Diputació Castelló de la Plana Vila-real Almassora Benicarló Borriana Vall d'Uixó Vinaròs Onda Altres municipis

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Burjassot

Coneix a tots els candidats a l’Ajuntament de Burjassot

Descobreix el nom de totes les persones que opten a ser regidors.

El Butlletí Oficial de la Província de València ha publicat totes les llistes electorals que concorreran a les eleccions municipals del pròxim mes de maig.

Des de Diari Millars, t’oferim les candidatures dels partits que es presentaren per a governar Burjassot.

COMPROMÍS PER BURJASSOT: COMPROMÍS MUNICIPAL
(COMPROMÍS MUNICIPAL)
1. LLUNA ARIAS CORTINA
2. ÀNGEL VÁZQUEZ MARTÍNEZ
3. MARIA VIU RODRÍGUEZ
4. SERGI MAICAS PRIETO
5. BÀRBARA ESPLUGUES CEBRIÀN
6. RAFAEL E. CALANDÍN CARDO
7. ALBA REQUEJO SÁNCHEZ DE SONSECA
8. FERNANDO FUENTE CORTINA
9. Mª DOLORES GÓMEZ JIMÉNEZ
10. ROC LLUÍS SENENT SÁNCHEZ
11. CARMEN RODRÍGUEZ GÓMEZ
12. XAVIER MÍNGUEZ LÓPEZ
13. ANNA ESPERANZA ANDRÉS DEVESA
14. CARLES MARTÍNEZ OLMOS
15. SUSANA HERREROS CALERO
16. CARLES IBÁÑEZ AGUILAR
17. SÒNIA BENAVENT MUÑOZ
18. JORDI SEBASTIÀ TALAVERA
19. ADELINA POVES LLUNA
20. AMPARO SIFRE GARCÍA
21. EMILI ALTUR MENA
Suplentes
1. CARMEN CORTINA CAPELLA
2. VICENT BALLESTER SANCHIS
3. CONSUELO MUÑOZ ALBA
4. BUENAVENTURA SICILIA ORTIZ
5. JOSEP FERNÀNDEZ CABRELLES
6. FERNANDA CABEZA MUÑOZ
7. CÉSAR MIGUEL VERCHER PALANCA
8. SANTIAGO SERRA BOIX
9. Mª CARMEN ALTUR MENA
10. ANTONI MONTESINOS CASTELLÓ

CONTIGO SOMOS DEMOCRACIA (CONTIGO)
1. JUAN RUIZ ROMERO
2. LUIS VICENTE CERVERA UTRILLAS
3. CONCEPCION LLOPIS SOLER
4. GASPAR SAN AURELIANO PUCHADES
5. MARIA GUILLERMINA FERNANDEZ ROCA
6. JOSE MANUEL RODRIGUEZ CEREZO
7. JOAQUIN HERNANDEZ GASCO
8. JOSE MANUEL NAVARRETE TORAL
9. MILAGROS SORIANO ESCUDER
10. AMPARO MERCEDES BELDA VIDAL
11. DANIEL ORTEGA PRIEGO
12. JAVIER MUÑIZ FERNANDEZ
13. GIOVANA CERVERA SORIANO
14. MIGUEL MAGDALENA MARTIN
15. ENCARNACION TORAL LOPEZ
16. BORJA CERVERA SORIANO
17. JOSE MANUEL NAVARRETE PORCAR
18. MARIA AMPARO SAN AURELIANO BELDA
19. ENCARNACION NAVARRETE TORAL
20. SERGIO LLOPES PALACIOS
21. JUAN RAMON CIVERA GIL
Suplentes
Sin candidatos

PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)
1. RAFAEL GARCÍA GARCÍA
2. ESTEFANIA BALLESTEROS MARTINEZ
3. FRANCISCO MANUEL ARAGÓ MENGUAL
4. MANUELA CARRERO GARCÍA
5. MANUEL PÉREZ MENERO
6. YOLANDA ANDRÉS BONELL
7. JUAN GABRIEL SANCHEZ RODRIGUEZ
8. ROSARIO COCA SEGURA
9. JAVIER NAHARROS LOZANO
10. ISABEL MARIA MORA MARTÍNEZ
11. JUAN MANUEL HERNANDO CEBRIÁ
12. MARIA ANGELES NAVARRO BANACLOY
13. VICENTE SAEZ PARREÑO
14. CONCEPCIÓN MARTÍNEZ ARMIJO
15. MANUEL RODRÍGUEZ VERDEJO
16. ROSARIO NIETO ALVAREZ
17. ANTONIO SILVESTRE NAVARRO
18. VANESSA PÉREZ MORÓN
19. RAMÓN MORANT ALCAÑIZ
20. OLGA CAMPS CONTRERAS
21. JOSÉ RUIZ CERVERA
Suplentes
1. HÉCTOR LÓPEZ RIVAS
2. JULIA LAGUNA MUÑOZ
3. JUAN ANTONIO LLORET BERNAT

PARTIDO POPULAR (PP)
1. SONIA CASAUS LARA
2. ANTONIO JOSE MIR BALLESTER
3. MARCOS CAMPOS RIQUELME
4. MARIA JOSE BARTUAL MARTINEZ
5. GERMAN SUAY MARTINEZ
6. ANA MARIA BAUTISTA RUIZ
7. MONICA GARCIA ABAD
8. JOSE GONJAR CERVERA
9. MARI CARMEN ALFARO FERNANDEZ
10. ADRIAN GOMEZ MUÑOZ
11. MARIA NIEVES LUJAN LOPEZ
12. SALOME ANDRES CATALA
13. MIGUEL PEREZ PEREZ
14. RAUL SORIANO CERRATO
15. CONSUELO BEZARES MIRALLES
16. MARIA LUZ NIEVES RODRIGUEZ
17. CARMEN PASCUAL BABILONI
18. MARIA DOLORES COBO DIAZ
19. RUBEN GOMEZ VICENTE
20. PABLO FILIBERTO MOLINS LARA
21. VICENTE VALERO HERNANDEZ
Suplentes
1. JULIAN CARRILLO BERRUGA
2. ENCARNA DOMENECH ALCAÑIZ
3. TRINIDAD SIERRA BLASCO

