Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Alcalà de Xivert

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament d’Alcalà de Xivert

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de Castelló ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Alcalà de Xivert.

COMPROMIS: BLOC-INICIATIVA-VERDSEQUO (COMPROMIS 2019) (CCPV)
1. MARIA SORLI FRESQUET
2. ANA M MARTIN SANCHIS
3. DAVID SALVADOR SORLI
4. MANEL SALVADOR GARCIA
5. SELENE MARTI FOIX
6. FELIPE FOLCH SORIANO
7. CRISTINA BUZILA
8. MARIA JOSE VINUESA VIDAL
9. ANTONIO LUIS GARCIA SANZ
10. JOAN MANUEL BARCELO PUIG
11. GLORIA BOSCH ROIG
12. ASIER ORTEGA PEREZ
13. ETELVINA MARCO DEMPERE
Suplentes
1. MARTA SORLI FRESQUET
2. VICENTE FRESQUET MOR

PARTIDO POPULAR (PP)
1. FRANCISCO RAMÓN JUAN MARS
2. JOSE MIGUEL MARTORELL ROIG (Independiente)
3. MARÍA AGUT PUIG
4. JAIME ALBERT FOX (Independiente)
5. MARIA ENCARNACIÓN TRAVER ALONSO
6. JUAN CARLOS BARCELÓ SANGUINO
7. SELENE BLAZQUEZ SANCHO
8. JORDI BATISTE AIXA
9. MELINA ALEJANDRA FRADEJAS LENARDUZZI
10. JOSÉ VICENTE ANTONIO COLOM RAMOS
11. MANUEL RAMÓN SOSPEDRA
12. ALEJANDRA ROCA ESPINOSA
13. MARIA DE LOS DESAMPARADOS PITARCH FRESQUET
Suplentes
1. JOSÉ ANGEL TRAVER ROCA

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. JOAN RONCHERA FABREGAT
2. VICENTA ARNAU CARDA
3. AGUSTÍN JOSÉ SANCHO CHERTA
4. SARA CUCALA PERAIRE
5. TOMÁS GARCÍA MARTÍ
6. LAURA JAIME CALDUCH (Independiente)
7. CARLOS MIRALLES ARMENTEROS
8. MAR CERDÁN PERAIRE
9. RAFAEL SEGARRA CALDUCH
10. DESAMPARADOS MARZAL LLORENS
11. LLUIS GARCÍA FRESQUET
12. PATRICIA LLORENS GUILLAMON
13. FRANCISCO IZQUIERDO ROMERA
Suplentes
1. JOSÉ MANUEL RUIZ BOSCH

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. JOAQUIN LORENZO ZARAGOZA GALINDO
2. PEDRO LUIS BLASCO SANCHO
3. ANTONIO BRUÑO SUÑOL
4. IDURRE LAMELAS CUCO
5. LIDIA SAMIT MIRAVETE
6. JOSE MARTI MUNDO
7. MARIA CONCEPCION GARCIA IGUAL
8. MIGUEL VICENTE FOLCH PERIS
9. RAQUEL FABREGAT SALVO
10. ELENA LAPUERTA CAMAÑES
11. JOSE ANTONIO PITARCH MUNDO
12. JOAQUIN BRUÑO FUSTER
13. ROSA MARIA QUEROL DALMAU
Suplentes
Sin candidatos

Leave a Reply

Your email address will not be published.