra. REBECA DOMINGUEZ ROIG
18. Sr. JOSE VICENTE ARIZA ESTOR
19. Sra. ROSARIO VIDAL MATEU
20. Sr. JOSE VICENTE ARIZA GALMES
21. Sra. LAURA GONZALEZ MENDOZA
22. Sr. JUAN ANTONIO DIAZ LUQUE
23. Sra. ALICIA NOVO GARCIA
24. Sr. ANTONIO CAZALLA ROMERO
25. Sra. SHEILA ARIZA ESTOR
26. Sra. TERESA MATIA FERNANDEZ
27. Sr. RAFAEL PASCUAL IBA脩EZ
Suplents:
1. Sr. DAVID RODRIGUEZ CALDERON

COALICI脫N VERDS Y ECOPACIFISTES / VERDES Y ECOPACIFISTAS
1. Sr. ALBERTO LILLO LLORIA
2. Sra. CLARA REBOLLEDO GAUDES
3. Sra. MARIA ELENA CARRETERO ALGORA
4. Sra. MARIA ANGELES GOMEZ VALDEOLIVAS
5. Sr. JUAN ANTONIO REDON ROS
6. Sr. CRISTIAN ARENOS REBOLLEDO
7. Sr. ANTONIO TAPIA CA脩AMERO
8. Sra. NATALIA VILAR DO脩ATE
9. Sra. RUTH ESCRIG JUAREZ
10. Sra. MERCEDES ARENOS ROMERO
11. Sr. JOSE VICENTE CODERCH FERRANDO
12. Sr. JOSE VICENTE PALLARES FUSTER
13. Sr. FRANCISCO CONSUELO RIERA
14. Sra. EVA MARIA MU脩OZ VILAR
15. Sra. MARIA ISABEL GONZALEZ ABUJA
16. Sra. MARIA JESUS CALVETE CAPILLA
17. Sr. JOSE PUCHOL GARRIGOS
18. Sr. VICENTE SALVADOR VILA SARCH
19. Sr. SALVADOR SASTRE SOLER
20. Sra. MARIA JESUS PUCHOL GARRIGOS
21. Sra. ALICIA GREGORI ESTEVE
22. Sra. MARIA CONSUELO ESCRIVA SALES
23. Sr. JOSEP ANTONI VALLS CATALA
24. Sr. ALVARO JOSE DE OYANGUREN APARICIO
25. Sr. FRANCISCO PERIS GARCIA
26. Sra. LAURA PUCHOL MORALES
27. Sr. FRANCISCO JAVIER MONCHO MONCHO

ESQUERRA REPUBLICANA DEL PA脥S VALENCI脌-ACORD MUNICIPAL (ESQUERRA-AM)
1. En JOSEP VICENT VICENT BALLESTER
2. Na MARIA JESUS FRANCH I APARICI
3. En ROGELI MANUEL VIDAL I RODRIGUEZ
4. Na MARIA DESEMPARATS SANCHEZ RUIZ
5. En JOSEP AGUSTI MUT I SANJUAN
6. Na CARME SERRA I FORTEA
7. Na MERCE FONT I PUJOL
8. N鈥 ANTONI SOLSONA NEBOT
9. En JOAN MIQUEL MARTINEZ DELFA
10. En JOAN RAMON MARTI I ROCA
11. Na ROSA MARIA PAREJO ORENGA
12. N鈥 HUMBERTO BALLESTER PEDRA
13. Na MARIA DOLORES BADENES TRILLES
14. En FRANCISCO RANGEL ORTIZ
15. N鈥 ADRIA PLA MERINO
16. En FIDEL TOMAS FERRER
17. Na IRENE MIRA NAVARRO
18. Na TERESA PAREJO ORENGA
19. En MARC ESPINOSA GISBERT
20. N鈥 IVAN PASCUAL COLOMA
21. Na SUSANA RODRIGUEZ HERRERA
22. Na DOLORS IGUAL I ADELL
23. En JOSE LUIS RODRIGUEZ MONTES DE OCA
24. En ROGER GISPERT MASO
25. N鈥 ENRIC MALET VIDAL
26. Na MARIA CONSUELO GIL SORIANO
27. En RAFAEL FABREGAT I PRATS

ESQUERRA NACIONALISTA VALENCIANA-REPUBLICA VALENCIANA/PARTIT VALENCIANISTA EUROPEU (ENV-RV/PVE)
1. Sr. VICENT BOSCH I PAUS
2. Sr. ALONSO VELA BRIZ
3. Sra. SUSANA TOMAS VILLENA
4. Sr. JOSE VELASCO I SANTAMARIA
5. Sra. LIDIA ALGARRA FURIO
6. Sr. JOAQUIM AULADELL I FREIXINET
7. Sra. M. LUISA VELASCO SANTAMARIA
8. Sra. ARACELI SUBIAS ALLED
9. Sr. ENRIC BORRAS CALVO
10. Sr. ANDRES CALVO MEDINO
11. Sra. JESSICA ALFARO LLOBAT
12. Sr. ANTONI GRAU QUELLOS
13. Sr. JOSE MARIA SUBIRA BLASI
14. Sra. EVA MARIA MURCIA SANTOS
15. Sr. CARLOS MIGUEL ABRIL CARCELLER
16. Sr. ALEXANDRE PINEDA FORTUNY
17. Sra. GREGORIA H. TORNERO PERIS
18. Sra. MARIA HERNANDEZ ROIG
19. Sr. ANASTASIO DE AULESTIA RIERA
20. Sr. ALBERT MATA MARRUGAT
21. Sra. MONTSERRAT PINEDA JUST
22. Sr. DOMINGO VILLALBA RUIZ
23. Sra. MONTSERRAT HORTA RAURICH
24. Sr. JOAN ALTES PAMIES
25. Sra. ELVIRA SANCHIS BARRACHINA
26. Sr. MANUEL PALOS LAOSA
27. Sra. ANGELA PARES TARRIDA

DEMOCRACIA NACIONAL (D.N.)
1. Sr. JUAN MANUEL SALES ORTI
2. Sr. MIGUEL BLASCO DEL ALAMO
3. Sr. JUAN JOSE FOIX SORLI
4. Sra. PAOLA RODRIGUEZ MA脩AN
5. Sra. AINHOA RUIZ FUNES
6. Sr. PABLO ANTONIO MARTINEZ LOPEZ
7. Sr. DAVID ROCHERA DO脩ATE
8. Sra. CELESTE SANZ ALBA
9. Sra. CARINA SANCHO ALARCON
10. Sra. OLGA SALES ORTI
11. Sr. PEDRO JESUS ROCHERA DO脩ATE
12. Sr. VICTOR MANUEL BALLESTEROS NAVARRO
13. Sr. RUBEN TENA AGOST
14. Sra. RAQUEL FOIX SORLI
15. Sra. MARIA TERESA SORLI MARZAL
16. Sr. JOSE MARIA CARRASCO PAZ
17. Sr. FERNANDO RUIZ FUNES
18. Sr. JUAN CARLOS MARCO VASCO
19. Sra. NURIA PEREZ PUNZANO
20. Sra. MARIA PURIFICACION CALVO RODRIGUEZ
21. Sr. ISIDRO CARVAJAL JURADO
22. Sr. ISMAEL JUAREZ CHAMORRO
23. Sr. VICTOR GALLEGO SOLSONA
24. Sra. ALICIA GASCH AG脺ERA
25. Sra. JUANA DO脩ATE RUIZ
26. Sr. JOSE ANTONIO ALONSO CEBRIAN
27. Sra. SUSANA SORIA SANCHEZ

Leave a Reply

Your email address will not be published.