TOTES-PODEM (TOTES – PODEM)
1. María Muñoz Cuevas
2. Francisco Sanz Galbis
3. María Inmaculada Cuevas Montesinos
4. María Teresa Jordan i Pla
5. Juan de Mata Chillarón Arriaga
6. Francisco Micó Martínez
7. María del Carmen Felipe Clérico
8. Silvia Mas Edo
9. María Teresa Gallego Alfaro
10. Alan Marín Ramírez
11. María Lázaro Calatayud
12. Sixta Hirminia Román González
13. Ángel Sobrino Páramo
14. Màrius Josep Fullana i Alfonso
15. Javier Navarro Subiela
16. Carles Monje Martínez
17. Susana Sánchez Martín
18. María Carmen Domingo Álvaro
19. Teresa Vilanova Bargues
20. Adrián Juste Agulló
21. Esperanza Nieto Caballero
Suplentes
1. Guillem Agulló Lázaro (Independiente)
2. Antonio Galera Pérez
3. Yaiza Sanz Martínez
4. José García Cárdenas
5. Josefa García Montalt
6. María Amparo Pascual Porter
7. Roberto González Arévalo
8. Belén Lázaro Calatayud
9. Vicente Soria Muñoz (Independiente)
10. Joaquín García Atahona

ESQUERRA UNIDA: SEGUIM ENDAVANT (EUPV:SE)
1. ALICIA MORENO MARTÍNEZ
2. RAFAEL PALOMARES GÓMEZ
3. IVÁN ARBILDUA FARIÑAS
4. MARÍA DOLORES DECAMPOS VALENCIA
5. Mª CARMEN ARJONA GARCÍA
6. MARÍA ESTRUCH MORENO
7. OLIVIER GHISLAIN LAURENS NELIGSEN
8. CONSUELO RIERA PLA
9. SEBASTIÁN ARIAS CAMERO
10. Mª CARMEN MORENO ALBICH
11. LUIS ANTÓN RUÍZ
12. ANA SÁNCHEZ CARCELÉN
13. JUAN LUIS SOMOVILLA MARTÍNEZ
14. PAULA PALOMARES SALES
15. ELÍAS DÍAZ BLANCO
16. MERCEDES TERUEL PLA
17. JUAN PEDRO TERUEL REAL
18. CARMEN PLA BELLOCH
19. JULIO GUTIÉRREZ
20. Mª DOLORES PARRA ARANDA
21. JOSÉ BLANCO CALVO
Suplentes
1. ALBA ALEGRE BELLOCH
2. MIGUEL BADIA MATEO
3. JOSÉ MIGUEL EIXEA MENA

CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)
1. ANTONIO SUBIELA CHICO
2. TATIANA SANCHIS ROMEU
3. DAVID SANCHEZ PEREZ
4. FEDERICO LLACER SANCHO
5. ROSA MARIA CRUCERA CASTRO
6. MONICA AGULLO ORRICO
7. TEOFILO BELLA MARTINEZ
8. SANDRA GUTIERREZ PARDO
9. ISMAEL AROCA PEREZ
10. ANA BELLA POLO
11. INMACULADA DIAZ VALERO
12. VICTOR MARTINEZ PONCE
13. RAQUEL LEGUA MOYA
14. FELIPE SANCHIS ROMEU
15. VANESSA SUBIELA CHICO
16. AINOA BENEDICTO MARTINEZ
17. MARIA DEL MAR BELLA POLO
18. RAFAEL HERNANDEZ HERRERO
19. VICTORIA CHICO ALGAR
20. SANTOS BORREGO HORRILLO
21. ANTONIO SUBIELA ALCAYDE
Suplentes
1. MARIA CONSUELO POLO MARCO
2. FELIPE SANCHIS SAEZ

VOX (VOX)
1. JOSE VICENTE AGUILAR ZARAGOZA
2. YOLANDA SALCEDO LEON
3. MANUEL TORTOLA NEBOT
4. ANA GUTIERREZ ALCARAZ
5. CARLOS CASTELLO RECOBERT
6. JORGE AGUILAR ZARAGOZA
7. MARIA DEL CARMEN RODRIGO ADAME
8. JOSE ENRIQUE ESCRIBA TRILLES
9. ROSA TRENCO MARTINEZ
10. EDUARDO HERNANDEZ SANCHEZ
11. MARIA AMPARO ROIG ALCARAZ
12. JAVIER SANTIAGO TARREGA
13. MONICA GARCIA ITURRIZAGA
14. RAUL MAQUEDA HERNANDEZ
15. SUSANA ALEJANDRA PEREZ CASTRO
16. JOSE VICENTE MATEU UREÑA
17. JUAN LEON AGUILAR RIERA
18. AMPARO ZARAGOZA GIL
19. GUILLERMO GARCIA SISTERNAS
20. MARIA JOSE GONZALEZ GOMEZ
21. JUAN LORITE MARTINEZ
Suplentes
1. SANTIAGO MUÑOZ JUSTE
2. MARIA PILAR MOYA CALLEJA
3. RAQUEL RAMOS MARZAL

Leave a Reply

Your email address will not be published.